کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ها
+++++++++++++
++++++++++++++
اينم انرژي مثبت واسه دوستان گلم
كيس نامبر:3xxx,تعدادافراد كيس:2 نفر،تاريخ رويت قبولي: Jan-21-2013،ارسال مدارك:Jan-28-2013،دريافت نامه دوم Mar-13-2013، مصاحبه : هفته دوم مي- آنكارا، دريافت ويزا: يك ضربSmile، سفرنامه
تشکر کنندگان: itsmasoud ، oghs ، tajhizgaran ، proje ، mohssen ، farshadsh ، گل نهال ، payam62 ، mehdi110 ، elmira_fa
بچه ها من ديشب زنگ زدم، اما فكر مي كنم چون من ماه پيش كارنت شده بودم، به من گفت كه پرونده شما كارنت شده و سايت رو براي مصاحبه چك كنين،و درست جوابمو نداد، من ازش پرسيدم كه اين ماه وضعيت كارنتي ها به چه صورت هست، من براي يكي از دوستام سئوال مي كنم، گفت هنوز اعلام نشده اما از فردا سايت رو چك كنين ...
راستش من از طرز صحبتش ، احساس مي كنم كه همه كارنت شدن ، چون دفعه هاي قبل با اين اطمينان نمي گفت سايت رو چك كنين، بلكه مي گفت شماره ها توي سايت اعلام ميشه ! فكر مي كنم همتون كارنت شدين ...
امشب به احتمال زياد بايد مشخص شه، ولي اگه نشد يكي از شماها زنگ بزنه، بپرسه كه ايا كارنت شدم ؟
همين ...
2013AS88XX ♪ مصاحبه:جون ♪ یکضرب کنسولگری ایروان مقصد:CA♪ سفرنامه
♪ دلم مي خواهـد خانه اي داشته باشم پُـر دوست ... ♪
(2013-05-10 ساعت 01:52)shiraz2013 نوشته:  ALL CURRENT+++++++++++++++++انشا الله

[عکس: PlusSign.jpg]
[font=Verdana]
2013ََAS 97xx
یکی از زخمی های لاتاری 2013

[/font]

تشکر کنندگان: saeid-ss ، tajhizgaran ، farshadsh ، گل نهال ، oghs ، amir82 ، Hedieh20 ، payam62 ، mehdi110 ، elmira_fa
دوستان کسی می شناسید ساکن آمریکا باشه و لاتاری برده باشه؟ من 3 ساله اینجام و بردم و نیاز به ویزا ندارم و فقط adjustment of status می خوام ولی کسی نمیشناسم این کار رو کرده باشه، کمک لطفا
تشکر کنندگان: farshadsh ، گل نهال ، tajhizgaran ، Hedieh20 ، nika
(2013-05-10 ساعت 07:06)jazirehh نوشته:  بچه ها من ديشب زنگ زدم، اما فكر مي كنم چون من ماه پيش كارنت شده بودم، به من گفت كه پرونده شما كارنت شده و سايت رو براي مصاحبه چك كنين،و درست جوابمو نداد، من ازش پرسيدم كه اين ماه وضعيت كارنتي ها به چه صورت هست، من براي يكي از دوستام سئوال مي كنم، گفت هنوز اعلام نشده اما از فردا سايت رو چك كنين ...
راستش من از طرز صحبتش ، احساس مي كنم كه همه كارنت شدن ، چون دفعه هاي قبل با اين اطمينان نمي گفت سايت رو چك كنين، بلكه مي گفت شماره ها توي سايت اعلام ميشه ! فكر مي كنم همتون كارنت شدين ...
امشب به احتمال زياد بايد مشخص شه، ولي اگه نشد يكي از شماها زنگ بزنه، بپرسه كه ايا كارنت شدم ؟
همين ...

ممنون جزیره جان
انشاالله و با کمک و لطف خدا همین طور میشه.Smile
تشکر کنندگان: rezaP ، farshadsh ، گل نهال ، oghs ، amir82 ، sadeghi897 ، DIVE ، nooshshahnar ، Hedieh20 ، jazirehh ، tajhizgaran ، payam62 ، mehdi110 ، nika
انشاالله همه كارنت ميشيم
2013AS102xx*کنسولگری :ابوظبي*عکس10++پست تی ان تی55 + ترجمه110
-----------------------------------------------------------------------------------------
كتگوري: F2A
تاريخ ارسال مدارك:6Jan 2015
تاريخ اپروو:7April 2015
١ سوال همه پروندهاي ٢٠١٣ بايد تا سمپتامبر تمام بشه يا بازم ميتونه ادامه داشته باشه؟؟؟
2013AS102xx*کنسولگری :ابوظبي*عکس10++پست تی ان تی55 + ترجمه110
-----------------------------------------------------------------------------------------
كتگوري: F2A
تاريخ ارسال مدارك:6Jan 2015
تاريخ اپروو:7April 2015
تشکر کنندگان: amiz.abdollah ، گل نهال ، oghs ، tajhizgaran ، farshadsh ، payam62 ، mehdi110
(2013-05-10 ساعت 10:19)rezaP نوشته:  ١ سوال همه پروندهاي ٢٠١٣ بايد تا سمپتامبر تمام بشه يا بازم ميتونه ادامه داشته باشه؟؟؟

نه دوست خوبم نمی تونه ادامه داشته باشه...
2013AS000092xx/سه نفر/نامه اول:1می 2012/ارسال فرم ها DHL/نامه دوم :16می 2013/مصاحبه 11جولای ابوظبی/ یک ضرب /ساکن Fair faxویرجینیا
I make a bridge out of difficulties to pass ...not a vortex to sink..
تشکر کنندگان: amiz.abdollah ، گل نهال ، oghs ، amir82 ، sadeghi897 ، Hedieh20 ، jazirehh ، proje ، payam62 ، mehdi110
یاد سهراب بخیر
آن سپهری که تا لحظه ی خاموشی گفت :
تو مرا یاد کنی یا نکنی من به یادت هستم
آرزویم همه سرسبزی توست...
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
2013AS000092xx/سه نفر/نامه اول:1می 2012/ارسال فرم ها DHL/نامه دوم :16می 2013/مصاحبه 11جولای ابوظبی/ یک ضرب /ساکن Fair faxویرجینیا
I make a bridge out of difficulties to pass ...not a vortex to sink..
(2013-05-08 ساعت 16:28)shiraz2013 نوشته:  دلت شماره چنده؟
۱. یکی دلش به صد دل بنده..
2. یکی صد دل, به یه دل می بنده..
3. یکی یه دل , به یه دل می بنده و تا اخر پایبنده..
4. یکی نمی دونه دلش به کی بنده..
5. یکی هر بار به یکی دل می بنده..
6. یکی دل می بنده که بخنده..
7. یکی هم دلش اکبنده , مونده به کی دل ببنده
8. یکی هم دلش شکسته و منتظره یه بنده
حالا تو دلت شماره چنده؟
خیلی قشنگ بود.
من شماره Cool
2
کیس **101/3 نفر/ابوظبی/مصاحبه 12 اگوست
تشکر کنندگان: گل نهال ، nooshshahnar ، oghs ، tajhizgaran ، farshadsh ، payam62 ، mehdi110
++++++++++++++++++++
2013AS88XX ♪ مصاحبه:جون ♪ یکضرب کنسولگری ایروان مقصد:CA♪ سفرنامه
♪ دلم مي خواهـد خانه اي داشته باشم پُـر دوست ... ♪
دلم امشب یه قر کمر حسابی می خواد با یه هوراااااااااااااااای حسابی.....
به طرز وحشتناک موافقین عااااااایاااااا....؟
بولتن جان وکیلم.....؟
Smile

دلم امشب یه قر کمر حسابی می خواد با یه هوراااااااااااااااای حسابی.....
به طرز وحشتناک موافقن عااااااایاااااا....؟
بولتن جان وکیلم.....؟
Smile
کیس نامبر:**2013AS000089_کنسولگری:آنکارا_دیدن قبولی:ماه می_ارسال_فرم‌ها: ماه جون با پست_مقصد:نیویورک_ مصاحبه: هفته اول جولای
نتیجه مصاحبه: یک ضربدر یک ضربShy
توجه..............توجه...................

به یک f5 زبر دست ، خوش قدم ، حرفه ای با 5 سال سابقه کار مرتبط واسه دوسه ساعت نیازمندیم

قابل توجه این که حقوق یک ماه کامل با بیمه سنوات و ایاب و ذهاب ، خوار بار ..... نقدا پراخت می شود

با وجه رایج بلاد کفر

با تشکر
تشکر کنندگان: mlo ، itsmasoud ، amir82 ، گل نهال ، oghs ، farshadsh ، Hedieh20 ، nooshshahnar ، payam62 ، mehdi110
امشب شب مهتابه....
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
تشکر کنندگان: itsmasoud ، amir82 ، گل نهال ، tajhizgaran ، oghs ، farshadsh ، Hedieh20 ، nooshshahnar ، payam62 ، mehdi110 ، soruosh ، elmira_fa
دوستان خووش شانس لژژژژ نشینBig Grin خسته نبااااشید از این انتظار، به خصوص سری اولی هااا!Smile،
من فکر می کنم امشب اعلام کنند،
پارسال این ماه یک سری اعلام کردند و ماه بعد یعنی jun آخرین سری کارنتی ها بوده، که تقریبا 800 نفر بودند،
امیدوارم این اتفاق نیافته!، باید در نظر بگیریم که یک سفارت برای مصاحبه ها بیشتر شده(ایروان)،اما اگر هم که دو سری شدیم در هر صورت برای زمان مصاحبمون هیچ فرقی نمی کنه!، چون ماها که اون آخریم به قول جناب استاد مهدی ( دبیر سابق) آخر تیر یا هفته اول مرداد باید خودمون و برای مصاحبه آماده کنیمBig GrinSmile
خواستم 800نفر آخر خیلی شکه نشیم اگر همه با هم کارنت نشدیم، اماااااااااااااااااا در هر حااال ماااا همواااااااااااااااااااااره امیدوااار و پر انرژی هستیم،
و امیدواریم حالا که اون ته هستیم شاااااید شانس ویزای یکضربمون بیشتر بشه!!Big GrinCool
کیس نامبر: **2013AS000103 / برنده: سری دوم / روئیت قبولی: 29 october/زمان مصاحبه: هفته اولAUGUST(هفته دوم مرداد)/ مدت زمان کلیرنس: 22 روز(9 شهریور)/مقصد: دالاس
تشکر کنندگان: گل نهال ، ali.agha ، nooshshahnar ، mohajer13 ، usa lover ، payam62 ، mehdiii ، mehdi110 ، amir82 ، soruosh ، nika ، elmira_fa ، farshadsh

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان