کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ها
دوستای عزیزم...
ادلم میخواد واقعا امشب آل کارنت بزنن...
همون طور که دوستان اشاره کردن ما یک سال در انتظاریم و شما کمتر اما بانزدیک تر شدن به آخر سال میلادی استرس زا شده وگرنه روند کارنت شدنتون بر همون پایه هست...
من ماه قبل به حاطر 10 شماره ییشتر کارنت نشدم اما حکمتشو دیدم که یه سفر به دبی و یک نمایشگاه که آخر همین ماهه در روسیه دارم.
پس بدونید که قانون طبیعت و حکمت حقیقته...
امیدوارم بتونید صبور باشید و به تکمیل کاراتون بپردازید و ما هم همواره کنارتون هستیم...
به صبر کوش تو ای دل که حق رها نکند...چنین عزیز نگینی به دست اهرمنی
اینم انرژی++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
کیس نامبر:**2013AS000089_کنسولگری:آنکارا_دیدن قبولی:ماه می_ارسال_فرم‌ها: ماه جون با پست_مقصد:نیویورک_ مصاحبه: هفته اول جولای
نتیجه مصاحبه: یک ضربدر یک ضربShy
بچه ها من فقط شماره خودم رو گفتم و خانومه گفت کارنت شدی و باید منتظر نامه دومت باشی،بعد پرسیدم تا چه شماره ای اومده که گفت ۹۸۵۰.نمیدونم چرا سایت آپ دیت نشده.می خواین یکی دیگه هم زنگ بزنه الان؟
(2013-05-10 ساعت 22:10)proje نوشته:  
(2013-05-10 ساعت 20:18)proje نوشته:  
(2013-05-10 ساعت 17:54)گل نهال نوشته:  
(2013-05-10 ساعت 17:49)wITCH نوشته:  بچه ها من الان زنگ زدم، تا ۹۸۵۰ هستش این ماه ولی مطئمنم که مال همه میاد ماه دیگه.
Hello My DreamLand
[عکس: images?q=tbn:ANd9GcTD41DoHICzECUubLJsXMc...QCLF06VXlp]

بچه ها نامه دوم تا کی میاد؟ میتونید با توجه به کیس نامبر من 1 تخمین بزنید؟

از بچه های با تجربه نبوووووووووووووووووود کسی که بگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نامه دوم بطور تقریبی 1 هفته تا 2 هفته بعد از کارنتی میاد ...
مصاحبتون هم حدودا هفته دوم جولای خواهد بود اگر سفارتتون رو تغیر ندن که به احتمال زیاد تغیر خواهند داد ...
2013AS88XX ♪ مصاحبه:جون ♪ یکضرب کنسولگری ایروان مقصد:CA♪ سفرنامه
♪ دلم مي خواهـد خانه اي داشته باشم پُـر دوست ... ♪
تشکر کنندگان: payam62 ، amir82 ، mohssen ، sadeghi897 ، tajhizgaran ، lilac ، oghs ، farshadsh ، گل نهال ، Hedieh20 ، nooshshahnar ، soruosh ، proje ، mrr777 ، shani89
[quote='wITCH' pid='333890' dateline='1368210339']
بچه ها من فقط شماره خودم رو گفتم و خانومه گفت کارنت شدی و باید منتظر نامه دومت باشی،بعد پرسیدم تا چه شماره ای اومده که گفت ۹۸۵۰.نمیدونم چرا سایت آپ دیت نشده.می خواین یکی دیگه هم زنگ بزنه الان؟
[/quote

آقا شمارتون حدودا چنده
کیس نامبر:2013AS91XX _تعداد:1نفر _ ارسال مدارک:اکتبر2012 _تاریخ مصاحبه هفته سوم جولای نتیجه:یه ضرب سفرنامه
تشکر کنندگان: payam62 ، mohssen ، oghs ، farshadsh ، proje ، shani89
(2013-05-10 ساعت 23:00)amiro0008 نوشته:  [quote='wITCH' pid='333890' dateline='1368210339']
[/quote

آقا شمارتون حدودا چنده

۹۳##...اصلا قبل از اینکه من بپرسم خودش شروع کرد توضیح دادن که این ماه کارنت شدی و منتظر نامه دوم باش و از این حرفا ولی اگه مطمئن نیستین.یکی دیگه هم زنگ بزنه.چون سایت آپدیت نشد،فردا و پس فردا هم که تعطیله :‌)
تشکر کنندگان: payam62 ، amir82 ، mohssen ، amiro0008 ، sadeghi897 ، lilac ، oghs ، usa lover ، امیر مهاجر ، farshadsh ، گل نهال ، proje ، shani89
(2013-05-10 ساعت 23:03)wITCH نوشته:  
(2013-05-10 ساعت 23:00)amiro0008 نوشته:  [quote='wITCH' pid='333890' dateline='1368210339']
[/quote

آقا شمارتون حدودا چنده

۹۳##...اصلا قبل از اینکه من بپرسم خودش شروع کرد توضیح دادن که این ماه کارنت شدی و منتظر نامه دوم باش و از این حرفا ولی اگه مطمئن نیستین.یکی دیگه هم زنگ بزنه.چون سایت آپدیت نشد،فردا و پس فردا هم که تعطیله :‌)
معمولا آخر وقت اداری آپدیت میکنن
الان تو کنتاکی ساعت 3 هست و چند ساعت دیگه مونده
شماره کیس:2013AS00106## تاریخ رویت قبولی:OCT 23
کنسولگری:ایروان تعداد افراد منظور در کیس :1 ارسال فرمهای سری اول:25 OCT مصاحبه : هفته اول اگوست , ویزا : ------
تشکر کنندگان: payam62 ، tajhizgaran ، oghs ، lilac ، amir82 ، farshadsh ، گل نهال ، Hedieh20 ، proje ، shani89
سلام دوستان

فکر کنم خوبه که یک نفر دیگه هم زنگ بزنه...

امید به خدا
تشکر کنندگان: payam62 ، tajhizgaran ، oghs ، a.jahangiri ، farshadsh ، amiz.abdollah ، proje
(2013-05-10 ساعت 20:28)sayeh20 نوشته:  تبریک می گم به همه دوستانی که کارنت شدنSmile، و اونهایی که کارنت نشدن، از جمله خودمBig Grin
usa lover جان، ممنونم، انشا الله که همینطور خواهد بود،
بچه هایی که کارنت نشدید خیلی نگران نباشید، چون واقعا تو روند تاریخ مصاحبه هامون هیچ تاثیری نداره،
می دونید باید به چی فکر کنیم!!!، به اینکه بچه هایی بودند که با کیس نامبر 9000 و حتی بالاتر الان یک سال بیشتره که چشم انتظار بودند تا الان، اما ما فقط 6 ماهه که این روند و داریم پشت سر می ذاریم، پس شاااااااااااااااااااااااااد باشیم و امیدوارSmileSmile

آفرین هدیه جان! آفرین دختر هوشمند!
خیلی خوشحالم که با اینکه دیر رسیدم هدیه عزیز حرف منو زده.
دوستان اولا که خیلی دلم گرفت که چرا همه کارنت نشدن! اما نه به خاطر اینکه مصاحبه کسی قراره عقب بیفته. خیر!
حتی اگه همه کارنت میشدند مصاحبه‌ها بین ماه جولای و آگوست تقسیم میشد. با این کارشون فقط یکماه انتظار بیشتر برای کیس بالاییها بوجود آوردند. همینش فقط بده. اما در هر صورت مصاحبه شما که کارنت نشدید همون تاریخی برگزار میشه که باید. اگر کارنت هم میشدید انتظار نمیرفت تو ماه جولای مصاحبه شما باشه. پس هیچ چیزی رو از دست ندادید.
حتی میشه از این دید بهش نگاه کرد که مثلا یک کیس ۹۵۰۰ مطمئنه که مصاحبه‌اش ماه جولای خواهد بود و دیگه تکلیفها روشنه یه جورایی.
به همه عزیزانی که کارنت شدند تبریک میگم. خصوصا به لب مرزیهای بولتن ماه قبل مثل یو اس ای لاور عزیز. تبریک ویژه به گل نهال صبور و عزیز.
به همه عزیزان باقی مونده مثل سایه۲۰ عزیز و ... هم پیشاپیش تبریک میگم چون دیگه این قصه داره با نظم خاص خودش به سر میرسه. نگران نباشید. خوش بین باشید. خوش بین بودن با این شواهدی که میبینیم اصلا به دور از قاعده نیست. Wink
برای همه‌تون مهاجرت پرباری رو آرزو میکنم.

ارادتمند

امیر مهاجر
سلام به همه دوستان
به همه کسانی کارنت شدند پیشاپیش تبریک می گم براتون همیشه شادی و سلامتی ويه عالمه انرژی مثبت برای همتون آرزو می کنم
ما فردا میریم ایروان واسه مدیکال و مصاحبه امیدوارم همه چیز به خوبی پیش بره شدیدا به انرژی مثبتتون نیازمندیم Big GrinBig GrinBig Grin
کیس:2013AS000078xx @ کسولگری: ایروان @ قبولی :MAY 5
ارسال فرم : 23 MAY @ کیس :3نفر@ کارنتی:مارچ 2013 @ مصاحبه: 17 MAY @ وضعیت : HELLO USBig Grin
سلام
به همه دوستان کارنت شده تبریک میگم
به اونایی هم که ماه آینده کارنت خواهند شد پیشاپیش تبریک میگم
P.D. DEC 2013
*****F2A CASE NO: 2014ANK
19FEB-2015 02:37 AOS $120.00
16APR-2015 00:15 IV $325.00
تشکر کنندگان: payam62 ، farshadsh ، amir82 ، oghs ، amiz.abdollah ، proje ، Hedieh20 ، nooshshahnar ، jazirehh ، tajhizgaran
دوستان من امشب شدم مثل اون یارو که داشته پرتقال پوست می کنده می گفته خدا کنه توش موز باشه...Smile
با اینکه دوستان زنگ زدن و بهشون گفتن تا 9850 من باز به خاطر دوستای کیس بالاتر می گم خدا کنه آل کارنت بزنن...
و واقعا هم همین آرزو رو دارم.
این بولتن هم که باز نشده هنوز یکی نیست کلید بندازه بازش کنه...Smile
کیس نامبر:**2013AS000089_کنسولگری:آنکارا_دیدن قبولی:ماه می_ارسال_فرم‌ها: ماه جون با پست_مقصد:نیویورک_ مصاحبه: هفته اول جولای
تشکر کنندگان: farshadsh ، payam62 ، Given ، sadeghi897 ، Sanna ، mehdi110 ، گل نهال ، ali_gh ، proje ، Hedieh20 ، nooshshahnar ، jazirehh ، tajhizgaran ، elmira_fa ، amir82 ، shani89
دوسسسسسسسسسسسسسسسسستون دارم
لحظه های انتظار سخته ولی با هم از پسش بر می یایم
به زودی این نیز بگذرد...
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
2013AS000092xx/سه نفر/نامه اول:1می 2012/ارسال فرم ها DHL/نامه دوم :16می 2013/مصاحبه 11جولای ابوظبی/ یک ضرب /ساکن Fair faxویرجینیا
I make a bridge out of difficulties to pass ...not a vortex to sink..
تشکر کنندگان: oghs ، payam62 ، amiro0008 ، sadeghi897 ، mehdi110 ، r_ent ، proje ، Hedieh20 ، nooshshahnar ، tajhizgaran ، elmira_fa ، amir82 ، shani89
(2013-05-11 ساعت 00:48)farshadsh نوشته:  دوسسسسسسسسسسسسسسسسستون دارم
لحظه های انتظار سخته ولی با هم از پسش بر می یایم
به زودی این نیز بگذرد...
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

و من نیز در کنارتونم......Shy
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
تشکر کنندگان: payam62 ، amiro0008 ، sadeghi897 ، mehdi110 ، r_ent ، proje ، Hedieh20 ، nooshshahnar ، farshadsh ، tajhizgaran ، elmira_fa ، amir82 ، shani89
سایت الان اپ شد

9850 تایید شد
سایت زده 9850Big Grin تبریک به همه کارنتی ها خصوصا usa lover
(2013AS000053xx) چهار نفر - ابوظبی - هفته2 آپریل Big Grinیکضرب - مقصد: ایرواین، کالیفرنیا

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان