کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ها
(2013-04-11 ساعت 06:06)afs نوشته:  
(2013-04-11 ساعت 00:58)hamid3330 نوشته:  تبریک به همه کارنت شده ها....
راستش حرفای بد نمی خوام بزنم اما بنظرتون این عدم کارنت شدن همه و کمتر اعلام شدن اسامی یکم ناجور نیست؟

دوست عزیز اصلا ناجور نیست و از قبل هم مشخص بود
اصلا به من فکر می کنم تا الان بیشتر از حد انتظار هم کارنتی اعلام کردند

خواهش می کنم این پست رو ببینید
http://mohajersara.com/thread-5243-post-...#pid250357

مال ۴ ماه پیشه. این عددها براساس امار سال های قبل و نموداری که از روند کارنتی ها داشتیم به دست اومده. می بینید که توی این ماه ها همیشه بیشتر از چیزی که می شده پیش بیینی کرد کارنتی اعلام شده.

می خوام بگم همه چیز روبه راهه و چیز ناجوری نیست. اصلا نگرانش نباشید.
حالا حرف منو قبول نمی کنید، بیات و این فامیلاشونو چی؟
همسر یکی از اعضای نسبتا فعال...!!!
تشکر کنندگان: nooshshahnar ، sadeghi897 ، sce ، oghs ، DIVE ، Soap McTavish ، Tomas
ممنون از راهنمایی تون
تشکر کنندگان: oghs
(2013-04-11 ساعت 12:22)hamid3330 نوشته:  
(2013-04-11 ساعت 06:06)afs نوشته:  
(2013-04-11 ساعت 00:58)hamid3330 نوشته:  تبریک به همه کارنت شده ها....
راستش حرفای بد نمی خوام بزنم اما بنظرتون این عدم کارنت شدن همه و کمتر اعلام شدن اسامی یکم ناجور نیست؟

دوست عزیز اصلا ناجور نیست و از قبل هم مشخص بود
اصلا به من فکر می کنم تا الان بیشتر از حد انتظار هم کارنتی اعلام کردند

خواهش می کنم این پست رو ببینید
http://mohajersara.com/thread-5243-post-...#pid250357

مال ۴ ماه پیشه. این عددها براساس امار سال های قبل و نموداری که از روند کارنتی ها داشتیم به دست اومده. می بینید که توی این ماه ها همیشه بیشتر از چیزی که می شده پیش بیینی کرد کارنتی اعلام شده.

می خوام بگم همه چیز روبه راهه و چیز ناجوری نیست. اصلا نگرانش نباشید.
حالا حرف منو قبول نمی کنید، بیات و این فامیلاشونو چی؟
شما اگه بگی اوضاوع خوبه پس اوضاع خوبه
همسر یکی از اعضای نسبتا فعال...!!!
تشکر کنندگان: oghs ، afs ، Tomas
خوب بولتن ماه بعد کی میاد؟
دی
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان: naarestan ، parsush ، sce ، rezagh ، jazirehh ، ASALI ، گل نهال ، rouzbehdarvishi ، Given ، oghs ، رجبعلی ، Tomas
تبریک به همه دوستان برای کارنت شدن و تبریک ویژه به امیر خان .

هونطور که اقا صادقی گفت پس این بولتن ماه دیگه کی در میاد Big Grin
2013AS59XX // ابوظبی اول اپریل // 1 نفر // کارنت : بولتن مارچ(12 FEB ) // هیوستون Wink کلیرنس:May 14 سفرنامه
(2013-04-11 ساعت 12:55)sadeghi897 نوشته:  خوب بولتن ماه بعد کی میاد؟
دی
20 اردیبهشت میاد صادقی جان Smile
2013AS88XX ♪ مصاحبه:جون ♪ یکضرب کنسولگری ایروان مقصد:CA♪ سفرنامه
♪ دلم مي خواهـد خانه اي داشته باشم پُـر دوست ... ♪
تشکر کنندگان: nooshshahnar ، rezagh ، گل نهال ، sadeghi897 ، oghs ، ابی هانی ، رجبعلی ، mehdi110 ، r_ent ، Tomas ، soruosh
به امیر مهاجر عزیز و بقییۀ دوستان کارنت شده تبریک میگم Smile و امیدوارم به زودیه زود همگی کارنت بشن و در این تاپیک هم کم کم دیگه باید تخته شه..
2013AS63xx*کارنت:March *مصاحبه: 23اپريلYerevan*كلير 14 JUN*دريافت ويزا 26 JUN
به همه کارنتیهای عزیز تبرک میگم.ولی ایکاش همه کارنت میشدند تا لذت این شیرینی چند برابربشه.ولی اردیبهشت خبرهای خوب زیاد داریم.زیراهم لاتاری۲۰۱۴ رااعلام میکنند.هم اینکه انشاألله همه کارنت میشوند ودر آخراینکه حتمأ طبق عادت هر سال تعداد زیادی از دوستان عزیزدرنیمه دوم اردیبهشت کلیر میشوند.همه باهم بگید الهی آمین?
کیس نامبر2013AS50XXتعدادکیس۴نفر،w3مارچ ‍‍ایروان،کلیربعداز۱۲۱روزCool
(july 18th)(دریافت ویزاjuly31th)
(2013-04-11 ساعت 14:05)Ali.US نوشته:  به همه کارنتیهای عزیز تبرک میگم.ولی ایکاش همه کارنت میشدند تا لذت این شیرینی چند برابربشه.ولی اردیبهشت خبرهای خوب زیاد داریم.زیراهم لاتاری۲۰۱۴ رااعلام میکنند.هم اینکه انشاألله همه کارنت میشوند ودر آخراینکه حتمأ طبق عادت هر سال تعداد زیادی از دوستان عزیزدرنیمه دوم اردیبهشت کلیر میشوند.همه باهم بگید الهی آمین?

امینننننننننننننننننننننن
شماره کیس: 2013AS-مصاحبه :اپریل2013-هزینه ها :خیلی- دریافت ویزا آگوست 2013 .
از بخت ياري ماست شايد ، كه آنچه مي خواهيم ، يا به دست نمي آيد، يا از دست مي گريزد .
تشکر کنندگان: گل نهال ، Ali.US ، payam62 ، oghs ، IN.USA@2013 ، رجبعلی ، Soap McTavish ، r_ent ، manila ، Tomas
خوب برو بچ 9000 کجایین ... ما هنیز اینجاییم ها ... جمع شین ... سرد نباشین ..... باید آماده بشیم برای ماه دیگه همین موقع ها ...
شماره کیس: 8XXX|ارسال :20May|کارنت:10 April|مصاحبه :آنکارا-June W1
سفرنامه
وضعیت کیس:کلیر در تاریخ Aug16
مقصد :Sweet Home Alabama
دوستان به نظرتون ماه آینده تا چه شماره‌ای رو کارنت می‌کنن ،من این ماه که کارنت نشدم Sad
کیس نامبر: 2013AS000098xx ‫(1 نفر) • کنسولگری: مادرید • کارنت: 10می • تاریخ مصاحبه : 9 جولای • مقصد: San Diego Wink
تشکر کنندگان: oghs ، گل نهال ، sadeghi897 ، Soap McTavish ، Tomas
(2013-04-11 ساعت 14:48)Ladan-m نوشته:  دوستان به نظرتون ماه آینده تا چه شماره‌ای رو کارنت می‌کنن ،من این ماه که کارنت نشدم Sad

به احتمال زیاد همهCool
کیس نامبر2013AS50XXتعدادکیس۴نفر،w3مارچ ‍‍ایروان،کلیربعداز۱۲۱روزCool
(july 18th)(دریافت ویزاjuly31th)
تشکر کنندگان: payam62 ، Ladan-m ، امیر مهاجر ، گل نهال ، shaso ، Given ، oghs ، mehdi110 ، Tomas
(2013-04-11 ساعت 13:24)rezagh نوشته:  تبریک به همه دوستان برای کارنت شدن و تبریک ویژه به امیر خان .

هونطور که اقا صادقی گفت پس این بولتن ماه دیگه کی در میاد Big Grin

دیگه میاد....نگرانی نداره....قوی باشید دوستان...
آخ قلبم....Big Grin

(2013-04-11 ساعت 14:36)Given نوشته:  خوب برو بچ 9000 کجایین ... ما هنیز اینجاییم ها ... جمع شین ... سرد نباشین ..... باید آماده بشیم برای ماه دیگه همین موقع ها ...

سرد کجا بوده عزیز....
من که داغ داغم....
دارم داغتر هم میشم....
سینه از عشق کارنت در غم آمریکا بسوخت
آتشی بود درین تایپیک که oghs را بسوخت
Big Grin
کیس نامبر:**2013AS000089_کنسولگری:آنکارا_دیدن قبولی:ماه می_ارسال_فرم‌ها: ماه جون با پست_مقصد:نیویورک_ مصاحبه: هفته اول جولای
نتیجه مصاحبه: یک ضربدر یک ضربShy
تشکر کنندگان: shiraz mamali ، payam62 ، DIVE ، nooshshahnar ، امیر مهاجر ، گل نهال ، Given ، usa lover ، Tomas
سلام دوستان
من با شماره 9000 از اعلام شدگان نوبت اول هستم. طبق پیشبینی هایی که انجام شده بود، برای کارنت شدن در این ماه حاضر شده بودم، که نشد Cool . ان شاءالله همگی میمونیم واسه ماه بعد .
یه اعترافی بکنم : چند صباحی هست که تو ترکیه زندگی میکنم. تو این مدت دیدم به دنیا خیلی عوض شده و همیشه امیدوارم . و اتفاقاً خیلی از مسائل خوب برام تو دقیقه 90 اتفاق میافته . مثل همین اعلام شدن اسمم تو دور اول با توجه به شماره بالایی که دارم . فکر کنم جزو آخرین های دوره اول بودم . یا همین کارنت شدنم در آخرین ماه ها .
میخوام نتیجه بگیرم که اگه با دید + نگاه کنیم ، همیشه به چیزی که میخواهیم میرسیم و جای نگرانی نداره . پس دوستان 9000 و 10000 ، بیایین و یک ماه باقی مانده را با صبر و حوصله، با در کنار هم بودن سپری کنیم و در چیزی کمتر از 30 روز ، با یک هورای بلند، قال قضیه را بکنیم و این تاپیک را به عمو سعید عزیزمون تحویل بدیم .
به امید آن روز .
ادادتمند همگی، پیام
2013AS90xx≈فرم ها: ایمیل به (kccdv@state.gov)≈کارنت: 10 می≈مصاحبه: 30جولای، کلیرنس با فرم 9 سوالی≈کلیر: 17 سپتامبر≈مقصد: Urbana, IL بوذ! ≈هزینه ها: 1000 سبزی.
به تاریخ پیوستیم ...
(2013-04-11 ساعت 11:55)Saeedv13 نوشته:  
(2013-04-10 ساعت 22:18)امیر مهاجر نوشته:  
راستش من 50 روزه که پشت خاکریز خودمون گیر کردم. یعنی می خواستم از زیر سیم خاردار کلیرنس سینه خیز رد بشم منتهی بی ادبیه یک جاییم گیر کرده که نتونستم جلوتر برم. الانم منتظرم یکی بیاد این سیم ها رو ازم جدا کنه تا خودمو به خاکریز بعدی برسونمBig Grin.
سعید جون انشاالله که شما هم این سری جوابتو بگیری.من توی این سایت در جریان کاره چندتا از عزیزان هستم و مدام پیگیری میکنم که ببینم به کجا رسیدن و شما هم جزو همین دوستام هستی.بابت حوصله ای که واسه پاسخ به سوالهای بعضا حوصله سر بر من و تکراریم به خرج دادی همینجا ازت تشکر میکنم و آرزوی بهترینهارو برات دارم.Wink
کیس:82xx//مقصد:هيوستون/سفارت:ابوظبی..ویزا:۱ضرب ولي با بدبختيBig Grin
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، nooshshahnar ، payam62 ، سلی ، shaso ، jazirehh ، oghs ، mehdi110 ، Tomas

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان