کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ها
چقده این تاپیک خلوته !!!!!!
ملت همیشه در صحنه، کجایین پَ ؟
3 هفته بیشتر نمونده هااااا
2013AS90xx≈فرم ها: ایمیل به (kccdv@state.gov)≈کارنت: 10 می≈مصاحبه: 30جولای، کلیرنس با فرم 9 سوالی≈کلیر: 17 سپتامبر≈مقصد: Urbana, IL بوذ! ≈هزینه ها: 1000 سبزی.
به تاریخ پیوستیم ...
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، sadeghi897 ، nika ، nooshshahnar ، rezagh ، oghs ، farshadsh ، گل نهال ، majid194 ، jazirehh
+++++++++++++++++++++++++++++++
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان: nika ، nooshshahnar ، tajhizgaran ، oghs ، farshadsh ، naarestan ، payam62 ، jazirehh
(2013-04-17 ساعت 21:43)rezazaman نوشته:  سلام نامه دوم ما هم تومد نیمه دوم ژوئن
راستی دوستان با 2 بچه زیر 12 سال اگه تاریخ مصاحبه پنجشنبه باشه ما باید دقیقا چند روز قبل انکارا باشیم دوشنبه برسیم خوبه؟
اگه ایشالا ویزا یه ضرب بگیریم احتمال داره که جمعه یا شنبه به دستمون برسه؟
مرسی
با سلام خدمت دوستان عزیز مهاجرسرا.
نامه دوم برای من اومده و تاریخ مصاحبه رو برای من .در ماه JUNE( یکشنبه ) روز تعطیل مشخص کرده . میخواستم از دوستان عزیز بپرسم که روز تعطیل سفارت بازه یا نه . ممنون میشم اگه دوستان پاسخ من رو بدن.

***هشدار*** از درج تاریخ دقیق سفر، مصاحبه، مشخصات فردی واقعی، شماره تلفن یا هر گونه اطلاعاتی که منجر به شناسایی هویت واقعی شما می شود در انجمن ها خودداری کنید. بی توجهی به این موضوع ممکن است عواقب ناخوشایند و جبران ناپذیری برای شما داشته باشد. سعید
تشکر کنندگان: nika ، oghs ، farshadsh ، morvarid1364
9000 تایی ها یعنی به تعداد انگشتان دو دست هم نیستید عایا؟
اگه هستید پس کجایید؟؟؟؟
کارنت شدگان قبلی بیشتر به اینجا سر می زنند
این هفته هم تموم شد چیزی نمونده یالا شادی کنید
خدایا آخر نفهمیدم اینجایی که هستم تقدیر من است یا تقصیر من...
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، oghs ، Saeedv13 ، farshadsh ، payam62 ، گل نهال ، jazirehh
بالاخره نامه دوم ما هم اومد. هفته چهارم june. ایشالا که همه چی به خوبی پیش بره.
تشکر کنندگان: amir82 ، Saeedv13
(2013-04-18 ساعت 15:02)nooshshahnar نوشته:  9000 تایی ها یعنی به تعداد انگشتان دو دست هم نیستید عایا؟
اگه هستید پس کجایید؟؟؟؟
من هستم دوست عزیز
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
و انید به روزهای آینده
کیس: 2013AS000090XX مصاحبه : ابوظبی 22 جولای کلیر : 18 آگوست ویزا : 28 آگوست
تعداد افراد كيس: 2 نفر سفر اول به آمریکا: 19 feb دریافت گرین کارت : 3 april
تشکر کنندگان: oghs ، elmira_fa ، nikan_sh ، nooshshahnar ، jazirehh ، گل نهال
(2013-04-18 ساعت 14:36)afhamid نوشته:  
راستی دوستان با 2 بچه زیر 12 سال اگه تاریخ مصاحبه پنجشنبه باشه ما باید دقیقا چند روز قبل انکارا باشیم دوشنبه برسیم خوبه؟
مرسی
نامه دوم برای من اومده و تاریخ مصاحبه رو برای من .در ماه JUNE( یکشنبه ) روز تعطیل مشخص کرده . میخواستم از دوستان عزیز بپرسم که روز تعطیل سفارت بازه یا نه . ممنون میشم اگه دوستان پاسخ من رو بدن.

***هشدار*** از درج تاریخ دقیق سفر، مصاحبه، مشخصات فردی واقعی، شماره تلفن یا هر گونه اطلاعاتی که منجر به شناسایی هویت واقعی شما می شود در انجمن ها خودداری کنید. بی توجهی به این موضوع ممکن است عواقب ناخوشایند و جبران ناپذیری برای شما داشته باشد. سعید

دوست عزیز
تاجایی که راجع به دوبی میدونم، سفارت روزهای جمعه و شنبه تعطیله. که جمعه‌ش به خاطر اینکه اونجا یه کشور عربیه و جمعه هاش تعطیله و شنبه هم یک روز از مدل امریکایی ها تعطیله. بنابراین روز یکشنبه در دوبی روز کاری هست. فکر میکنم در ابوظبی هم همینطور باشه.
2013AS84xx, Abu Dhabi, w2 June, ویزای یک‌ضرب, مدارک مصاحبه, csc, سفرنامه‌ی من
مراحل آمدن Green Card
تشکر کنندگان: oghs ، گل نهال ، DIVE ، sadeghi897
(2013-04-18 ساعت 15:02)nooshshahnar نوشته:  9000 تایی ها یعنی به تعداد انگشتان دو دست هم نیستید عایا؟
اگه هستید پس کجایید؟؟؟؟

از رو جدول افشین که چک کردم تعداد 9000 تایی ها از 10000 تایی ها بیشتره، اما فکر کنم بچه ها دارند خودشون و مثل من سرگرم می کنند تا این روزها زودتر بگذرهWink، شاید برای همین کمتر پست می ذاریم، انرژی ها داره جمع می شه برای 10 روزه آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآخرBig GrinWinkCool
کیس نامبر: **2013AS000103 / برنده: سری دوم / روئیت قبولی: 29 october/زمان مصاحبه: هفته اولAUGUST(هفته دوم مرداد)/ مدت زمان کلیرنس: 22 روز(9 شهریور)/مقصد: دالاس
تشکر کنندگان: amir82 ، oghs ، elmira_fa ، nikan_sh ، shiraz2013 ، گل نهال ، Saeedv13 ، nooshshahnar ، sadeghi897 ، mrr777 ، jazirehh ، ali.agha
(2013-04-18 ساعت 19:03)naarestan نوشته:  
(2013-04-18 ساعت 14:36)afhamid نوشته:  
مرسی

دوست عزیز
تاجایی که راجع به دوبی میدونم، سفارت روزهای جمعه و شنبه تعطیله. که جمعه‌ش به خاطر اینکه اونجا یه کشور عربیه و جمعه هاش تعطیله و شنبه هم یک روز از مدل آمریکایی ها تعطیله. بنابراین روز یکشنبه در دوبی روز کاری هست. فکر میکنم در ابوظبی هم همینطور باشه.
با سلام
میخواستم راجع به سفارت آنکارا از دوستان بپرسم . اگه تاریخ مصاحبه در نامه دوم ،روز یکشنبه باشه ، درسته یا اشتباه شده؟. ضمنا در سایت سفارت آنکارا هم باید تاریخ مصاحبه رو چک کنیم و باتاریخ مصاحبه نامه دوم مطابقت بدیم ؟
تشکر کنندگان: oghs ، sadeghi897
(2013-04-15 ساعت 23:25)cieofficer نوشته:  سلام , می بخشید دوستان دیدم که نوشته بودید سه چهار روز از زمان کارنت شدن طول می کشه تا نامه دوم رو در همون جایی که نامه برنده شدنمون رو دیدیم , ببینیم, اما از زمان کارنتی این ماه حدودا بیش از یک هفته میگزره. لطفا راهنمایی کنید ممکنه چقدر طول بکشه و آیا باید تا آن زمان کاری بکنم یا مدارکی بفرستم به آنکارا ؟ و آیا در CSC ثبت نام کنم یا نه ؟ ممنون میشم از کمکتون
2013AS000087## تعداد نفرات : 4 نفر مقصد: Irvine, CA

سلام ،دوست عزيز شما بايد درcscثبت نام كنيد بعد سايت دكتر را چك كنيد و وقت بگيريدالبته اگه سفارت آنكارا ميخواهدي بريدواگه بچه زير ١٥سال داريد چهارروز قبل مصاحبه وقت دكتر بگيريداين هم از تجربيات ما،در ضمن ايميلتون را چك كنيد نامه را ممكنه ايميل كنن.تمام مدارك خواسته شده را كه ترجمه كردين حدودا ٢٥روز مونده به مصاحبه تون پست ميكنيد به انكارا وبليط و هتل و اين چيزارو هم كه تهيه ميكنين
٠- بازمانده 2013AS6### آنکارا.
١- ارسال أي ١٣٠ :١٠/١٨/ ٢٠١٣ , PD: ١٠/٢١،  اپروو:١١/٢٠، كيس نامبر:٢٠١٣/١٢/٢٠-YRV20138#
٢- يكسال و دو ماه سكوت مطلق و زجر آور و رتروگرس كردن بولتن، Sad
٣- واريز ١٢٠ دلار: ٢٠١٥/٠٢ ، ٣٢٥$ :مارس،  كارنت :٢٠١٥/٠٦
٤- مصاحبه:هفته اول جولاي
٥- فرآيند اداري:در هفته اول چهار بار آپديت، هفته دوم سه بار، ٣ آگوست ٢٠١٥  و  تقريبا يكسال بعد ٢١و ٢٧و ٢٨ ژوئن ٢٠١٦
٦- كليرنس: بعد ٣٦٤ روز در ٢٩ ژوئن or شد و كليير
٧- آزمايش مجدد ٦ جولاي، تحويل مدارك  مالياتي و پزشكي به پست ٧ جولاي، انگشت نگاري و تكميل مجدد فرم ٢٦٠ در ١١ جولاي ٢٠١٦
٨- صدور ويزا  12 جولاي ٢٠١٦، تحويل پاس و بسته مهاجرتي ١٣ جولاي ٢٠١٦ پس از سه سال
٩- ورود ٢٦
تشکر کنندگان: amir82 ، oghs ، mrr777
میشه یکی لطف کنه بگه دقیقا چا کارایی رو بعد از گرفتن نامه دوم تا تاریخ مصاحبه باید انچام بدیم؟؟ و این که چه فرقی بیین مدارک انکارا با ابوظبی هست؟؟ من گیج شدم لطفا یکی کمک کنه...
تشکر کنندگان: oghs ، naarestan ، sadeghi897
(2013-04-19 ساعت 03:22)lvlatarsack نوشته:  میشه یکی لطف کنه بگه دقیقا چا کارایی رو بعد از گرفتن نامه دوم تا تاریخ مصاحبه باید انچام بدیم؟؟ و این که چه فرقی بیین مدارک انکارا با ابوظبی هست؟؟ من گیج شدم لطفا یکی کمک کنه...

تمکین مالی تون رو بگیرید. ترجمه هاتون رو بگیرید . مدارکتون کامل باشه . عکس 5*5 من که 10 تا دارم . اگر سفارت آنکارا هستید تمام مدارک بجز کارت واکسن باید 25 روز قبل پست بشه تا 15 روز قبل مصاحبه دستشون باشه اگه آنکارا هستید فرم سفارت پر شود ولی ابوظبی لازم نیست فرم پر کنیم یا چیزی پست کنید اگه انکارا هستید و بچه زیر 15 سال دارید 4 روز قبل مصاحبه وقت دکتر بگیرید ولی ابوظبی 2 روز قبل . مدارک :شناسنامه. کارت ملی و سربازی یا معافیت و ترجمه هاشون. فتو از تمام پاسپورت. سندازدواج و ترجمه آن. کارت واکسن نین المللی. تمکین مالی و ترجمه اسناد مالی مثل سند خونه اگه دارین . مدارک تحصیلی و ترجمه.عکس . فرم سفارت در صورتی که آنکارایی هستین. نامه csc. پرینت مکاتبات باkcc . نامه اول و دوم مصاحبه . سابقه کار و ترجمه اش . من ترجمه سند ازدواج رو 3 تا زدم 2 تا سفارت می خواد 1 هم برای pttیا همون cscنگه داشتم . اگر آنکارایی هستین ترجمه ها 2 تا 2 تاست چون یک سری پست میشود
:case number 2013as00007xxx . مقصد لوس آنجلس : افراد 3 نفر . مصاحبه 6 می ابوظبی . دریافت برگه سفید. کلیر بعد 50 روز Shy
(2013-04-19 ساعت 11:06)honey rahmati نوشته:  
(2013-04-19 ساعت 03:22)lvlatarsack نوشته:  میشه یکی لطف کنه بگه دقیقا چا کارایی رو بعد از گرفتن نامه دوم تا تاریخ مصاحبه باید انچام بدیم؟؟ و این که چه فرقی بیین مدارک انکارا با ابوظبی هست؟؟ من گیج شدم لطفا یکی کمک کنه...

تمکین مالی تون رو بگیرید. ترجمه هاتون رو بگیرید . مدارکتون کامل باشه . عکس 5*5 من که 10 تا دارم . اگر سفارت آنکارا هستید تمام مدارک بجز کارت واکسن باید 25 روز قبل پست بشه تا 15 روز قبل مصاحبه دستشون باشه اگه آنکارا هستید فرم سفارت پر شود ولی ابوظبی لازم نیست فرم پر کنیم یا چیزی پست کنید اگه انکارا هستید و بچه زیر 15 سال دارید 4 روز قبل مصاحبه وقت دکتر بگیرید ولی ابوظبی 2 روز قبل . مدارک :شناسنامه. کارت ملی و سربازی یا معافیت و ترجمه هاشون. فتو از تمام پاسپورت. سندازدواج و ترجمه آن. کارت واکسن نین المللی. تمکین مالی و ترجمه اسناد مالی مثل سند خونه اگه دارین . مدارک تحصیلی و ترجمه.عکس . فرم سفارت در صورتی که آنکارایی هستین. نامه csc. پرینت مکاتبات باkcc . نامه اول و دوم مصاحبه . سابقه کار و ترجمه اش . من ترجمه سند ازدواج رو 3 تا زدم 2 تا سفارت می خواد 1 هم برای pttیا همون cscنگه داشتم . اگر آنکارایی هستین ترجمه ها 2 تا 2 تاست چون یک سری پست میشود

سپاس
چقدر عالیــــه واقعا که ابوظبی نه فرم‌پُرکردن داره و نه لازمه مدارک رو پُست کنیم براشون. آدم آرامش روانی داره یه‌کم Smile
2013AS84xx, Abu Dhabi, w2 June, ویزای یک‌ضرب, مدارک مصاحبه, csc, سفرنامه‌ی من
مراحل آمدن Green Card
تشکر کنندگان: nika ، sadeghi897 ، mrr777 ، far-dv2013 ، oghs ، honey rahmati ، گل نهال
دوستانی که نامه های دوم تون اومده
مدارک اماده کنید
چند تا سفرنامه بخونید
راحت ترین سفر زندگی تون رو خواهید داست، مصاحبه ویزا بیشتر شبیه احوال پرسی دوستانه است
موفق باشید
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان: Given ، payam62 ، mrr777 ، امیر مهاجر ، oghs ، amir82 ، jazirehh ، naarestan ، roeentan ، گل نهال
بدین وسیله از کلیه دوستان منتظر برای مصاحبه ، دوستان کلیر شده ، دوستان ویزا گرفته ، دوستان منتظر برای کلیر و کلاً از همه دعوت میشود با حضور گهگاه در این تاپیک ، میهمان ما برای صرف چای و شیرینی بوده و با ارائه انرژی مثبت به دوستانشان، ما را در این سه هفته باقی مانده تا اعلام نتایج همراهی نمایند .

با تچکر Rolleyes
2013AS90xx≈فرم ها: ایمیل به (kccdv@state.gov)≈کارنت: 10 می≈مصاحبه: 30جولای، کلیرنس با فرم 9 سوالی≈کلیر: 17 سپتامبر≈مقصد: Urbana, IL بوذ! ≈هزینه ها: 1000 سبزی.
به تاریخ پیوستیم ...

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان