کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ها
بچه ها من الان زنگ زدم، تا ۹۸۵۰ هستش این ماه ولی مطئمنم که مال همه میاد ماه دیگه.
تشکر کنندگان: گل نهال ، nooshshahnar ، usa lover ، payam62 ، mehdi110 ، Hedieh20 ، amir82 ، soruosh ، nika ، farshadsh ، r_ent ، Saeedv13
(2013-05-10 ساعت 10:27)farshadsh نوشته:  
(2013-05-10 ساعت 10:19)rezaP نوشته:  ١ سوال همه پروندهاي ٢٠١٣ بايد تا سمپتامبر تمام بشه يا بازم ميتونه ادامه داشته باشه؟؟؟

نه دوست خوبم نمی تونه ادامه داشته باشه...

دوستان گرامی ! پرونده لاتاری 2013 ، سپتامبر 2013 ، یعنی چند ماه دیگه بسته میشه . پس تا اون موقع باید همگی ویزا ها مونو گرفته باشیم .
2013AS90xx≈فرم ها: ایمیل به (kccdv@state.gov)≈کارنت: 10 می≈مصاحبه: 30جولای، کلیرنس با فرم 9 سوالی≈کلیر: 17 سپتامبر≈مقصد: Urbana, IL بوذ! ≈هزینه ها: 1000 سبزی.
به تاریخ پیوستیم ...
تشکر کنندگان: گل نهال ، nooshshahnar ، oghs ، mehdi110 ، Hedieh20 ، amir82 ، farshadsh ، r_ent
(2013-05-10 ساعت 17:47)sayeh20 نوشته:  دوستان خووش شانس لژژژژ نشینBig Grin خسته نبااااشید از این انتظار، به خصوص سری اولی هااا!Smile،
من فکر می کنم امشب اعلام کنند،
پارسال این ماه یک سری اعلام کردند و ماه بعد یعنی jun آخرین سری کارنتی ها بوده، که تقریبا 800 نفر بودند،
امیدوارم این اتفاق نیافته!، باید در نظر بگیریم که یک سفارت برای مصاحبه ها بیشتر شده(ایروان)،اما اگر هم که دو سری شدیم در هر صورت برای زمان مصاحبمون هیچ فرقی نمی کنه!، چون ماها که اون آخریم به قول جناب استاد مهدی ( دبیر سابق) آخر تیر یا هفته اول مرداد باید خودمون و برای مصاحبه آماده کنیمBig GrinSmile
خواستم 700 نفر آخر خیلی شکه نشیم اگر همه با هم کارنت نشدیم، اماااااااااااااااااا در هر حااال ماااا همواااااااااااااااااااااره امیدوااار و پر انرژی هستیم،
و امیدواریم حالا که اون ته هستیم شاااااید شانس ویزای یکضربمون بیشتر بشه!!Big GrinCool

شایدهم ALL CURRENT EXCEPT IRAN موج مکزیکی منفی
2013AS89XX-آنکار‏_ جولاي
برگ صورتي، كلير16آكست‎
دنیا را باید ساخت نه با دنیا ساخت....
تشکر کنندگان: گل نهال ، nooshshahnar ، farshadsh ، payam62 ، oghs ، soruosh
(2013-05-10 ساعت 17:49)wITCH نوشته:  بچه ها من الان زنگ زدم، تا ۹۸۵۰ هستش این ماه ولی مطئمنم که مال همه میاد ماه دیگه.

آخه چرا؟؟؟ پارسال كارنتي ماه جون all بودن، تا ٩٨٥٠ ميشه واسه جولاي كه،يعني هنوز واسه آگوست هم ميخوان كارنت كنن؟؟؟؟!!! مسخره ها
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
تشکر کنندگان: nooshshahnar ، lilac ، farshadsh ، usa lover ، payam62 ، ali.agha ، mehdi110 ، tajhizgaran ، Hedieh20 ، mrr777 ، amir82 ، soruosh ، Chosey ، roeentan ، Saeedv13
(2013-05-10 ساعت 17:54)گل نهال نوشته:  
(2013-05-10 ساعت 17:49)wITCH نوشته:  بچه ها من الان زنگ زدم، تا ۹۸۵۰ هستش این ماه ولی مطئمنم که مال همه میاد ماه دیگه.

آخه چرا؟؟؟ پارسال كارنتي ماه جون all بودن، تا ٩٨٥٠ ميشه واسه جولاي كه،يعني هنوز واسه آگوست هم ميخوان كارنت كنن؟؟؟؟!!! مسخره ها

مهم اینه که دارن کارنت می کنن همه رو...ما آخری ها خیلی نا امید بودیم...فکر می کردیم نمیشه...اما شد و بقیه هم حتما کارنت میشن.حتما.
تشکر کنندگان: گل نهال ، usa lover ، payam62 ، ali.agha ، lilac ، farshadsh ، mehdi110 ، Hedieh20 ، mrr777 ، amir82 ، soruosh
سلام دوستان, من از برندگان 2013 هستم
میخوام ایمیلی بزنم ببینم که مدارکم رسیده یا نه.
میشه بگید متن ایمیل چی باشه؟ یادمه اوایل تاپیک بود ولی الان وقت ندارم نگاه کنم.
ممنون میشم راهنمایی کنید. احتمالا ماه بعد باید مصاحبم باشد. کیس نامبرم 9000 هست. مرسی
تشکر کنندگان: mrr777 ، soruosh ، nika

دوست عزیز ، جدی میگین ؟ تا 9850 ؟ عججججججججب !!!
2013AS90xx≈فرم ها: ایمیل به (kccdv@state.gov)≈کارنت: 10 می≈مصاحبه: 30جولای، کلیرنس با فرم 9 سوالی≈کلیر: 17 سپتامبر≈مقصد: Urbana, IL بوذ! ≈هزینه ها: 1000 سبزی.
به تاریخ پیوستیم ...
تشکر کنندگان: ali.agha ، farshadsh ، گل نهال ، sadeghi897 ، mehdi110 ، tajhizgaran ، proje ، valencia ، mrr777 ، amir82 ، soruosh ، nooshshahnar
مرسی از دوست عزیزی که تماس گرفت و خبر خوب رو به ما داد
من تقریبا میدونستم که اینسری کارنتیم
ولی از گل نهال عزیزم که با پیامش کلی خوشحالم کرد ممنون
دوستان دیگم سایه 20 عزیز و بقیه دوستان .....با اینکه all current نکردن این ماه ولی بازم با همین تعداد خیالتون راحت شد چون حدودا 850 نفر هم برای ماه بعد گذاشتن که کارنت کنن پس از الان دیگه خیالتون راحت همه برن دنبال کاراشون
یک خبر خیلی خوب برای کسایی که ماه بعد کارنت میشن
ماه رمضان و کلی تور همراه با تخفیف
کیس نامبر:2013AS8900/تعداد افراد کیس:3 نفر/اورنج کانتی کالیفرنیا
(2013-05-10 ساعت 18:18)payam62 نوشته:  

دوست عزیز ، جدی میگین ؟ تا 9850 ؟ عججججججججب !!!

ای بابااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
این آخرش دق میدن ماروووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووو
مسخره کردن بابا
اینا که همش 1300 تا کارنت میکردن
چرا آخرشو اینجوری میکنن ؟؟؟/؟؟؟؟؟؟
شماره کیس:2013AS00106## تاریخ رویت قبولی:OCT 23
کنسولگری:ایروان تعداد افراد منظور در کیس :1 ارسال فرمهای سری اول:25 OCT مصاحبه : هفته اول اگوست , ویزا : ------
تشکر کنندگان: payam62 ، گل نهال ، sadeghi897 ، mehdi110 ، farshadsh ، Hedieh20 ، mrr777 ، amir82 ، soruosh ، nooshshahnar
من یه نظریه جدید دارم!
میگم به احتمال زیاد پرونده 2013 تا اکتبر بسته نمیشه.
چرا؟ چون امسال بر خلاف همه ی سالها دو سری برنده اعلام کردن.
پس روند بررسی پرونده ها ( کارنت-مصاحبه-کلرینس...) با همه ی سالها فرق میکنه و مدت بیشتری طول میکشه
لاتاری 2013 با همه ی سالها فرق میکنه فرقش هم بخاطر اعلام 2 سری برنده هاست.
پس جای ناراحتی نیست.
کیس نامبر: ××91 کنسولگری: ابوظبی تاریخ مصاحبه: ٢١ تیر ماه 92 وضعيت فعلي:کلیر ١٧ آگوست ٢٠١٣ دریافت ویزا : ٩ سپتمبر ٢٠١٣
تشکر کنندگان: گل نهال ، mehdi110 ، farshadsh ، mrr777 ، soruosh ، payam62 ، nooshshahnar ، mohssen ، elmira_fa
دوستان عزیز
امیدوارم همگی بزودی کارنت بشین.
وبرای امیدوارم همگی یه ضرب بگیرید!!Wink
کیس نامبر: **48 ،4 نفر، مصاحبه: مارچ - ابوظبی،انتظار: 36 روز، دریافت ویزا: 2 می،ورود 17 سپتامبر 2013،ساکن GAITHERSBURG MD.
سفرنامه1
سفرنامه2
پرواز اعتماد را با یکدیگر تجربه کنیم...وگرنه میشکنیم بالهای دوستی مان را !
تشکر کنندگان: گل نهال ، usa lover ، mehdi110 ، farshadsh ، Hedieh20 ، jazirehh ، mrr777 ، amir82 ، payam62 ، nooshshahnar ، mohssen ، elmira_fa ، rezagh
ای کاش همگی می شدیم با وجود اینکه ما هم کارنت شدیم اما دوست داشتم همه با هم کارنت بشیم هر چند مطمأن هستم که همه کارنت می شن .....به امید شادی و سر بلندی برای همه ایرانیها
201300009700______آخر اکتبر_____هفته دوم جولای____ایروان اما انکارا بودیم (2نفر)Tongue
تشکر کنندگان: گل نهال ، ali.agha ، mehdi110 ، usa lover ، farshadsh ، Hedieh20 ، jazirehh ، mrr777 ، amir82 ، payam62 ، proje ، soruosh ، nooshshahnar ، mohssen ، elmira_fa
فقط چند عدد تا کارنت شدن فاصله داشتم .توکل بر خدا . همه چیز اونجوری که باید باشه میشه
کیس نامبر:2013AS9800/تعداد افراد کیس:2 نفر/مصاحبه: 6 آگوست ، بمبئی ، ویزا : رفتیم لب دریا ، خشک شد
تشکر کنندگان: گل نهال ، ali.agha ، mehdi110 ، tajhizgaran ، farshadsh ، Hedieh20 ، mrr777 ، amir82 ، payam62 ، proje ، soruosh ، nooshshahnar
(2013-05-10 ساعت 17:53)shiraz2013 نوشته:  
(2013-05-10 ساعت 17:47)sayeh20 نوشته:  دوستان خووش شانس لژژژژ نشینBig Grin خسته نبااااشید از این انتظار، به خصوص سری اولی هااا!Smile،
من فکر می کنم امشب اعلام کنند،
پارسال این ماه یک سری اعلام کردند و ماه بعد یعنی jun آخرین سری کارنتی ها بوده، که تقریبا 800 نفر بودند،
امیدوارم این اتفاق نیافته!، باید در نظر بگیریم که یک سفارت برای مصاحبه ها بیشتر شده(ایروان)،اما اگر هم که دو سری شدیم در هر صورت برای زمان مصاحبمون هیچ فرقی نمی کنه!، چون ماها که اون آخریم به قول جناب استاد مهدی ( دبیر سابق) آخر تیر یا هفته اول مرداد باید خودمون و برای مصاحبه آماده کنیمBig GrinSmile
خواستم 700 نفر آخر خیلی شکه نشیم اگر همه با هم کارنت نشدیم، اماااااااااااااااااا در هر حااال ماااا همواااااااااااااااااااااره امیدوااار و پر انرژی هستیم،
و امیدواریم حالا که اون ته هستیم شاااااید شانس ویزای یکضربمون بیشتر بشه!!Big GrinCool

شایدهم ALL CURRENT EXCEPT IRAN موج مکزیکی منفی

نه پارسال که از بولتن می(اگر اشتباه نکنم البته) all curent بود،

دوست گرامی نشد دیگه!!!!! انزژی منفی ندید لطفا، دوستان الان اینجا حالت هیجانی دارند، ان شاءالله هیچ وقت این اتفاق نمیفته، EXCEPTION,MEXCEPTION نداریم هااااا اینجاBig Grin
شماره کیس: 2013AS000086xx، دو نفر، تاریخ رویت قبولی: 4 می 2012، ارسال فرمهای سری اول: 17 می 2012، کنسولگری: ابوظبی، زمان مصاحبه: 18 جون 2013، ویزای یکضرب، سفرنامه
تشکر کنندگان: گل نهال ، sadeghi897 ، farshadsh ، proje ، Hedieh20 ، jazirehh ، Given ، mrr777 ، amir82 ، soruosh ، payam62 ، shiraz2013 ، nooshshahnar
[quote='DIVE' pid='333738' dateline='1368197874']
فقط چند عدد تا کارنت شدن فاصله داشتم .توکل بر خدا . همه چیز اونجوری که باید باشه میشه

عزیز من کاملا درکت می کنم چون همین مساله ماه پیش برای من هم اتفاق افتاد. آدم یکم ناراحت میشه.ولی هیچ فرقی در اصل ماجرا نمیکنه چون در ماه بعد جز اولین ها هستی. گفتم که بیخود ناراحت نباشی .آرزوی بهترین ها برای همه

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان