کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ها
(2013-05-13 ساعت 23:54)naarestan نوشته:  
(2013-05-13 ساعت 23:44)گل نهال نوشته:  
(2013-05-13 ساعت 23:29)BEROLIN نوشته:  لطفه ممکنه یکی به من بگه از چندم کدوم ماه مصاحبه کارنتی های جدید شروع میشه ؟همینا که الان تازه کارنت شدن .به ماه خودمون لطفا نه به ماه میلادی .مرسی وممنون

مصاحبه بين ١٠ تير تا ١٠ مرداد ميفته

دوست عزیز Big Grin خیلی جالبه. جمله‌تون خیلی جالبه:
«به ماه خودمون لطفا نه به ماه میلادی...»
میشه معلم‌های ادبیات برای مثال خارج از کتاب درس زبان فارسی ازش استفاده کنن! مثال برای لزوم استفاده از کاما(،) Wink
خیلی جالبه!
میشه دو جور خوندش:
۱. به ماه خودمون لطفا، نه به ماه میلادی
۲. به ماه خودمون لطفا نه، به ماه میلادی
همش به خاطر استرسه شما ببخشید دوست عزیز .خودم بهش دقت نکرده بودم راست میگید 2 مفهوم داره اما من منظورم اولی بود که دوست عزیزمون گلنهال جواب منو دادن .
تشکر کنندگان: گل نهال ، farshadsh ، payam62 ، oghs ، shani89
بچه‌های جدید کارنت شده لطفا هر کس نامه دومش اومد خبر بده .ممنون
کیس نامبر: 2013AS000098xx ‫(1 نفر) • کنسولگری: مادرید • کارنت: 10می • تاریخ مصاحبه : 9 جولای • مقصد: San Diego Wink
تشکر کنندگان: farshadsh ، گل نهال ، payam62 ، oghs ، پدی ، Hedieh20 ، shani89
من نامه دومم نيومد!!!
كيس نامبر: 2013AS92XX -رؤيت قبولي: 4 June-ارسال مدارك: 4 July-تعداد افراد کیس: 2 نفر-مصاحبه: ایروان- هفته اول July - كليرنس:06 آگوست -مقصد: فعلا لس آنجلسBig Grin
تشکر کنندگان: farshadsh ، گل نهال ، payam62 ، Ladan-m ، oghs ، shani89
(2013-05-14 ساعت 15:05)رز سفيد نوشته:  من نامه دومم نيومد!!!

عجب....
یه لحظه قلبم اندازه ی نی انبون باد کرد....Big Grin
گفتم نامه ها رسیدا....Cool
نامه دوم نیومد...
نامه دووووم نیومد....
نامه دووووووم نیوووووومد....
جیگررررررم.....Big Grin
کیس نامبر:**2013AS000089_کنسولگری:آنکارا_دیدن قبولی:ماه می_ارسال_فرم‌ها: ماه جون با پست_مقصد:نیویورک_ مصاحبه: هفته اول جولای
نتیجه مصاحبه: یک ضربدر یک ضربShy
تشکر کنندگان: گل نهال ، payam62 ، Ladan-m ، farshadsh ، tajhizgaran ، amir82 ، shani89
من کیس نامبرم 1001x هست و امروز تازه فرمهای 122 و 230 رو با tntفرستادم. میشه منو راهنمایی کنید که مرحله بعد چی هست؟ ببخشید من بلد نیستم. الان باید منتظر نامه kcc باشم که بیاد در خونه؟ توش چه اطلاعاتی میدن؟ میشه مراحلو برام بگید؟

کیس نامبر 2013AS000100xx...کنسولگری: آنکارا...رویت قبولی: 5 می 2013...ارسال فرمها : 14 می 2013..
کیس نامبر 2018AS00002xxx تعداد افراد کیس سه نفر//سفارت آنکارا// ارسال فرم اول ، چهاردهم می

خدا جووووونم به امید خودت..❤️❤️❤️??
تشکر کنندگان: گل نهال ، tajhizgaran ، payam62 ، farshadsh ، oghs ، shani89
(2013-05-14 ساعت 15:39)marsha نوشته:  من کیس نامبرم 1001x هست و امروز تازه فرمهای 122 و 230 رو با tntفرستادم. میشه منو راهنمایی کنید که مرحله بعد چی هست؟ ببخشید من بلد نیستم. الان باید منتظر نامه kcc باشم که بیاد در خونه؟ توش چه اطلاعاتی میدن؟ میشه مراحلو برام بگید؟

کیس نامبر 2013AS000100xx...کنسولگری: آنکارا...رویت قبولی: 5 می 2013...ارسال فرمها : 14 می 2013..

تشریف ببرید انستیتو پاستور تجریش، برای واکسیناسیون اقدام کنین.
مدارک لازم را بدین ترجمه کنن ( امضای عمو سعید ).
بعد حدوداً 25 روز دیگه شماره تون کارنت میشه و حدوداً یک ماه و نیم دیگه نامه دوم واسه مصاحبتون به جای نامه قبولی در سایت قرار میگیره.
در خونتون چیزی نمیاد.
2013AS90xx≈فرم ها: ایمیل به (kccdv@state.gov)≈کارنت: 10 می≈مصاحبه: 30جولای، کلیرنس با فرم 9 سوالی≈کلیر: 17 سپتامبر≈مقصد: Urbana, IL بوذ! ≈هزینه ها: 1000 سبزی.
به تاریخ پیوستیم ...
تشکر کنندگان: گل نهال ، farshadsh ، parastoo500 ، oghs ، Ladan-m ، tajhizgaran ، saeid-ss ، DIVE ، Hedieh20 ، shani89 ، soruosh
خوش به حالت Marsha حداقل انتظار نكشيدي
-انتظاررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررر
كيس نامبر: 2013AS92XX -رؤيت قبولي: 4 June-ارسال مدارك: 4 July-تعداد افراد کیس: 2 نفر-مصاحبه: ایروان- هفته اول July - كليرنس:06 آگوست -مقصد: فعلا لس آنجلسBig Grin
تشکر کنندگان: گل نهال ، payam62 ، farshadsh ، oghs ، Ladan-m ، tajhizgaran ، nika ، Hedieh20 ، shani89
(2013-05-14 ساعت 16:30)رز سفيد نوشته:  خوش به حالت Marsha حداقل انتظار نكشيدي

همینو بگو ! ما که داغون شدیم رفت Big Grin
2013AS90xx≈فرم ها: ایمیل به (kccdv@state.gov)≈کارنت: 10 می≈مصاحبه: 30جولای، کلیرنس با فرم 9 سوالی≈کلیر: 17 سپتامبر≈مقصد: Urbana, IL بوذ! ≈هزینه ها: 1000 سبزی.
به تاریخ پیوستیم ...
تشکر کنندگان: گل نهال ، farshadsh ، usa lover ، oghs ، Ladan-m ، tajhizgaran ، nika ، shani89
سلام .
من کیس نامبر 89xx هستم . امروز کارنت شدم .
وقتی در صفحه entrance status check چک میکنم تا ببینم زمان مصاحبه رو ، چیزی ننوشته و همون پیغام قدیمی قبولی رو میزنه. اگه ممکنه راهنماییم کنید اگه باید ایمیل بزنم متنش چی باشه . چون من از همون اول که مدارکم رو با TNT فرستادم تماسی با KCC نداشتم . کارهای واکسنم هم انجام دادم . متشکرم .
ضمنا این نامه دوم و اول رو به چه نامه ای میگید ؟

تشکر فراوان
تشکر کنندگان: گل نهال ، farshadsh ، oghs ، tajhizgaran ، payam62 ، shani89
(2013-05-14 ساعت 16:55)north.winds نوشته:  سلام .
وقتی در صفحه entrance status check چک میکنم تا ببینم زمان مصاحبه رو ، چیزی ننوشته و همون پیغام قدیمی قبولی رو میزنه. اگه ممکنه راهنماییم کنید اگه باید ایمیل بزنم متنش چی باشه . چون من از همون اول که مدارکم رو با TNT فرستادم تماسی با KCC نداشتم . کارهای واکسنم هم انجام دادم . متشکرم .

تشکر فراوان

هنوز نامه دومتون جايگزين نامه اولتون نشده
نامه دوم:نامه زمان و مكان مصاحبه
نامه اول: قبولي
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
تشکر کنندگان: farshadsh ، parastoo500 ، oghs ، tajhizgaran ، payam62 ، shani89
(2013-05-14 ساعت 16:57)گل نهال نوشته:  

تشکر فراوان

خیلی متشکرم از پاسختون
خب در حال حاظر شما چه توصیه ای میکنید ؟ آیا بهتره به KCC میل بزنم و چک کنم ؟ چون من از وقتی مدارکم رو فرستادم چک نکردم که به دستشون رسیده یا نه .
یا این قضیه معمول هست و جای نگرانی نیست ؟ با توجه به اینکه برای july زمان کارنت شدن من هست ، فک میکنید تا کی منتظر بشم و معمولا کی نامه دوم جایگزین میشه ؟

با تشکر از توجه شما
تشکر کنندگان: گل نهال ، oghs ، tajhizgaran ، farshadsh ، nika ، payam62 ، shani89
(2013-05-14 ساعت 17:06)north.winds نوشته:  
(2013-05-14 ساعت 16:57)گل نهال نوشته:  

تشکر فراوان
دوست عزیز نیازی به ایمیل نیست ممکنه تا 10 روز هم طول بکشه نامه دومتون بیاد ولی معمولا زیر 10 روز نامه دوم جایگزین اولی میشه و تاریخ و ساعت و مکان قطعی مصاحبتون توی اون معلوم میشه که معمولا 45 روز تا دو ماه بعد است نگران نباشید ولی هرروز چک کنید .
موفق باشید .

خیلی متشکرم از پاسختون
خب در حال حاظر شما چه توصیه ای میکنید ؟ آیا بهتره به KCC میل بزنم و چک کنم ؟ چون من از وقتی مدارکم رو فرستادم چک نکردم که به دستشون رسیده یا نه .
یا این قضیه معمول هست و جای نگرانی نیست ؟ با توجه به اینکه برای july زمان کارنت شدن من هست ، فک میکنید تا کی منتظر بشم و معمولا کی نامه دوم جایگزین میشه ؟

با تشکر از توجه شما
2013As55XX *آنکارا * 2 *مصاحبهapril24 *صورتی *مقصد: اورلاندوفلوریدا
کلیر :29 اگوست بعداز 127 روزTongue
انقضای ویزا : 22 اکتبر (6 ماه از تاریخ مدیکال)
ورود به آمریکا : 18 اکتبر2013
برای گرفتن متن وکالت نامه برای ptt آنکارا پیام خصوصی دهید .

تشکر کنندگان: oghs ، tajhizgaran ، farshadsh ، shani89
(2013-05-14 ساعت 17:06)north.winds نوشته:  خیلی متشکرم از پاسختون

با تشکر از توجه شما
تا فردا پس فردا مياد نامتون احتمالاً، وقتي نامه دوم مياد بچه ها اينجا اعلام ميكنن، ميتونيد همين الان به كي سي سي يا ايميل يا تلفن بزنيد و از رسيدن مداركتون خاطر جمع شويد.
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
تشکر کنندگان: پدی ، oghs ، tajhizgaran ، farshadsh ، payam62 ، shani89
(2013-05-14 ساعت 16:36)payam62 نوشته:  
(2013-05-14 ساعت 16:30)رز سفيد نوشته:  خوش به حالت Marsha حداقل انتظار نكشيدي

همینو بگو ! ما که داغون شدیم رفت Big Grin

من که آقوی همساده شدم از داغونی....
یعنی داغوممااااااا....Big Grin
کیس نامبر:**2013AS000089_کنسولگری:آنکارا_دیدن قبولی:ماه می_ارسال_فرم‌ها: ماه جون با پست_مقصد:نیویورک_ مصاحبه: هفته اول جولای
نتیجه مصاحبه: یک ضربدر یک ضربShy
تشکر کنندگان: گل نهال ، Ladan-m ، tajhizgaran ، farshadsh ، saeid-ss ، Given ، nika ، payam62 ، Chosey ، Hedieh20 ، shani89
جدا اینا تا کی میخوان ایت لاتاری 2013 را کش بدن(یعنی الان من شاکی شدم)
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
تشکر کنندگان: گل نهال ، tajhizgaran ، farshadsh ، nooshshahnar ، oghs ، alireza2753 ، nika ، payam62 ، Hedieh20 ، shani89 ، soruosh

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان