کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ها
(2013-04-02 ساعت 00:31)mehdi110 نوشته:  
(2013-04-02 ساعت 00:11)امیر مهاجر نوشته:  
(2013-04-01 ساعت 21:50)پدی نوشته:  
(2013-04-01 ساعت 21:18)گل نهال نوشته:  
(2013-04-01 ساعت 21:09)Artin_xx نوشته:  ببخشید هر کس این سری کارنت بشه ، مصاحبه اش حدودا" کی میشه ؟

مصاحبه اش ماه جون ميشه يعني از ١١خرداد تا ١١تير

یعنی دقیقا وسط امتحانات بچه هاSadSadSad

ایضا وسط امتحانات پایان ترم همسرم. اونم ترم آخر! Sad
امتحانات دانشگاه ها که قراره تا نهایتا آخر هفته سوم خرداد تموم شه، کلاس ها رو هم که گفتن زودتر تعطیل کنیم.یعنی تا هفته اول خرداد تمومهBig Grin، ان شاءالله که برخورد نمی کنه به امتحانات ایشون، اگر این اتفاق افتاد می تونن صحبت کنن زودتر بدن امتحاناتشونو، البته اگر در دانشگاه سراسری باشند، دیرتر نمیشه ولی زودتر امکان پذیره فکر کنم.

سلام ،امتحانای پایان ترم من هم همون موقع هاست امکانش هست که تاریخ مصاحبه رو جابجا کرد؟
تشکر کنندگان: mehdi110 ، nika ، Tomas ، naarestan ، farshadsh ، soruosh
(2013-04-03 ساعت 17:31)sany_th نوشته:  
(2013-04-01 ساعت 21:18)گل نهال نوشته:  مصاحبه اش ماه جون ميشه يعني از ١١خرداد تا ١١تير

امتحانات دانشگاه ها که قراره تا نهایتا آخر هفته سوم خرداد تموم شه، کلاس ها رو هم که گفتن زودتر تعطیل کنیم.یعنی تا هفته اول خرداد تمومهBig Grin، ان شاءالله که برخورد نمی کنه به امتحانات ایشون، اگر این اتفاق افتاد می تونن صحبت کنن زودتر بدن امتحاناتشونو، البته اگر در دانشگاه سراسری باشند، دیرتر نمیشه ولی زودتر امکان پذیره فکر کنم.

سلام ،امتحانای پایان ترم من هم همون موقع هاست امکانش هست که تاریخ مصاحبه رو جابجا کرد؟
نه عزیز بهتره امتحاناتت رو جابجا کنیCool اگر دانشگاه دولتی هستی می تونی نامه بدی به گروه و شورای آموزشی دانشگاه و با استادات صحبت کنی امتحاناتت رو زودتر بدی......فقط باید دلایل قانع کننده بیاری تو نامت، البته این در دانشگاه ما اتفقاق افتاده قبلا و بستگی به اداره آموزش دانشگاهتون داره.
شماره کیس: 2013AS000086xx، دو نفر، تاریخ رویت قبولی: 4 می 2012، ارسال فرمهای سری اول: 17 می 2012، کنسولگری: ابوظبی، زمان مصاحبه: 18 جون 2013، ویزای یکضرب، سفرنامه
تشکر کنندگان: sany_th ، nika ، itsmasoud ، Tomas ، farshadsh
(2013-04-01 ساعت 21:18)گل نهال نوشته:  مصاحبه اش ماه جون ميشه يعني از ١١خرداد تا ١١تير

سلام دوست عزیز با توجه به انتخابات ریاست جمهوری که 20 خرداد انجام میشه تاقبل از 15 خرداد تمام امتحانات تمام خواهد شد. باسپاس
78$$ - 4persons
زندگي بافتن يك قاليست، نه همان نقش ونگاري كه ميخواهي،
نقشه رااوست كه تعيين كرده،تو فقط ميبافي ،نقشه راخوب ببين!
نكندآخركار، قالي زندگيت رانخرند.

تشکر کنندگان: sany_th ، nika ، mehdi110 ، saeid-ss ، zohre02 ، Tomas ، farshadsh ، soruosh
(2013-04-03 ساعت 17:50)mehdi110 نوشته:  
(2013-04-01 ساعت 21:50)پدی نوشته:  یعنی دقیقا وسط امتحانات بچه هاSadSadSad

نه عزیز بهتره امتحاناتت رو جابجا کنیCool اگر دانشگاه دولتی هستی می تونی نامه بدی به گروه و شورای آموزشی دانشگاه و با استادات صحبت کنی امتحاناتت رو زودتر بدی......فقط باید دلایل قانع کننده بیاری تو نامت، البته این در دانشگاه ما اتفقاق افتاده قبلا و بستگی به اداره آموزش دانشگاهتون داره.

ولی اگه قبول نکنن خیلی بد می شه تازه با این استرسی که دارم اگه زودتر امتحان بدم همرو می افتم Sad
تشکر کنندگان: itsmasoud ، mehdi110 ، a.jahangiri ، Tomas ، farshadsh ، nika
چرا این تاپیک اینقدر سرد شده؟!
چرا هیشکی ما شماره بالاها رو تحویل نمی گیره؟!
چرا دیگه آقای بیات جدول پر انرژیشو برامون آپدیت نمی کنه؟!!
چرا ما آخریها اینقدر تنها موندیم؟! Sad
کیس نامبر: 2013AS100## - قبولی نوبت دوم - 1 نفر - ارسال مدارک با ایمیل 19 نوامبر - مصاحبه 19 آگوست ابوظبی - آپدیت 28 آگوست - کلیر 3 سپتامبر - ویزا 12 سپتامبر - کالیفرنیا
تشکر کنندگان: گل نهال ، DIVE ، naarestan ، amir82 ، bayat_r ، farshadsh ، mehdi110 ، mohssen ، Ali.US ، tajhizgaran ، mehdivatani ، mediise ، nika ، NarcisJ ، jazirehh ، Tomas
(2013-04-03 ساعت 18:31)sany_th نوشته:  
(2013-04-03 ساعت 17:50)mehdi110 نوشته:  
(2013-04-02 ساعت 00:11)امیر مهاجر نوشته:  ایضا وسط امتحانات پایان ترم همسرم. اونم ترم آخر! Sad

ولی اگه قبول نکنن خیلی بد می شه تازه با این استرسی که دارم اگه زودتر امتحان بدم همرو می افتم Sad
شما می تونید تاریخ مصاحبه رو تغییر بدید ولی به نظر من بهتر است این کار را نکنید زیرا اگر یک ضرب ویزا نگیرید و به کلیرنس طولانی بخورید شرایط پر استرس می شود
C.N : 2013AS31xx/ مصاحبه : آنکارا w3 jan/کلیرنس/افراد کیس : دو نفر کلیر بعد از 216 روز اخذ ویزا 9 سپتامبر
تشکر کنندگان: گل نهال ، bayat_r ، farshadsh ، nika ، sany_th ، Tomas
(2013-04-04 ساعت 09:35)mamalino10 نوشته:  چرا این تاپیک اینقدر سرد شده؟!
چرا هیشکی ما شماره بالاها رو تحویل نمی گیره؟!
چرا دیگه آقای بیات جدول پر انرژیشو برامون آپدیت نمی کنه؟!!
چرا ما آخریها اینقدر تنها موندیم؟! Sad
چرا کاربرامون دو صفحه قبل رو نمی خونن؟!!
جدول آپدیت بیات
تشکر کنندگان: lilac ، asal1907 ، usa lover ، mamalino10 ، naarestan ، گل نهال ، amir82 ، bayat_r ، Given ، soruosh ، mehdi110 ، mohssen ، payam62 ، farshadsh ، sadeghi897 ، سو سو ، nika ، jazirehh ، rezagh ، sgkco24 ، Tomas
کارنت
8XXX * ایروان
تشکر کنندگان: mlo ، گل نهال ، soruosh ، mohssen ، farshadsh ، tajhizgaran ، HAMID1371 ، سو سو ، nika ، Tomas
هی واااااااااااااااای من.... آخه من چرا اینقدر گیجم؟؟!!! اینقدر فکرم سر این کارنت شدن یا نشدن بهم ریخته که اون پست رو ندیدم. ببخشید عمو سعید جان. یعنی من روزی 365 بار رو این تاپیک F5 میزنم، ولی بازم ندیدمش!!!!!!؟
دیگه چند روزی بود به تاپیک کلیرنس نقل مکان کرده بودم که این روزا پر از انرژی مثبته....
خدایا، یعنی میشه همه این سری کارنت بشن و این استرس لعنتی بیخیالمون بشه و کلاً در این تاپیک رو ببندیم و بریم رو تاپیکهای بعدی؟!!!! انشالاااااااااااااااااه ++++++++++++++++
کیس نامبر: 2013AS100## - قبولی نوبت دوم - 1 نفر - ارسال مدارک با ایمیل 19 نوامبر - مصاحبه 19 آگوست ابوظبی - آپدیت 28 آگوست - کلیر 3 سپتامبر - ویزا 12 سپتامبر - کالیفرنیا
بچه ها نگران نباشين....
به چيزهاي خوب فكر كنيد و انر‍ژي منفي رو از خودتون دور كنيد...همه كارنت ميشيم با اميد به خدا....فقط انرژي مثبت Smile
شايد بعضي هامون به ماه بعد بيفتيم ولي آخر اين صبر ما نتيجه ميده...مطمئن باشين...
تشکر کنندگان: payam62 ، nooshshahnar ، farshadsh ، گل نهال ، shiraz mamali ، tajhizgaran ، HAMID1371 ، mehdi110 ، nika ، jazirehh ، Tomas
(2013-04-03 ساعت 17:28)tajhizgaran نوشته:  ما که دیگه صبرمون داره تموم میشه !!!!!!!!!!!!!!!!!!

اندکی صبر ظفر نزدیک است
خدایا آخر نفهمیدم اینجایی که هستم تقدیر من است یا تقصیر من...
تشکر کنندگان: mohssen ، farshadsh ، گل نهال ، shiraz mamali ، tajhizgaran ، sadeghi897 ، itsmasoud ، mehdi110 ، nika ، jazirehh ، Tomas
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان: گل نهال ، tajhizgaran ، mehdi110 ، nika ، mohssen ، Given ، farshadsh ، Tomas
ایشالا این آخرین ماهی باشه که به این پیج سر میزنیم
کیس نامبر:2013AS9800/تعداد افراد کیس:2 نفر/مصاحبه: 6 آگوست ، بمبئی ، ویزا : رفتیم لب دریا ، خشک شد
تشکر کنندگان: گل نهال ، mehdi110 ، nika ، mohssen ، sadeghi897 ، payam62 ، Given ، farshadsh ، Tomas
آقا فقط 6 روز دیگه.چشم به هم بزنیم یک ثانیه اش میگذره
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
++++++++++++
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان: گل نهال ، amir82 ، nika ، tajhizgaran ، mohssen ، lilac ، farshadsh ، Tomas

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان