کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ها
دوستان
اصولا" عدد کارنتی رو تلفنی میگن اصلا"؟
تشکر کنندگان: nika ، mehdi110 ، farshadsh
(2013-04-02 ساعت 18:42)a.jahangiri نوشته:  دوستان

ماه پيش كه ٢-٣ روز قبل از اعلامش گفته بودن، يه در ميون ميگن
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
تشکر کنندگان: a.jahangiri ، sadeghi897 ، nika ، امیر مهاجر ، mehdi110 ، soruosh ، iman63ir ، Tomas ، farshadsh
بچه ها من زنگ زدم ولی اپراتور KCC گفتش که هنوز Released نشده ... و اصولا 2 روز قبلش Release میشه ...
می خواستم بیام اینجا کلی خبر خوب بدم ، نشد که بشه ...
Sad
2013AS88XX ♪ مصاحبه:جون ♪ یکضرب کنسولگری ایروان مقصد:CA♪ سفرنامه
♪ دلم مي خواهـد خانه اي داشته باشم پُـر دوست ... ♪
جزیره جان تشکر .اما باز کار خودته.ما روزهای بعد هم منتظر خبر از شما هستیم
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
تشکر کنندگان: kasrafo ، امیر مهاجر ، گل نهال ، mohssen ، payam62 ، nika ، mehdi110 ، oghs ، jazirehh ، rezagh ، soruosh ، ali_gh ، naarestan ، Tomas ، farshadsh
بچه ها بیایید همه با هم دعا کنیم این سری همه کارنت بشن... از ته قلب دعا کنیم
ديس تايم نكست ويكBig Grin
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان: گل نهال ، itsmasoud ، jazirehh ، amir82 ، امیر مهاجر ، lilac ، kasrafo ، parsush ، mamalino10 ، mehdi110 ، nika ، Tomas ، soruosh ، farshadsh
(2013-04-03 ساعت 00:08)پدی نوشته:  جزیره جان تشکر .اما باز کار خودته.ما روزهای بعد هم منتظر خبر از شما هستیم

به روی چشم ...
جمعه دوباره تماس می گیرم ...
2013AS88XX ♪ مصاحبه:جون ♪ یکضرب کنسولگری ایروان مقصد:CA♪ سفرنامه
♪ دلم مي خواهـد خانه اي داشته باشم پُـر دوست ... ♪
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، rezagh ، lilac ، itsmasoud ، naarestan ، گل نهال ، Given ، پدی ، mehdi110 ، nika ، Tomas ، soruosh ، farshadsh
شمارش معکوس برای 8000 ها...........خداییش صبر ایوب داشتیم تا الان...
شماره کیس: 2013AS83## / تعداد افراد:خودم! / تاریخ کارنت شدن: یازدهم آپریل 2013/ تاریخ ورود به امریکا: بیست و چهارم ژانویه 2014
(2013-04-03 ساعت 12:37)mehdivatani نوشته:  شمارش معکوس برای 8000 ها...........خداییش صبر ایوب داشتیم تا الان...

پروسه لاتاری همش صبوری و خویشتن داریه خداییش! داریم آموزش می بینیم که پس از مهاجرت خیلی باید صبور و مقاوم باشیم. با آرزوی موفقیت برای همهShy
2013AS7XXX
ایروانسه نفرمدت انتظار : 80 روز
رنگین کمان پاداش کسانیست که تا آخرین قطره باران صبر میکنند.
وآآآآآآآیــــــــــــــــــــــــــــــیییییی! بچه‌ها! من دارم می‌میرم از ذوق!
...
2013AS84xx, Abu Dhabi, w2 June, ویزای یک‌ضرب, مدارک مصاحبه, csc, سفرنامه‌ی من
مراحل آمدن Green Card
به صبر کوش تو ای دل که حق رها نکند
چنین عزیز نگینی به دست اهرمن...
موفقیت مال ماست پس دنبال کارهامون باشیم....
بنشینم و صبر پیش گیرم....دنباله ی کار خویش گیرم
به امید خبرای خوش....
Rolleyes
کیس نامبر:**2013AS000089_کنسولگری:آنکارا_دیدن قبولی:ماه می_ارسال_فرم‌ها: ماه جون با پست_مقصد:نیویورک_ مصاحبه: هفته اول جولای
نتیجه مصاحبه: یک ضربدر یک ضربShy
تشکر کنندگان: گل نهال ، HAMID1371 ، mehdi110 ، nika ، Tomas ، soruosh ، farshadsh
(2013-04-02 ساعت 18:42)a.jahangiri نوشته:  دوستان

اگه جزیره زنگ بزنه وخودش را معرفی کنه ویا بیات با پسر خاله اش تماس بگیره! آره میگند
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
تشکر کنندگان: گل نهال ، mehdi110 ، jazirehh ، nika ، Tomas ، soruosh ، farshadsh
(2013-04-02 ساعت 00:25)bayat_r نوشته:  
(2013-04-01 ساعت 21:27)سو سو نوشته:  میشه لطفا بفرمایید لیست مدارک موردنیاز مصاحبه را از کجا میتونم چک کنم؟ ممنون

از توی امضای منBig Grin

ممنون میشه لینک اصلیشو برام بگذارید
[font=Arial]کیس نامبر **82رویت قبولی 17 اگوست . ارسال فرمها 25 اگوست 3 نفر انکارا مصاحبه 4 جون برگه صورتیShy تراول هیستوری 29 اگوست کلیرنس 18 سپتامبر ایشود 19 سپتامبرShy[/font]
تشکر کنندگان: nika ، bayat_r ، Tomas ، soruosh ، farshadsh
ما که دیگه صبرمون داره تموم میشه !!!!!!!!!!!!!!!!!!
گرفتن ویزای یک ضرب در آگوست برای لاتاری 2013 با کیس نامبر 9925 در تنها سالی که قبولی مرحله دوم اعلام شد که ما جزو اون خوش شانسها بودیم Big GrinBig Grin - ساکن سن حوزه از سپتامبر 2013
تشکر کنندگان: mehdi110 ، nika ، sadeghi897 ، Tomas ، farshadsh

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان