کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ها
استرس کشتمون...............
F2A•ارسال مدارک :28October,2014•رسید مدارک: 31October,2014•اپرو:5March,2015 •دریافت کیس و اینویس نامبر: 10Jun,2015 • فرم6Jul,2015 :ds261 • پرداخت 120$: 22Jul,2015 • تحویل مدارک AOS به 5Aug,2015 :NVC • پرداخت 325$: 7Aug,2015 • فرم16AUG,2015 :ds260 • تحویل مدارک Civil به 21AUG,2015: NVC
تشکر کنندگان: nooshshahnar ، tajhizgaran ، payam62 ، oghs ، farshadsh
دوستان استرس بی استرس
ما پیشتون هستیم
می خواهیم همه با هم بریم به دیار ....
++++++++++++++++++++++++++
خدایا آخر نفهمیدم اینجایی که هستم تقدیر من است یا تقصیر من...
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، payam62 ، گل نهال ، mehdi110 ، usa lover ، oghs ، farshadsh ، m2m2m22 ، Hedieh20
(2013-05-13 ساعت 12:10)m2m2m22 نوشته:  استرس کشتمون...............

من رو تو اون دنیا فرض کن !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
گرفتن ویزای یک ضرب در آگوست برای لاتاری 2013 با کیس نامبر 9925 در تنها سالی که قبولی مرحله دوم اعلام شد که ما جزو اون خوش شانسها بودیم Big GrinBig Grin - ساکن سن حوزه از سپتامبر 2013
تشکر کنندگان: payam62 ، Hedieh20 ، گل نهال ، oghs ، farshadsh ، m2m2m22
(2013-05-12 ساعت 16:51)گل نهال نوشته:  
(2013-05-12 ساعت 16:44)tajhizgaran نوشته:  دوستان منتظر :

با توجه به اینکه تعدادی از دوستانی که مثل ما منتظران در مرحله دوم اسامی آنها اعلام شده بود نیز در این دوره کارنت شدند پس مطمئناً در دوره بعد همگی ما مرحله دومی ها که هنوز کارنت نشده ایم کارنت می شویم .
دوستان امیدوار باشید و سعی کنید کلیه کارهای عقب مانده خودتون رو تکمیل کنید . ما که شش ماهه که کارمون شده خانوادگی کلاس زبان رفتن .

با آرزوی موفقیت .

پاورقی : من دائم به همه روحیه میدم که مقاوم باشند ولی غافل از اینکه خودم دارم قالب تهی می کنم ..............

كاملاً حرف شما درسته و اينكه واقعاً احسنت به پشتكار خانوادگيتون
اينكه حتماً كارنت ميشيد،شك نكنيد، نيجريه با اون همه برنده هنوز كارنتي داره و اينكه ٢٠١٤ ها هم كيس ٨٩٠٠ ديدم.
شما آگوست مصاحبه داريد و شانس ويزا يك ضربتون هم بيشتره شك نداشته باشيد
موفق باشيد
یه سوال ما که کیس نامبرمون 2014َAS45** هست و هفته چیش مدارک و فرستادم با ایمیل .کارنت شدنون چه زمانی ممکنه بیفته و اینکه من اصلا نمی فهمم از کجا باید فهمید که کارنت شدیم ؟ حتی رفتم توی سایت http://travel.state.gov/visa/bulletin/bu..._5953.html
اما هیچی نمی فهمم دو تا جدول آخر رو از کجاش باید بفهمم !(دوستان خنگ بازی من و تمسخر نفرمایید ایراد از ناشی بودن بنده هست )
شماره کیس:**2014AS45 ،تاریخ رویت قبولی: 2 می 2013 ،کنسولگری:ایروان ،ارسال فرم های اول:10 می با ایمیل ، پاسخKCC به ارسال اول: 3 روز بعد .مصاحبه 08April. افراد كيس: 2 نفر . کلیرنس (معاف. شغل خصوصی )،Shy آپ : 18و19 آگوست هر دونفر باهم
Sad بعد از یک سال و نیم انتظار ، ویزا به ما نرسید !
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، payam62 ، Hedieh20 ، گل نهال ، oghs ، farshadsh
(2013-05-13 ساعت 13:14)tajhizgaran نوشته:  
(2013-05-13 ساعت 12:30)nasim نوشته:  یه سوال ما که کیس نامبرمون 2014َAS45** هست و هفته چیش مدارک و فرستادم با ایمیل .کارنت شدنون چه زمانی ممکنه بیفته و اینکه من اصلا نمی فهمم از کجا باید فهمید که کارنت شدیم ؟ حتی رفتم توی سایت http://travel.state.gov/visa/bulletin/bu..._5953.html
اما هیچی نمی فهمم دو تا جدول آخر رو از کجاش باید بفهمم !(دوستان خنگ بازی من و تمسخر نفرمایید ایراد از ناشی بودن بنده هست )

کیس نامبر شما چند ماه پیش کارنت شده است ولی باید سایتی که نتایج رو اعلام میکنه مجدد چک کنید تا نامه دوم شما که تاریخ مصاحبه توی اون هست روی سایت قرار بگیره .

ایشون از برنده های 2014 هستند
اولین سری کارنتی های 2014 برای اکتبر هست
کیس نامبر:2013AS5128// سفارت ایروان // تعداد اعضای کیس: دو نفر // کلیر بعد از 49 روز
تشکر کنندگان: payam62 ، shaso ، گل نهال ، proje ، lilac ، oghs ، farshadsh ، sce ، tajhizgaran ، shani89
سرکار خانم اونطور که بیان کردین از برندگان 2014 و با کیس 45 (دو رقمی) هستین . شما اکتبر 2014 کارنت میشی و میری مصاحبه
2013AS90xx≈فرم ها: ایمیل به (kccdv@state.gov)≈کارنت: 10 می≈مصاحبه: 30جولای، کلیرنس با فرم 9 سوالی≈کلیر: 17 سپتامبر≈مقصد: Urbana, IL بوذ! ≈هزینه ها: 1000 سبزی.
به تاریخ پیوستیم ...
تشکر کنندگان: Hedieh20 ، valencia ، گل نهال ، mehdi110 ، proje ، lilac ، oghs ، amir82 ، farshadsh ، sce ، alireza2753 ، tajhizgaran ، shani89
و اما انتظار برای نامه دوم...
[عکس: waiting2.jpg]
[font=Verdana]
2013ََAS 97xx
یکی از زخمی های لاتاری 2013

[/font]

تشکر کنندگان: oghs ، payam62 ، گل نهال ، amir82 ، farshadsh ، پدی ، sce ، mehdi110 ، nika ، nooshshahnar ، saeid-ss ، tajhizgaran ، shani89 ، Hedieh20
سلام به همه دوستان
ببخشید چند وقت غیبت داشتم
اول تبریک به همه کارنت شدنها دوم تبریک به همه کلیر و ویزا گرفته ها
دوم این چند وقت که غیبت داشتم سرگرم کارهای دخترم بودم که با حمد و سپاس خداوند بزرگ روز 12 اردیبهشت ماه بدنیا اومد و به قول دوستمون جفت پا اومده وسط زندگیمون

از همه خواهش میکنم چون خیلی مشغولم و فکرم درگیر خانواده ام است بقیه کارهایی که باید انجام بدم را بهم بگن تا فراموش نکنم

شناسنامه دخترم را گرفتم و دارم برای گذرنامش اقدام میکنم
دوستان همراه یاریم بدیم تا اشتباهی و فراموشی نکنم
از یاری همه متشکرم

انرژی برای همه
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

ارادتمند همه دوستان
پیام جزایری
2013AS94xx|هفتNov19| Nov|سه نفر|ابوظبی|6مردادماه|کلیر 11 سپتامبر|12میلیون|سفرنامه

خدا نگهدار تمامی دوستان و سروران خوبم باشد
سلام دوستان
تاریخ مصاحبه من یک ماه دیگه هست و من به دلایلی از جمله آماده نشدن پاسپورت جدید میخواهم زمان مصاحبه رو تغییر بدم.از شما خواهش میکنم منو راهنمایی کنید که چکار بکنم و به کجا باید تماس بگیرم .
ممنون می شم راهنمایی کنید.
2013AS8xxx/سه نفر/مصاحبه:ابوظبی /کلیر 14 اگوست/صدور ویزا 27 آگوست Big Grin/ ورود به امریکا 13 فوریه / دریافت سوشال نامبر 21 فوریه/ دریافت گرین کارت 13 مارچ Cool
تشکر کنندگان: sce ، payam62 ، nika ، farshadsh ، alireza2753 ، oghs ، tajhizgaran ، shani89
(2013-04-11 ساعت 23:45)امیر مهاجر نوشته:  
(2013-04-11 ساعت 17:39)گل نهال نوشته:  خواهشاً كسايي كه مشخصاتتون توي جدول افشين نيست، با دادن پيام خصوصي به امير مهاجر ، جدول را كامل كنيد، ضمناً خانوم ladan-m اگه ممكنه امضاتون هم كامل كنيد، ممنون

ممنون گل نهال جان.

دوستان برای ثبت در جدول افشین اطلاعات بیشتری باید بدید.
جدول افشین رو باز کنید و ستونهاش رو ببینید. اطلاعات خودتون رو مطابق با ستونها برای من پیغام خصوصی کنید.

برای ثبت در منتظرسرا باید حتما مصاحبه رفته باشید و حتما کلیر خورده باشید (ویزای یکضرب نگرفته باشید)
منتظرسرا برای مصاحبه رفته‌هاست و کارش روز شمار انتظار هر کیسی است برای کلیر شدن و گرفتن ویزا بعد از مصاحبه.
برای ثبت در منتظرسرا تاریخ دقیق مصاحبه لازمه. که البته بعد از مصاحبه ذکر تاریخ دقیق نگرانی خاصی نداره.

درود بر شما امیر خان، من تازه از مصاحبه در ابوظبی برگشتم، دقیقا 23 April مصاحبه داشتم، اطلاعاتم را چطوری تو منتظرسرا ثبت کنم ؟
2013AS59xx ‫(1 نفر) ღ دیدن قبولی: 1 می ღ ارسال فرم‌ها: July 07, 2012 با پستღ مصاحبه: 23 اپریل، ابوظبی ღ مقصد: Dallas, TX ☚ کلیر 9 جون ☛ با آرزوی کلیر شدن همه دوستان خوبم در مهاجرسرا
تشکر کنندگان: payam62 ، nika ، farshadsh ، گل نهال ، oghs ، tajhizgaran ، shani89
(2013-05-13 ساعت 17:45)sentinel نوشته:  
(2013-04-11 ساعت 23:45)امیر مهاجر نوشته:  ممنون گل نهال جان.

دوستان برای ثبت در جدول افشین اطلاعات بیشتری باید بدید.
جدول افشین رو باز کنید و ستونهاش رو ببینید. اطلاعات خودتون رو مطابق با ستونها برای من پیغام خصوصی کنید.

برای ثبت در منتظرسرا باید حتما مصاحبه رفته باشید و حتما کلیر خورده باشید (ویزای یکضرب نگرفته باشید)
منتظرسرا برای مصاحبه رفته‌هاست و کارش روز شمار انتظار هر کیسی است برای کلیر شدن و گرفتن ویزا بعد از مصاحبه.
برای ثبت در منتظرسرا تاریخ دقیق مصاحبه لازمه. که البته بعد از مصاحبه ذکر تاریخ دقیق نگرانی خاصی نداره.

درود بر شما امیر خان، من تازه از مصاحبه در ابوظبی برگشتم، دقیقا 23 April مصاحبه داشتم، اطلاعاتم را چطوری تو منتظرسرا ثبت کنم ؟

به امير مهاجر پيغام يا ايميل بدهيد
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
تشکر کنندگان: payam62 ، farshadsh ، milad_aae ، oghs ، nika ، tajhizgaran ، shani89
یه یک سالی منتظر شدیم کارنت شیم که بالاخره شدیم....حالا باید هی روز به روز منتظر نامه دوم باشیم....
کیس: 2013AS000090XX مصاحبه : ابوظبی 22 جولای کلیر : 18 آگوست ویزا : 28 آگوست
تعداد افراد كيس: 2 نفر سفر اول به آمریکا: 19 feb دریافت گرین کارت : 3 april
(2013-05-13 ساعت 17:39)peymanp76 نوشته:  سلام دوستان
تاریخ مصاحبه من یک ماه دیگه هست و من به دلایلی از جمله آماده نشدن پاسپورت جدید میخواهم زمان مصاحبه رو تغییر بدم.از شما خواهش میکنم منو راهنمایی کنید که چکار بکنم و به کجا باید تماس بگیرم .
ممنون می شم راهنمایی کنید.

اگه بخاطر پاسپورت هست پاسپورت رو خیلی زود آماده می شه - بغد از اینکه مدارک رو به پلیس + 10 تخویل دادی دو یا سه روز بعد برو به اداره گذرنامه و بگو که نیاز داری همان روز یکی یا دو ساعت معطلی تحویل می گیری .
کیس نامبر2013: 2013AS90xx ‫(4 نفر)
- دیدن قبولی: ٢ می 2012
سفارت: آنکارا   - مصاحبه : دوم  2013 July  -  (بازمانده 2013)   ویزا صادر نشد 20 سپتامبر سهمیه ایرانیها پر شد .

کیس نامبر 2015 :  84xx ) باز هم جاموندیم - تا 7650 اعلام شد .)

کیس نامبر 72xx : 2017
تاریخ مصاحبه : هفته اول JUN - سفارت ایروان
به خانم و بچه ها یک ضرب ویزا دادند . من AP و فرم شش سوالی .
تاریخ آپدیت : 25 Aug.  تاریخ ویزا و دریافت پاسپورت : 29Aug
بالاخره بعد از سه با قبولی ویزا رو صادر کردند  Big Grin
تشکر کنندگان: amir82 ، farshadsh ، گل نهال ، naarestan ، oghs ، payam62 ، nika ، tajhizgaran ، shani89
لطفه ممکنه یکی به من بگه از چندم کدوم ماه مصاحبه کارنتی های جدید شروع میشه ؟همینا که الان تازه کارنت شدن .به ماه خودمون لطفا نه به ماه میلادی .مرسی وممنون
تشکر کنندگان: گل نهال ، oghs ، payam62 ، nika ، tajhizgaran ، shani89
(2013-05-13 ساعت 23:29)BEROLIN نوشته:  لطفه ممکنه یکی به من بگه از چندم کدوم ماه مصاحبه کارنتی های جدید شروع میشه ؟همینا که الان تازه کارنت شدن .به ماه خودمون لطفا نه به ماه میلادی .مرسی وممنون

مصاحبه بين ١٠ تير تا ١٠ مرداد ميفته
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
تشکر کنندگان: oghs ، payam62 ، nika ، tajhizgaran ، BEROLIN ، Hedieh20 ، shani89

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان