کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ها
(2013-04-01 ساعت 21:27)سو سو نوشته:  میشه لطفا بفرمایید لیست مدارک موردنیاز مصاحبه را از کجا میتونم چک کنم؟ ممنون

salam
http://8pic.ir/images/h4edzksdphsm95q8yb9b.jpg
تشکر کنندگان: bayat_r ، soruosh ، nika ، DIVE ، Tomas ، ابی هانی ، hosseinh ، سو سو
(2013-04-01 ساعت 23:49)گل نهال نوشته:  اينجانب رسماً اعلام ميكنم از همين تريبون كه اگه اين سري همه كارنت نشيم، با كي سي سي ١٠٠٪ قهر ميكنم و رسماً هم ديگه دوسش ندارم، آخه من تا ٤٠روز ديگه تحمل ندارم واسه كارنت شدن، همه برنامه هامون يه ماه عقب ميفته، آخه اين انصافه؟؟!! آخه ٢٦٠٠ كيس باقيمونده، چقدر تنبلن اين كي سي سي، اگه كارنت نشم از ديوان عدالت اداري ازش شكايت ميكنم چونكه كم كاري ميكنن. اين همه تهديد از قهر و شكايت بس نيست واسه كي سي سي كه همه رو كارنت كنه؟ شيريني هم ميدم تازه بهشون اگه كارنت بشم، دوستان همه دعا كنيد پس

گل نهال عزیز all current شدن یا نشدن که تاثیری در روند کارها و مصاحبه نداره، فقط یک آرامش به همراه داره که آدم از آخر و عاقبتش تقریبا یک اطمینان خاطری پیدا می کنه، یعنی اگر تمامی شماره ها هم کارنت بشن اینجوری نیست که همه تو جون برن مصاحبه، مصاحبه ها تا آخر آگوست طول خواهد کشید طبق سابقه...ولی ایکاش این اتفاق بیفته و هممون راحت بشیم
شماره کیس: 2013AS000086xx، دو نفر، تاریخ رویت قبولی: 4 می 2012، ارسال فرمهای سری اول: 17 می 2012، کنسولگری: ابوظبی، زمان مصاحبه: 18 جون 2013، ویزای یکضرب، سفرنامه
تشکر کنندگان: bayat_r ، گل نهال ، a.jahangiri ، manila ، nika ، itsmasoud ، Tomas ، saeid-ss ، Saeedv13
(2013-04-01 ساعت 21:27)سو سو نوشته:  میشه لطفا بفرمایید لیست مدارک موردنیاز مصاحبه را از کجا میتونم چک کنم؟ ممنون

از توی امضای منBig Grin
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
تشکر کنندگان: mehdi110 ، a.jahangiri ، soruosh ، nika ، Tomas ، rezagh ، سو سو
(2013-04-02 ساعت 00:11)امیر مهاجر نوشته:  
(2013-04-01 ساعت 21:50)پدی نوشته:  
(2013-04-01 ساعت 21:18)گل نهال نوشته:  
(2013-04-01 ساعت 21:09)Artin_xx نوشته:  ببخشید هر کس این سری کارنت بشه ، مصاحبه اش حدودا" کی میشه ؟

مصاحبه اش ماه جون ميشه يعني از ١١خرداد تا ١١تير

یعنی دقیقا وسط امتحانات بچه هاSadSadSad

ایضا وسط امتحانات پایان ترم همسرم. اونم ترم آخر! Sad
امتحانات دانشگاه ها که قراره تا نهایتا آخر هفته سوم خرداد تموم شه، کلاس ها رو هم که گفتن زودتر تعطیل کنیم.یعنی تا هفته اول خرداد تمومهBig Grin، ان شاءالله که برخورد نمی کنه به امتحانات ایشون، اگر این اتفاق افتاد می تونن صحبت کنن زودتر بدن امتحاناتشونو، البته اگر در دانشگاه سراسری باشند، دیرتر نمیشه ولی زودتر امکان پذیره فکر کنم.
شماره کیس: 2013AS000086xx، دو نفر، تاریخ رویت قبولی: 4 می 2012، ارسال فرمهای سری اول: 17 می 2012، کنسولگری: ابوظبی، زمان مصاحبه: 18 جون 2013، ویزای یکضرب، سفرنامه
(2013-04-02 ساعت 00:23)mehdi110 نوشته:  
(2013-04-01 ساعت 23:49)گل نهال نوشته:  اينجانب رسماً اعلام ميكنم از همين تريبون كه اگه اين سري همه كارنت نشيم، با كي سي سي ١٠٠٪ قهر ميكنم و رسماً هم ديگه دوسش ندارم، آخه من تا ٤٠روز ديگه تحمل ندارم واسه كارنت شدن، همه برنامه هامون يه ماه عقب ميفته، آخه اين انصافه؟؟!! آخه ٢٦٠٠ كيس باقيمونده، چقدر تنبلن اين كي سي سي، اگه كارنت نشم از ديوان عدالت اداري ازش شكايت ميكنم چونكه كم كاري ميكنن. اين همه تهديد از قهر و شكايت بس نيست واسه كي سي سي كه همه رو كارنت كنه؟ شيريني هم ميدم تازه بهشون اگه كارنت بشم، دوستان همه دعا كنيد پس

گل نهال عزیز all current شدن یا نشدن که تاثیری در روند کارها و مصاحبه نداره، فقط یک آرامش به همراه داره که آدم از آخر و عاقبتش تقریبا یک اطمینان خاطری پیدا می کنه، یعنی اگر تمامی شماره ها هم کارنت بشن اینجوری نیست که همه تو جون برن مصاحبه، مصاحبه ها تا آخر آگوست طول خواهد کشید طبق سابقه...ولی ایکاش این اتفاق بیفته و هممون راحت بشیم
بله آقا مهدي عزيز حرف شما درسته ولي ما يك ماه كمتر حرص ميخوريم و بعلاوه تاريخ و روز مصاحبه مون يك ماه زودتر معلوم ميشه و ميتونيم بفهميم مصاحبه مون كجا افتاده و ميفتيم تو كار هتل و بليط و زودتر كارامونو ميكنيم
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
(2013-04-01 ساعت 00:22)arman2s نوشته:  
(2013-03-31 ساعت 15:42)payam62 نوشته:  کم کم به این نتیجه میرسم که جزو آخرین افرادی بودم که سری اول (می) اسمم رو اعلام کردن Cool دوستانی هستند از 9200 که ظاهراً سری دوم اعلام شدن.

سلام ، من هم 90xx هستم دوست عزیز. پس کی کارنت میشیم؟

من هم 90xx هستم . ولی نگران کارنت نیستم چون این مرحله بالاخره می گذره - نگران کلیر شدن هستم که آیا می توانم صبر مامان سایه رو داشته باشم ؟
کیس نامبر2013: 2013AS90xx ‫(4 نفر)
- دیدن قبولی: ٢ می 2012
سفارت: آنکارا   - مصاحبه : دوم  2013 July  -  (بازمانده 2013)   ویزا صادر نشد 20 سپتامبر سهمیه ایرانیها پر شد .

کیس نامبر 2015 :  84xx ) باز هم جاموندیم - تا 7650 اعلام شد .)

کیس نامبر 72xx : 2017
تاریخ مصاحبه : هفته اول JUN - سفارت ایروان
به خانم و بچه ها یک ضرب ویزا دادند . من AP و فرم شش سوالی .
تاریخ آپدیت : 25 Aug.  تاریخ ویزا و دریافت پاسپورت : 29Aug
بالاخره بعد از سه با قبولی ویزا رو صادر کردند  Big Grin
تشکر کنندگان: nika ، گل نهال ، Tomas ، saeid-ss ، afshin sadeghi 2 ، mehdi110 ، payam62
(2013-04-02 ساعت 00:34)گل نهال نوشته:  
(2013-04-02 ساعت 00:23)mehdi110 نوشته:  

بله آقا مهدي عزيز حرف شما درسته ولي ما يك ماه كمتر حرص ميخوريم و بعلاوه تاريخ و روز مصاحبه مون يك ماه زودتر معلوم ميشه و ميتونيم بفهميم مصاحبه مون كجا افتاده و ميفتيم تو كار هتل و بليط و زودتر كارامونو ميكنيم

گلی جان بنظر بنده برای تهیه بلیط و هتل و تمکن مالی خیلی عجله نکنید همه این کارها تو 1 هفته در نهایت انجام میشه من خودم تجربه بدی تو همین عجله پیدا کردم.
البته امیدوارم همه زودتر از انتظار در بیان من خودم حاضرم بعنوان عذاب 10 روز مدام برنامه های صدا و سیما رو تماشا کنم مخصوصا 20:30 رو ولی 1 روز منتظر اتفاقی نباشم.
شماره کیس: 2013AS-مصاحبه :اپریل2013-هزینه ها :خیلی- دریافت ویزا آگوست 2013 .
از بخت ياري ماست شايد ، كه آنچه مي خواهيم ، يا به دست نمي آيد، يا از دست مي گريزد .
تشکر کنندگان: گل نهال ، Tomas ، saeid-ss ، mehdi110 ، nika
May 2013 (Coming Soon)
به امید خبرای خوش برای همه....Rolleyes
کیس نامبر:**2013AS000089_کنسولگری:آنکارا_دیدن قبولی:ماه می_ارسال_فرم‌ها: ماه جون با پست_مقصد:نیویورک_ مصاحبه: هفته اول جولای
نتیجه مصاحبه: یک ضربدر یک ضربShy
تشکر کنندگان: گل نهال ، sadeghi897 ، itsmasoud ، Tomas ، saeid-ss ، mehdi110 ، ابی هانی ، hosseinh ، nika ، soruosh
ﻣﺎ ﻫﻢ ﻣﻨﺘﻈﺮﻳﻢ ﻣﻲ ﻫﻢ ﮐﺎﻣﻴﻨﮓ ﺳﻮﻥ ﺷﺪ
شماره کیس: 2013AS-مصاحبه :اپریل2013-هزینه ها :خیلی- دریافت ویزا آگوست 2013 .
از بخت ياري ماست شايد ، كه آنچه مي خواهيم ، يا به دست نمي آيد، يا از دست مي گريزد .
تشکر کنندگان: sadeghi897 ، shiraz mamali ، Tomas ، DIVE ، mehdi110 ، ابی هانی ، nika
(2013-04-02 ساعت 11:48)hosseinh نوشته:  سلام خدمت همه دوستان عزیز و با تبریک سال نو خدمت همه شما عزیزان
من مدتی هست که عضو سایت مهاجرسرا شدم بعد از قبولی اما متاسفانه بدلیل شرایط خاص تقریبا هیچوقت توی این سایت نیامدم بدلیل خدمت سربازی ، مبچه

سلام دوست عزیز اصلا نگران نباش .
اولا امضات رو درست کن ببینیم حدودا شماره کیس شما چند هست تا بتونیم بیشتر کمکت کنیم.
ثانیا شما الان باید دوز اول و دوم Td و MMR رو هر کدوم جداگانه به فاصله یه ماه بزنی و به انستیتو پاستور جهت دریافت کارت واکسن مراجعه کنی اگه در تهران هستی.
ثالثا مدارکت رو برای ترجمه آماده کنی.
کیس: 2013AS000090XX مصاحبه : ابوظبی 22 جولای کلیر : 18 آگوست ویزا : 28 آگوست
تعداد افراد كيس: 2 نفر سفر اول به آمریکا: 19 feb دریافت گرین کارت : 3 april
تشکر کنندگان: amir82 ، گل نهال ، soruosh ، mohajer13 ، nika ، Tomas
[/quote]
[/quote]

واقعا درک می کنم، دیگه خود من دارم کم میارم با این بی خیالیم، با اینکه ما داریم میریم سوئیس احتمال قوی ماندگار بشیم و شاید به این زودی ها امکان اقامت در سرزمین آرزوها نخواهیم داشت ولی واقعا نمی تونم دیگه صبر کنم و حتی سفر قریب الوقوع خودمونو علی رغم اصرار دوستانی که منتظرمون بودن یک هفته کوتاه تر کردم فقط به این خاطر که امیدوارم ان شاء الله این ماه کارنت بشیم و برگردیمو کارامونو حل و قصل کنیم.......اگر خدای نکرده مشکلی پیش بیاد و کارنت نشیم واقعا حالمون گرفته میشه مخصوصا همسرم که خیلی دوست داشت بیشتر بمونیم.Sad همه ما مشکلاتی داریم در این مسیر که به هر حال چاره کار فقط صبر، دعا و توکله و دیگر هیچ
تشکر کنندگان: گل نهال ، nika ، Tomas
من زنگ زدم ولی جواب ندادن و گفتن باید تا 15 صبر کنی ولی مطمئن هستم جمعه جواب می دن .
تشکر کنندگان: shimoda ، گل نهال ، mehdi110 ، Given ، a.jahangiri ، DIVE ، ali.agha ، payam62 ، nika ، Tomas
سلام دوستان
من یه سئوال دارم در حد گروه سنی الف واقعا روم سیاه.
راستش من نمیدونم چه جوری باید مطالب توی امضا رو بنویسم یعنی نمیدونم اصلا کجا باید برم
لطفا" راهنمائی کنید ثواب داره.
تشکر کنندگان: گل نهال ، nika ، Tomas
(2013-04-02 ساعت 18:11)a.jahangiri نوشته:  سلام دوستان
راستش من نمیدونم چه جوری باید مطالب توی امضا رو بنویسم یعنی نمیدونم اصلا کجا باید برم

سلام به اين لينك براي ساختن امضا توجه كنيد
http://mohajersara.com/thread-6199-post-...#pid294831
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
تشکر کنندگان: a.jahangiri ، amir82 ، امیر مهاجر ، lilac ، mehdi110 ، rezagh ، Saeedv13 ، nika ، Tomas ، soruosh
(2013-04-02 ساعت 18:11)a.jahangiri نوشته:  سلام دوستان
Big Grin
دوست عزیز شما اول باید تعداد ارسالهات به عدد 10 برسه بعد تو کنترل پنل امضات فعال میشه بعد میتونی امضات رو کامل کنی
الان کنترل پنلت رو نگاه کنی اصلا امضات فعال نیست
کیس نامبر:70xx.ابوظبی.2نفر.مصاحبه:هفته اول می.مقصد:مریلند.کلیر:25جون سفرنامه
تشکر کنندگان: a.jahangiri ، itsmasoud ، amir82 ، امیر مهاجر ، nika ، lilac ، mehdi110 ، rezagh ، iman63ir ، Tomas ، soruosh ، farshadsh

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان