کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ها
(2013-03-29 ساعت 13:00)jazirehh نوشته:  پدي جان يه روز شمار برو ...
Smile

فقط و فقط ١٢ روز ديگهBig Grin
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
تشکر کنندگان: پدی ، tajhizgaran ، usa lover ، DIVE ، jazirehh ، mehdi110 ، Tomas ، bayat_r
ما که دو تا انتظار داریم فعلا یکی تا 15 روز دیگه باید منتظر یه مصاحبه باشیم برای خودمون یکی هم برای کارنت شدن همه بچه ها تو مهاجر سرا و یه عیدی خوشگل موشگل تو عید .
شماره کیس: 2013AS-مصاحبه :اپریل2013-هزینه ها :خیلی- دریافت ویزا آگوست 2013 .
از بخت ياري ماست شايد ، كه آنچه مي خواهيم ، يا به دست نمي آيد، يا از دست مي گريزد .
تشکر کنندگان: پدی ، amir82 ، گل نهال ، usa lover ، tajhizgaran ، itsmasoud ، kasrafo ، manila ، Saeedv13 ، mehdi110 ، Tomas ، soruosh ، saeid-ss ، nika ، payam62
چرا کسی واسه ما کیس بالایی ها جدولی چیزی نمی زنه
کیس نامبر:2013AS9800/تعداد افراد کیس:2 نفر/مصاحبه: 6 آگوست ، بمبئی ، ویزا : رفتیم لب دریا ، خشک شد
تشکر کنندگان: گل نهال ، tajhizgaran ، jazirehh ، mehdi110 ، Tomas ، soruosh ، nika ، payam62
(2013-03-29 ساعت 16:51)DIVE نوشته:  چرا کسی واسه ما کیس بالایی ها جدولی چیزی نمی زنه

من که دیگه دارم پس میوفتم .
خدا کنه که این دفعه همه کارنت بشیم .
Rolleyes
گرفتن ویزای یک ضرب در آگوست برای لاتاری 2013 با کیس نامبر 9925 در تنها سالی که قبولی مرحله دوم اعلام شد که ما جزو اون خوش شانسها بودیم Big GrinBig Grin - ساکن سن حوزه از سپتامبر 2013
تشکر کنندگان: گل نهال ، sadeghi897 ، DIVE ، mehdi110 ، Tomas ، hamid1357 ، saeid-ss ، nika
(2013-03-29 ساعت 16:51)DIVE نوشته:  چرا کسی واسه ما کیس بالایی ها جدولی چیزی نمی زنه

آقا دیگه تموم شد دیگه کم کم ته خطه، جدول واسه اون اوایله که این روزارو پیش بینی کنیم و ببینیم تهش چی میشه، الان این روزاس دیگه. من پیشنهاد می کنم شما دیگه دنبال جدولینا نباش، دنبال یه چمدون Mendoza ی خوشگل باش و دلار خریدن و بار و بندیلو بستن که ایشالا تا 4، 5 ماه دیگه بری اون ور.
مام خدومونو جز آخریا می دونیما، شما تنها نیستین.
Wink
کیس نامبر: **2013AS0083 / مصاحبه : ابوظبی، 17 جون 2013 / کلیرنس / تاریخ کلیر: 4 روز بعد 20 جون / مقصد : سیاتل

سفرنامه 1[b]

سفرنامه آمریکا
تشکر کنندگان: sadeghi897 ، گل نهال ، amir82 ، tajhizgaran ، kasrafo ، a.jahangiri ، manila ، DIVE ، Hedieh20 ، jazirehh ، mehdi110 ، Tomas ، hamid1357 ، soruosh ، nika ، payam62
هنوز آخه نزدیک نشدیم به کارنتی های این ماه که
ما تا آخرش هستیم
جدول افشین که از اول تا آخر هست
پیش بینی های بیات هم ادامه داره
نگران نباشید
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان: گل نهال ، amir82 ، tajhizgaran ، kasrafo ، DIVE ، mehdi110 ، Tomas ، soruosh ، nika ، payam62
(2013-03-29 ساعت 01:10)jazirehh نوشته:  
(2013-03-29 ساعت 00:25)گل نهال نوشته:  كاملاً دوست ميفرماييد امير خان، ممنون از دلداريها و زحمات هميشگي.
Vmware جان هر شرطي بذاريد قبوله، ممنون از لطفتون

من فکر کنم همه مهاجرسرائی ها این اطمینان رو به گل نهال دادن که ویزا می گیره، من هم قبلا دوبار براتون تحلیل کردم و مطمئنم که شما نه تنها کارنت می شین، بلکه سریعاً ویزا هم می گیرین ...
هفته پیش یه مهمونی بودم، یه ینده خدائی داشت برای من از لاتاری و برنده شدن و این حرفا می گفت ( لازم به ذکر که من به هیچ کس غیر از مادرم در این مورد حرفی نزدم) بعدش گفت من برای همه فامیلمون ثبت نام می کنم هر سال !!!
من :|
یارو Smile
بعدش می گفت یه سری دوست هم داره که اونا هم همین کار رو می کنن !!! البته در این مسیر موفق شده بود و یکی از اعضای خوانوادش قبول شده بود و رفته بود مصاحبه ... خلاصه اینا رو گفتم که بدونی چه جوری ملت ثبت نام می کنن !!! والا اون موقع که ثبت نام می کردیم، خواهرم به من گفت برای من هم ثبت نام کن، من گفتم خودت باید بکنی ... بعدش می بینم ملت چه جوری کیلوئی همدیگرو ثبت نام کردن، حتی قبول شدن و نمی دونن !!! فکر کنم از این 6000 نفر حداقل 2000تاشون روحشون هم خبر نداره
خلاصه که به قول امیر عزیز ، سری دومی ها خیالشون راحت تر باشه Smile با اطمینان منتظر بمونین ...
دقیقا همینطوره. من هم یکی از دوستام می گفت برادرها و خواهرش هم ثبت نام کردن. بهش گفتم برادرت مگه دیپلم داره گفت نه.Sad گفتم مگه اصلا می خواد بره گفت نه .Tongue تازه یادم افتاد سربازی هم نرفته . بهش گفتم خب پس چرا ثبت نام میکنه و جای دیگرانو میگیره. گفت حالا که اسمش در نیومده. گفتم مگه خله که بدون اینکه به برنده شدن فکر کنه اقدام کرده. Coolگفت چه میدونم منم بهش میگم میگه کیف میده اسم ادم در بیاد... وااااااای تو رو خدا می بینین چه ادمایی پیدا میشن؟ می خواستم کله مو بزنم به دیوارBig Grin
2013
The tragedy of life is not death but what WE LET die inside of us while we live
تشکر کنندگان: Hedieh20 ، گل نهال ، pr.kia ، jazirehh ، ابی هانی ، Chosey ، mehdi110 ، Tomas ، saeid-ss ، nika
فکر کنم تا 8600 اعلام کنند Big Grin
تشکر کنندگان: Tomas ، saeid-ss ، nika
(2013-03-29 ساعت 22:45)Old_Spider نوشته:  فکر کنم تا 8600 اعلام کنند Big Grin

ببين شما ديگه خيلي پرتي از بازيBig Grin
اينجوري با قلب ما بازي نكن، انگار از روند كارنتي ها عقبيا
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
تشکر کنندگان: jazirehh ، ابی هانی ، ali.agha ، DIVE ، mehdi110 ، Tomas ، soruosh ، tajhizgaran ، saeid-ss ، mohssen ، nika ، payam62
(2013-03-29 ساعت 22:50)گل نهال نوشته:  

نه بابا / یه رفیق دارم تو کی سی سی کار میکنه / ازش پرسیدم گفت تا 8600 حساب کنید Big Grin
تشکر کنندگان: saeid-ss ، nika ، Tomas
(2013-03-29 ساعت 23:12)Old_Spider نوشته:  
(2013-03-29 ساعت 22:50)گل نهال نوشته:  

نه بابا / یه رفیق دارم تو کی سی سی کار میکنه / ازش پرسیدم گفت تا 8600 حساب کنید Big Grin

به رفیقتون بگین که بیاد توی مهاجرسرا ، ما خودمون بهش می گیم که تا چه شماره ای باید کارنت کنن ... Big Grin اینجا عددها رو اینقدر خوب پیش بینی کردیم که انگاری KCC همین بچه هایی هستن که اینجا پیش بینی می کردن ، برادر من Wink
لطفا دل بچه ها رو با این پیش بینی ها خالی نکنین ... Smile
2013AS88XX ♪ مصاحبه:جون ♪ یکضرب کنسولگری ایروان مقصد:CA♪ سفرنامه
♪ دلم مي خواهـد خانه اي داشته باشم پُـر دوست ... ♪
تشکر کنندگان: گل نهال ، shiraz mamali ، itsmasoud ، mehdi110 ، Tomas ، soruosh ، tajhizgaran ، nika
بچه ها هیچ دقت کردین از وقتی آقای بیات با ویزا برگشته دیگه کلاس میذاره و جدولش رو آپدیت نمیکنه؟
کیس نامبر:70xx.ابوظبی.2نفر.مصاحبه:هفته اول می.مقصد:مریلند.کلیر:25جون سفرنامه
تشکر کنندگان: گل نهال ، jazirehh ، amir82 ، sayeh_m ، Saeedv13 ، sadeghi897 ، DIVE ، mehdi110 ، Tomas ، soruosh ، tajhizgaran ، nika
(2013-03-29 ساعت 23:32)ابی هانی نوشته:  بچه ها هیچ دقت کردین از وقتی آقای بیات با ویزا برگشته دیگه کلاس میذاره و جدولش رو آپدیت نمیکنه؟

احتمالا بچه های دبیرخانه رفتند تعطیلات نوروزی حتما برگردند ان شا الله جدول اپدیت میشه.TongueCool
شماره کیس: 2013AS-مصاحبه :اپریل2013-هزینه ها :خیلی- دریافت ویزا آگوست 2013 .
از بخت ياري ماست شايد ، كه آنچه مي خواهيم ، يا به دست نمي آيد، يا از دست مي گريزد .
تشکر کنندگان: گل نهال ، amir82 ، shiraz mamali ، itsmasoud ، mehdi110 ، Tomas ، soruosh ، tajhizgaran ، ابی هانی ، nika
مراقب باشید چیزهایی را که دوست دارید بدست‌آورید وگرنه ناچار خواهید بود چیزهایی را که بدست آورده‌اید دوست داشته‌باشید.
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، mlo ، sadeghi897 ، Tomas ، soruosh ، tajhizgaran ، nika
فكر كنم چون ١ آوريل يكشنبه هست، كامينگ سون هم ٢شنبه دوم آوريل اعلام بشه
تشکر کنندگان: shiraz mamali ، Tomas ، tajhizgaran ، ابی هانی ، nika

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان