کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ها
(2013-05-08 ساعت 23:09)wITCH نوشته:  من باز زنگ زدم الان...گفت ۱۵ می باز! همون ۱۰ میاد احتمالا،فکر نکنم پای تلفن بگن.

مرسی.... یعنی باید 1هفته دیگه هم صبر کنیم...ماه های پیش همش 8 یا 9 هر ماه میومد..پس می خوان آل کارنت کنن..آخجونمی.. Smile
کیس نامبر: 2013AS0000105xx • ارسال فرمها: DHL • افراد كيس 2 نفر • کنسولگری: ایروان • مصاحبه:7 آگوست • کلیرنس • 31 آگوست کلیر • مقصد: Houston •
تشکر کنندگان: oghs ، payam62 ، گل نهال ، farshadsh ، proje ، mrr777
(2013-05-08 ساعت 23:44)elmira_fa نوشته:  
(2013-05-08 ساعت 23:09)wITCH نوشته:  من باز زنگ زدم الان...گفت ۱۵ می باز! همون ۱۰ میاد احتمالا،فکر نکنم پای تلفن بگن.

مرسی.... یعنی باید 1هفته دیگه هم صبر کنیم...ماه های پیش همش 8 یا 9 هر ماه میومد..پس می خوان آل کارنت کنن..آخجونمی.. Smile

من فکر کنم همون ۱۰ بیاد مثل هر ماه،کلا اپراتورها فکر کنم قانونشون که ۱۵ هست رو میگن به همه...نمی دونم...
تشکر کنندگان: elmira_fa ، oghs ، payam62 ، گل نهال ، farshadsh ، proje
(2013-05-08 ساعت 23:44)elmira_fa نوشته:  

چرا 1 هفتهههههههههه؟
احیانا می خوای ما رو به کشتن بدید؟؟؟
2 روز دیگهههههههههه
کیس نامبر:2013AS8900/تعداد افراد کیس:3 نفر/اورنج کانتی کالیفرنیا
تشکر کنندگان: elmira_fa ، oghs ، amir82 ، payam62 ، farshadsh ، tajhizgaran ، rezagh ، sadeghi897 ، Chosey ، soruosh ، Hedieh20
نمی دونم چرا قلبم درد گرفته....
یعنی از انتظاره....؟
Shy
کیس نامبر:**2013AS000089_کنسولگری:آنکارا_دیدن قبولی:ماه می_ارسال_فرم‌ها: ماه جون با پست_مقصد:نیویورک_ مصاحبه: هفته اول جولای
نتیجه مصاحبه: یک ضربدر یک ضربShy
تشکر کنندگان: amir82 ، payam62 ، گل نهال ، farshadsh ، tajhizgaran ، sadeghi897 ، ali_gh ، proje ، soruosh ، Hedieh20 ، mehdi110
منم ازاین همه انتظارخسته شدم امیدوارم هرچه زودتر تکلیفمون مشخص بشه.
تشکر کنندگان: oghs ، payam62 ، گل نهال ، farshadsh ، tajhizgaran ، sadeghi897 ، proje ، soruosh ، mehdi110
بچه ها 12 می تولد منه
یعنی کی سی سی یه هدیه خوب به من میده ؟؟؟؟
شماره کیس:2013AS00106## تاریخ رویت قبولی:OCT 23
کنسولگری:ایروان تعداد افراد منظور در کیس :1 ارسال فرمهای سری اول:25 OCT مصاحبه : هفته اول اگوست , ویزا : ------
تشکر کنندگان: amir82 ، گل نهال ، payam62 ، a.jahangiri ، oghs ، farshadsh ، mohssen ، tajhizgaran ، usa lover ، proje ، soruosh ، Hedieh20 ، mehdi110
ماه قبل ١١ ام كه جمعه بود اومد، ولي اين ماه چونكه يازدهم شنبه ست، جمعه دهم اعلام ميكنن، البته ماههاي قبل هم يازدهم بود، جمعه حدود ٨شب منتظر باشين، ولي فكر كنم اگه وروجك يا جزيره فردا شب زنگ بزنن و مثل هميشه مخ اپراتورها رو بزنن بهشون بگن
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
تشکر کنندگان: amir82 ، Chosey ، payam62 ، a.jahangiri ، valencia ، farshadsh ، mohssen ، tajhizgaran ، usa lover ، ali.agha ، lilac ، sadeghi897 ، jazirehh ، ali_gh ، proje ، Saeedv13 ، soruosh ، Hedieh20 ، mehdi110 ، nika
در کودکی از تکلیف می ترسیدیم و اکنون از بلاتکلیفی...............................................................................

++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++
2013AS000092xx/سه نفر/نامه اول:1می 2012/ارسال فرم ها DHL/نامه دوم :16می 2013/مصاحبه 11جولای ابوظبی/ یک ضرب /ساکن Fair faxویرجینیا
I make a bridge out of difficulties to pass ...not a vortex to sink..
تشکر کنندگان: Leila12020 ، mlo ، tajhizgaran ، payam62 ، lilac ، noura ، sadeghi897 ، jazirehh ، ali_gh ، proje ، گل نهال ، soruosh ، mehdi110
بچه ها...صبور باشيد و اميد وار به كمك خدا...

ای دل صبور باش و مخور غم که عاقبت ....... این شام صبح گردد و این شب سحر شود
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، payam62 ، jazirehh ، proje ، گل نهال ، Hedieh20 ، elmira_fa ، mehdi110 ، farshadsh
(2013-05-09 ساعت 01:02)گل نهال نوشته:  ماه قبل ١١ ام كه جمعه بود اومد، ولي اين ماه چونكه يازدهم شنبه ست، جمعه دهم اعلام ميكنن، البته ماههاي قبل هم يازدهم بود، جمعه حدود ٨شب منتظر باشين، ولي فكر كنم اگه وروجك يا جزيره فردا شب زنگ بزنن و مثل هميشه مخ اپراتورها رو بزنن بهشون بگن

ماه پیش،جمعه سیزدهم بود،پنج شنبه دوازدهم،اما چهارشنبه ۱۱ ام اعلام کردن...این ماه هم کلا باید به نظر من همون جمعه ۱۰ام اعلام کنن،اما اپریتورها بر اساس قانونشون که ۱۵ هست همون رو میگن.Smile
93##, ۱نفر ,ایروان
تشکر کنندگان: mohssen ، tajhizgaran ، payam62 ، گل نهال ، amir82 ، sadeghi897 ، jazirehh ، proje ، soruosh ، Hedieh20 ، mehdi110 ، farshadsh
[عکس: 83809068883184841644.jpg]
2013AS90xx≈فرم ها: ایمیل به (kccdv@state.gov)≈کارنت: 10 می≈مصاحبه: 30جولای، کلیرنس با فرم 9 سوالی≈کلیر: 17 سپتامبر≈مقصد: Urbana, IL بوذ! ≈هزینه ها: 1000 سبزی.
به تاریخ پیوستیم ...
+
این تاپیک هم تموم بشه قبل از رفتن من ، دی
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، jazirehh ، payam62 ، گل نهال ، amir82 ، proje ، soruosh ، Hedieh20 ، mehdi110 ، farshadsh
++++++++++
بچه ها من امروز عصری زنگ می زنم SmileBig Grin
ولی همتون کارنتین ...
Smile مطمئن باشین
2013AS88XX ♪ مصاحبه:جون ♪ یکضرب کنسولگری ایروان مقصد:CA♪ سفرنامه
♪ دلم مي خواهـد خانه اي داشته باشم پُـر دوست ... ♪
(2013-05-09 ساعت 12:52)jazirehh نوشته:  ++++++++++
ولی همتون کارنتین ...
Smile مطمئن باشین
ممنون جزيره جان
زنگ زدي فوراً توي همين تاپيك اطلاع رساني كن، حتي اگه جواب ندادن بهت
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
تشکر کنندگان: shaso ، amir82 ، tajhizgaran ، afshin sadeghi 2 ، wITCH ، proje ، payam62 ، Hedieh20 ، mehdi110 ، farshadsh
خانوم ها آقایون .. جلو جلو به همه تبریک می گم ... ایشالا ویزای همه دوستای عزیزم یکضرب بشه ...
(2013-05-09 ساعت 12:52)jazirehh نوشته:  ++++++++++
ولی همتون کارنتین ...
Smile مطمئن باشین
جزیزه جون خدایی اش خیلی با حالی .Big Grin.. ببینم جدیدا زنگ می زنی KCC ، اپراتورها باهات حال و احوال نمی کنن ؟ Tongue Tongue اگه راه داره و باهاشون تیریپ برداشتی ، یه سفارش ما رو هم بکن .... Big Grin
شماره کیس: 8XXX|ارسال :20May|کارنت:10 April|مصاحبه :آنکارا-June W1
سفرنامه
وضعیت کیس:کلیر در تاریخ Aug16
مقصد :Sweet Home Alabama
تشکر کنندگان: proje ، گل نهال ، payam62 ، amir82 ، soruosh ، Hedieh20 ، mehdi110 ، nika ، farshadsh

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان