کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ها
کارنت یا نکارنت مسئله این است

ریشه این کلمه از کاشتن میاد . میگه یه وقت نکارنت سر قرار Wink

یا کار - نت
یعنی بی کاری که همش تو نت هست Wink
8XXX * ایروان
تشکر کنندگان: oghs ، nooshshahnar ، manila
پس چرا خبریشون نیست...
من خونم به جوش اومد، رفتم یه واحد خون دادم...Big Grin
یخ زدیم پاسیستم....Tongue
کیس نامبر:**2013AS000089_کنسولگری:آنکارا_دیدن قبولی:ماه می_ارسال_فرم‌ها: ماه جون با پست_مقصد:نیویورک_ مصاحبه: هفته اول جولای
نتیجه مصاحبه: یک ضربدر یک ضربShy
تشکر کنندگان: nikan_sh ، nooshshahnar ، bayat_r ، jazirehh ، گل نهال
آمریکاست الکی نیست که - همه چیش حساب کتاب داره . اند آف ده وورد . ناراحت نباشید همه چی درست میشه Wink

(2013-04-10 ساعت 18:43)oghs نوشته:  پس چرا خبریشون نیست...
من خونم به جوش اومد، رفتم یه واحد خون دادم...Big Grin
یخ زدیم پاسیستم....Tongue

Wink
8XXX * ایروان
تشکر کنندگان: nooshshahnar ، manila
تازه سختی ها از فرودگاه امام خمینی شروع میشه - وقتی tkt گرفتی به مقصد...... بحث کنیم ؟؟؟؟
8XXX * ایروان
تشکر کنندگان:
هییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی
هورا و دست برای خودم
با این که سه دفعه زنگ زده بودم دوباره زنگ زدم و 8900 رو جواب گرفتم
بالاخره کارنت شدیم

یه دست و جیخ بلند برای من. خیلی خوشحالم و الان ساعت 0745 هستش از 0715 نشستم ولی سایت بالا نمیومد تا این خبرو به همه بدم
ایول هشت هزارتایی ها
(2013-04-10 ساعت 19:41)vorojak60 نوشته:  هییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی
هورا و دست برای خودم
بالاخره کارنت شدیم

یه دست و جیخ بلند برای من. خیلی خوشحالم و الان ساعت 0745 هستش از 0715 نشستم ولی سایت بالا نمیومد تا این خبرو به همه بدم
ایول هشت هزارتایی ها
نههههههههههههههههههههههههههه
تا 8900Sad
کیس نامبر:2013AS8900/تعداد افراد کیس:3 نفر/اورنج کانتی کالیفرنیا
تشکر کنندگان: shimoda ، Hedieh20 ، manila ، bayat_r ، shaso ، گل نهال ، lilac ، roeentan ، امیر مهاجر ، amir82 ، afs ، mehdi110 ، payam62 ، ابی هانی
(2013-04-10 ساعت 19:41)vorojak60 نوشته:  هییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی
هورا و دست برای خودم
بالاخره کارنت شدیم

ایول هشت هزارتایی ها

هوراااااااااااااااااااااااااا
مبارکهههههههههههههههههه
خدایا آخر نفهمیدم اینجایی که هستم تقدیر من است یا تقصیر من...
تشکر کنندگان: shimoda ، Saeedv13 ، Hedieh20 ، tajhizgaran ، manila ، jazirehh ، گل نهال ، lilac ، soruosh ، payam62 ، ابی هانی
(2013-04-10 ساعت 19:46)usa lover نوشته:  
هورا و دست برای خودم
بالاخره کارنت شدیم

ایول هشت هزارتایی ها
نههههههههههههههههههههههههههه
تا 8900Sad

مگه شما چند تا کم داری Sad
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، usa lover ، payam62
کلی کارنت شده داریم
بیاید دیگه
هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
کیس نامبر:2013AS5128// سفارت ایروان // تعداد اعضای کیس: دو نفر // کلیر بعد از 49 روز
هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

ایول به خودم
جزیره کجایی؟؟؟؟؟
جیغغغغغغغ
دستتتتتتتتتت
هوراااااااااااااااااا
خدایا آخر نفهمیدم اینجایی که هستم تقدیر من است یا تقصیر من...
تشکر کنندگان: shimoda ، manila ، tajhizgaran ، Saeedv13 ، bayat_r ، jazirehh ، Hedieh20 ، shaso ، گل نهال ، lilac ، amir82 ، پدی ، ابی هانی
هورا و دست برای خودم
بالاخره کارنت شدیم

ایول هشت هزارتایی ها
ااااااااااااااااای جاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااان هوررررررررررررررررا تبریک به هم گروه هی هامون! تبریک. من منتظر بودم 15آپریل بشه.
2013
The tragedy of life is not death but what WE LET die inside of us while we live
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، Saeedv13 ، nooshshahnar ، Hedieh20 ، گل نهال ، lilac ، amir82 ، پدی ، payam62
بچه ها دیگه اینکه امیدوارم هر چه زودتر بقیه هم کارنت بشن و یواش یواش این صفحه را ترک می کنیم و به صفحه انتظار برای مصاحبه میرویم. و به امید گرفتن ویزای یکضرب برای همه. خدا نگهدار.
تشکر کنندگان: sayeh_m ، manila ، tajhizgaran ، nooshshahnar ، jazirehh ، Saeedv13 ، Hedieh20 ، shaso ، گل نهال ، lilac ، roeentan ، usa lover ، amir82 ، پدی ، payam62
(2013-04-10 ساعت 19:49)nooshshahnar نوشته:  جزیره کجایی؟؟؟؟؟
جیغغغغغغغ
دستتتتتتتتتت
هوراااااااااااااااااا
هورررررا تبریک و هزار تبریک. چمدون ها بسته بریم.
2013
The tragedy of life is not death but what WE LET die inside of us while we live
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، nooshshahnar ، jazirehh ، shaso ، Saeedv13 ، گل نهال ، lilac ، amir82 ، پدی
هورا و دست برای خودم
بالاخره کارنت شدیم

ایول هشت هزارتایی ها

دوستان عزیز تبریک میگم

ولی خواهشن ماه دیگه ما رو که به امید زنده هستیم تنها نگذارید ها !!!!!!!

با آرزوی موفقیت همه دوستان
گرفتن ویزای یک ضرب در آگوست برای لاتاری 2013 با کیس نامبر 9925 در تنها سالی که قبولی مرحله دوم اعلام شد که ما جزو اون خوش شانسها بودیم Big GrinBig Grin - ساکن سن حوزه از سپتامبر 2013

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان