کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ها
ای بابا، پس چرا اینقدر کم کارنت شدن؟!!!!
اگه ماه دیگه هم بخوان به همین تعداد اعلام کنن که بازم به ما نمی رسه Sad
من یکی دیگه به شخصه قلبم نمی کشه که از روز اول تا یازدهم، دوازدهم هر ماه، روزی 500 دفعه صفحه بولتن ویزا رو رفرش کنم که تا شاید شمارمو جز کارنتی ها ببینم Sad
کیس نامبر: 2013AS100## - قبولی نوبت دوم - 1 نفر - ارسال مدارک با ایمیل 19 نوامبر - مصاحبه 19 آگوست ابوظبی - آپدیت 28 آگوست - کلیر 3 سپتامبر - ویزا 12 سپتامبر - کالیفرنیا
بچه هاااااااااااااااااااا خیلی خوشحالم براتوووون، مباااااارک باشه.SmileSmile
به امید ویزاهای خوش رنگتون، بازم خوبه، خدااااروووو شکرSmile
usa loverجااان!، اشکالی نداره، به جاش ماه دیگه با هم کارنت می شیمBig GrinWink، البته می دونم فاصله به این کمی دردناکه.Sad
باری کلااااااااا وروجک، دستت درد نکنه خیلی، برای ما هم بیاااای زنگ بزنی هاااااااااااااااا!Big GrinBig Grin
کیس نامبر: **2013AS000103 / برنده: سری دوم / روئیت قبولی: 29 october/زمان مصاحبه: هفته اولAUGUST(هفته دوم مرداد)/ مدت زمان کلیرنس: 22 روز(9 شهریور)/مقصد: دالاس
:x هورااااااااااااااا به همه کارنتی هااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
8XXX * ایروان
دوستان 8900 به بالا و سری دومی ها :

انشالله وعده ما همگی روز جمعه بیستم اردیبهشت با جمله : ALL CURRENT

به امید اون روز .
گرفتن ویزای یک ضرب در آگوست برای لاتاری 2013 با کیس نامبر 9925 در تنها سالی که قبولی مرحله دوم اعلام شد که ما جزو اون خوش شانسها بودیم Big GrinBig Grin - ساکن سن حوزه از سپتامبر 2013
به همه تبریک میگم -

خوب حالا چی کار کنیم . بریم کجا منتظر شیم ؟؟؟؟
8XXX * ایروان
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، bayat_r ، shaso ، jazirehh ، nooshshahnar ، Hedieh20 ، nika ، farmiz ، amir82 ، soruosh ، ابی هانی
آقایون و خانم ها
به همه کارنت شده ها تبریک میگم. نشد که من این تاپیک رو قفل کنم دلم خنک شه Big Grin. باشه ماه دیگه. دوستان کارنت نشده هم نگران نباشن که مطمئناً همه رفتنی خواهند شد. اون دنیا رو نمیگم دور از جونتونBig Grin. آمریکا منظورمهBig Grin. اگر غیر این باشه عمو سعید سبیلهاشو می تراشهTongue. اما:
داشتم پست هاتون رو تو تاپیک می خوندم تو "کاربران در حال بازدید" چشمم به آیدی یه بنده خدایی افتاد و خاطراتی برای من زنده شد. ایشون کیس نامبرش هشت هزار و خرده ای هست و چند ماه پیش فکر کنم تو مهرماه چند تا پست گذاشت که با این وضعیت کارنت شدن کیس ها حتماً ماها کارنت نمی شیم و به زعم خودش کلی حساب کتاب و دلیل و مدرک که سهمیه ویزا تموم میشه و سر ما بی کلاه می مونه. خلاصه اینقدر گفت و گفت که اون روی عمو سعید رو بالا آورد و یک دعوای مفصلی با هم کردیم. خدا وکیلیش منم فقط لفظی درگیر شدم و هیچ جور اخطار و محرومیتی هم استفاده نکردم. حالا می بینم که میاد بی سر و صدا پست ها رو می خونه و میره. الان روی صحبتم با ایشونه:
@...... . دیدی بالاخره حرف من درست دراومد؟ دیدی جای هیچ نگرانی نبود و داشتی خودتو و مارو دق میدادی 7 ماه پیش؟ دیدی که کارنت هم شدی؟ حالا با چشای خودت می بینی که:
همه هم میرن مصاحبه، اگر کلیر بخورن همه هم کلیر میشن، همه هم ویزاشون ایشیو* میشه. همه هم میرن اونور آب. همه که میگم یعنی همه: "حتی شما کاربر گرامی".
این خاطره رو تعریف کردم که در ضمن حساب کار دست همه بیاد و حرف از نا امیدی و آه و ناله نشنوم بعد از این. در انتها لازم میدونم به طور ویژه پارتی بازی کنم و به پرچمدار 2013ایها (امیر مهاجر) هم تبریک سفارشی بگم. حاجی پرچمت رو بردار که باید یک خاکریز دیگه پیشروی کنیمSmile. با آرزوی موفقیت برای همه دوستان.
*پی نوشت: آقا این ایشیو از دیروز بدجوری افتاده توک زبون من. هی چپ میرم راست میرم میگم ایشیوBig Grin. نمی دونم چرا؟ فکر کنم به خاطر تلفظشه که آدم باید لباشو یه حالت خاصی بده و تلفظش کنهBig Grin. ویزاتون ایشیو باد!!!.
ای جـــــــــــــــــــونم ...
بچه ها مبارکتون باشه ... ووروجک یه دونه باشی ...
هوووووووووووووووووووووووووراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا ...
2013AS88XX ♪ مصاحبه:جون ♪ یکضرب کنسولگری ایروان مقصد:CA♪ سفرنامه
♪ دلم مي خواهـد خانه اي داشته باشم پُـر دوست ... ♪
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، saeid-ss ، nooshshahnar ، Hedieh20 ، nika ، bayat_r ، lilac ، farmiz ، amir82 ، soruosh ، mehdi110 ، ابی هانی
به من بگید من و تنها ول نکنید . گم بشم .
8XXX * ایروان
تشکر کنندگان: nooshshahnar ، nika ، bayat_r ، farmiz
با عرض تبريك به همه دوستاي خوبم و به اميد گرفتن ويزاي يك ضرب واسه همه دوستان لطفا ادرس سايتي كه ميگفتيم كذايي رو بگذاريد لطفا
كيس نامبر:3xxx,تعدادافراد كيس:2 نفر،تاريخ رويت قبولي: Jan-21-2013،ارسال مدارك:Jan-28-2013،دريافت نامه دوم Mar-13-2013، مصاحبه : هفته دوم مي- آنكارا، دريافت ويزا: يك ضربSmile، سفرنامه
تشکر کنندگان: nooshshahnar ، Saeedv13 ، nika ، bayat_r ، farmiz ، ابی هانی
تبریک میگم به سری جدید کارنتیا
اما آخه چرا اینقدر کم؟
ایشالا ماه بعد بترکونن...
کیس نامبر: ××91 کنسولگری: ابوظبی تاریخ مصاحبه: ٢١ تیر ماه 92 وضعيت فعلي:کلیر ١٧ آگوست ٢٠١٣ دریافت ویزا : ٩ سپتمبر ٢٠١٣
تشکر کنندگان: saeid-ss ، nooshshahnar ، jazirehh ، Hedieh20 ، manila ، nika ، bayat_r ، farmiz ، amir82 ، soruosh
(2013-04-10 ساعت 20:01)tajhizgaran نوشته:  دوستان 8900 به بالا و سری دومی ها :

به امید اون روز .

به امید اون روز من که حالم خیلی گرفته شد فقط 200 تا فاصله بود من فکر میکردم تا 9200 رو اعلام کنن Sad ولی زیاد فرقی نمیکنه چون من اگه این ماه کارنت میشدم با شماره **90 باید اواخر جون ( که میشه 1 تا 9 تیر ) مصاحبه میشدم , حالا بر فرض که ماه بعد همه کارنت بشیم همون اوایل جولای ( که میشه 15 تا 25 تیر ) مصاحبه دارم البته تقریبی!!!
حالا یه خوبی دیگه هم که داره اینه که احتمالا میفته توی ماه رمضان ( از 19 تیر ) که قیمتها خیلی کمتر میشه و هزینه ها هم خیلی کمتر میشهBig Grin
کیس: 2013AS000090XX مصاحبه : ابوظبی 22 جولای کلیر : 18 آگوست ویزا : 28 آگوست
تعداد افراد كيس: 2 نفر سفر اول به آمریکا: 19 feb دریافت گرین کارت : 3 april
تشکر کنندگان: nooshshahnar ، jazirehh ، shaso ، Hedieh20 ، Saeedv13 ، manila ، nika ، bayat_r ، usa lover ، farmiz ، amir82 ، soruosh ، payam62 ، ابی هانی

به امید اون روز .

این که هنوز کامینگ سون زده! از کجا میگین ۸۹۰۰؟
Upcoming month's visa bulletin: May 2013 (Coming Soon)
2013AS10xxx... ساکن فيلادلفيا, پنسيلوانيا
تشکر کنندگان: manila ، nika ، bayat_r ، roeentan
(2013-04-10 ساعت 18:11)Saeedv13 نوشته:  
(2013-04-10 ساعت 16:52)jazirehh نوشته:  آی ملت ...
بیاین که می خوایم این تاپیک رو گرمش کنیم ...
امشب اینقدر این تاپیک رو گرم می کنیم که ایشالا با خبر کارنتی همه کیس ها این تاپیک بسوزه و عمو سعید قفل قرمز رو بزنه Big Grin
حالا دارم فکر می کنم چه جوری گرمش کنم Smile
جزیره
من یکی رو سراغ دارم که هم مجلس گرم کن خوبیه هم تاپیک گرم کن محشرBig Grin. فقط اشکال کارش اینجاست که از وقتی ویزا گرفته دیگه ما کلیرنس خورده ها رو دور از جون شما آدم حساب نمی کنهTongue. بذار ببینم امشب میاد تو سایت یا نه؟ یه کم فکر کنی اسمش یادت مید. اگر اومد نگران گرم کردن تاپیک نباش اصلاًBig Grin.
سلام عمو سعید یه سوال بی ربط؛1- این CEAC که تو امضاتون اومده چیه؟
2013
The tragedy of life is not death but what WE LET die inside of us while we live
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، farmiz
سلام به همه دوستان گل اخیییییییییییییییییییییییییییییییییییییی بذارید یه نفسی راحتی بکشم بالاخره بعد از 340 روز کارنت میشیم خیلی انتظار طاقت فرسایی بود به امید موفقیت همه دوستان خوب مهاجرسرا
شماره کیس:**79 2013AS -کنسولگری:انكارا
تعداد افراد منظور در کیس :2نفر-مصاحبه:19 jun نتیجه کلیرنسSad ابديت ها 20-26 جون 19-22 جولاي 6-7-12-14-16 اگست كلير 16 اگست انتظار 57 روزBig Grin دریافت ویزا 28 اگست. ورود به امریکا 22 نوامبر دریافت گرین کارد 7 ژانویه

تشکر کنندگان: nooshshahnar ، saeid-ss ، Hedieh20 ، bayat_r ، farmiz ، amir82 ، jazirehh ، kasrafo
(2013-04-10 ساعت 20:13)ramin_red نوشته:  

به امید اون روز .

این که هنوز کامینگ سون زده! از کجا میگین ۸۹۰۰؟
Upcoming month's visa bulletin: May 2013 (Coming Soon)

اگه با KCC تماس بگیرین ، امکان اینکه قبل از انتشار بولتن جدید ، تلفنی بهتون پاسخ بدن هست ... ووروجک زنگ زده بهش گفتن 8900 ...
البته برای اینکه مطمئن بشین ، امشب به احتمال 90 درصد بولتن میاد روی سایت Smile
2013AS88XX ♪ مصاحبه:جون ♪ یکضرب کنسولگری ایروان مقصد:CA♪ سفرنامه
♪ دلم مي خواهـد خانه اي داشته باشم پُـر دوست ... ♪
تشکر کنندگان: shaso ، nooshshahnar ، گل نهال ، sayeh_m ، bayat_r ، farmiz

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان