کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ها
(2012-08-20 ساعت 23:46)turquoise نوشته:  سلام
میشه لطف کنید توضیح بدید که اف بی ای تست چی هست ؟
سلام دوست عزیز
اف بی آی چک (نه تست ) یه پروسه برای ایرانیان هستش که در اون شجره نامه شما رو در میارن تا ببینن که شما یه شهروند عادی هستین یا اینکه ممکنه در آینده برای اونها مشکل ایجاد کنید .اکثر ماهایی که در ایران زندگی میکنیم این پروسه رو در پرونده داریم البته تعداد کمی هم ممکنه یکضرب ویزا رو بگیرند Smile
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
دوستان کارنتی انکارا لطفا اگر خبری شد اطلاع رسانی کنید.
CASE NUMBER:2013AS000011##
   *  تعداد افراد کیس:4نفر
  * تاریخ کارنتی:13اگست
اعلام تاریخ مصاحبه:19اکتبر*تاریخ مصاحبه:W2دسامبر    
محل مصاحبه:انکارا           *ایالت انتخابی:کارولینای شمالی
محل سکونت فعلی :سن خوزه کالیفرنیا
تشکر کنندگان: rezagh ، achi686 ، lilistar
کسی میدونه این سایت انکارا از کجا آپدیت میشه ؟ از ترکیه یا از آمریکا

این جوری که من از دوستان پیگیری کردم متوجه شدم تا سه شنبه ترکیه در تعطیلی به سر میبره
امیدوارم دوستان آمریکایی در سفارت هیچکدام اهل روزه و عید فطر نباشند و ۲ شنبه و ۳ شنبه سر کار حاضر شوند
تشکر کنندگان: rezagh ، sayeh_m ، aziking ، lilistar
بچه ها از من اومد

اشتباه دیدم ببخشید خیلی ذوق کردم خواستم اطلاع رسانی کنم نشد.یه لحظه توهم زدم شرمنده
CN:2013as5## / کنسولگری آنکارا / تاریخ مصاحبه:5Nov / مدت زمان انتظار:85 روز(شغل دولتی و خدمت س پ ا ه بدون هیچ گونه سفر خارجی) / جمع هزینه ها: 13 میلیون تومان
تشکر کنندگان: sayeh_m ، lilistar ، ASALI
بچه هاي ابوظبي همه مشخص شد زمان مصاحبتون؟
كيس نامبر من ٧٠٠ ، و هنوز مشخص نشده ، بايد انتظار كشيد هنوز ؟؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان: achi686 ، sayeh_m
(2012-08-21 ساعت 02:09)archery نوشته:  کسی میدونه این سایت انکارا از کجا آپدیت میشه ؟ از ترکیه یا از آمریکا

این جوری که من از دوستان پیگیری کردم متوجه شدم تا سه شنبه ترکیه در تعطیلی به سر میبره
امیدوارم دوستان آمریکایی در سفارت هیچکدام اهل روزه و عید فطر نباشند و ۲ شنبه و ۳ شنبه سر کار حاضر شوند

سايت سفارت از خود آنكارا آپديت خواهد شد .
كدوم قسمت رو مي خواهيد : جدول كليرنس يا جدول زمان مصاحبه ها ؟‌
بله طبق لينك زير :
http://turkey.usembassy.gov/holidays.html
سفارت علاوه بر شنبه و يكشنبه ، دوشنبه و سه شنبه نيز تعطيل خواهد بود (August 18-21) بدليل تعطيلي عيد فطر در تركيه يا همان Ramadan Bayrami
البته در تاريخ 3 سپتامبر (دوشنبه دو هفته بعد) به مناسبت روز كارگر Labor Day نيز سفارت تعطيل خواهد بود .
شماره کیس :2012AS0005XXXX - كارنت شدن كيس: June 2012 -تاريخ مصاحبه : هفته آخر June- كنسولگري :Ankara -
نتيجه مصاحبه :‌ كليرنس+ فرم 9 سوالي - تاريخ كليرنس : يه روزي تو نيمه اول سپتامبر ( 7th)

تشکر کنندگان: zina s ، lilistar ، sayeh_m ، narcies1366
(2012-08-21 ساعت 00:36)samijoon نوشته:  
(2012-08-20 ساعت 23:51)smpf نوشته:  
(2012-08-20 ساعت 21:18)mangoolkhan نوشته:  
(2012-08-20 ساعت 13:33)Sanna نوشته:  
(2012-08-20 ساعت 11:19)mangoolkhan نوشته:  سلام
میشه منبع اعلام عدد 500 رو بفرمائید؟
ضمنا من قبلا هم گفتم نمی خواهم موج مفی بدم ولی همیشه سعی کردم واقع بین باشم و متاسفانه با یک کم چاشن بد بینی

ببینین قبلا هم نظرمو گفتم امسال برنده های ایران نسبت به سهمیه اش خیلی زیاد تر از سالهای قبل شده (تقریبا 2 برابر سهمیه) (1.7 = 3500 /6029)
و اگر اعلام نفرات جدید در اکتبر صحت داشته باشه این میتونه به دلیل کمتر بودن تعداد برنده های کشور های دیگه نسبت به سهمیشون باشه و اون تعدادی که از نفرات جدید اعلام شده مربوط به ایران هستن به این آمار 6029 ویا بهتره بگم به آمار افراد مازاد ظرفیت اضافه میشن (متاسفانه).
بذارین یه مثال عددی بزنم:
فرض کنین از این 6029 ایران 2000 تاشون مازاد سهمیه باشن ،اوکراین هم از اون 6400 تا 2000 تا مازاد باشن،اوزبکستان هم از 5000 تا 1000 تا مازاد باشن، مصر هم از 5000 تا 1000 تا مازاد باشن، همین مازاد ها میشن 6000 تا خوب اینجوری سهمیه 55000 ویزا سالانه پر نمیشه و مجبورن یک تعداد دیگه اعلام کنن، حلا فرض کنین 10000 دیگه تو دنیا اعلام کنن که مثلا 700 تا دوباره از ایران توش در بیاد(یادتون باشه اونها برنده ها را انتخاب نمی کنن و با قرعه در میان)
گفتیم 700 تا از ایران ، 200 تا عراق،50 تا تایلند،500 تا مصر و.......
حالا او 200 تا عراق به سهمیه ویزا گرفته ها اضافه میشه چون کمتر از 3500 نفر برنده داشته ،ولی 500 تای مصر و 700 تای ایران به مازاد ها
پس خیلی به نفرات جدید اعلام شده نمیشه دلخوش بود چون همین حالا مازاد داریم (قضیه اون موشه هست که جارو به دمش میبستSad)
منتظر نظرات شما هستم البته با دلیل و حساب و کتاب ،قربونتون بای
دوست عزیز من هم قبول دارم باید واقع بین بود، ولی نمی شه با حساب و کتاب از روی حدس و گمان خود و دیگران رو به اشتباه انداخت و انرژی منفی داد. شما دارید به احتمالاتی اشاره میکنید که ممکنه هیچ وقت اینطور نباشه.برنامه های kcc قابل پیشبینی نیست.

درسته البته من منتظر منبع 500 نفر اعلامی اکتبر هستم ممنون میشم منبعشو بگین
دوستان عزيز من همه اطلاعات مربوطه رو خوندم در مورد اينكه چه تعداداز يه كشور برگزيده ميشن ويا سهميه دارن هيچ چيزي نوشته نشده.توي يه جدول كاملا مشخصه كه در سالهاي گذشته چطور بوده.هر سال هر تعداد كه اعلام كردن كارنت شدن حالا بعضي سالها بيشتر از ٤٠٠٠نفر بوده بعضي سالها كمتر و حتي سالي بوده كه از ايران فقط ٣٥٠ نفر برنده شدن.مازاد پازاد نداره.ميدونم چرا بعضيها فقط فاز منفي دارن

دوستاي عزيز آيا منبع معتبري هستش كه بگه اكتبر چه اتفاقي دقيقا ميفته؟

دوستان آيا منبعي هست كه عدد 3500 رو آورده باشه؟
چون سالهاي قبل تعداد ويزاي بيشتر از اين هم داده شده مثلا براي كشور اتيوپي
2013AS5XXX 3Persons Abu Dhabi 127Days Houston: 09-29-2013
God...You Know What is better for us
تشکر کنندگان: lilistar
سلام كارنت شدگان 2013 دقيقا توي كدوم قسمت نوشته؟/ چون من به سايت كه رفتم ديدم همه كارنت شدن ولي فكر ميكنم اين مربوط به 2012باشه لطفا به من بگين دقيقا در كجاي سايت كارنتي هاي 2013 رو ببينم ممنونم
تشکر کنندگان:
(2012-08-21 ساعت 11:29)باني نوشته:  سلام كارنت شدگان 2013 دقيقا توي كدوم قسمت نوشته؟/ چون من به سايت كه رفتم ديدم همه كارنت شدن ولي فكر ميكنم اين مربوط به 2012باشه لطفا به من بگين دقيقا در كجاي سايت كارنتي هاي 2013 رو ببينم ممنونم

دوست خوبم
برو به این صفحه:http://travel.state.gov/visa/bulletin/bulletin_1360.html
بعد روی Upcoming month's visa bulletin: September 2012 کلیک کن
بعد در چهارمین جدول (آخرین جدول) در سطر دوم نوشته:ASIA 1,900

و این بدین معنی است که آخرین شماره پرونده اعلام شده برای مصاحبه فعلا در اکتبر 1900 است.Big Grin
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
تشکر کنندگان: sayeh_m ، ASALI ، rezagh ، lilistar ، zina s
(2012-08-21 ساعت 10:58)MEHDIREZAEI نوشته:  
(2012-08-21 ساعت 00:36)samijoon نوشته:  
(2012-08-20 ساعت 23:51)smpf نوشته:  
(2012-08-20 ساعت 21:18)mangoolkhan نوشته:  
(2012-08-20 ساعت 13:33)Sanna نوشته:  دوست عزیز من هم قبول دارم باید واقع بین بود، ولی نمی شه با حساب و کتاب از روی حدس و گمان خود و دیگران رو به اشتباه انداخت و انرژی منفی داد. شما دارید به احتمالاتی اشاره میکنید که ممکنه هیچ وقت اینطور نباشه.برنامه های kcc قابل پیشبینی نیست.

درسته البته من منتظر منبع 500 نفر اعلامی اکتبر هستم ممنون میشم منبعشو بگین
دوستان عزيز من همه اطلاعات مربوطه رو خوندم در مورد اينكه چه تعداداز يه كشور برگزيده ميشن ويا سهميه دارن هيچ چيزي نوشته نشده.توي يه جدول كاملا مشخصه كه در سالهاي گذشته چطور بوده.هر سال هر تعداد كه اعلام كردن كارنت شدن حالا بعضي سالها بيشتر از ٤٠٠٠نفر بوده بعضي سالها كمتر و حتي سالي بوده كه از ايران فقط ٣٥٠ نفر برنده شدن.مازاد پازاد نداره.ميدونم چرا بعضيها فقط فاز منفي دارن

دوستاي عزيز آيا منبع معتبري هستش كه بگه اكتبر چه اتفاقي دقيقا ميفته؟

دوستان آيا منبعي هست كه عدد 3500 رو آورده باشه؟
چون سالهاي قبل تعداد ويزاي بيشتر از اين هم داده شده مثلا براي كشور اتيوپي

این منبع واسه 3500 البته باید 7% و در 50000 ضرب کنی (قسمت F رو کامل بخون)
http://www.travel.state.gov/visa/bulleti..._5712.html

حالا شما منبع بیار واسه حرفی که زدی در مورد اتیوپی
2013AS000035XX Post :Abu Dhabi, Interview Date : February 2013
سفرنامه
تشکر کنندگان: aziking ، rezagh ، ASALI
دوستان عزیز متن زیر رو مینویسم تا کمی در موردش فکر کنیم، امیدوارم بعد از خوندن متن زیر دیگه سراغ موضوعی نریم که بخواهیم به همدیگه ثابت کنیم که بقیه اشتباه میکنند و دنبال دلیل و مدرک بگردیم
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
دوستت حرفی میزند تو خود را ملزم به دادن پاسخ میبینی . تمام وجودت را به
فعالیت وا میداری تا پاسخ او را بدهی
, بعد از اینکه جواب میدهی با حرف دیگری مواجه میشوی . تعداد این کنش ها
و واکنش های ذهنی به هزاران بار در
روز میرسد
!!

شخصی دیگر حرکتی انجام میدهد و تو احساس میکنی که باید واکنشی انجام دهی
و تمام انرژی خودت را صرف
پیدا کردن پاسخی مناسب با دیدگاههای و عـقاید خودت میکنی و زمانی که جواب
میدهی میبینی دوباره سرخط
هستی و باید ضربه جدیدی را
دریافت کنی و تمام این ضربه ها به ساختار ذهن و جسم و روح تو وارد میشوند.
و تو این بازی پینگ پنگ ذهنی را از لحظه بیداری تا موقع خواب انجام
میدهی. به نظر میرسد چاره ای جز ورزیده تر
شدن نداری و در تمام لحظات بیداری در همه جا باید به دنبال پاسخ بگردی!

هر بازی بالاخره برنده و بازنده ای دارد و احتمال هرکدام از آنها 50
درصد است و هراندازه که قدرتمند باشی بالاخره
کسی هست که شما از آن شکست بخورید.

ولی راه دیگری بجز تسلیم شدن و باختن هست . و آن اینست که اصلا وارد بازی نشوی!!

چه دلیلی دارد که برای هر سوالی که از تو میشود جوابی داشته باشی ؟! چه
اتفاقی می افتد اگر نسبت به حرکاتی
که در اطراف شما رخ میدهد و چه بسا برای شما رخ میدهد بی تفاوت باشید و
به جای فکر کردن درباره
نظرات دیگران
درباره خودت , به افکارت نظم بدهی؟؟

آرامش تو , سلامتی ذهنی و روحی تو , مصرف درست انرژی روانی تو , اینها
باید برای تو مهم باشند . وگرنه عصبانی
شدن در مقابل دیگران هرچقدر هم با ارزش باشد در مقابل چیزی که از دست
میدهی بسیار بی ارزش است.
بی اعتنایی به نتایج مسابقات پینگ پنگ ذهنی و تلف نکردن وقت و انرژی ذهنی
و جسمی خود برای پرداختن به این
بازی تمام نشدنی , از خصوصیات انسانهای همیشه موفق است .

پس بیایید از امروز با هم عهدی ببندیم و از پرداختن به بازی پینگ پنگ
ذهنی فرار کنیم و خود را درگیر این بازی نکنیم.
KCC ملزم به اعطای ویزا به همه برندگان اعلام شده نیست و این رو صراحتا در صفحه قبولی قید کرده.
تعداد برنده‌های اعلام شده در هر سال هر فرمولی داشته باشه ارتباطی با عبارت "7% کل ویزاها" نداره.
منظور از "seven percent of the available diversity visas in any one year" همان 50,000 ویزایی است که چند خط بالاتر بهش اشاره شده.
برای هر شخص یک ویزا صادر میشه و طبیعتا یک خانواده 4 نفره 4 ویزا از 50,000 ویزا رو استفاده خواهند کرد نه یک ویزا.

(2012-08-21 ساعت 12:49)saljoogh نوشته:  ...
وحالا منبعی که تعداد برندگان هر سال رو مشخص کرده رو میتونید اینجا ببینید:
http://travel.state.gov/pdf/DV_Applicant...7-2013.pdf

این تعداد برنده‌ها نیست. بلکه تعداد شرکت کننده‌ها است.
لطفا در اظهار اطلاعات و ارائه منابع، دقت کنید.
ارسالهای گمراه کننده اخطار خواهند گرفت.
(2012-08-21 ساعت 13:15)Sheriff نوشته:  KCC ملزم به اعطای ویزا به همه برندگان اعلام شده نیست و این رو صراحتا در صفحه قبولی قید کرده.
تعداد برنده‌های اعلام شده در هر سال هر فرمولی داشته باشه ارتباطی با عبارت "7% کل ویزاها" نداره.
منظور از "seven percent of the available diversity visas in any one year" همان 50,000 ویزایی است که چند خط بالاتر بهش اشاره شده.
برای هر شخص یک ویزا صادر میشه و طبیعتا یک خانواده 4 نفره 4 ویزا از 50,000 ویزا رو استفاده خواهند کرد نه یک ویزا.

(2012-08-21 ساعت 12:49)saljoogh نوشته:  ...
وحالا منبعی که تعداد برندگان هر سال رو مشخص کرده رو میتونید اینجا ببینید:
http://travel.state.gov/pdf/DV_Applicant...7-2013.pdf

این تعداد برنده‌ها نیست. بلکه تعداد شرکت کننده‌ها است.
لطفا در اظهار اطلاعات و ارائه منابع، دقت کنید.
ارسالهای گمراه کننده اخطار خواهند گرفت.

تعداد برنده ها رو مي تونيد از سايت بولتن از بولتن ماه اوت يا جولاي بگيريد
اينم منبعي براي تعداد ويزاهاي هر سال به تفكيك كشورها
http://www.travel.state.gov/pdf/MultiYearTableVII.pdf
2013AS5XXX 3Persons Abu Dhabi 127Days Houston: 09-29-2013
God...You Know What is better for us
تشکر کنندگان: tatoole
سلام
میخواستم بدونم از کجا میشه current شدن دید؟ بعضی از برندگان 2012 اعلام کردن current شدن؟ از چه طریقی میشه فهمید؟
تشکر کنندگان:
(2012-08-21 ساعت 14:44)saljoogh نوشته:  من هم یک گلگی از شما مدیر محترم دارم،
اگه میخوایم که یک forum پربار از اطلاعاته موثق باشه بهتره که همه بهم کمک کنن. از شما انتظار میرفت که پسته بند‌رو کامل مطالعه بفرمایید کامل و بتونید به این نتیجه برسید که اینجانب:
۱- قصد داشتم اطلاعاته غلطی رو که یک کاربره دیگه گذشته رو اصلاح کنم، به عبارتی کمک به فرومِ شما کنم.
۲- فکر می‌کنم که خیلی‌ ساده میشه متوجه شد که اشتباهه من یک typo بوده.
۳- شخصاّ همیشه وقتی‌ مطلبی رو مینویسم، منبع اون رو هم ذکر می‌کنم. که فکر کنم این کاری که باید به عنوانه یکی‌ از قوانین هر فرومی باشه. دیگه اونوقت هیچ وقت بحثِ بی‌ مورد پیش نمیاد.
* یکی‌ از دلایلی که اطلاعات غلط بارها داره تو این فروم که واقعا نقش خیلی‌ مهمی تو زندگی‌ همهٔ ماها داره پخش میشه اینه که دوستان متاسفانه وقتی‌ یه متن انگلیسی‌ رو ترجمه می‌کنن در برخی‌ از موارد برداشته اشتباه می‌کنن و اون رو در اینجا به همگان انتقال میدن.
خلاصه من واقعا از تمامی دوستانی که این فروم رو راه انداختند و مدیریت می‌کنن و تمامی کاربرهایی که اطلاعات شون رو در اختیار ما میذارن ممنونم. یادمون نره که وقتی‌ کسی‌ اینجا پستی می‌ذاره داره به هممون خدمت میکنه، و اگه قراره که اخطاری داده بشه باید به هر کاربری که اطلاعاته غلط میده داده بشه. وقتی‌ که من دیدم بارها و بارها این اطلاعاته غلط تو تاپیک‌های مختلف بحث شده، و کسی‌ هم تذکری نمیده وظیفهٔ خودم دونستم که وقت بذارم و این مطلب رو روشن کنم. برای بنده هم خیلی‌ جالبه که پست‌های اشتباهی‌ که در این رابطه بیان شده هیچ کدام اخطار یا تذکر نگرفتند، ولی‌ typoِ بنده اخطار داره و دوستان هم تشکر کردن از شما.

موفق و پیروز باشید.

دوست عزیز این فروم بنده نیست. مدیران این فروم هیچگونه دستمزدی بابت مدیریت فروم نمیگیرند و فقط برای ادای دین به مهاجرسرا و کمک به هموطنان قبول مسؤولیت میکنند. این فروم متعلق به همه کاربران است.
بنده پست شما رو کامل مطالعه کردم و متوجه اشتباه شما شدم. اگر در عمد نبودن اشتباه شما تردید داشتم، مطمئن باشید اخطار میدادم.
همه کاربران میتوانند پستهای حاوی اطلاعات غلط را با استفاده از دکمه گزارش، به مدیران معرفی کنند و مدیران در خصوص درست یا نادرست بودن پست نتیجه گیری کرده و اقدام لازم را انجام خواهند داد.
دوست عزیز متأسفانه اینگونه که شما میفرمایید نیست: "وقتی‌ کسی‌ اینجا پستی می‌ذاره داره به هممون خدمت میکنه".
تشخیص پستهای مشمول اخطار یا محرومیت ارسال کننده با تیم مدیریت است و کاربران میتوانند با گزارش پستهای مورد دار مدیران را در این خصوص همراهی کنند.

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان