کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ها
coming soon دوشنبه میاد دیگه ه ه ه ه ه ایشالا این سری کارنت بشیم برییییییم مصاحبه فردا صبحشم میریم آمریکا
کیس نامبر:2013AS9800/تعداد افراد کیس:2 نفر/مصاحبه: 6 آگوست ، بمبئی ، ویزا : رفتیم لب دریا ، خشک شد
تشکر کنندگان: mehdi110 ، Tomas ، hamid1357 ، jazirehh ، tajhizgaran ، saeid-ss ، Given ، گل نهال ، ابی هانی ، nika
(2013-03-30 ساعت 02:15)گل نهال نوشته:  فكر كنم چون ١ آوريل يكشنبه هست، كامينگ سون هم ٢شنبه دوم آوريل اعلام بشه

گل نهال عزیز مارچ31 روزه هست پس بنابراین 1 اوریل میشه دوشنبه ولی اصلا مهم نیست کی comming soon بشه مهم اینه که انشاا لاه همه این سری کارنت میشن.
dont worryWink
ساکن
(2013-03-29 ساعت 22:45)Old_Spider نوشته:  فکر کنم تا 8600 اعلام کنند Big Grin

اسپایدر تو هم فکر خودتی هااا، پسر لااقل اگر نمیگی همه کارنت بشن به فکر همشهریت باش و پیش بینی رو یه 100 تا ببر بالاBig Grin ولی امیدوارم این دفعه all current بشه، که هممون یک نفس راحت بکشیم.
شماره کیس: 2013AS000086xx، دو نفر، تاریخ رویت قبولی: 4 می 2012، ارسال فرمهای سری اول: 17 می 2012، کنسولگری: ابوظبی، زمان مصاحبه: 18 جون 2013، ویزای یکضرب، سفرنامه
تشکر کنندگان: elmira_fa ، jazirehh ، soruosh ، amir82 ، tajhizgaran ، sadeghi897 ، Ali.US ، گل نهال ، nika ، Old_Spider ، Tomas
سلام دوستان
لطفا فرم ویزای ارمنستان رو برام بفرستین اگه دارین
با تشکر
[/quote]
امضا من و نگاه کنید تو متنی که نوشتم هستم . باید دانلود کنید .
2013000063xx
2نفر/مصاحبه29اپریل/46روز انتظار/ورود:29جولای.لاس وگاس
سفرنامه ایروان
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، itsmasoud ، Saeedv13 ، ابی هانی ، nika ، Tomas
(2013-03-30 ساعت 06:47)mehdi110 نوشته:  

اسپایدر تو هم فکر خودتی هااا، پسر لااقل اگر نمیگی همه کارنت بشن به فکر همشهریت باش و پیش بینی رو یه 100 تا ببر بالاBig Grin ولی امیدوارم این دفعه all current بشه، که هممون یک نفس راحت بکشیم.

من فکر میکنم تا 9300 رو کارنت کننBig Grin
کیس: 2013AS000090XX مصاحبه : ابوظبی 22 جولای کلیر : 18 آگوست ویزا : 28 آگوست
تعداد افراد كيس: 2 نفر سفر اول به آمریکا: 19 feb دریافت گرین کارت : 3 april
تشکر کنندگان: گل نهال ، tajhizgaran ، a.jahangiri ، Tomas ، mehdi110 ، payam62
در سال 2011 یعنی دو سال پیش، از بین 2819 ایرانی به 2023 نفر ویزا داده شده است. یعنی به 72% که 28% شامل کسانی می شه که احتمالا اصلا کارشون رو پیگیری نکردند یا به هر دلیلی ویزا بهشون داده نشده است که مورد اول قویتر هست. اگر از همون نسبت استفاده کنیم، با توجه به تعداد 6029 ایرانی که امسال انتخاب شده اند می بایست حدود 4340 نفر مشمول گرفتن ویزا بشوند که این رقم از 5% سهمیه هر کشور بیشتر هستش. بدبینانه این نتیجه گرفته می شه که ممکنه در سری آخر باقیمانده از شماره کارنتی ها، محدودیت برای ایران قائل بشوند مثل کشورهای افریقایی یا ازبکستان که تا شماره کمتری از شماره آسیا برای این کشورها کارنت شده است. خوشبینانه و واقع بینانه این هستش که اولا همه ویزاها هنوز صادر نشده است (علیرغم کلیرنس هایی که اخیرا اعلام شده اند) و دوم اینکه اگر قرار بود ویزا نرسه مگر سردرد داشتند یا بلانسبت مشکل جسمانی یا روحی داشتند که سری دومی ها رو اعلام کردند و امثال بنده رو به این بازی پر هیجان وارد کردند.
به دلیل همین سوالها که تو ذهن من هست و شاید ذهن بعضی دوستان شماره بالا، امیدوارم این ماه All Current رو در ویزا بولتن ببینیم و شادی رو در چشم همه بچه های شماره بالایی.
یکی نیست چند تا دلیل دیگه بیاره که کمی خیالمون راحت تر بشه؟
کیس نامبر:--2013AS96 : نامه اول:22 اکتبر
افراد کیس:یک نفر :کارنت: 10 می 2013 : نامه دوم 18 می 2013
تاریخ مصاحبه: هفته اول جولای 2013
ویزای یک ضرب. مقصد اول کالیفرنیا.
Cool
(2013-03-30 ساعت 16:36)hamid1357 نوشته:  در سال 2011 یعنی دو سال پیش، از بین 2819 ایرانی به 2023 نفر ویزا داده شده است. یعنی به 72% که 28% شامل کسانی می شه که احتمالا اصلا کارشون رو پیگیری نکردند یا به هر دلیلی ویزا بهشون داده نشده است که مورد اول قویتر هست. اگر از همون نسبت استفاده کنیم، با توجه به تعداد 6029 ایرانی که امسال انتخاب شده اند می بایست حدود 4340 نفر مشمول گرفتن ویزا بشوند که این رقم از 5% سهمیه هر کشور بیشتر هستش. بدبینانه این نتیجه گرفته می شه که ممکنه در سری آخر باقیمانده از شماره کارنتی ها، محدودیت برای ایران قائل بشوند مثل کشورهای افریقایی یا ازبکستان که تا شماره کمتری از شماره آسیا برای این کشورها کارنت شده است. خوشبینانه و واقع بینانه این هستش که اولا همه ویزاها هنوز صادر نشده است (علیرغم کلیرنس هایی که اخیرا اعلام شده اند) و دوم اینکه اگر قرار بود ویزا نرسه مگر سردرد داشتند یا بلانسبت مشکل جسمانی یا روحی داشتند که سری دومی ها رو اعلام کردند و امثال بنده رو به این بازی پر هیجان وارد کردند.
به دلیل همین سوالها که تو ذهن من هست و شاید ذهن بعضی دوستان شماره بالا، امیدوارم این ماه All Current رو در ویزا بولتن ببینیم و شادی رو در چشم همه بچه های شماره بالایی.
دوست عزیز به نظر بنده درستش اینه که کسی در این مورد نظری نده که خدایی نکرده به دوستان استرسی وارد بشه اخه الان به قدر کافی دوستان من استرس دارن.بس بهتره که بشینیم منتظر باشیم و با دیدی مثبت به همه چز نگاه کنیم.سپاس
من به همه دوستان این اطمینان رو میدم که ویزا به همه میرسه .به قول حسن جغجغه نترس اون با من

(2013-03-30 ساعت 16:36)hamid1357 نوشته:  در سال 2011 یعنی دو سال پیش، از بین 2819 ایرانی به 2023 نفر ویزا داده شده است. یعنی به 72% که 28% شامل کسانی می شه که احتمالا اصلا کارشون رو پیگیری نکردند یا به هر دلیلی ویزا بهشون داده نشده است که مورد اول قویتر هست. اگر از همون نسبت استفاده کنیم، با توجه به تعداد 6029 ایرانی که امسال انتخاب شده اند می بایست حدود 4340 نفر مشمول گرفتن ویزا بشوند که این رقم از 5% سهمیه هر کشور بیشتر هستش. بدبینانه این نتیجه گرفته می شه که ممکنه در سری آخر باقیمانده از شماره کارنتی ها، محدودیت برای ایران قائل بشوند مثل کشورهای افریقایی یا ازبکستان که تا شماره کمتری از شماره آسیا برای این کشورها کارنت شده است. خوشبینانه و واقع بینانه این هستش که اولا همه ویزاها هنوز صادر نشده است (علیرغم کلیرنس هایی که اخیرا اعلام شده اند) و دوم اینکه اگر قرار بود ویزا نرسه مگر سردرد داشتند یا بلانسبت مشکل جسمانی یا روحی داشتند که سری دومی ها رو اعلام کردند و امثال بنده رو به این بازی پر هیجان وارد کردند.
دوست عزیز به نظر بنده درستش اینه که کسی در این مورد نظری نده که خدایی نکرده به دوستان استرسی وارد بشه اخه الان به قدر کافی دوستان من استرس دارن.بس بهتره که بشینیم منتظر باشیم و با دیدی مثبت به همه چز نگاه کنیم.سپاس
من به همه دوستان این اطمینان رو میدم که ویزا به همه میرسه .به قول حسن جغجغه نترس اون با من
کیس:82xx//مقصد:هيوستون/سفارت:ابوظبی..ویزا:۱ضرب ولي با بدبختيBig Grin
تشکر کنندگان: mehdi110 ، گل نهال ، mohssen ، tajhizgaran ، nika ، itsmasoud ، usa lover ، jazirehh ، saeid-ss ، Tomas ، hamid1357 ، ali.agha
دوستان من نمیخوام به هیچ چیز منفی فکر کنم... انشااله این سری همه کارنت میشیم... توکل به خدا Smile

بیایید همه با هم دعا کنیم که همه کارنت بشن یا مثل سری قبل تا حدود 1325 یا بیشتر رو اعلام کنن.

به امید هورا کشیدن واسه همه بچه های مهاجرسرا Cool
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، nika ، sadeghi897 ، گل نهال ، itsmasoud ، jazirehh ، saeid-ss ، Tomas ، mehdi110 ، soruosh
من به KCC ایمیل زدم ولی ایندفعه Auto Reply نیومد Sad
ایمیل sent شده و در sent box هم هست ولی Auto Reply نیومد... کسی از دوستان تجربه مشابه داشته؟ یعنی رسیده به دستشون؟
ایمیل مجدد بزنم ؟
در ضمن اینجا چرا اینقدر سوت و کور شده... آدم دلش میگیره
منتظر خبر های خوب و امیدوار کننده هستیم دوستان Smile
تشکر کنندگان: گل نهال ، tajhizgaran ، arman2s ، saeid-ss ، Tomas ، mehdi110 ، soruosh
دوشنبه كامينگ سون ميشود، فكركنم جمعه زنگ بزنيم به كي سي سي ، كارنتي اين ماه رو بگه، البته اگه مثل ماه قبل، اپراتوراش حالشون خوب باشه، هركي لطفاً زودتر زنگ زد و خبري گرفت اينجا اعلام كنه يه جماعتي را از سردرگمي دربياره... دوستان واسه كارنتي اين ماه كه ايشالا همه كارنت بشن دعا كنيد... آمميينن
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
استاد زیر زبان کشیدن کی سی سی وروجکه.استاد مخ پیاده کردن کی سی سی جزیره است
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
(2013-03-30 ساعت 23:56)پدی نوشته:  استاد زیر زبان کشیدن کی سی سی وروجکه.استاد مخ پیاده کردن کی سی سی جزیره است
پس وروجك و جزيره خودتونو واسه آخر هفته آماده كنيد، همه چشم به دست شما دوختيمWink
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
(2013-03-30 ساعت 23:50)mohssen نوشته:  من به KCC ایمیل زدم ولی ایندفعه Auto Reply نیومد Sad
ایمیل sent شده و در sent box هم هست ولی Auto Reply نیومد... کسی از دوستان تجربه مشابه داشته؟ یعنی رسیده به دستشون؟
ایمیل مجدد بزنم ؟
در ضمن اینجا چرا اینقدر سوت و کور شده... آدم دلش میگیره
منتظر خبر های خوب و امیدوار کننده هستیم دوستان Smile

دوست عزیز اون ایمیل اتو ریپلای دیگه نمیاد, اگه ایمیل رو درست زدید منتظر جواب باشید
کیس نامبر:2013AS5128// سفارت ایروان // تعداد اعضای کیس: دو نفر // کلیر بعد از 49 روز
تشکر کنندگان: گل نهال ، mohssen ، امیر مهاجر ، Tomas ، mehdi110 ، soruosh ، ابی هانی ، r_ent

من پیش بینی نکردم که / یه رفیق دارم تو کی سی سی از اون پرسیدم بهم 8600 گفت Big Grin / تازه گفت به هیچ کس نگو ها Big Grin
تشکر کنندگان: sadeghi897 ، tajhizgaran ، گل نهال ، saeid-ss ، Tomas ، mehdi110 ، پدی
(2013-03-31 ساعت 00:22)Old_Spider نوشته:  

من پیش بینی نکردم که / یه رفیق دارم تو کی سی سی از اون پرسیدم بهم 8600 گفت Big Grin / تازه گفت به هیچ کس نگو ها Big Grin
فردا به احتمال قوی بولتن کامینگ سون میشه و اینبار خیلی از دوستان و یا همه دوستان شاد میشن
شماره کیس: 2013AS-مصاحبه :اپریل2013-هزینه ها :خیلی- دریافت ویزا آگوست 2013 .
از بخت ياري ماست شايد ، كه آنچه مي خواهيم ، يا به دست نمي آيد، يا از دست مي گريزد .
تشکر کنندگان: saeid-ss ، Tomas

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان