کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ها
ما8000تایی ها اعلام حمایت قاطعانه خود را از کارنت یک جا دوستان را داریم$(انجمن مجردان کهنسال یا امک)
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
(2013-04-20 ساعت 00:38)پدی نوشته:  ما8000تایی ها اعلام حمایت قاطعانه خود را از کارنت یک جا دوستان را داریم$(انجمن مجردان کهنسال یا امک)
ما سه هزار تایی ها هم حمایت کامل خود رو از کارنت شدن همه کیس ها اعلام می کنیم منتظر کلیر شده همه بچه ها هر چه زودتر هم هستیم
Cool
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
دوستان منتظر...
اینجا اصفهانه....
زلزله اومده 4.1 ریشتر
ما الان تو خیابونیم...
آی لاو یو پی ام سی....Big Grin
اینم انرژی مثبت
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
کیس نامبر:**2013AS000089_کنسولگری:آنکارا_دیدن قبولی:ماه می_ارسال_فرم‌ها: ماه جون با پست_مقصد:نیویورک_ مصاحبه: هفته اول جولای
نتیجه مصاحبه: یک ضربدر یک ضربShy
(2013-04-20 ساعت 02:53)oghs نوشته:  دوستان منتظر...
اینجا اصفهانه....
زلزله اومده 4.1 ریشتر
ما الان تو خیابونیم...
اینم انرژی مثبت
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

به این میگن ملت همیشه در صحنه
حالا حالدون خوبس؟
خدایا آخر نفهمیدم اینجایی که هستم تقدیر من است یا تقصیر من...
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، farshadsh ، majid.s ، امیر مهاجر ، oghs ، sadeghi897 ، shaso ، nika ، yalda91 ، ali_gh ، sgkco24
اینجا اصفهانه....
زلزله اومده 4.1 ریشتر
ما الان تو خیابونیم...
اینم انرژی مثبت

ای وآآآآآآآآی! Sad
من تبریک میگم به این روحیه‌ی قوی شما Shy
2013AS84xx, Abu Dhabi, w2 June, ویزای یک‌ضرب, مدارک مصاحبه, csc, سفرنامه‌ی من
مراحل آمدن Green Card
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، farshadsh ، payam62 ، nooshshahnar ، oghs ، sadeghi897 ، shaso ، nika ، ali_gh
آقا ،

پس کی این بیست روز دیگه هم میگذره !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
گرفتن ویزای یک ضرب در آگوست برای لاتاری 2013 با کیس نامبر 9925 در تنها سالی که قبولی مرحله دوم اعلام شد که ما جزو اون خوش شانسها بودیم Big GrinBig Grin - ساکن سن حوزه از سپتامبر 2013
تشکر کنندگان: farshadsh ، گل نهال ، payam62 ، nooshshahnar ، sadeghi897 ، ali_gh ، soruosh
(2013-04-20 ساعت 07:57)nooshshahnar نوشته:  
اینجا اصفهانه....
زلزله اومده 4.1 ریشتر
ما الان تو خیابونیم...
اینم انرژی مثبت

به این میگن ملت همیشه در صحنه
حالا حالدون خوبس؟

آقا دیشب که به خیر گذشت....
اصفهانیا در اقدامی هوشمندانه ماشیناشونو گذاشتن بیرون که آجری چیزی نخوره خط بیوفته و خودشون رفتن تو خونه خوابیدن که فرشا دس بافشونو دزد نبره....Big Grin
و از صلیب سرخ عاجانه تقاضا کردن به جای کمکهای اولیه یکی یه رب سکه به هر نفر بدن...Big Grin
در ضمن گفتن: پس این کمکهای مردومی که می گن کوجاااااااس...Big Grin
کیس نامبر:**2013AS000089_کنسولگری:آنکارا_دیدن قبولی:ماه می_ارسال_فرم‌ها: ماه جون با پست_مقصد:نیویورک_ مصاحبه: هفته اول جولای
(2013-04-20 ساعت 09:38)tajhizgaran نوشته:  آقا ،

ميكذره اقا جون ميكذرهShy همون جوري كه اين يكسال تموم شد، ان شاالله همه كارنت ميشن و والسلام !!!!اين قسمت هم بسته ميشه
شماره کیس: 2013AS000086xx، دو نفر، تاریخ رویت قبولی: 4 می 2012، ارسال فرمهای سری اول: 17 می 2012، کنسولگری: ابوظبی، زمان مصاحبه: 18 جون 2013، ویزای یکضرب، سفرنامه
تشکر کنندگان: گل نهال ، mohssen ، farshadsh ، tajhizgaran ، nooshshahnar ، Ali.US ، oghs ، DIVE ، jazirehh ، soruosh
اين روز ها هم بزودي سپري ميشه
+++++++++++++++++++
++++++++++++++++
+++++++++++++
كيس نامبر:3xxx,تعدادافراد كيس:2 نفر،تاريخ رويت قبولي: Jan-21-2013،ارسال مدارك:Jan-28-2013،دريافت نامه دوم Mar-13-2013، مصاحبه : هفته دوم مي- آنكارا، دريافت ويزا: يك ضربSmile، سفرنامه
تشکر کنندگان: sadeghi897 ، oghs ، farshadsh ، tajhizgaran ، nooshshahnar ، Ali.US
(2013-04-20 ساعت 12:52)shaso نوشته:  اين روز ها هم بزودي سپري ميشه
+++++++++++++++++++
++++++++++++++++
+++++++++++++
++++++++++++++++++++
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان: shaso ، گل نهال ، oghs ، farshadsh ، tajhizgaran ، Hedieh20 ، nooshshahnar
(2013-04-20 ساعت 12:52)mehdi110 نوشته:  
(2013-04-20 ساعت 09:38)tajhizgaran نوشته:  آقا ،

ميكذره اقا جون ميكذرهShy همون جوري كه اين يكسال تموم شد، ان شاالله همه كارنت ميشن و والسلام !!!!اين قسمت هم بسته ميشه

امیدوارم پایان خوشی داشته باشیمTongue
201300009700______آخر اکتبر_____هفته دوم جولای____ایروان اما انکارا بودیم (2نفر)Tongue
تشکر کنندگان: payam62 ، farshadsh ، گل نهال ، mehdi110 ، tajhizgaran ، Hedieh20 ، oghs ، mohssen
سلام. اونقدر که ماه قبل هیجان کارنت شدن رو داشتم این ماه ندارم. اتفاقا احساس بهتریه و فکر می کنم زمان داره زودتر می گذره. ولی فکر می کنم یه دلیلش کمتر اعلام شدن تعداد کارنتی های ماه قبل بود. واقعا از بلاتکلیفی و تاخیر انداختن تو بعضی کارهای مهم زندگیم دارم خسته میشم. از خدا می خوام که این راهی که خودش برامون باز کرده رو به خیر و صلاح همه ما هر چه زودتر ختم به خیرش کنه. آمین
کیس نامبر:--2013AS96 : نامه اول:22 اکتبر
افراد کیس:یک نفر :کارنت: 10 می 2013 : نامه دوم 18 می 2013
تاریخ مصاحبه: هفته اول جولای 2013
ویزای یک ضرب. مقصد اول کالیفرنیا.
Cool
تشکر کنندگان: payam62 ، shiraz2013 ، farshadsh ، گل نهال ، tajhizgaran ، Hedieh20 ، nooshshahnar ، Ali.US ، oghs ، jazirehh ، mohssen
همه آماده باشند.از فردا میریم توی ماه آخر .چاله این تاپیک را میکنیم
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
(2013-04-20 ساعت 17:07)پدی نوشته:  همه آماده باشند.از فردا میریم توی ماه آخر .چاله این تاپیک را میکنیم

ما که آماده ایم .....Big Grin++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
دوستان عزیز اطمینان داشته باشید این ماه هممون کارنت میشیم....Big Grin
کیس: 2013AS000090XX مصاحبه : ابوظبی 22 جولای کلیر : 18 آگوست ویزا : 28 آگوست
تعداد افراد كيس: 2 نفر سفر اول به آمریکا: 19 feb دریافت گرین کارت : 3 april
آهای مهاجرهای منتظر....کم نیارید و داغش کنید....
به زودی زود هممون کارنت و ویزای یک ضرب می شیم.
به امید روزای خوب....
اینم انرژی مثبتBig Grin
تشکر کنندگان: nooshshahnar ، hamid1357 ، payam62 ، farshadsh ، amir82 ، Hedieh20 ، گل نهال ، saeid-ss ، mohssen ، پدی

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان