کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ها
موانع را تنها زمانی خواهید دید که چشم از هدفتان بردارید
تشکر کنندگان: elmira_fa ، Tomas
به امید خدا همه این سری کارنت می شید
برا ما هم دعا کنید چند روز دیگه می رسیم به غول آخرش
2013AS5XXX 3Persons Abu Dhabi 127Days Houston: 09-29-2013
God...You Know What is better for us
(2013-03-30 ساعت 23:56)پدی نوشته:  استاد زیر زبان کشیدن کی سی سی وروجکه.استاد مخ پیاده کردن کی سی سی جزیره است

من حاضره حاضرم بچه ها، خيالتون راحت باشه ...
اين سري يه سناريو براي اون خانم مهربون اماده كردم كه اصلا خودش بگه كه تا چه شماره اي كارنت شده ...
خيالت راحت پدي جان، كامينگ سون كه بشه، سريع تماس مي گيرم.
منتظر خبراي خوب باشين بچه ها ...
WinkSmile
2013AS88XX ♪ مصاحبه:جون ♪ یکضرب کنسولگری ایروان مقصد:CA♪ سفرنامه
♪ دلم مي خواهـد خانه اي داشته باشم پُـر دوست ... ♪
تشکر کنندگان: DIVE ، گل نهال ، sgkco24 ، saeid-ss ، usa lover ، Tomas ، mehdi110 ، lilac ، soruosh ، ابی هانی ، پدی ، a.jahangiri ، nika ، ali_gh
سلام بچه ها
کم کم شمارش معکوس داره شروع میشه
امیدوارم صدای هورااا هاتون اين ماه سايت بلرزونه Big GrinBig GrinBig Grin
کیس:2013AS000078xx @ کسولگری: ایروان @ قبولی :MAY 5
ارسال فرم : 23 MAY @ کیس :3نفر@ کارنتی:مارچ 2013 @ مصاحبه: 17 MAY @ وضعیت : HELLO USBig Grin
(2013-03-30 ساعت 16:56)shiraz mamali نوشته:  
(2013-03-30 ساعت 16:36)hamid1357 نوشته:  در سال 2011 یعنی دو سال پیش، از بین 2819 ایرانی به 2023 نفر ویزا داده شده است. یعنی به 72% که 28% شامل کسانی می شه که احتمالا اصلا کارشون رو پیگیری .................. خوشبینانه و واقع بینانه این هستش که اولا همه ویزاها هنوز صادر نشده است (علیرغم کلیرنس هایی که اخیرا اعلام شده اند) و دوم اینکه اگر قرار بود ویزا نرسه مگر سردرد داشتند یا بلانسبت مشکل جسمانی یا روحی داشتند که سری دومی ها رو اعلام کردند و امثال بنده رو به این بازی پر هیجان وارد کردند.
به دلیل همین سوالها که تو ذهن من هست و شاید ذهن بعضی دوستان شماره بالا، امیدوارم این ماه All Current رو در ویزا بولتن ببینیم و شادی رو در چشم همه بچه های شماره بالایی.
یکی نیست چند تا دلیل دیگه بیاره که کمی خیالمون راحت تر بشه؟
دوست عزیز به نظر بنده درستش اینه که کسی در این مورد نظری نده که خدایی نکرده به دوستان استرسی وارد بشه اخه الان به قدر کافی دوستان من استرس دارن.بس بهتره که بشینیم منتظر باشیم و با دیدی مثبت به همه چز نگاه کنیم.سپاس
من به همه دوستان این اطمینان رو میدم که ویزا به همه میرسه .به قول حسن جغجغه نترس اون با من
سلام به دوست عزیزم. بنده هم مثل شما بسیار امیدوارم و فقط قصد داشتم که با اعداد بازی کرده باشم. به هر حال این محاسبات در ذهن خیلی ها انجام می شه. به شدت امیدوارم این ماه همه کارنت می شن. یعنی احتمال خیلی خیلی زیاد این اتفاق خواهد افتاد. به دو دلیل که دومی مهمتر از اولیه و بالعکس ! به هر حال اگر به کسی استرس وارد شده عذر خواهی می کنم.
کیس نامبر:--2013AS96 : نامه اول:22 اکتبر
افراد کیس:یک نفر :کارنت: 10 می 2013 : نامه دوم 18 می 2013
تاریخ مصاحبه: هفته اول جولای 2013
ویزای یک ضرب. مقصد اول کالیفرنیا.
Cool
تشکر کنندگان: shiraz mamali ، tajhizgaran ، گل نهال ، nika ، Tomas ، mehdi110
(2013-03-31 ساعت 14:42)hamid1357 نوشته:  
(2013-03-30 ساعت 16:56)shiraz mamali نوشته:  
(2013-03-30 ساعت 16:36)hamid1357 نوشته:  در سال 2011 یعنی دو سال پیش، از بین 2819 ایرانی به 2023 نفر ویزا داده شده است. یعنی به 72% که 28% شامل کسانی می شه که احتمالا اصلا کارشون رو پیگیری .................. خوشبینانه و واقع بینانه این هستش که اولا همه ویزاها هنوز صادر نشده است (علیرغم کلیرنس هایی که اخیرا اعلام شده اند) و دوم اینکه اگر قرار بود ویزا نرسه مگر سردرد داشتند یا بلانسبت مشکل جسمانی یا روحی داشتند که سری دومی ها رو اعلام کردند و امثال بنده رو به این بازی پر هیجان وارد کردند.
به دلیل همین سوالها که تو ذهن من هست و شاید ذهن بعضی دوستان شماره بالا، امیدوارم این ماه All Current رو در ویزا بولتن ببینیم و شادی رو در چشم همه بچه های شماره بالایی.
یکی نیست چند تا دلیل دیگه بیاره که کمی خیالمون راحت تر بشه؟
دوست عزیز به نظر بنده درستش اینه که کسی در این مورد نظری نده که خدایی نکرده به دوستان استرسی وارد بشه اخه الان به قدر کافی دوستان من استرس دارن.بس بهتره که بشینیم منتظر باشیم و با دیدی مثبت به همه چز نگاه کنیم.سپاس
من به همه دوستان این اطمینان رو میدم که ویزا به همه میرسه .به قول حسن جغجغه نترس اون با من
سلام به دوست عزیزم. بنده هم مثل شما بسیار امیدوارم و فقط قصد داشتم که با اعداد بازی کرده باشم. به هر حال این محاسبات در ذهن خیلی ها انجام می شه. به شدت امیدوارم این ماه همه کارنت می شن. یعنی احتمال خیلی خیلی زیاد این اتفاق خواهد افتاد. به دو دلیل که دومی مهمتر از اولیه و بالعکس ! به هر حال اگر به کسی استرس وارد شده عذر خواهی می کنم.
درسته همینطوره که شما میگی.ولی من قصد جسارت هم نداشتم گلم.Wink
کیس:82xx//مقصد:هيوستون/سفارت:ابوظبی..ویزا:۱ضرب ولي با بدبختيBig Grin
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، گل نهال ، nika ، Tomas ، mehdi110
مثل اینکه دیگه کسی حال نداره پیش بینی بکنه
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، sadeghi897 ، گل نهال ، shimoda ، nika ، jazirehh ، Tomas ، mehdi110 ، parsush ، soruosh
(2013-03-31 ساعت 17:10)پدی نوشته:  مثل اینکه دیگه کسی حال نداره پیش بینی بکنه
9200Big GrinCool
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان: پدی ، امیر مهاجر ، گل نهال ، shimoda ، nika ، Tomas ، mehdi110 ، usa lover

All current hopefully
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، پدی ، shimoda ، tajhizgaran ، NarcisJ ، nika ، jazirehh ، Tomas ، mehdi110 ، parsush ، usa lover
یعنی باز من نبودم روز شمار راه میندازید؟ می کشمتون
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
تشکر کنندگان: shimoda ، گل نهال ، tajhizgaran ، پدی ، shiraz mamali ، nika ، sadeghi897 ، jazirehh ، Tomas ، payam62 ، mehdi110 ، parsush ، soruosh ، usa lover ، Saeedv13
فکر کنم این سری همه all current شن ....
شماره کیس: 7XXX,تاریخ رویت قبولی: 4MAY ,کنسولگری:ابوظبی, ارسال فرم های اول: MAY 14,تعداد افراد کیس: 1نفر, تاریخ مصاحبه: هفته سوم می دریافت ویزا: ی ضرب 22 می
تشکر کنندگان: پدی ، nika ، گل نهال ، sadeghi897 ، jazirehh ، Tomas ، mehdi110
این روزا خیلی نفس گیر شده ، من فکر کنم این سری همه رو کارنت کنن . ایشاالله .
کیس نامبر:2013AS9800/تعداد افراد کیس:2 نفر/مصاحبه: 6 آگوست ، بمبئی ، ویزا : رفتیم لب دریا ، خشک شد
تشکر کنندگان: پدی ، nika ، گل نهال ، jazirehh ، sadeghi897 ، Tomas ، mehdi110 ، soruosh
اقا این دبیرخانه مهندس بیات کی از تعطیلات تشریف فرما میشن این روز شمار رو یه اپدیت بزنید ببینیم چه خبره؟؟؟
شماره کیس: 2013AS-مصاحبه :اپریل2013-هزینه ها :خیلی- دریافت ویزا آگوست 2013 .
از بخت ياري ماست شايد ، كه آنچه مي خواهيم ، يا به دست نمي آيد، يا از دست مي گريزد .
تشکر کنندگان: پدی ، nika ، گل نهال ، sadeghi897 ، Tomas ، bayat_r ، soruosh
دبیرخانه آقا بیات داره میره سوئد.از فردا راه میافته
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
تشکر کنندگان: shiraz mamali ، nika ، گل نهال ، jazirehh ، sadeghi897 ، Tomas ، bayat_r ، usa lover

من پیش بینی کردم که این سری 9150 باشه ...
اما از ته دل آرزو می کنم که همه کارنت بشن Smile
2013AS88XX ♪ مصاحبه:جون ♪ یکضرب کنسولگری ایروان مقصد:CA♪ سفرنامه
♪ دلم مي خواهـد خانه اي داشته باشم پُـر دوست ... ♪
تشکر کنندگان: گل نهال ، پدی ، sadeghi897 ، امیر مهاجر ، Tomas ، mehdi110 ، parsush

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان