کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ها
(2013-04-11 ساعت 08:33)پروا نوشته:  تبريك به تمام كارنتي هاي عزيز و شديدا منتظر ،
آرزو ميكنم كه راه پيش روي همتون هموار باشه تا مقصد نهاييSmile

امير مهاجر و پرسوش عزيز تبريك مخصوصSmile

ممنون پروا جان. Smile
پرستو جان من هم به شما تبریک میگم.
رویین تن جان تبریک.
همه ۸۰۰۰ تایی‌های کارنت شده تبریک!

دوستان من یکبار به وروجک عزیز رتبه دادم.
اما قول یک رتبه بهش دادم.
کی میتونه دین منو از طرف من ادا کنه؟ Shy
اینجا اعلام کنید تا یک نفر رو برگزینیم برای این امر مهم.Wink
وااااي بچه ها باورم نميشه بالاخره بعد از 10 ماه نوبت منم شد Tongue مرسي مانترا و سمانه و پرواي عزيزم بابت تبريك ;*
سفرنامه
case No: 19may: ABD****23/ F2A = I130: 21 Nov2013/ PD: 25 Nov2013/ /INTERVIEW: 11 AUG,2015/ approve: Apr 2-2014/ ds261 : 17 Feb 2015
(2013-04-11 ساعت 09:02)امیر مهاجر نوشته:  
(2013-04-11 ساعت 08:33)پروا نوشته:  تبريك به تمام كارنتي هاي عزيز و شديدا منتظر ،
آرزو ميكنم كه راه پيش روي همتون هموار باشه تا مقصد نهاييSmile

امير مهاجر و پرسوش عزيز تبريك مخصوصSmile

ممنون پروا جان. Smile
پرستو جان من هم به شما تبریک میگم.
رویین تن جان تبریک.
همه ۸۰۰۰ تایی‌های کارنت شده تبریک!

دوستان من یکبار به وروجک عزیز رتبه دادم.
اما قول یک رتبه بهش دادم.
کی میتونه دین منو از طرف من ادا کنه؟ Shy
اینجا اعلام کنید تا یک نفر رو برگزینیم برای این امر مهم.Wink

اعلام آمادگی Wink
گرفتن ویزای یک ضرب در آگوست برای لاتاری 2013 با کیس نامبر 9925 در تنها سالی که قبولی مرحله دوم اعلام شد که ما جزو اون خوش شانسها بودیم Big GrinBig Grin - ساکن سن حوزه از سپتامبر 2013
تشکر کنندگان: jazirehh ، امیر مهاجر ، nooshshahnar ، oghs ، Tomas
امير مهاجر، نوششهنار، گيون ، جزيره و همه دوستاي گلي كه كارنت شدين مباركتون باشه ، اميدوارم روز مصاحبه ببينمتون
امير جان مرسي از تبريكت اتفاقا منم ميخواستم به وروجك رتبه بدم !
سفرنامه
case No: 19may: ABD****23/ F2A = I130: 21 Nov2013/ PD: 25 Nov2013/ /INTERVIEW: 11 AUG,2015/ approve: Apr 2-2014/ ds261 : 17 Feb 2015
(2013-04-11 ساعت 10:12)parsush نوشته:  امير مهاجر، نوششهنار، گيون ، جزيره و همه دوستاي گلي كه كارنت شدين مباركتون باشه ، اميدوارم روز مصاحبه ببينمتون

منم به نوبه خودم تبریک میگم
امیدوارم یه روزی نوبت ما بشه ...
 در نا امیدی بسی امید است نیست 18-9
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، parsush ، nooshshahnar ، amir82 ، Given ، oghs ، Tomas
پرستو جان پس شما به وروچک رتبه بده و تجهیزگران عزیز از طرف من رتبه رو میده. Smile

(2013-04-11 ساعت 10:17)darabi نوشته:  
(2013-04-11 ساعت 10:12)parsush نوشته:  امير مهاجر، نوششهنار، گيون ، جزيره و همه دوستاي گلي كه كارنت شدين مباركتون باشه ، اميدوارم روز مصاحبه ببينمتون

ممنون از شما. قطعا همینطوره. تنها یکماه صبر کنید.

(2013-04-11 ساعت 10:08)tajhizgaran نوشته:  اعلام آمادگی Wink

ممنون دوست من. پس زحمتشو بکشید. Smile
تشکر کنندگان: parsush ، گل نهال ، Saeedv13 ، nooshshahnar ، oghs ، ابی هانی ، Tomas
به همه نبریک می گم :-)
شماره کیس: 2013AS6XXX آنکارا کارنت شدن:اسفند مصاحبه:اردیبهشت برگه صورتی تایپ شده +فرم 9سوالی-آپدیت 18-19-21-24-25 JUNE کلیر :5JUL
تشکر کنندگان: parsush ، nooshshahnar ، oghs ، امیر مهاجر ، mehdi110 ، Tomas

ممنونم از تبریکتون بانو Smile
مبارکتون باشه ...
2013AS88XX ♪ مصاحبه:جون ♪ یکضرب کنسولگری ایروان مقصد:CA♪ سفرنامه
♪ دلم مي خواهـد خانه اي داشته باشم پُـر دوست ... ♪
تشکر کنندگان: گل نهال ، tajhizgaran ، parsush ، nooshshahnar ، oghs ، Tomas
زنده باد کارنتی های جدید
باور کن به خاطر تمام دوستان مخصوصا امیر مهاجر عزیز از ته قلب شاد شدم.
به امید روزی که این تبریکات رو پس از اخذ ویزا به هم بگیم.
Smile
** به تدبیرش اعتماد کن / به حکمتش دل بسپار / به او توکل کن **
2 نفر ایروان به ایرواین / قبولی:May2012 / مصاحبه:May2013 / سفر:Oct2013
Wink
سفرنامه
تجربیات
تشکر کنندگان: گل نهال ، Hedieh20 ، lilac ، naarestan ، nooshshahnar ، parsush ، Given ، oghs ، امیر مهاجر ، usa lover ، mehdi110 ، Tomas
به همه دوستان تبریک و تهنیت میگم. امیدوارم آغازی برای پیشرفت های آتی و زندگی شاد باشد
(2013-04-11 ساعت 10:24)امیر مهاجر نوشته:  پرستو جان پس شما به وروچک رتبه بده و تجهیزگران عزیز از طرف من رتبه رو میده. Smile

(2013-04-11 ساعت 10:17)darabi نوشته:  

ممنون از شما. قطعا همینطوره. تنها یکماه صبر کنید.

(2013-04-11 ساعت 10:08)tajhizgaran نوشته:  اعلام آمادگی Wink

ممنون دوست من. پس زحمتشو بکشید. Smile

وظیفه محوله انجام شد رئیس . Wink
گرفتن ویزای یک ضرب در آگوست برای لاتاری 2013 با کیس نامبر 9925 در تنها سالی که قبولی مرحله دوم اعلام شد که ما جزو اون خوش شانسها بودیم Big GrinBig Grin - ساکن سن حوزه از سپتامبر 2013
تشکر کنندگان: nooshshahnar ، parsush ، oghs ، امیر مهاجر ، Tomas
بالاخره زنده موندیمو این شب شامل حال ما هم شد.دوست داشتم این چند روزی که دوستان اضطراب داشتن من هم بودمو باهم این ساعات منتج به اعلام کارنتیارو میگذروندیم ولی خوب مسافر بودمو دستم کوتاه از اینترنت.دیشب مدت کوتاهی دسترسی داشتم فقط تونستم لایک کنم پستهای شمارو.....دست همگی درد نکنه....ارادتمند شما مهدی
در ضمن اگر جهانگیری عزیز کارنت نمیشد به علت احترام به موقعیت ایشون هورا نمیکشیدم،،،،،،الان که ایشون هم کارنت شدن اجازه بدین ماهم هورای خودمونو بکشیم،،،هورااااااااااااااااااااااااااااا
شماره کیس: 2013AS000086xx، دو نفر، تاریخ رویت قبولی: 4 می 2012، ارسال فرمهای سری اول: 17 می 2012، کنسولگری: ابوظبی، زمان مصاحبه: 18 جون 2013، ویزای یکضرب، سفرنامه
(2013-04-10 ساعت 22:18)امیر مهاجر نوشته:  ...وقتی به من میگی پرچمدار ۲۰۱۳ایها خنده‌ام میگیره! ولی خب شاید هم یه جوارایی پرجمدار باشم. البته اگر پرچمی باشه.
راستی بد فکری هم نیست‌ها!!
خلاصه خیلی ارادتمندتم حاجی. خاکریز بعدی که پریدی پوشش میدم که به سلامت سیم خاردارها رو رد کنی. Wink
راستش من 50 روزه که پشت خاکریز خودمون گیر کردم. یعنی می خواستم از زیر سیم خاردار کلیرنس سینه خیز رد بشم منتهی بی ادبیه یک جاییم گیر کرده که نتونستم جلوتر برم. الانم منتظرم یکی بیاد این سیم ها رو ازم جدا کنه تا خودمو به خاکریز بعدی برسونمBig Grin.
خنده ات می گیره؟؟!!. پرچمدار خوش خنده ندیده بودیم دیگه!!!. اتفاقاً مسئولیت سنگین و عنوان وزینیه. می دونی که تو جنگ واقعی پرچمدار که از پا بیوفته و پرچم رو بندازه لشکر خودی پشت به دشمن و رو به وطن از همدیگه سبقت می گیرندTongue. حالا اگر می خوای فرار کردن 2013ایها در جنگ با "انتظار" رو ببینی پرچمتو بنداز. نگاه به مو و ریش سفید، اون عصا و کمر خمیده ام نکن. پای فرار کردن که وسط باشه هیچکدوم از کاربرای این سایت به گرد منم نمیرسن. البته از رضا بیات مطمئن نیستمBig Grin.
سلام و عرض تبریک به دوستان کارنت شده خصوصاً امیر مهاجر عزیز.
کیس نامبر: 2013AS47xx ،رؤیت قبولی: 2 می ،ارسال فرم: 19 می ،سفارت: آنکارا ،تعداد: 3 ،مصاحبه: March W2 ،کلیر 16 سپتامبر ،سفرنامه

پرستوی مهاجر ممنون و مبارکت باشه عزیزم
به امید یه ضرب
خدایا آخر نفهمیدم اینجایی که هستم تقدیر من است یا تقصیر من...
تشکر کنندگان: lilac ، sadeghi897 ، parsush ، sce ، 3pideh ، jazirehh ، ASALI ، Given ، oghs ، امیر مهاجر ، رجبعلی ، Soap McTavish ، r_ent ، Tomas ، soruosh

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان