کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ها
(2013-05-12 ساعت 14:48)payam62 نوشته:  
(2013-05-12 ساعت 14:45)گل نهال نوشته:  
(2013-05-12 ساعت 14:42)hutsa83 نوشته:  سلام
من 91XX هستم كي نامه دوم مياد؟ به ايميل هم مياد يا فقط تو سايت بايد چك كنم؟

از ٣شنبه منتظر نامه تون باشيد
ايميل مياد كه نامه دوم جايگزين نامه اولتون شده و سايتتون را چك كنيد، بعضاً بدون ايميل هم نامه دوم اومده
موفق باشيد

البته من از بولتن قبلی به خاطر دارم که اول نامه ی ایروانی ها اومد ، بعد مال آنکارا . من میخوام آنکارا باشم . خدا کنه اینطور بشه Rolleyes
بله اول ايروان بود، ابوظبي و آنكارا هم با هم اومد
ايشالا كه شما همون آنكارا بيفتيد ولي ما به ايروان يا ابوظبي تغيير كنيم
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
تشکر کنندگان: payam62 ، usa lover ، mehdi110 ، oghs ، proje ، tajhizgaran ، farshadsh ، Hedieh20 ، amir82 ، shani89
(2013-05-12 ساعت 14:58)usa lover نوشته:  
(2013-05-12 ساعت 14:52)گل نهال نوشته:  
(2013-05-12 ساعت 14:48)payam62 نوشته:  
(2013-05-12 ساعت 14:45)گل نهال نوشته:  
(2013-05-12 ساعت 14:42)hutsa83 نوشته:  سلام
من 91XX هستم كي نامه دوم مياد؟ به ايميل هم مياد يا فقط تو سايت بايد چك كنم؟

از ٣شنبه منتظر نامه تون باشيد
ايميل مياد كه نامه دوم جايگزين نامه اولتون شده و سايتتون را چك كنيد، بعضاً بدون ايميل هم نامه دوم اومده
موفق باشيد

البته من از بولتن قبلی به خاطر دارم که اول نامه ی ایروانی ها اومد ، بعد مال آنکارا . من میخوام آنکارا باشم . خدا کنه اینطور بشه Rolleyes
بله اول ايروان بود، ابوظبي و آنكارا هم با هم اومد
من شرظ میبندم پیام خان آنکارا گل نهال جون شما هم ایروان البته کاش ابوظبی بودی

از خدا پنهون نیست ، از شما چه پنهان . من ترکیه در حال تحصیل هستم و تو فرم ها هم اعلام کردم . نمیخوام یه بار دیگه بیام ایران و واسه ایروان یا ابوظبی ویزا اینا بگیرم چون واسم مقدور نیست . الانم فصل امتحاناتم هست و .... . خلاصه خیلی دوست دارم آنکارا بمونه واسه من . دیگه بسته به کرمشون داره.
2013AS90xx≈فرم ها: ایمیل به (kccdv@state.gov)≈کارنت: 10 می≈مصاحبه: 30جولای، کلیرنس با فرم 9 سوالی≈کلیر: 17 سپتامبر≈مقصد: Urbana, IL بوذ! ≈هزینه ها: 1000 سبزی.
به تاریخ پیوستیم ...
تشکر کنندگان: usa lover ، گل نهال ، oghs ، mehdi110 ، proje ، tajhizgaran ، farshadsh ، Hedieh20 ، amir82 ، saeid-ss ، shani89 ، soruosh
با عرضه تبریک به کارنت شده ها و آرزوی ویزای یکضرب! یه سوالی برام پیش اومده، ما ده هزار تأیها که در آگوست مصاحبه داریم باید حتما تا قبل ۳۰ سپتامبر ویزا رو بگیریم، آیا باید تا قبل از ۳۰ سپتامبر هم وارد خاک آمریکا بشیم؟ یا میتونیم اکتبر یا نوامبر هم وارد آمریکا بشیم؟
2013AS10xxx... ساکن فيلادلفيا, پنسيلوانيا
تشکر کنندگان: گل نهال ، oghs ، DIVE ، proje ، farshadsh ، tajhizgaran ، mehdi110 ، Hedieh20 ، payam62 ، amir82 ، alireza2753 ، nooshshahnar ، shani89
(2013-05-12 ساعت 15:04)payam62 نوشته:  
(2013-05-12 ساعت 14:58)usa lover نوشته:  
(2013-05-12 ساعت 14:52)گل نهال نوشته:  بله اول ايروان بود، ابوظبي و آنكارا هم با هم اومد
من شرظ میبندم پیام خان آنکارا گل نهال جون شما هم ایروان البته کاش ابوظبی بودی

از خدا پنهون نیست ، از شما چه پنهان . من ترکیه در حال تحصیل هستم و تو فرم ها هم اعلام کردم . نمیخوام یه بار دیگه بیام ایران و واسه ایروان یا ابوظبی ویزا اینا بگیرم چون واسم مقدور نیست . الانم فصل امتحاناتم هست و .... . خلاصه خیلی دوست دارم آنکارا بمونه واسه من . دیگه بسته به کرمشون داره.

اگه ايروان هم بيفتيد نياز به ويزا نيست، فقط ابوظبي ويزا ميخواد، البته ايشالا كه همون آنكارا بيفتيد
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
تشکر کنندگان: payam62 ، oghs ، farshadsh ، tajhizgaran ، mehdi110 ، Hedieh20 ، amir82 ، پدی ، shani89 ، soruosh
(2013-05-12 ساعت 15:12)ramin_red نوشته:  با عرضه تبریک به کارنت شده ها و آرزوی ویزای یکضرب! یه سوالی برام پیش اومده، ما ده هزار تأیها که در آگوست مصاحبه داریم باید حتما تا قبل ۳۰ سپتامبر ویزا رو بگیریم، آیا باید تا قبل از ۳۰ سپتامبر هم وارد خاک آمریکا بشیم؟ یا میتونیم اکتبر یا نوامبر هم وارد آمریکا بشیم؟

شما تا 6 ماه بعد صدور ویزا باید بری آمریکا
کیس نامبر:2013AS9800/تعداد افراد کیس:2 نفر/مصاحبه: 6 آگوست ، بمبئی ، ویزا : رفتیم لب دریا ، خشک شد
تشکر کنندگان: payam62 ، گل نهال ، proje ، farshadsh ، tajhizgaran ، mehdi110 ، Hedieh20 ، amir82 ، پدی ، ramin_red ، oghs ، soruosh ، shani89
[/quote]

پس اون موقع نامه میزدی می گفتی می خوای بمونی آنکارا دیگه، یا تو هم مثل من تنبلی کردی؟Big Grin حالا گذشته دیگه هر چی که خیره، من دوست داشتم آنکارا یا نهایتا ایروان باشه که کمی تنبلی و کمی هم ضیق وقت اجازه نامه نگاری رو نداد، اما الان هم با اینکه هزینش بیشتره ولی ناراحت هم نیستم از ابوظبی الا از گرماش که من تحمل گرما رو ندارم اصلا، یکی هم اینکه اگز خدای نکرده یکضرب نگیریم، بعدش به احتمال قوی اصلا ایران نباشیم که بخوام پاسپورتامونو بدم یکی ویزامونو بره بگیرهSad
شماره کیس: 2013AS000086xx، دو نفر، تاریخ رویت قبولی: 4 می 2012، ارسال فرمهای سری اول: 17 می 2012، کنسولگری: ابوظبی، زمان مصاحبه: 18 جون 2013، ویزای یکضرب، سفرنامه
تشکر کنندگان: گل نهال ، tajhizgaran ، farshadsh ، amir82 ، پدی ، a.jahangiri ، oghs ، soruosh
(2013-05-12 ساعت 16:15)mehdi110 نوشته:  از خدا پنهون نیست ، از شما چه پنهان . من ترکیه در حال تحصیل هستم و تو فرم ها هم اعلام کردم . نمیخوام یه بار دیگه بیام ایران و واسه ایروان یا ابوظبی ویزا اینا بگیرم چون واسم مقدور نیست . الانم فصل امتحاناتم هست و .... . خلاصه خیلی دوست دارم آنکارا بمونه واسه من . دیگه بسته به کرمشون داره.

پس اون موقع نامه میزدی می گفتی می خوای بمونی آنکارا دیگه، یا تو هم مثل من تنبلی کردی؟Big Grin حالا گذشته دیگه هر چی که خیره، من دوست داشتم آنکارا یا نهایتا ایروان باشه که کمی تنبلی و کمی هم ضیق وقت اجازه نامه نگاری رو نداد، اما الان هم با اینکه هزینش بیشتره ولی ناراحت هم نیستم از ابوظبی الا از گرماش که من تحمل گرما رو ندارم اصلا، یکی هم اینکه اگز خدای نکرده یکضرب نگیریم، بعدش به احتمال قوی اصلا ایران نباشیم که بخوام پاسپورتامونو بدم یکی ویزامونو بره بگیرهSad
[/quote]

والا تو فرم ها نوشتم که تو ترکیه هستم ولی دیگه تاکید نکردم که حتماً بندازن آنکارا . البته یکی از دوستان عزیزم هم تو شرایط من بودن و ایشون تو آنکارا مصاحبه کردن . ایشون هم اقدام خاصی نکرده بودن و فقط تو فرم ها ذکر کرده بودن .
میشه الان ایمیل بزنم بهشون ؟ یا دیگه دیر شده ؟
مشکل خاصی ندارم ها ولی آنکارا راحت تر هست برام. ببینم خدا چی مقدر کرده برام
2013AS90xx≈فرم ها: ایمیل به (kccdv@state.gov)≈کارنت: 10 می≈مصاحبه: 30جولای، کلیرنس با فرم 9 سوالی≈کلیر: 17 سپتامبر≈مقصد: Urbana, IL بوذ! ≈هزینه ها: 1000 سبزی.
به تاریخ پیوستیم ...
تشکر کنندگان: گل نهال ، farshadsh ، mehdi110 ، amir82 ، oghs ، tajhizgaran ، amiz.abdollah ، shani89
(2013-05-12 ساعت 16:22)payam62 نوشته:  
(2013-05-12 ساعت 16:15)mehdi110 نوشته:  از خدا پنهون نیست ، از شما چه پنهان . من ترکیه در حال تحصیل هستم و تو فرم ها هم اعلام کردم . نمیخوام یه بار دیگه بیام ایران و واسه ایروان یا ابوظبی ویزا اینا بگیرم چون واسم مقدور نیست . الانم فصل امتحاناتم هست و .... . خلاصه خیلی دوست دارم آنکارا بمونه واسه من . دیگه بسته به کرمشون داره.

والا تو فرم ها نوشتم که تو ترکیه هستم ولی دیگه تاکید نکردم که حتماً بندازن آنکارا . البته یکی از دوستان عزیزم هم تو شرایط من بودن و ایشون تو آنکارا مصاحبه کردن . ایشون هم اقدام خاصی نکرده بودن و فقط تو فرم ها ذکر کرده بودن .
میشه الان ایمیل بزنم بهشون ؟ یا دیگه دیر شده ؟
مشکل خاصی ندارم ها ولی آنکارا راحت تر هست برام. ببینم خدا چی مقدر کرده برام
[/quote]
نه الان دیگه هیچ کاری نکن الا توکل، الان دیگه نامه وقتش گذشته به نظرم. ان شاء الله که خیره
شماره کیس: 2013AS000086xx، دو نفر، تاریخ رویت قبولی: 4 می 2012، ارسال فرمهای سری اول: 17 می 2012، کنسولگری: ابوظبی، زمان مصاحبه: 18 جون 2013، ویزای یکضرب، سفرنامه
تشکر کنندگان: payam62 ، tajhizgaran ، گل نهال ، farshadsh ، oghs ، soruosh ، shani89
دوستان منتظر :

با توجه به اینکه تعدادی از دوستانی که مثل ما منتظران در مرحله دوم اسامی آنها اعلام شده بود نیز در این دوره کارنت شدند پس مطمئناً در دوره بعد همگی ما مرحله دومی ها که هنوز کارنت نشده ایم کارنت می شویم .
دوستان امیدوار باشید و سعی کنید کلیه کارهای عقب مانده خودتون رو تکمیل کنید . ما که شش ماهه کارمون شده خانوادگی کلاس زبان رفتن .

با آرزوی موفقیت .

پاورقی : من دائم به همه روحیه میدم که مقاوم باشند ولی غافل از اینکه خودم دارم قالب تهی می کنم ..............
گرفتن ویزای یک ضرب در آگوست برای لاتاری 2013 با کیس نامبر 9925 در تنها سالی که قبولی مرحله دوم اعلام شد که ما جزو اون خوش شانسها بودیم Big GrinBig Grin - ساکن سن حوزه از سپتامبر 2013
(2013-05-12 ساعت 16:44)tajhizgaran نوشته:  دوستان منتظر :

با توجه به اینکه تعدادی از دوستانی که مثل ما منتظران در مرحله دوم اسامی آنها اعلام شده بود نیز در این دوره کارنت شدند پس مطمئناً در دوره بعد همگی ما مرحله دومی ها که هنوز کارنت نشده ایم کارنت می شویم .
دوستان امیدوار باشید و سعی کنید کلیه کارهای عقب مانده خودتون رو تکمیل کنید . ما که شش ماهه که کارمون شده خانوادگی کلاس زبان رفتن .

با آرزوی موفقیت .

پاورقی : من دائم به همه روحیه میدم که مقاوم باشند ولی غافل از اینکه خودم دارم قالب تهی می کنم ..............

كاملاً حرف شما درسته و اينكه واقعاً احسنت به پشتكار خانوادگيتون
اينكه حتماً كارنت ميشيد،شك نكنيد، نيجريه با اون همه برنده هنوز كارنتي داره و اينكه ٢٠١٤ ها هم كيس ٨٩٠٠ ديدم.
شما آگوست مصاحبه داريد و شانس ويزا يك ضربتون هم بيشتره شك نداشته باشيد
موفق باشيد
تشکر کنندگان: farshadsh ، el333 ، amir82 ، tajhizgaran ، mehdi110 ، پدی ، Hedieh20 ، oghs ، a.jahangiri ، payam62 ، elmira_fa ، nooshshahnar ، sh_aytak ، ramin_red ، shaso ، shani89
(2013-05-12 ساعت 13:01)jazirehh نوشته:  
(2013-05-12 ساعت 12:56)wITCH نوشته:  کیییی نامه دوم میاد؟

1 هفته تحمل کنین میاد Smile
Big Grinمن که جونم در اومد واقعا از بس که تحمل کردم :‌ ))))))))))))))
93##, ۱نفر ,ایروان
تشکر کنندگان: گل نهال ، amir82 ، tajhizgaran ، Hedieh20 ، payam62 ، farshadsh
(2013-05-12 ساعت 16:51)گل نهال نوشته:  

دوستان امیدوار باشید و سعی کنید کلیه کارهای عقب مانده خودتون رو تکمیل کنید . ما که شش ماهه که کارمون شده خانوادگی کلاس زبان رفتن .

با آرزوی موفقیت .

اينكه حتماً كارنت ميشيد،شك نكنيد، نيجريه با اون همه برنده هنوز كارنتي داره و اينكه ٢٠١٤ ها هم كيس ٨٩٠٠ ديدم.
موفق باشيد

خدا از دهنت بشنوه . ضمناً ممنون که ما رو یک سرو گردن از نیجریه ای ها بالاتر قرار دادید ...Big GrinBig GrinBig Grin
گرفتن ویزای یک ضرب در آگوست برای لاتاری 2013 با کیس نامبر 9925 در تنها سالی که قبولی مرحله دوم اعلام شد که ما جزو اون خوش شانسها بودیم Big GrinBig Grin - ساکن سن حوزه از سپتامبر 2013
تشکر کنندگان: گل نهال ، mehdi110 ، پدی ، oghs ، payam62 ، elmira_fa ، farshadsh ، proje ، soruosh ، shani89
[عکس: l2873k0mn86nro3s0ng.jpg]
شماره کیس:2013AS00106## تاریخ رویت قبولی:OCT 23
کنسولگری:ایروان تعداد افراد منظور در کیس :1 ارسال فرمهای سری اول:25 OCT مصاحبه : هفته اول اگوست , ویزا : ------
جناب تجهیزگران شکسته نفسی نفرمایید قربان . قالب مالب تهی مهی و این جور حرفا نداریم . بنده بیش از یک سال در این تاپیک چتر باز کرده بودم و سرانجام تموم شد . واسه من و شما دیگه دو سه روز اینور، اونور تفاوتی نداره . چند صباحی هم تحمل فرمایید، به امید خدا همگی تشریف میبریم.
به تاریخ پیوستیم ...
(2013-05-12 ساعت 17:02)tajhizgaran نوشته:  
(2013-05-12 ساعت 16:51)گل نهال نوشته:  

با آرزوی موفقیت .

موفق باشيد

خدا از دهنت بشنوه . ضمناً ممنون که ما رو یک سرو گردن از نیجریه ای ها بالاتر قرار دادید ...Big GrinBig GrinBig Grin

من هر کاری می کنم که روحیه داشته باشم انگار اخرش اعصابم خورده حتی زبان خوندنم تعطیل کردم نگرانم که کلیرنسمون طول بکشه اخه من 20 سپتامبر بلیط گرفتم.یا از اون بدتر اصلا ویزا نیادSad
کیس نامبر : 10xxx، تاریخ رویت قبولی 23 اکتبر، ارسال مدارک 30 اکتبر با پست تی ان تی، تعداد افراد 2 نفر
مصاحبه 19 اگوست،ابوظبی ، کلیرنس دقیقا دو هفته بعد. دریافت ویزا 15 سپتامبر,اقامت سن حوزه کالیفرنیا
تشکر کنندگان: farshadsh ، Chosey ، amir82 ، Hedieh20 ، tajhizgaran ، payam62 ، amiz.abdollah ، mehdi110 ، elmira_fa

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان