کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ها
دوستان مهاجرسرایی که این دوره کارنت شدین به همتون تبریک میگم.امیدوارم بقیه هم تو دوره دیگه کارنت بشن و دیگر دوستان هم به زودی کلیر .
سایتی که باید دو سه روز دیگه چکش کنیم همون :www.dvlottery.state.gov است؟؟؟؟؟معمولا چند روز طول میکشه تا تارخ مصاحبه مشخص بشه؟؟
ممنون از لطف بی اندازه همتون.مرسی مهاجرسرا
8011 /ایروان/ دو نفر/مصاحبه 3 جون/کلیر 8 اگوست/ دریافت ویزا 6 سپتامبر

خوب کم کم همه بچه ها رفتن و فقط چند نفر کیس بالایی موندیم ٍ نوشیدنی چی میل دارین بیارم خدمتتون.

(2013-04-11 ساعت 15:02)payam62 نوشته:  سلام دوستان
من با شماره 9000 از اعلام شدگان نوبت اول هستم. طبق پیشبینی هایی که انجام شده بود، برای کارنت شدن در این ماه حاضر شده بودم، که نشد Cool . ان شاءالله همگی میمونیم واسه ماه بعد .
یه اعترافی بکنم : چند صباحی هست که تو ترکیه زندگی میکنم. تو این مدت دیدم به دنیا خیلی عوض شده و همیشه امیدوارم . و اتفاقاً خیلی از مسائل خوب برام تو دقیقه 90 اتفاق میافته . مثل همین اعلام شدن اسمم تو دور اول با توجه به شماره بالایی که دارم . فکر کنم جزو آخرین های دوره اول بودم . یا همین کارنت شدنم در آخرین ماه ها .
میخوام نتیجه بگیرم که اگه با دید + نگاه کنیم ، همیشه به چیزی که میخواهیم میرسیم و جای نگرانی نداره . پس دوستان 9000 و 10000 ، بیایین و یک ماه باقی مانده را با صبر و حوصله، با در کنار هم بودن سپری کنیم و در چیزی کمتر از 30 روز ، با یک هورای بلند، قال قضیه را بکنیم و این تاپیک را به عمو سعید عزیزمون تحویل بدیم .
به امید آن روز .
ادادتمند همگی، پیام

درسته دوست گرامی
کیس نامبر:2013AS9800/تعداد افراد کیس:2 نفر/مصاحبه: 6 آگوست ، بمبئی ، ویزا : رفتیم لب دریا ، خشک شد
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، سلی ، saeid-ss ، babak_1363 ، گل نهال ، Given ، oghs ، Tomas
(2013-04-11 ساعت 14:36)Given نوشته:  خوب برو بچ 9000 کجایین ... ما هنیز اینجاییم ها ... جمع شین ... سرد نباشین ..... باید آماده بشیم برای ماه دیگه همین موقع ها ...

ما همچنان هستیم داداشBig Grin
کیس: 2013AS000090XX مصاحبه : ابوظبی 22 جولای کلیر : 18 آگوست ویزا : 28 آگوست
تعداد افراد كيس: 2 نفر سفر اول به آمریکا: 19 feb دریافت گرین کارت : 3 april
تشکر کنندگان: payam62 ، babak_1363 ، گل نهال ، Given ، oghs ، Tomas
بد نیست یه آمار بگیریم ببینیم چند نفریم
کیس نامبر: ××91 کنسولگری: ابوظبی تاریخ مصاحبه: ٢١ تیر ماه 92 وضعيت فعلي:کلیر ١٧ آگوست ٢٠١٣ دریافت ویزا : ٩ سپتمبر ٢٠١٣
تشکر کنندگان: saeid-ss ، payam62 ، babak_1363 ، گل نهال ، usa lover ، oghs ، Tomas
(2013-04-11 ساعت 15:32)afshin sadeghi 2 نوشته:  بد نیست یه آمار بگیریم ببینیم چند نفریم

آره منم موافقم
من یه نفر با کیس **90
کیس: 2013AS000090XX مصاحبه : ابوظبی 22 جولای کلیر : 18 آگوست ویزا : 28 آگوست
تعداد افراد كيس: 2 نفر سفر اول به آمریکا: 19 feb دریافت گرین کارت : 3 april
تشکر کنندگان: babak_1363 ، payam62 ، گل نهال ، oghs ، Tomas
سلام نامه دوم کسی نیومده دوستان؟
شماره کیس:2013AS00008xxx
تاریخ رویت قبولی:2 may
کنسولگری:انكارا
تعداد افراد منظور در کیس :4 نفر
ارسال فرمهای سری اول:24 may
کارنت شدن کیس:
مصاحبه:
دریافت کلیرنس:
دریافت ویزا:
ورود به آمریکا:
دریافت گرین کارت:
جمع تقریبی هزینه ها:55000 پست آرامكس-180000 تعويض پاسپورتها-
تشکر کنندگان: babak_1363 ، naarestan ، oghs ، Tomas
(2013-04-11 ساعت 15:32)afshin sadeghi 2 نوشته:  بد نیست یه آمار بگیریم ببینیم چند نفریم
من هم موافقم ظاهرا افراد با کیس نامبر **90 کم نیستند حداقل تا این جا حداقل سه نفریم پیام و سعید و من
شماره کیس: 2013AS90xx
تاریخ رویت قبولی: چندم می
کنسولگری:انکارا
ارسال فرمهای سری اول:اواخر می یا اوایل جون-پنج نفر-
کارنت(هفته دوم جولای) كليرنس برگه بنفش
update
خودم 10و12و15 جولای و 23 اگست و 10و12و13و16و17و22,و26سپتمبر
همراهان 10و12 جولای و 13 و 17و22و26 سپتمبر
کلیرنس 17 سپتامبر و 18 سپتامبر
ویزا.....هرگزWink
تشکر کنندگان: payam62 ، گل نهال ، oghs ، Tomas ، saeid-ss
اقا ما هم هستيما ...
فكر نكنين ما از اين تاپيك رفتيم و خلوت شده ها ...
از ما هم پذيرائي كنين ؛)
2013AS88XX ♪ مصاحبه:جون ♪ یکضرب کنسولگری ایروان مقصد:CA♪ سفرنامه
♪ دلم مي خواهـد خانه اي داشته باشم پُـر دوست ... ♪
تشکر کنندگان: ASALI ، ابی هانی ، payam62 ، گل نهال ، امیر مهاجر ، Given ، Saeedv13 ، oghs ، mehdi110 ، Tomas
(2013-04-11 ساعت 11:32)tajhizgaran نوشته:  وظیفه محوله انجام شد رئیس . Wink

لطف کردید. Wink
تشکر کنندگان: ابی هانی ، shaso ، oghs ، Tomas
(2013-04-11 ساعت 15:56)soroshnia نوشته:  
من هم موافقم ظاهرا افراد با کیس نامبر **90 کم نیستند حداقل تا این جا حداقل سه نفریم پیام و سعید و من
منم هستم
[font=Times New Roman][/font][كيس نامبر **٩٧ قبولي مرحله دوم. تعداد افراد كيس ٤ نفر. مقصد NY] كارنت ١٠ مي. ?
مصاحبه: ایروان ١١ جولاي.? كليرنس: ١٧ سپتامبر .? دريافت ويزا: ٢٠ سپتامبر
تغيير مكان از نيويورك به لس آنجلس
تشکر کنندگان: payam62 ، گل نهال ، oghs ، Tomas ، saeid-ss
خوب اول تبریک
اینهم جریمه من بود.من یه شب نبودم مجبور شدم فقط یک ساعت برای خوندن این تاپیک وقت بذارمBig Grin
اما واقعا هم خوشحالم برای دوستای کارنت شده و هم برای دوسیتانی که نمیخوام داغشون تازه شه.انشااله ماه بعد
اما یه تبریک اختصاصی و ویژه به کسی که کوه صبر و امیدواری و انگیزه است امیر عزیز و به قول عموسعید پرچمدار2013
امیر جان از صمیم قلب تبریک میگم
و اما یه هورای بلند برای همه دوستان کارنت شده بالاخص عزیزان ولم گیون، یو اس ا لاور،نوششاهنر(آخه قربونت یه چیزی میذاشتی ما بیسواد هم بتونیم بخونیمBig Grin)پدی(دیدی یادم بودCool)جزیره ،رویین تن،پرستو و وروجک و بقیه ای که اسمشون یادم نیست(همینش هم از قبل نوشته بودم.فکر نکنین یادم میمونه هاBig Grin)
هوراااااااااااااااااااااااااااااااااا
کیس نامبر:70xx.ابوظبی.2نفر.مصاحبه:هفته اول می.مقصد:مریلند.کلیر:25جون سفرنامه
(2013-04-11 ساعت 15:56)soroshnia نوشته:  

و من.
4 تا
کیس نامبر: ××91 کنسولگری: ابوظبی تاریخ مصاحبه: ٢١ تیر ماه 92 وضعيت فعلي:کلیر ١٧ آگوست ٢٠١٣ دریافت ویزا : ٩ سپتمبر ٢٠١٣
تشکر کنندگان: گل نهال ، sadeghi897 ، oghs ، Tomas
(2013-04-11 ساعت 16:07)ابی هانی نوشته:  خوب اول تبریک
اینهم جریمه من بود.من یه شب نبودم مجبور شدم فقط یک ساعت برای خوندن این تاپیک وقت بذارمBig Grin
اما واقعا هم خوشحالم برای دوستای کارنت شده و هم برای دوسیتانی که نمیخوام داغشون تازه شه.انشااله ماه بعد
اما یه تبریک اختصاصی و ویژه به کسی که کوه صبر و امیدواری و انگیزه است امیر عزیز و به قول عموسعید پرچمدار2013
امیر جان از صمیم قلب تبریک میگم

ممنون ابی عزیز.
شما همیشه خیلی به من لطف دارید.
تشکر کنندگان: shaso ، ASALI ، sadeghi897 ، naarestan ، nooshshahnar ، ابی هانی ، oghs ، اردوان ، r_ent ، Tomas ، soruosh
به همه درستان كارنت شده به خصوص امير مهاجر عزيز تبريك ميگم
به اميد روزي كه همگي يك ضرب بگيريد.
+++++++++++++++++++++++++
كيس نامبر:3xxx,تعدادافراد كيس:2 نفر،تاريخ رويت قبولي: Jan-21-2013،ارسال مدارك:Jan-28-2013،دريافت نامه دوم Mar-13-2013، مصاحبه : هفته دوم مي- آنكارا، دريافت ويزا: يك ضربSmile، سفرنامه
(2013-04-11 ساعت 15:43)rezazaman نوشته:  سلام نامه دوم کسی نیومده دوستان؟

خیر دوست عزیز
بعد از 2-3 روز نامه دوم میاد
کیس نامبر: 2013AS000085xx • دیدن قبولی: جولای• ارسال فرمها: سپتامبر با DHL• مقصد: سیاتل • محل مصاحبه ابوظبی هفتهٔ سوم جون • برگه آبی • کلیر 15 آگوست بعد از 58 روز انتظار
تشکر کنندگان: گل نهال ، nooshshahnar ، oghs ، Tomas

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان