کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ها
(2013-04-11 ساعت 00:05)mohssen نوشته:  این جدول افشسن خان که کامل نیست که!!!
اسم من اصلا توش نبود !!!

تکمیل جدول افشین افتاده دست من.
تا قبل از اون کاملا به روز بود.
اما متأسفانه من خیلی فرصت ندارم به دنبال اطلاعات بچه‌ها بگردم. خصوصا این روزها که خیلی گرفتارم.
اگر لطف کنید و طبق ستونهای جدول اطلاعات خودتون رو برای من پیغام خصوصی کنید مشخصاتتون رو به جدول اضافه میکنم.
تشکر کنندگان: sayeh_m ، nooshshahnar ، roeentan ، sadeghi897 ، lilac ، گل نهال ، Tomas ، Hedieh20 ، parsush ، Saeedv13 ، payam62 ، ابی هانی
دوستای گلم که کارنت نشدین من یه قولی بهتون می دم ،
اونم اینکه فکر نکنم کارنت شدم و با همون شور و هیجان هر روز بیام اینجا و کتارتون باشم ...
نمی ذاریم این تاپیک تا 20 اردیبهشت از اون هیجانش بیفته ...
شماها تنها نیستین ... و با اطمینان منتظر کارنتی بعدی که ایشالا همگی باشین می مونیم ...
Smile
2013AS88XX ♪ مصاحبه:جون ♪ یکضرب کنسولگری ایروان مقصد:CA♪ سفرنامه
♪ دلم مي خواهـد خانه اي داشته باشم پُـر دوست ... ♪
(2013-04-10 ساعت 23:21)m@ry@m75 نوشته:  سلام
امیر جان من طبق معمول دنده عقب اومدمBig Grin دیدم تبریک و هورا هست خیلی خوشحال شدم رفتم بولتن ویزا دیدم ای بابا خبری نیست Sadگیج شدم برگشتم دیدم گویا کسی تماس گرفته وآمار 8900 را گرفته به هر حال هنوز گیجم Big Grin
اما در هرصورت بسی بسیار به دوستان کارنت شده تبریک میگم مخصوصا امیر مهاجر جان و رویین تن عزیزو دکتر پدی جان و جزیره عزیز و....البته از دوستانی که اسمشون یادم نیست معذرت می خوام به هر حال همه کارنتی ها چشمتون روشن. بقیه دوستان هم اصلا ناراحت نباشین ماه دیگه تا ته ته شماره ها کارنت میشن Big Grinمیگین نه از پسر خاله بیات بپرسین Big Grin
روز و روزگار خوش .
مرسی از لطفتون مریم خانوم.
آرزو می کنم شما هم بدون نیاز به 100 دلاری لای پاسپورت یه ویزای یه ضرب خوشگل بگیریدTongue
شماره کیس: 2013AS000082XX - کنسولگری: ابوظبی - مصاحبه : 10 June - کلیر شدن: 14 August -مقصد: Seattle
(2013-04-11 ساعت 00:17)jazirehh نوشته:  دوستای گلم که کارنت نشدین من یه قولی بهتون می دم ،
اونم اینکه فکر نکنم کارنت شدم و با همون شور و هیجان هر روز بیام اینجا و کتارتون باشم ...
نمی ذاریم این تاپیک تا 20 اردیبهشت از اون هیجانش بیفته ...
شماها تنها نیستین ... و با اطمینان منتظر کارنتی بعدی که ایشالا همگی باشین می مونیم ...
Smile

منم هستم
خدایا آخر نفهمیدم اینجایی که هستم تقدیر من است یا تقصیر من...
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، lilac ، roeentan ، Tomas ، Hedieh20
(2013-04-11 ساعت 00:07)oghs نوشته:  
(2013-04-11 ساعت 00:00)oghs نوشته:  دوستان من شمارم خیلی نزدیکه امکان داره که چنتای اول رو کارنت کنن؟
Shy

کسی جواب منو نمیده، گناه دارماااااااااااااا...Rolleyes

جریان چیه نکنه من نا محسوسم؟
ااااااااااااااااااااااااالو منو نمی بینید؟
کیس نامبر:**2013AS000089_کنسولگری:آنکارا_دیدن قبولی:ماه می_ارسال_فرم‌ها: ماه جون با پست_مقصد:نیویورک_ مصاحبه: هفته اول جولای
نتیجه مصاحبه: یک ضربدر یک ضربShy
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، Tomas
تقریبا 2-3 دوره هست که دارم میام اینجا و تبریک میگم به همه برای کارنتیشون,دیگه عادت کرده بودم به این کار.... اما امشب میدونستم که نوبتمه و بقیه میانو تبریک میگن....خیلی حس شیرینیه.....Smile))))
شماره کیس: 2013AS83## / تعداد افراد:خودم! / تاریخ کارنت شدن: یازدهم آپریل 2013/ تاریخ ورود به امریکا: بیست و چهارم ژانویه 2014
تشکر کنندگان: nooshshahnar ، امیر مهاجر ، lilac ، گل نهال ، Tomas ، Hedieh20 ، Saeedv13 ، payam62
ممكنه لينك بولتن رو بگذاريد ممنون
[font=Times New Roman][/font][كيس نامبر **٩٧ قبولي مرحله دوم. تعداد افراد كيس ٤ نفر. مقصد NY] كارنت ١٠ مي. ?
مصاحبه: ایروان ١١ جولاي.? كليرنس: ١٧ سپتامبر .? دريافت ويزا: ٢٠ سپتامبر
تغيير مكان از نيويورك به لس آنجلس
تشکر کنندگان: sadeghi897 ، Tomas
(2013-04-11 ساعت 00:00)oghs نوشته:  دوستان من شمارم خیلی نزدیکه امکان داره که چنتای اول رو کارنت کنن؟
Shy

دارین میرین آمریکا ها Big Grin
یعنی فکر کردین مثل ایران بگین بابا دمت گرم یک کاریش بکن شیرینی شما هم میدیمBig Grin
کیس نامبر:2013AS8900/تعداد افراد کیس:3 نفر/اورنج کانتی کالیفرنیا
(2013-04-11 ساعت 00:12)jazirehh نوشته:  
Shy

آخه جوابش شیرین نیست !
متاسفانه نه ... تا حالا که همچین اتفاقی نیوفتاده Sad

آخیش بلاخره یکی جواب دادا....Big Grin
داشتم فکر می کردم نکنه نباشم پیدا...Big Grin
به شیرینیش فکر نمی کنم...اما تلخ هم نبود جوابت رژیمی بود...Big Grin
سی روز دیگه هم روووووووش....
بلاخره سعادتیه پشت سرتون آب بریزیمو دعا کنیم برا یک ضرب گرفتنتون....Rolleyes
کیس نامبر:**2013AS000089_کنسولگری:آنکارا_دیدن قبولی:ماه می_ارسال_فرم‌ها: ماه جون با پست_مقصد:نیویورک_ مصاحبه: هفته اول جولای
نتیجه مصاحبه: یک ضربدر یک ضربShy
(2013-04-11 ساعت 00:22)Leila12020 نوشته:  ممكنه لينك بولتن رو بگذاريد ممنون

ایــــــــنجا رو ببیینید.
تشکر کنندگان: nooshshahnar ، ASALI ، امیر مهاجر ، گل نهال ، Tomas
(2013-04-11 ساعت 00:24)oghs نوشته:  
(2013-04-11 ساعت 00:12)jazirehh نوشته:  
Shy

آخه جوابش شیرین نیست !
متاسفانه نه ... تا حالا که همچین اتفاقی نیوفتاده Sad

آخیش بلاخره یکی جواب دادا....Big Grin
داشتم فکر می کردم نکنه نباشم پیدا...Big Grin
به شیرینیش فکر نمی کنم...اما تلخ هم نبود جوابت رژیمی بود...Big Grin
سی روز دیگه هم روووووووش....
بلاخره سعادتیه پشت سرتون آب بریزیمو دعا کنیم برا یک ضرب گرفتنتون....Rolleyes

من همیبشه فکر می کردم که ما دوتا با هم میریم سفارت ، از بس که کیس هامون نزدیک به هم بود ! راستش ناراحت شدم ... اما هیچ اشکالی نداره، سری بعد نفر اول خودتی ایشالا ...
تشکر کنندگان: nooshshahnar ، امیر مهاجر ، lilac ، گل نهال ، Tomas ، mediise
سلام به همگی دوستان.
منم اینسری کارنت شدم و کسی نامه دومش اومده ؟
با تشکر
تشکر کنندگان: lilac ، nooshshahnar ، امیر مهاجر ، Tomas ، Hedieh20 ، far-dv2013 ، Saeedv13
وآآآآآآی وآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآي
خداروصدهزاربار شـــــــــــــــــــــکر Smile
دوستای خوبم
من هم کارنت شددددددددددددددددددددددددددم D:

باورم نمیشه
بالآخره نوبت منم رسیــــــد D:

به همه‌ی «هم‌کارنتی‌»های خودم خیلی خیلی تبریــــــــــــــــــک میگم و امیدوارم همه‌ی کسانی که این‌بار نوبتشون نبوده، ناراحت نباشن و بدونن که ما همچنان باهاشون می‌مونیم اینجا توی این تایپک و آرزوی موفقیت داریم براشون Smile
2013AS84xx, Abu Dhabi, w2 June, ویزای یک‌ضرب, مدارک مصاحبه, csc, سفرنامه‌ی من
مراحل آمدن Green Card
SmileSmileSmile 8900 هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
سفرنامه
CN:2013AS000047** /Interview : Abu dhabi /W2March / 2 Persons
سلام بچه ها من 4 تا سوال دارم اگه ممکنه منو راهنمایی کنید (ببخشید اگه سوالام مسخره است راستش واقعا اطلاعاتم کمه )

1. من کیس نامبرم 8300 هست و فکر کنم الان کارنت شدم ولی هیچ ایمیلی دریافت نکردم هنوز؟؟؟!!!
2.من سفارت ترکیه را انتخاب کردم لطف کنید به من بگید که اطلاعات برای مصاحبه را از کجا میتونم پیدا کنم؟؟؟ اخه شنیدم مدارک را باید 15 روز قبل بفرستم!!!
3.تو مصاحبه سوال خاصی می پرسن که باید از قبل اماده باشیم؟؟
4.به نظر شما انتخاب ایالت تاثیری تو گرفتن ویزا داره؟ منظورم اینه که اگه کالیفرنیا رو انتخاب کنم شانسم کم می شه؟
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان