کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ها
+++++++++++++++
+++++++++++++++
+++++++++++++++
ضربان قلبه من تند می زنه..........
خدایا آخر نفهمیدم اینجایی که هستم تقدیر من است یا تقصیر من...
تشکر کنندگان: Hedieh20 ، tajhizgaran ، farshadsh ، گل نهال ، Saeedv13 ، payam62 ، mehdi110 ، proje
با من بمان که ماندنت
ناب ترین حس ماندگار این روزهای انتظارمن است...
تقدیم به همه ی دوستای خوبم
+++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++
2013AS000092xx/سه نفر/نامه اول:1می 2012/ارسال فرم ها DHL/نامه دوم :16می 2013/مصاحبه 11جولای ابوظبی/ یک ضرب /ساکن Fair faxویرجینیا
I make a bridge out of difficulties to pass ...not a vortex to sink..
تشکر کنندگان: mohssen ، tajhizgaran ، nooshshahnar ، payam62 ، amiz.abdollah ، گل نهال ، پدی ، mehdi110 ، proje
[عکس: y9qc3x4wats8g0udsb5j.jpg]
2013AS90xx≈فرم ها: ایمیل به (kccdv@state.gov)≈کارنت: 10 می≈مصاحبه: 30جولای، کلیرنس با فرم 9 سوالی≈کلیر: 17 سپتامبر≈مقصد: Urbana, IL بوذ! ≈هزینه ها: 1000 سبزی.
به تاریخ پیوستیم ...
تشکر کنندگان: farshadsh ، valencia ، گل نهال ، tajhizgaran ، mohssen ، Saeedv13 ، ali.agha ، Hedieh20 ، saeid-ss ، amir82 ، DIVE ، nooshshahnar ، nika ، mehdi110 ، shaso ، elmira_fa ، ramin_red ، Ali.US ، oghs
Big GrinBig GrinBig GrinBig Grinپیام جان من هم اومدم ور دل خودت تو این تایپیک. دیگه از تایپیک کلیرنس خسته شدم. پس بشمار 2++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
شماره کیس 3xxx 2013AS/نامه دوم 26 دسامبر /یک نفر /مصاحبه 21 فوریه / کلیرنس 208 روز /سفارت آنکارا /کلیر 17 سپتامبر / صدور ویزا 27 سپتامبر/ کارولینای شمالی
تشکر کنندگان: payam62 ، Hedieh20 ، saeid-ss ، amir82 ، گل نهال ، nooshshahnar ، tajhizgaran ، farshadsh ، zohre02 ، shaso ، elmira_fa ، nika ، oghs ، Saeedv13
(2013-05-08 ساعت 13:28)valencia نوشته:  Big GrinBig GrinBig Grinپیام جان من هم اومدم ور دل خودت تو این تایپیک. دیگه از تایپیک کلیرنس خسته شدم. پس بشمار 2++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

OMG! خوش آمدی والنسیا جان Big Grin . دیگه آخراشه ! تو کلیر میشی من کارنت Tongue
2013AS90xx≈فرم ها: ایمیل به (kccdv@state.gov)≈کارنت: 10 می≈مصاحبه: 30جولای، کلیرنس با فرم 9 سوالی≈کلیر: 17 سپتامبر≈مقصد: Urbana, IL بوذ! ≈هزینه ها: 1000 سبزی.
به تاریخ پیوستیم ...
تشکر کنندگان: Hedieh20 ، mohssen ، valencia ، amir82 ، گل نهال ، nooshshahnar ، tajhizgaran ، farshadsh ، zohre02 ، nika ، oghs ، Saeedv13 ، proje ، soruosh
سلام سلام

به اميد خدا وبا لطف خداوند به همه ما، به زودي همه كارنت ميشيم....
در اين لحظات عرفاني انتظار بياييد همه با هم دعا كنيم براي موفقيت همه Smile
از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد:
انتظار کلمه‌ای عربی به معنای «چشم به راه بودن» است. انتظار مانند گرسنگی، تشنگی، خشم و بغض امری وجدانی است که هرگز با توصیفات ذهنی، حقیقت آن درک نمی‌شود.
معنای انتظار عبارت است از یک حالت قلبی و روحی که از آماده شدن برای چیزی که در انتظارش هستی، بر می‌آید... پس هر قدر انتظار شدیدتر باشد، آماده شدن هم بیشتر می‌شود.

مثل انتظار ما براي كارنت شدن كه همش داره شديد تر ميشه و در نتيجه ما هم آماده تر ميشيم كه وقتي كارنتيديم ، حسابي غش كنيم و بپريم بالا Big Grin
بچه ها دعا كنيم لطفا همه با هم
تشکر کنندگان: Hedieh20 ، saeid-ss ، amir82 ، گل نهال ، nooshshahnar ، farshadsh ، tajhizgaran ، payam62 ، nika ، ramin_red ، oghs ، Saeedv13 ، proje ، soruosh
(2013-05-08 ساعت 11:38)payam62 نوشته:  

منم هستم پیام جان شماره هامون هم خیلی به هم نزدیکه...Big GrinBig Grin
کیس: 2013AS000090XX مصاحبه : ابوظبی 22 جولای کلیر : 18 آگوست ویزا : 28 آگوست
تعداد افراد كيس: 2 نفر سفر اول به آمریکا: 19 feb دریافت گرین کارت : 3 april
تشکر کنندگان: گل نهال ، Given ، amir82 ، nooshshahnar ، tajhizgaran ، farshadsh ، zohre02 ، payam62 ، nika ، Hedieh20 ، elmira_fa ، oghs ، proje
(2013-05-08 ساعت 14:38)saeid-ss نوشته:  
(2013-05-08 ساعت 11:38)payam62 نوشته:  

منم هستم پیام جان شماره هامون هم خیلی به هم نزدیکه...Big GrinBig Grin

[عکس: PlusSign.jpg]
[font=Verdana]
2013ََAS 97xx
یکی از زخمی های لاتاری 2013

[/font]

تشکر کنندگان: گل نهال ، amir82 ، nooshshahnar ، tajhizgaran ، farshadsh ، itsmasoud ، payam62 ، nika ، Hedieh20 ، elmira_fa ، saeid-ss ، oghs
دلت شماره چنده؟
۱. یکی دلش به صد دل بنده..
2. یکی صد دل, به یه دل می بنده..
3. یکی یه دل , به یه دل می بنده و تا اخر پایبنده..
4. یکی نمی دونه دلش به کی بنده..
5. یکی هر بار به یکی دل می بنده..
6. یکی دل می بنده که بخنده..
7. یکی هم دلش اکبنده , مونده به کی دل ببنده
8. یکی هم دلش شکسته و منتظره یه بنده
حالا تو دلت شماره چنده؟
2013AS89XX-آنکار‏_ جولاي
برگ صورتي، كلير16آكست‎
دنیا را باید ساخت نه با دنیا ساخت....
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، farshadsh ، zohre02 ، payam62 ، hamid1357 ، nika ، nooshshahnar ، گل نهال ، elmira_fa ، proje ، oghs ، valencia ، soruosh
آقا جمعه شب همه با هم همینجا.بین ساعت 11شب تا 1 بامداد
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
تشکر کنندگان: DIVE ، tajhizgaran ، farshadsh ، payam62 ، nika ، proje ، usa lover ، shaso ، گل نهال ، Hedieh20 ، elmira_fa ، amir82 ، saeid-ss ، oghs ، Saeedv13 ، mrr777 ، soruosh
سلام.
بابا صبرمون تموم شد. یکی یه زنگ بزنه بپرسه تا چند کارنت شده این ماه؟ آخه وضعی شده به غورعان با این انتظار ............. الان که دیگه ساعت کاری تو KCC شروع شده و حتما یه جوابی می دن.
کیس نامبر:--2013AS96 : نامه اول:22 اکتبر
افراد کیس:یک نفر :کارنت: 10 می 2013 : نامه دوم 18 می 2013
تاریخ مصاحبه: هفته اول جولای 2013
ویزای یک ضرب. مقصد اول کالیفرنیا.
Cool
تشکر کنندگان: payam62 ، ali.agha ، tajhizgaran ، farshadsh ، nika ، mehdi110 ، nooshshahnar ، گل نهال ، proje ، oghs ، mrr777
(2013-05-08 ساعت 18:30)hamid1357 نوشته:  سلام.
بابا صبرمون تموم شد. یکی یه زنگ بزنه بپرسه تا چند کارنت شده این ماه؟ آخه وضعی شده به غورعان با این انتظار ............. الان که دیگه ساعت کاری تو KCC شروع شده و حتما یه جوابی می دن.

زنگ زدن نمی خواد داداشم. خودم میگم. این ماه Current All
[font=Verdana]
2013ََAS 97xx
یکی از زخمی های لاتاری 2013

[/font]

باید بگم دمتون گرم امروز که بچه های منتظر سرا روز خوبی داشتند 40 تا کیس کلیر شد کلی هورااااااااااااااااااا کشیدیم.
فضای فروم عرفانی شده همه پر از احساسو شور و هیجانند به زودی انتظار برای همه تموم میشه به خوبی و خوشی و ما مهاجرسرایی ها پرونده 2013 رو میبندیم .
کاش یه سایتم بود ایرانیهای مهاجره ساکن امریکا اونجا هم با هم بودیم .
منتظره شغل
منتظر یادگیری زبان
منتظر ازدواج
منتظر بچه
منتظر برای خرید مسکن و ماشین
منتظر برای برگزاری جشنهای بزرگه دور همی.
و در اخر منتظر برای ازادی میهن و بازگشت به وطن .واقعا کاش وطن جایی برای ماندن بود.
شماره کیس: 2013AS-مصاحبه :اپریل2013-هزینه ها :خیلی- دریافت ویزا آگوست 2013 .
از بخت ياري ماست شايد ، كه آنچه مي خواهيم ، يا به دست نمي آيد، يا از دست مي گريزد .
تشکر کنندگان: mehdi110 ، nooshshahnar ، گل نهال ، hamedhamed ، tajhizgaran ، payam62 ، Hedieh20 ، farshadsh ، elmira_fa ، proje ، ramin_red ، amir82 ، nika ، mohssen ، oghs ، mrr777
(2013-05-08 ساعت 20:15)proje نوشته:  
(2013-05-08 ساعت 18:30)hamid1357 نوشته:  سلام.

زنگ زدن نمی خواد داداشم. خودم میگم. این ماه Current All

بازم بچه های 9000 امیدش بیشتره که کارنت بشن..ولی یعنی ما 10000 تایی ها هم میشیم؟ امشب کسی زنگ نمیزنه؟
کیس نامبر: 2013AS0000105xx • ارسال فرمها: DHL • افراد كيس 2 نفر • کنسولگری: ایروان • مصاحبه:7 آگوست • کلیرنس • 31 آگوست کلیر • مقصد: Houston •
تشکر کنندگان: payam62 ، proje ، tajhizgaran ، nika ، oghs ، گل نهال ، farshadsh ، mrr777
من باز زنگ زدم الان...گفت ۱۵ می باز! همون ۱۰ میاد احتمالا،فکر نکنم پای تلفن بگن.
تشکر کنندگان: ali.agha ، tajhizgaran ، usa lover ، nika ، payam62 ، mohssen ، oghs ، amir82 ، گل نهال ، farshadsh

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان