کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ها
کارنت شدن دیر وزود داره.اماخدائیش سوختن هم داره.حالا از اون بدتر این کلیرنس خوردن است.این بی انصافا اقلا بررسی ها را بکنند بعد اعلام کنند
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
تشکر کنندگان: farshadsh ، Hedieh20 ، amir82 ، tajhizgaran ، shani89 ، گل نهال ، nika ، payam62 ، soruosh ، proje ، oghs ، mehdi110 ، elmira_fa ، jazirehh
سلام قیمت ویزاچنده؟
برای دوبی

آیامگرشهربه شهرفرق داره یایه قیمت ثابتیه
یه ازانس رفتم بدجوری ببخشیدااااااااااااااااااااااااااااا بهم انداخته اعصابم خورده
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، shani89 ، گل نهال ، nika ، payam62 ، soruosh ، proje ، oghs ، mehdi110 ، farshadsh ، jazirehh
(2013-05-12 ساعت 21:05)negar_karimi6 نوشته:  سلام قیمت ویزاچنده؟
برای دوبی

آیامگرشهربه شهرفرق داره یایه قیمت ثابتیه
یه ازانس رفتم بدجوری ببخشیدااااااااااااااااااااااااااااا بهم انداخته اعصابم خورده

فکر کنم بین 280 تا 300 درهم باشه.ولی مطمئن نیستم...
2013AS7XXX
ایروانسه نفرمدت انتظار : 80 روز
رنگین کمان پاداش کسانیست که تا آخرین قطره باران صبر میکنند.
تشکر کنندگان: گل نهال ، payam62 ، soruosh ، amir82 ، proje ، oghs ، farshadsh ، tajhizgaran
به امید اومدن نامه دوم همه بچه های کارنتی
[عکس: PlusSign.jpg]
[font=Verdana]
2013ََAS 97xx
یکی از زخمی های لاتاری 2013

[/font]

تشکر کنندگان: payam62 ، amir82 ، lilac ، oghs ، گل نهال ، shaso ، farshadsh ، Hedieh20 ، tajhizgaran
آقا تبریــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــک میگم! تبریـــــــــــــییییـــــــــــــــیییییــــــــــــــــک Smile
به به، به به
رگ قلب آدم باز میشه اصن، این‌همه انرژی مثبت و اتفاق خوب رو می‌بینه P:
2013AS84xx, Abu Dhabi, w2 June, ویزای یک‌ضرب, مدارک مصاحبه, csc, سفرنامه‌ی من
مراحل آمدن Green Card
تشکر کنندگان: payam62 ، proje ، amir82 ، lilac ، oghs ، amiz.abdollah ، گل نهال ، farshadsh ، Hedieh20 ، tajhizgaran
نحوه آرزو کردن در این روزها و عکس العملهای مربوط به اتفاقات پیش رو:
1- آآآآآآآآآآآآآی خدا چی میشد اگه منم لاتاری برنده می شدم----> هووووووووووووووووووووووووووورررررراااااااااااااااااااااا(جیغ-داد-انفجار-نعره-پشتک و ...)
2-آآآآآآآآآآآآآی خدا چی میشد منم کارنت می شدممممم------> وووووووووووووواااااااااااااااااااااااای ی ی ی
3-ای خدا چی میشد نامه دوم ما هم زودتر میومد ----------> آآآآآآآآآآخ جوووووووووووووووووووووون
4-وای چی میشد می رفتیم 1ضربو می گرفتیم------------> اه ه ه ه - مثلا چی میشد 1 ضرب میدادی؟
5-خدایا هرچه زودتر ما را کلیر بفرما، آمییییین--------------> ههههههههههههههههووووووووووووووررررررررررررااااااااااااااااا کلیر شدیییییییییییم. (انفجاری در حد مرحله یک)
و این داستان ادامه دارد...
[font=Verdana]
2013ََAS 97xx
یکی از زخمی های لاتاری 2013

[/font]

[عکس: yunvx2v2yuq9zpvic5p.jpg]
شماره کیس:2013AS00106## تاریخ رویت قبولی:OCT 23
کنسولگری:ایروان تعداد افراد منظور در کیس :1 ارسال فرمهای سری اول:25 OCT مصاحبه : هفته اول اگوست , ویزا : ------
دوستان یه سوال :ی الان ما که کارنت شدیم باید به کی سی سی میل بزنیم یا دیگه میل لازم نیست خودشون نامه رو می فرستن :ي؟
تشکر کنندگان: itsmasoud ، farshadsh ، tajhizgaran ، oghs ، payam62
(2013-05-13 ساعت 03:14)butb0rn نوشته:  دوستان یه سوال :ی الان ما که کارنت شدیم باید به کی سی سی میل بزنیم یا دیگه میل لازم نیست خودشون نامه رو می فرستن :ي؟

تبریک میگم.نه میل لازم نیست باید منتظر نامه دوم باشین که براتون ارسال بشه.
ساکن
تشکر کنندگان: farshadsh ، tajhizgaran ، oghs ، jazirehh ، payam62 ، گل نهال ، butb0rn
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
2013AS000092xx/سه نفر/نامه اول:1می 2012/ارسال فرم ها DHL/نامه دوم :16می 2013/مصاحبه 11جولای ابوظبی/ یک ضرب /ساکن Fair faxویرجینیا
I make a bridge out of difficulties to pass ...not a vortex to sink..
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، oghs ، payam62 ، nooshshahnar
فقط و فقط و فقط 28 روز مانده .
گرفتن ویزای یک ضرب در آگوست برای لاتاری 2013 با کیس نامبر 9925 در تنها سالی که قبولی مرحله دوم اعلام شد که ما جزو اون خوش شانسها بودیم Big GrinBig Grin - ساکن سن حوزه از سپتامبر 2013
تشکر کنندگان: Chosey ، farshadsh ، oghs ، jazirehh ، payam62 ، nooshshahnar ، ramin_red ، Hedieh20 ، Given ، گل نهال ، mehdi110 ، elmira_fa
++++++++++++++
2013AS88XX ♪ مصاحبه:جون ♪ یکضرب کنسولگری ایروان مقصد:CA♪ سفرنامه
♪ دلم مي خواهـد خانه اي داشته باشم پُـر دوست ... ♪
تشکر کنندگان: payam62 ، nooshshahnar ، tajhizgaran ، گل نهال ، mehdi110 ، oghs ، farshadsh ، Hedieh20
[عکس: 60729851154045935401.jpg]
2013AS90xx≈فرم ها: ایمیل به (kccdv@state.gov)≈کارنت: 10 می≈مصاحبه: 30جولای، کلیرنس با فرم 9 سوالی≈کلیر: 17 سپتامبر≈مقصد: Urbana, IL بوذ! ≈هزینه ها: 1000 سبزی.
به تاریخ پیوستیم ...
سلام بچه های عزیز میشه تاریخ دقیق کارنتی های جدید رو به ماه های خودمون به من بگیدمنظورم همین کارنتی جدید که خواندند. حدودا چند روز طول میکشه تا نامه دوم بیاد؟
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، oghs
(2013-05-13 ساعت 10:47)BEROLIN نوشته:  سلام بچه های عزیز میشه تاریخ دقیق کارنتی های جدید رو به ماه های خودمون به من بگیدمنظورم همین کارنتی جدید که خواندند. حدودا چند روز طول میکشه تا نامه دوم بیاد؟

فکر کنم از فردا شروع میشه توزیع نامه های دوم . تا 10 روز اینا هم طول میکشه
2013AS90xx≈فرم ها: ایمیل به (kccdv@state.gov)≈کارنت: 10 می≈مصاحبه: 30جولای، کلیرنس با فرم 9 سوالی≈کلیر: 17 سپتامبر≈مقصد: Urbana, IL بوذ! ≈هزینه ها: 1000 سبزی.
به تاریخ پیوستیم ...
تشکر کنندگان: usa lover ، nooshshahnar ، tajhizgaran ، گل نهال ، mehdi110 ، oghs ، farshadsh

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان