کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ها
به كارنتي هاي جديد بويژه امير مهاجر و جزيره تبريك ميگم
وروجك شما سه بار كه زنگ زده بودي چرا پس زودتر اعلام نكردي و ما هم از خماري بياري بيرون؟؟!!
خيلي ي ي كم اعلام كردن اين سري ولي با گفته هاي عموسعيد نميشه هيچ دم از ناراحتي زد
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
(2013-04-10 ساعت 20:18)jazirehh نوشته:  
(2013-04-10 ساعت 20:13)ramin_red نوشته:  
(2013-04-10 ساعت 20:01)tajhizgaran نوشته:  دوستان 8900 به بالا و سری دومی ها :

انشالله وعده ما همگی روز جمعه بیستم اردیبهشت با جمله : ALL CURRENT

به امید اون روز .

این که هنوز کامینگ سون زده! از کجا میگین ۸۹۰۰؟
Upcoming month's visa bulletin: May 2013 (Coming Soon)

اگه با KCC تماس بگیرین ، امکان اینکه قبل از انتشار بولتن جدید ، تلفنی بهتون پاسخ بدن هست ... ووروجک زنگ زده بهش گفتن 8900 ...
البته برای اینکه مطمئن بشین ، امشب به احتمال 90 درصد بولتن میاد روی سایت Smile

انشاالله وروجک جان آمریکن اکسنت رو خوب متوجه نشده و اشتباه می‌کنه! بیشتر از اینا باید کارنت بشه.
2013AS10xxx... ساکن فيلادلفيا, پنسيلوانيا
تشکر کنندگان: گل نهال ، farmiz ، nika ، mrr777
(2013-04-10 ساعت 20:15)manila نوشته:  سلام عمو سعید یه سوال بی ربط؛1- این CEAC که تو امضاتون اومده چیه؟
خدا وکیلی وسط این شلوغ پلوغی ها و جمع کردن وسایل دوستان برای پیشروی به خاکریز و خط بعدی اونم تو این تاپیک عجب سئوالی پرسیدی!!!Big Grin. اگر روش کلیک کنی سایتی باز میشه که در کادر مربوطه کیس نامبرت رو بدون صفرهای وسط وارد می کنی. وضعیت کیست رو بهت نشون میده. البته فقط برای کسانی که در آنکارا و ابوظبی مصاحبه دارن. موفق باشی.

به امید اون روز .

من هم همین سوالو داشتم. رفتم سر زدم همینو که شما میگین نوشته بود. البته معمولا بچه ها تلفن میزنن و می پرسن حتماً همینطور بوده. به هر حال این خبر ها همیشه بعدا تایید شده! هوررررررررررررررررررررررررررررررا

به امید اون روز .

من هم همین سوالو داشتم. رفتم سر زدم همینو که شما میگین نوشته بود. البته معمولا بچه ها تلفن میزنن و می پرسن حتماً همینطور بوده. به هر حال این خبر ها همیشه بعدا تایید شده! هوررررررررررررررررررررررررررررررا
2013
The tragedy of life is not death but what WE LET die inside of us while we live
تشکر کنندگان: saeid-ss ، nika ، farmiz
دوستان عزیزم من اعلام نشدم و حدود 40 نفر بیشتر بود می شدم.اما خدا می دونه برای شما ها خیلی خوشحالم که انتظارتون تمام شد. دروغ نمی گم برای خودم ولی ناراحتم که 1 ماه دیگه باید با دکمه f5 هم نشین بشم .Big Grin.با آرزو بهترین ها
تشکر کنندگان: nika ، jazirehh ، Hedieh20 ، shaso ، manila ، nooshshahnar ، farmiz ، elmira_fa ، amir82 ، گل نهال
(2013-04-10 ساعت 20:34)Saeedv13 نوشته:  
(2013-04-10 ساعت 20:15)manila نوشته:  سلام عمو سعید یه سوال بی ربط؛1- این CEAC که تو امضاتون اومده چیه؟
خدا وکیلی وسط این شلوغ پلوغی ها و جمع کردن وسایل دوستان برای پیشروی به خاکریز و خط بعدی اونم تو این تاپیک عجب سئوالی پرسیدی!!!Big Grin. اگر روش کلیک کنی سایتی باز میشه که در کادر مربوطه کیس نامبرت رو بدون صفرهای وسط وارد می کنی. وضعیت کیست رو بهت نشون میده. البته فقط برای کسانی که در آنکارا و ابوظبی مصاحبه دارن. موفق باشی.
دست شما درد نکنهBig Grin آخه بعدا یادم میرفت از طرفی گفتم شاید به این موضوع ربط داشته باشه من چه می دونستمRolleyes راستش انقدر هول بودم دقت نکردم مربوط به ویزا هستش و به این مرحله من ربطی نداره. چه کنیم با این حواس پرتیSad(
2013
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، bayat_r ، nooshshahnar ، farmiz ، nika ، soruosh ، mrr777
گل نهال عزیز ...
دوستای گلم Smile
از یه طرف خوشحالم به خاطر کارنتی، اما از طرف دیگه ، خیلی بهم نچسبید ، منتظر بودم این دفعه همه با هم باشیم ...
شادی و خوشحالی من زمانی کامل میشه که تو و بقیه مهاجر سرائی ها هم ماه دیگه کارنت شن ...
ما تا آخرین روز باز بودن بولتن ویزا ، اینجا پیش شما هستیم ...
Smile
2013AS88XX ♪ مصاحبه:جون ♪ یکضرب کنسولگری ایروان مقصد:CA♪ سفرنامه
♪ دلم مي خواهـد خانه اي داشته باشم پُـر دوست ... ♪
(2013-04-10 ساعت 20:34)Saeedv13 نوشته:  
اتفاقا من هم دنبال اين ادرس بودم ولي مثل اينكه كار منيكنه قبلا ready ميزد الا هيجي نمياره!!!!
كيس نامبر:3xxx,تعدادافراد كيس:2 نفر،تاريخ رويت قبولي: Jan-21-2013،ارسال مدارك:Jan-28-2013،دريافت نامه دوم Mar-13-2013، مصاحبه : هفته دوم مي- آنكارا، دريافت ويزا: يك ضربSmile، سفرنامه
تشکر کنندگان: manila ، farmiz ، nika
(2013-04-10 ساعت 20:23)nika نوشته:  سلام به همه
من که دعا میکنم این سری همه کارنت بشن چون اگه بیوفته واسه ماه بعد نزدیک ا.ن.ت.خ.ا.ب.ا.ت میشه و احتمال این که اینترنت ق.ط.ع بشه خیلی زیاده و متعاقبا نمیشه از پزشک معتمد هم وقت گرفت خلاصه کل کارها به هم پیچ میخوره.
البته این نظر منه و امیدوارم اشتباه باشه.
دوست جونم همیشه یه راهی هست. ما مردم شرایط متفاوتیم( نمی خوام بگم شرایط سخت، که ایجادش نکنمCool). در هر وضعیتی بالاخره یه کاریش کردیم. غیر از اینه؟
2013
تشکر کنندگان: nooshshahnar ، farmiz ، nika
(2013-04-10 ساعت 19:57)tajhizgaran نوشته:  
(2013-04-10 ساعت 19:41)vorojak60 نوشته:  هییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی
هورا و دست برای خودم
با این که سه دفعه زنگ زده بودم دوباره زنگ زدم و 8900 رو جواب گرفتم
بالاخره کارنت شدیم

یه دست و جیخ بلند برای من. خیلی خوشحالم و الان ساعت 0745 هستش از 0715 نشستم ولی سایت بالا نمیومد تا این خبرو به همه بدم
ایول هشت هزارتایی ها

دوستان عزیز تبریک میگم

ولی خواهشن ماه دیگه ما رو که به امید زنده هستیم تنها نگذارید ها !!!!!!!

با آرزوی موفقیت همه دوستان

یعنی دقیق همون 8900 گفتن یا به قول قصابا چربش می کنن یعنی یه ذره بیشتر مثل ماه قبل؟
لطفا زودی بگو....قلبم...Big Grin
کیس نامبر:**2013AS000089_کنسولگری:آنکارا_دیدن قبولی:ماه می_ارسال_فرم‌ها: ماه جون با پست_مقصد:نیویورک_ مصاحبه: هفته اول جولای
نتیجه مصاحبه: یک ضربدر یک ضربShy
تشکر کنندگان: bayat_r ، jazirehh ، usa lover ، nooshshahnar ، farmiz ، nika
(2013-04-10 ساعت 20:47)jazirehh نوشته:  گل نهال عزیز ...
دوستای گلم Smile
از یه طرف خوشحالم به خاطر کارنتی، اما از طرف دیگه ، خیلی بهم نچسبید ، منتظر بودم این دفعه همه با هم باشیم ...
شادی و خوشحالی من زمانی کامل میشه که تو و بقیه مهاجر سرائی ها هم ماه دیگه کارنت شن ...
ما تا آخرین روز باز بودن بولتن ویزا ، اینجا پیش شما هستیم ...
Smile
دقیقاً Sad ولی ناشکری هم نمی کنم. همونطور که واسه بقیه دوستام که قبل از ما بودن خوشحال بودم. به هر وضعیتی تسلیمم و شاکر. و همه می دونیم دیر یا زود به امید خدا همه مون کارنت میشیم و میریمو یه ضرب می گیریم و حالشو می بریم.Big Grin
2013
تشکر کنندگان: ali.agha ، jazirehh ، nooshshahnar ، farmiz ، Saeedv13 ، Hedieh20 ، nika ، oghs ، گل نهال
نمی دونم از اینکه کارنت نشدیم باز خوشحال باشم یا ناراحت...!!!!فعلا که دچار یاس فلسفی هستم!....یه دل میگه برم برم یه دلم میگه نرم نرم طاقت نداره دلم دلم .....
همسر یکی از اعضای نسبتا فعال...!!!
تشکر کنندگان: nooshshahnar ، farmiz ، sadeghi897 ، nika ، oghs
من کلاً میگم بازهم امیدی هست که حدودی گفته باشن و وقتی واقعاً اعلام بشه یک کم بالاتر باشه...
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
ایمانتون به ال کارنت رو از دست ندین!
2013AS10xxx... ساکن فيلادلفيا, پنسيلوانيا
تشکر کنندگان: bayat_r ، ali_gh ، sadeghi897 ، farmiz ، elmira_fa ، nika ، ASALI ، oghs
(2013-04-10 ساعت 19:47)vorojak60 نوشته:  
(2013-04-10 ساعت 19:46)usa lover نوشته:  
(2013-04-10 ساعت 19:41)vorojak60 نوشته:  هییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی
هورا و دست برای خودم
با این که سه دفعه زنگ زده بودم دوباره زنگ زدم و 8900 رو جواب گرفتم
بالاخره کارنت شدیم

یه دست و جیخ بلند برای من. خیلی خوشحالم و الان ساعت 0745 هستش از 0715 نشستم ولی سایت بالا نمیومد تا این خبرو به همه بدم
ایول هشت هزارتایی ها
نههههههههههههههههههههههههههه
تا 8900Sad

مگه شما چند تا کم داری Sad
ببخشید داشتم میرفتم بیرون همه منتظرم بودن دم در اومدم سریع سایت رو چک کنم دیدم آخرین پست این تاپیک مربوط به شما است
گفتم حتما زنگ زدین و اومدین پست گذاشتین در نهایت ذوق تاپیک رو باز کردم نتیجه اش این پستی شد که نوشتم
حالا که حالم کمی بهتر شده به شما و همه دوستای خوبم تبریک می گم
و به قول یکی از دوستان داشتم به خودم امیدواری میدادم که اصلا بهتر شد مصاحبه ما میوفته ماه رمضا ن به همین ارزونی به همین راحتیBig Grin
تبریکککککککککککککککککککک به همهBig Grin
ولی خیلی حال گیری بود برای 40-50 تاTongue
کیس نامبر:2013AS8900/تعداد افراد کیس:3 نفر/اورنج کانتی کالیفرنیا
تشکر کنندگان: bayat_r ، roeentan ، nooshshahnar ، Szsanazsz ، sadeghi897 ، Hedieh20 ، farmiz ، Saeedv13 ، shimoda ، nika ، ASALI ، amir82 ، oghs ، lilac ، afs ، گل نهال ، soruosh ، mehdi110

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان