کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ها
سلام دوستان
من احتمال زیاد میدم که این سری همه کارنت بشیم چون از 25 روز دیگه کی سی سی مشغول فرم های برندگان 2014 خواهد شد و احتمالا تکلیف بچه های 2013 این سری روشن میشه
یعنی امیدوارم که بشه.
case number:2013AS000086xx
selection visited:May 15th
Forms sent:May 17th
People: 2
Current in: April
Interview: June,9th
Status: visa received
تشکر کنندگان: farshadsh ، mehdi110 ، nooshshahnar ، DIVE ، tajhizgaran ، گل نهال ، Aida.s ، Tomas ، elmira_fa ، nika
(2013-04-05 ساعت 13:40)Saeedv13 نوشته:  
(2013-04-05 ساعت 12:35)Aida.s نوشته:  All Current
حالا که می خواین شعار بدین مفصلترش کنین. اینجوری:
All Current
All Clear
All Issued
All departed
All …

کامل کردنش با شما (ALL)
ALL happy all around the world
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
اندکی صبر کارنت نزدیک است .
8XXX * ایروان
تشکر کنندگان: farshadsh ، mehdi110 ، payam62 ، shiraz mamali ، nooshshahnar ، tajhizgaran ، گل نهال ، Tomas ، naarestan ، nika ، Aida.s
کی قرار شد زنگ بزنه kcc.>>؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کیس:82xx//مقصد:هيوستون/سفارت:ابوظبی..ویزا:۱ضرب ولي با بدبختيBig Grin
تشکر کنندگان: nooshshahnar ، kasrafo ، tajhizgaran ، farshadsh ، گل نهال ، Tomas ، nika
(2013-04-05 ساعت 17:43)shiraz mamali نوشته:  کی قرار شد زنگ بزنه kcc.>>؟؟؟؟؟؟؟؟؟

جزیره
خدایا آخر نفهمیدم اینجایی که هستم تقدیر من است یا تقصیر من...
تشکر کنندگان: shiraz mamali ، farshadsh ، گل نهال ، a.jahangiri ، jazirehh ، Tomas ، nika
با سلام خدمت دوستان گرامی‌ مهاجر سرایی

من همین الان با KCC تماس گرفتم اما اپراتور گفت هنوز اینکه تا چه کیس نامبری برای ماه می اعلام خواهد شد معلم نیست و شما باید ۱۵ آوریل سایت رو چک کنید.
شماره کیس:***2013AS00008 تاریخ رویت قبولی: 2 می 2012 کنسولگری:ابوظبی افراد كيس: 2 نفر مصاحبه:نیمهٔ June . ویزا : یک ضرب مقصد : لاس وگاس سفر نامه
تشکر کنندگان: nooshshahnar ، tajhizgaran ، payam62 ، farshadsh ، jazirehh ، ali.agha ، گل نهال ، a.jahangiri ، mehdi110 ، Tomas ، nika
(2013-04-05 ساعت 15:34)a.jahangiri نوشته:  سلام دوستان
من احتمال زیاد میدم که این سری همه کارنت بشیم چون از 25 روز دیگه کی سی سی مشغول فرم های برندگان 2014 خواهد شد و احتمالا تکلیف بچه های 2013 این سری روشن میشه
یعنی امیدوارم که بشه.

دوست عزیز

ما همه امیدوارم گفته شما در هفته آینده تحقق پیدا کند ولی اینرو در نظر داشته باشید که در DV-2011 متاسفانه آسیا در بولتن آگوست بالاخره ALL CURRENT شد . یعنی مصاحبه نفرات دوره آخر در سپتامبر انجام شد .Sad
گرفتن ویزای یک ضرب در آگوست برای لاتاری 2013 با کیس نامبر 9925 در تنها سالی که قبولی مرحله دوم اعلام شد که ما جزو اون خوش شانسها بودیم Big GrinBig Grin - ساکن سن حوزه از سپتامبر 2013
تشکر کنندگان: farshadsh ، mani.iht ، nooshshahnar ، گل نهال ، mehdi110 ، Tomas ، nika
(2013-04-05 ساعت 13:40)Saeedv13 نوشته:  
(2013-04-05 ساعت 12:35)Aida.s نوشته:  All Current
حالا که می خواین شعار بدین مفصلترش کنین. اینجوری:
All Current
All Clear
All Issued
All departed
All …

کامل کردنش با شما (ALL)

عمو سعید خیلی خوبه همیشه امید میده همیشه هم اطلاعات خوب میده Smile

اینجا کسی هست بخواد بره کالج ؟
کیس نامبر :2013as....8700
محل مصاحبه:ایروان
مصاحبه: 20 june ویزا : یکضرب Big Grin
مقصد : هیستون
تشکر کنندگان: nooshshahnar ، lilac ، Saeedv13 ، mehdi110 ، Tomas ، farshadsh ، nika
(2013-04-05 ساعت 19:49)tajhizgaran نوشته:  
یعنی امیدوارم که بشه.

دوست عزیز

ما همه امیدوارم گفته شما در هفته آینده تحقق پیدا کند ولی اینرو در نظر داشته باشید که در DV-2011 متاسفانه آسیا در بولتن آگوست بالاخره ALL CURRENT شد . یعنی مصاحبه نفرات دوره آخر در سپتامبر انجام شد .Sad

ماکسیمم یا می میریم سفارت یا جون . حس من میگه این ماه آخره
کیس نامبر:2013AS9800/تعداد افراد کیس:2 نفر/مصاحبه: 6 آگوست ، بمبئی ، ویزا : رفتیم لب دریا ، خشک شد
تشکر کنندگان: گل نهال ، a.jahangiri ، tajhizgaran ، Tomas ، farshadsh ، nika
بچه ها من تماس گرفتم دوباره ، اما یکی دیگه از اپراتورها باز هم همون جواب رو داد و گفت مشخص نشده ...
بهش گفتم:
وود یو پلیز تل می ایف مای کیس نامبر ایز کارنت فور دیز مانث ! Smile Smile Smile
دوباره گفت: هنوز ریلیز نشده ...
من احتمال می دم که توی شیش و بشن که همه رو کارنت کنن Smile به خاطر همین هنوز معلوم نشده !
2013AS88XX ♪ مصاحبه:جون ♪ یکضرب کنسولگری ایروان مقصد:CA♪ سفرنامه
♪ دلم مي خواهـد خانه اي داشته باشم پُـر دوست ... ♪
(2013-04-05 ساعت 21:33)jazirehh نوشته:  بچه ها من تماس گرفتم دوباره ، اما یکی دیگه از اپراتورها باز هم همون جواب رو داد و گفت مشخص نشده ...
بهش گفتم:
من احتمال می دم که توی شیش و بشن که همه رو کارنت کنن Smile به خاطر همین هنوز معلوم نشده !

دوست عزیز jazirehh لازم به تماس نبود،من عصر تماس گرفتم و همین جواب شما رو اپرراتور به من هم داد،تو پست بالای همین صفحه هم گذاشتم.
شماره کیس:***2013AS00008 تاریخ رویت قبولی: 2 می 2012 کنسولگری:ابوظبی افراد كيس: 2 نفر مصاحبه:نیمهٔ June . ویزا : یک ضرب مقصد : لاس وگاس سفر نامه
تشکر کنندگان: shiraz mamali ، mehdi110 ، nooshshahnar ، Tomas ، nika
(2013-04-05 ساعت 21:41)mani.iht نوشته:  
(2013-04-05 ساعت 21:33)jazirehh نوشته:  بچه ها من تماس گرفتم دوباره ، اما یکی دیگه از اپراتورها باز هم همون جواب رو داد و گفت مشخص نشده ...
بهش گفتم:

دوست عزیز jazirehh لازم به تماس نبود،من عصر تماس گرفتم و همین جواب شما رو اپرراتور به من هم داد،تو پست بالای همین صفحه هم گذاشتم.

ممنونم مانی جان ...
من به بچه ها قول داده بودم که جمعه دوباره تماس می گیرم، فکر می کردم که این دفعه خبر خوب می دیم بهشون که باز هم نشد ...
مرسی که شما هم تماس گرفتین.
موفق باشین Smile
2013AS88XX ♪ مصاحبه:جون ♪ یکضرب کنسولگری ایروان مقصد:CA♪ سفرنامه
♪ دلم مي خواهـد خانه اي داشته باشم پُـر دوست ... ♪
کی دفیفا منتطر باشیم؟؟
دوشنبه زوده
جمعه؟
کیس نامبر:2013AS8900/تعداد افراد کیس:3 نفر/اورنج کانتی کالیفرنیا
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، nooshshahnar ، Tomas ، soruosh ، farshadsh ، nika
یعنی امیدوارم که بشه.

خدا از دهنت بشنوه Tongue

تشکر کنندگان: itsmasoud ، tajhizgaran ، hamid1357 ، Tomas ، DIVE ، گل نهال ، a.jahangiri ، farshadsh ، mehdi110 ، nika
بچه هااااا!!! کمی خویش تنداری کنید خواهشااا، هی زنگ بزنیم عصانی می شن یک دفعه ای تلفن و از برق می کشنااااا!Big GrinWink،
اونوقت به ما که اون آخریم لجشون می گیره و دیگه کاارنت نمی کنن، رحم کنید به مااااا! رحم!WinkBig GrinSmile
کیس نامبر: **2013AS000103 / برنده: سری دوم / روئیت قبولی: 29 october/زمان مصاحبه: هفته اولAUGUST(هفته دوم مرداد)/ مدت زمان کلیرنس: 22 روز(9 شهریور)/مقصد: دالاس

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان