کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ها
ایشالا َ همه کارنت بشیم . پرپر شدیم
کیس نامبر:2013AS9800/تعداد افراد کیس:2 نفر/مصاحبه: 6 آگوست ، بمبئی ، ویزا : رفتیم لب دریا ، خشک شد
تشکر کنندگان: jazirehh ، tajhizgaran ، امیر مهاجر ، گل نهال ، mehdi110 ، Tomas ، nika ، payam62
من هم فکر نمی کنم که همه کارنت بشیم، تا همون 9200 بیشتر نخواهد بود.
اماااااا خووووووووب!، آرزو که بر جوانان عیب نیست که! هست؟، نیست دیگه!Big Grin
اما به جاااش برای کسایی که ماه دیگه کارنت می شن مخصوصا امیر مهاجر، خیلی خوشحالمCoolRolleyes
کیس نامبر: **2013AS000103 / برنده: سری دوم / روئیت قبولی: 29 october/زمان مصاحبه: هفته اولAUGUST(هفته دوم مرداد)/ مدت زمان کلیرنس: 22 روز(9 شهریور)/مقصد: دالاس
دوستای خوب همه کارنت میشن همه وقت سفارت دار میشن همه هم ویزا میگیرن .
آی ویش ده بست فور آل مای فرندسسسسسسسسسسسسسسسسسسسس
Smile
8XXX * ایروان
(2013-03-26 ساعت 09:12)sayeh20 نوشته:  من هم فکر نمی کنم که همه کارنت بشیم، تا همون 9200 بیشتر نخواهد بود.
اماااااا خووووووووب!، آرزو که بر جوانان عیب نیست که! هست؟، نیست دیگه!Big Grin
اما به جاااش برای کسایی که ماه دیگه کارنت می شن مخصوصا امیر مهاجر، خیلی خوشحالمCoolRolleyes
ولی کاش همه رو کارنت کنن شما هم کارنت بشی بقیه بچه ها هم کارنت بشن خیال من جمع بشه قبل رفتن
CoolCoolCool
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان: گل نهال ، sce ، mrr777 ، mehdi110 ، jazirehh ، amir82 ، Tomas ، Hedieh20 ، nika ، lilac ، ابی هانی
من یک شام به جزیره بدهکارم. راست میگه وحتما ادا خواهم کرد.به وروجک هم همینطور
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
تشکر کنندگان: گل نهال ، sce ، mehdi110 ، jazirehh ، itsmasoud ، Tomas ، nika ، ابی هانی
فکر نکنین ما کارنت شدیم شمارو از یاد بردیم.
من خیلی امیدوارم این بار همه کارنت بشن.امیدوارم همه زود زود زود برن واسه مصاحبه.
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
لاتاری 2013
هركي اين سري زودتر خبر شماره كارنتي ها رو بده قراره اميرمهاجر بهش شيريني بده.
از همين تريبون اعلام ميكنم كه هركي زودتر خبر كارنتي اين ماه كه all current باشه، را بده شيريني از من داره، پس وقتي كامينگ سون اومد، با زنگ زدن به كي سي سي يه جمعي را خوشحال كنيم
دست در دست هم دهيم به مهر مهاجرسراي خويش را كنيم آبادWink
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
(2013-03-25 ساعت 09:18)پدی نوشته:  16روز دیگه تا کارنتی های جدید نبود.آقا بیات که دیگه آمار نمیده
حالا نمیشه 2 روز زودتر اعلام بشه؟؟Cool مثلا 7 یا 8 اپریل .من فکر می کنم اگر قرار به اعلام در اولین دوشنبه نردیک به وسط ماه باشه این سری ان شاءالله همون 7 یا 8 اعلام بشه. من 10 اپریل مسافرم اونم از نوع طولانیش، تا 30 اپریل، واقعا اگر اعلام نکنن تا برم برسم به مقصد از اضطراب نصفه جون میشم. واقعا وقتی هم به اینکه شاید کارنت نشیم فکر می کنم حالم بد میشه. یعنی از الان احساس می کنم سفری که باید خوش بگذره بسیار بد خواهد بود. یعنی یک سفر اروپائی تلخSad

سلام دوستان
تا شماره 6525 برای April کارنت شدن
مبارک باشه
http://travel.state.gov/visa/bulletin/bu..._5900.html
[/quote]

کل بولتنو تیر تپر کردی رفت! Big Grin
[/quote]

کلی خندیدیمممممBig Grin
شماره کیس: 2013AS000086xx، دو نفر، تاریخ رویت قبولی: 4 می 2012، ارسال فرمهای سری اول: 17 می 2012، کنسولگری: ابوظبی، زمان مصاحبه: 18 جون 2013، ویزای یکضرب، سفرنامه
تشکر کنندگان: itsmasoud ، پدی ، گل نهال ، ani_sheiton ، Tomas ، nika
(2013-03-26 ساعت 16:02)پدی نوشته:  من یک شام به جزیره بدهکارم. راست میگه وحتما ادا خواهم کرد.به وروجک هم همینطور

اي جانم كه تو اينقدر مردي پدي ...
ايشالا اگه رفتيم خودم شيريني مي دم ... فقط شماها قول بدين كه دعوتتون كردم بياين و كلاس نذارين !Cool
يه بفرمائيد شام براي همه مهاجرسرائي ها راه مي ندازم .
ولي شيريني كه تو بدي پدي جان خيلي خوردن داره ...
2013AS88XX ♪ مصاحبه:جون ♪ یکضرب کنسولگری ایروان مقصد:CA♪ سفرنامه
♪ دلم مي خواهـد خانه اي داشته باشم پُـر دوست ... ♪
تشکر کنندگان: itsmasoud ، پدی ، گل نهال ، mehdi110 ، ani_sheiton ، Tomas ، Hedieh20 ، nika ، soruosh ، nooshshahnar ، ابی هانی
مهدی 110عزیز قربانت بشم. مگه سفر اروپایی تلخ میشه؟
تشکر کنندگان: گل نهال ، mehdi110 ، Tomas ، nika
(2013-03-26 ساعت 23:54)پدی نوشته:  مهدی 110عزیز قربانت بشم. مگه سفر اروپایی تلخ میشه؟

آره عزیز جون با این گرونی و وضعیت ارز و اینکه هیچ کاری رو نتونی از اینجا و با اینترنت انجام بدی خیلی شیرین نیست، حالا اضافه کن به این کارنت نشدن و بلاتکلیفی روSad نمی دونم اینجا چقدر میشه صحبت کرد که خدای نکرده ضرر آدم به این سایت نازنین نرسه.....دارم دیگه دیوونه میشم.....کارت اعتباری خودم که بیشتر از 1/5 ساله که از کار انداختن عزیزان بانکی، دیروز خواستم از کارت یکی از دوستام که تو هلنده استفاده کنم واسه خرید چندتا بلیط قطار و هواپیما در داخل اروپا بعد انجام تمامی کارها و در مرحله پرداخت پیام داد که شما نمی تونین از این کارت به خاطر ت.ح.ر.ی.م از اون کشور استفاده کنید و بعد چند دقیقه دوستم زنگ زد گفت ایمیل زدن که حسابت فعلا معلق شده و نمی تونی ازش استفاده کنی تا اینکه با مدارکت ثابت کنی که کجا حضور داری و محل اصلی زندگیت در حال حاضر کجاستSad اینم یک تجربه که یک موقع ار کارت های دوستان و اقوامتون که در خارج زندگی می کنن استفاده نکنید.
شماره کیس: 2013AS000086xx، دو نفر، تاریخ رویت قبولی: 4 می 2012، ارسال فرمهای سری اول: 17 می 2012، کنسولگری: ابوظبی، زمان مصاحبه: 18 جون 2013، ویزای یکضرب، سفرنامه
تشکر کنندگان: گل نهال ، Tomas ، amir82 ، پدی ، Hedieh20 ، nika ، Judy Abbott 13 ، soruosh ، lilac ، ابی هانی
(2013-03-26 ساعت 21:37)jazirehh نوشته:  
(2013-03-26 ساعت 16:02)پدی نوشته:  من یک شام به جزیره بدهکارم. راست میگه وحتما ادا خواهم کرد.به وروجک هم همینطور

ايشالا اگه رفتيم خودم شيريني مي دم ... فقط شماها قول بدين كه دعوتتون كردم بياين و كلاس نذارين !Cool
اگه ما رو دعوت کنی حتما میایم، ما عاشق مهمونی دادن و مهمونی رفتنیمBig Grin
تشکر کنندگان: گل نهال ، sadeghi897 ، Tomas ، پدی ، jazirehh ، nika
هر ماه که می گذره
هی فکر می کنی مثلا این کارنتی ها کی به من می رسه !!!!!!!!!
بعدش بهت می رسه و فکر می کنی خوب دیگه وقتی رسید دیگه کارنتی ها رو من کاری ندارم دیگه !!!!!!!!!
بعدش ........
دوباره ماه بعدش میایی و بازم چک می کنی !!!!!!
انگار هیچ فرقی نمی کنه که حتی ویزا گرفتی یا نه
این تاپیک تا Current All نشه ، هر ماه حساسیت خاص خودش داره
یک ماه میگی من می شم
یک ماه می گی خوب الان عید اوناس چی کار می کنن مثلا؟
یک ماه میگی خوب فلانی رفیقم می شه ؟
خلاصه این تاپیک نمی شه که نیومد ، من که نمی تونم .
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
فقط 14 روز دیگه.نبود.
تشکر کنندگان: Hedieh20 ، گل نهال ، bayat_r ، DIVE ، kasrafo ، sadeghi897 ، mehdi110 ، ابی هانی ، nika ، Tomas
(2013-03-27 ساعت 11:58)mehdi110 نوشته:  
(2013-03-26 ساعت 21:37)jazirehh نوشته:  

اگه ما رو دعوت کنی حتما میایم، ما عاشق مهمونی دادن و مهمونی رفتنیمBig Grin

داداش گلم تو تز همين الان دعوتي و خودت خبر نداري ...
يه تاپيك باز مي كنيم ، به اسم برنامه هاي تفريحي بعد از اخذ ويزا ...
اولين برنامش رو هم خودم ميزارم
2013AS88XX ♪ مصاحبه:جون ♪ یکضرب کنسولگری ایروان مقصد:CA♪ سفرنامه
♪ دلم مي خواهـد خانه اي داشته باشم پُـر دوست ... ♪

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان