کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ها
(2013-04-19 ساعت 12:46)payam62 نوشته:  بدین وسیله از کلیه دوستان منتظر برای مصاحبه ، دوستان کلیر شده ، دوستان ویزا گرفته ، دوستان منتظر برای کلیر و کلاً از همه دعوت میشود با حضور گهگاه در این تاپیک ، میهمان ما برای صرف چای و شیرینی بوده و با ارائه انرژی مثبت به دوستانشان، ما را در این سه هفته باقی مانده تا اعلام نتایج همراهی نمایند .

با تچکر Rolleyes

خیلی دست و دلبازه به خداBig Grinمن تا یه شام توپ تو آ و م ازت نگیرم ولکنت نیستمBig GrinBig GrinBig Grin
شماره کیس 3xxx 2013AS/نامه دوم 26 دسامبر /یک نفر /مصاحبه 21 فوریه / کلیرنس 208 روز /سفارت آنکارا /کلیر 17 سپتامبر / صدور ویزا 27 سپتامبر/ کارولینای شمالی
تشکر کنندگان: oghs ، jazirehh ، payam62 ، elmira_fa
دوستان عزیزی که هیچوقت همدیگر را ندیده ایم. سرزدن به تاپیک برایم یه عادت شده.وگرنه دلمون تنگ می شه.
یک 10xxx تایی که هنوز current نشده
کیس **101/3 نفر/ابوظبی/مصاحبه 12 اگوست
تشکر کنندگان: amir82 ، mani.iht ، Hedieh20 ، jazirehh ، naarestan ، valencia ، payam62 ، گل نهال ، elmira_fa
(2013-04-19 ساعت 11:23)naarestan نوشته:  
(2013-04-19 ساعت 11:06)honey rahmati نوشته:  
(2013-04-19 ساعت 03:22)lvlatarsack نوشته:  میشه یکی لطف کنه بگه دقیقا چا کارایی رو بعد از گرفتن نامه دوم تا تاریخ مصاحبه باید انچام بدیم؟؟ و این که چه فرقی بیین مدارک انکارا با ابوظبی هست؟؟ من گیج شدم لطفا یکی کمک کنه...

تمکین مالی تون رو بگیرید. ترجمه هاتون رو بگیرید . مدارکتون کامل باشه . عکس 5*5 من که 10 تا دارم . اگر سفارت آنکارا هستید تمام مدارک بجز کارت واکسن باید 25 روز قبل پست بشه تا 15 روز قبل مصاحبه دستشون باشه اگه آنکارا هستید فرم سفارت پر شود ولی ابوظبی لازم نیست فرم پر کنیم یا چیزی پست کنید اگه انکارا هستید و بچه زیر 15 سال دارید 4 روز قبل مصاحبه وقت دکتر بگیرید ولی ابوظبی 2 روز قبل . مدارک :شناسنامه. کارت ملی و سربازی یا معافیت و ترجمه هاشون. فتو از تمام پاسپورت. سندازدواج و ترجمه آن. کارت واکسن نین المللی. تمکین مالی و ترجمه اسناد مالی مثل سند خونه اگه دارین . مدارک تحصیلی و ترجمه.عکس . فرم سفارت در صورتی که آنکارایی هستین. نامه csc. پرینت مکاتبات باkcc . نامه اول و دوم مصاحبه . سابقه کار و ترجمه اش . من ترجمه سند ازدواج رو 3 تا زدم 2 تا سفارت می خواد 1 هم برای pttیا همون cscنگه داشتم . اگر آنکارایی هستین ترجمه ها 2 تا 2 تاست چون یک سری پست میشود

سپاس
چقدر عالیــــه واقعا که ابوظبی نه فرم‌پُرکردن داره و نه لازمه مدارک رو پُست کنیم براشون. آدم آرامش روانی داره یه‌کم Smile
ببخشید بادم رفت دیگه بگم از نامه اول و دوم چند تا فتو بگیرین لازم میشه در ضمن همه را دسته بندی کنید توی پوشه طلقی ها جدا کنید روی پوشه ها بنویسید چه مدارکی داخلشه تا دنبالش نگردید . دم در سفارت هر چی همراهتون باشه میگیرن کیف هم نمیزارن ببرین پس همه توی پوشه طلقی باشه در ضمن تایپیک سفرنامه ها رو دونه دونه بخونید که برای پاسخ ها آماده باشید خیلی مفیده
:case number 2013as00007xxx . مقصد لوس آنجلس : افراد 3 نفر . مصاحبه 6 می ابوظبی . دریافت برگه سفید. کلیر بعد 50 روز Shy
تشکر کنندگان: amir82 ، Hedieh20 ، nina22 ، naarestan ، roeentan ، farshadsh ، nooshshahnar ، soruosh ، lvlatarsack
(2013-04-17 ساعت 19:19)پدی نوشته:  المشاهدین الکرام.مصاحبه الاینجانب فی دوله الکریم مدینه ابوظبی فی نیمه الثانی شهر اجون.....شکرا جزیلا

خیلی مبارک باشه پدی جان ...
امیدوارم که بری و یکضرب برگردی Smile
2013AS88XX ♪ مصاحبه:جون ♪ یکضرب کنسولگری ایروان مقصد:CA♪ سفرنامه
♪ دلم مي خواهـد خانه اي داشته باشم پُـر دوست ... ♪
تشکر کنندگان: پدی ، shaso ، farshadsh ، nooshshahnar ، mehdi110 ، a.jahangiri ، Hedieh20 ، soruosh
++++++++++++++++
++++++++++++++++
++++++++++++++++
++++++++++++++++
++++++++++++++++
++++++++++++++++
++++++++++++++++
2013AS88XX ♪ مصاحبه:جون ♪ یکضرب کنسولگری ایروان مقصد:CA♪ سفرنامه
♪ دلم مي خواهـد خانه اي داشته باشم پُـر دوست ... ♪
تشکر کنندگان: shaso ، payam62 ، farshadsh ، Hedieh20 ، nooshshahnar ، mehdi110 ، a.jahangiri ، Nasimmmm
(2013-04-18 ساعت 19:31)payam62 نوشته:  
(2013-04-18 ساعت 19:01)saeid-ss نوشته:  
(2013-04-18 ساعت 15:02)nooshshahnar نوشته:  9000 تایی ها یعنی به تعداد انگشتان دو دست هم نیستید عایا؟
اگه هستید پس کجایید؟؟؟؟
کارنت شدگان قبلی بیشتر به اینجا سر می زنند
این هفته هم تموم شد چیزی نمونده یالا شادی کنید
من هستم دوست عزیز
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
و انید به روزهای آینده

والا یه آماری گرفتیم ، یه 10 نفری اعلام وجود کردن Cool

10000تایی هام میشه اعلام کنن ..... ما که دیگه امیدمونو از دست دادیم
کیس نامبر : 10xxx، تاریخ رویت قبولی 23 اکتبر، ارسال مدارک 30 اکتبر با پست تی ان تی، تعداد افراد 2 نفر
مصاحبه 19 اگوست،ابوظبی ، کلیرنس دقیقا دو هفته بعد. دریافت ویزا 15 سپتامبر,اقامت سن حوزه کالیفرنیا
تشکر کنندگان: sadeghi897 ، ali_gh ، farshadsh ، Hedieh20 ، nooshshahnar ، tajhizgaran ، suren
++++++++++++++++++++
نا اميدي ممنوع
كيس نامبر:3xxx,تعدادافراد كيس:2 نفر،تاريخ رويت قبولي: Jan-21-2013،ارسال مدارك:Jan-28-2013،دريافت نامه دوم Mar-13-2013، مصاحبه : هفته دوم مي- آنكارا، دريافت ويزا: يك ضربSmile، سفرنامه
تشکر کنندگان: sadeghi897 ، Given ، farshadsh ، nooshshahnar ، Saeedv13 ، Hedieh20
(2013-04-19 ساعت 16:02)mahsa3017 نوشته:  
(2013-04-18 ساعت 19:31)payam62 نوشته:  
(2013-04-18 ساعت 19:01)saeid-ss نوشته:  
(2013-04-18 ساعت 15:02)nooshshahnar نوشته:  9000 تایی ها یعنی به تعداد انگشتان دو دست هم نیستید عایا؟
اگه هستید پس کجایید؟؟؟؟
کارنت شدگان قبلی بیشتر به اینجا سر می زنند
این هفته هم تموم شد چیزی نمونده یالا شادی کنید
من هستم دوست عزیز
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
و انید به روزهای آینده

والا یه آماری گرفتیم ، یه 10 نفری اعلام وجود کردن Cool

10000تایی هام میشه اعلام کنن ..... ما که دیگه امیدمونو از دست دادیم

منم هستم اما نمیدونم چه طوری امضاء کنم ...... 9000Rolleyes
201300009700______آخر اکتبر_____هفته دوم جولای____ایروان اما انکارا بودیم (2نفر)Tongue
تشکر کنندگان: farshadsh ، nooshshahnar
بچه‌های ۹۰۰۰تایی و ۱۰۰۰۰تایی
Smile
ما اینجایــــــــــــــــــــــــیم هنوووووووووووووووووووز
و
قول میدیم فراموشتون نکنیم Smile
بریـــــد به زندگی‌تون برسید و سعی کنید حواس خودتونو پرت کنید از ماجرا کارنت‌شدن Smile البته که من وجدان کردم که چقدر سخته این سعی برای بی‌خیالی. ولی بدونید به محض اینکه کارنت بشید، کللللی کار می‌ریزه رو سرتون و وقت سرخاروندنم ندارید.

توصیه‌ی من اینه که فرصت رو برای زبان غنیمت بشمرید و با دیدن سریال‌های خنده‌داری مثل بیگ‌بنگ‌تئوری و فرندز سعی کنید Listening و Speaking تون رو تقویت کنید. باور کنید. خیلـــــــــــــــی تأثیر داره. با این سریال‌ها، اصطلاح‌ها و تلفظ‌ها و... کف خیابونای امریکا رو یاد می‌گیرید، چیزی که توی هیچ کلاسی بهتون یاد نمیدن. هم سرگرم میشید و حواستون پرت میشه و هم گوشتون قوی میشه.
2013AS84xx, Abu Dhabi, w2 June, ویزای یک‌ضرب, مدارک مصاحبه, csc, سفرنامه‌ی من
مراحل آمدن Green Card
تشکر کنندگان: shaso ، sadeghi897 ، payam62 ، farshadsh ، Hedieh20 ، nooshshahnar ، گل نهال ، mdna ، tajhizgaran ، soruosh ، ali.agha
این ماه احتمال زیاد همه کارنت می شن
پس شاد باشید
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان: payam62 ، shaso ، Soap McTavish ، farshadsh ، Hedieh20 ، nooshshahnar ، گل نهال ، soruosh
و در این شهر غریب ....کنار تک درخت پیر .... منتظر به یک نگاه .....منتظر به یک صدا و.... عدد جای عدد... وندانست چرا بولتن ویزا معرفت نداشت!!!
سهراب سپهری مدرن در صف کارنت شدن...
همسر یکی از اعضای نسبتا فعال...!!!
تشکر کنندگان: farshadsh ، payam62 ، گل نهال ، mehdi110 ، soruosh
به نیت خبر خوب از kcc :

"مژده اى دل كه مسيحا نفسى مى‏آيد
كه ز انفاس خوشش بوى كسى مى‏آيد
از غم هجر مكن ناله و فرياد كه دوش
زده‏ام فالى و فريادرسى مى‏آيد"
++++++++++++++++++
2013AS89XX-آنکار‏_ جولاي
برگ صورتي، كلير16آكست‎
دنیا را باید ساخت نه با دنیا ساخت....
تشکر کنندگان: farshadsh ، Hedieh20 ، naarestan ، nooshshahnar ، mehdi110 ، Saeedv13 ، tajhizgaran ، soruosh
به به دوستان پیداشون شده
آفرین به 9000 تایی ها و 10000 تایی ها
این ماه همگی کارنتین
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
خدایا آخر نفهمیدم اینجایی که هستم تقدیر من است یا تقصیر من...
تشکر کنندگان: farshadsh ، tajhizgaran ، گل نهال ، Hedieh20 ، mehdi110 ، ali_gh ، naarestan ، payam62 ، sadeghi897
(2013-04-19 ساعت 20:47)nooshshahnar نوشته:  به به دوستان پیداشون شده
این ماه همگی کارنتین
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

ان شاء الله +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ در حال دعا هستیم
شماره کیس: 2013AS000086xx، دو نفر، تاریخ رویت قبولی: 4 می 2012، ارسال فرمهای سری اول: 17 می 2012، کنسولگری: ابوظبی، زمان مصاحبه: 18 جون 2013، ویزای یکضرب، سفرنامه
تشکر کنندگان: farshadsh ، گل نهال ، meysam3455 ، nooshshahnar ، tajhizgaran
(2013-04-19 ساعت 20:47)nooshshahnar نوشته:  به به دوستان پیداشون شده
این ماه همگی کارنتین

ایشاله +++++++++++++++++++++
P.D. DEC 2013
*****F2A CASE NO: 2014ANK
19FEB-2015 02:37 AOS $120.00
16APR-2015 00:15 IV $325.00
تشکر کنندگان: گل نهال ، farshadsh ، naarestan ، payam62 ، nooshshahnar ، tajhizgaran ، mehdi110

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان