کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ها
(2013-05-25 ساعت 22:29)alireza2753 نوشته:  دوستان عزیز من تقریبا یک ماه پیش متوجه قبولی در لاتاری 2013 شدم هرچند گفتند که ما سری دومی هستیم ولی من بارها سایت رو چک کردم و همون جمله معروفhas not been selected میومد تا اینکه شکل صفحه تغییر کرد وو بله دیگه ماهم به اینجا منتقل شدیم اگر رفتن ما به صلاح ماست حتما خودش درست میشه واگر نه که خوب باید همین جا ادامه داد و منتظر شانس دیگه ایی بود از شما چه پنهون چندان هم ته دلم راضی به رفتن نیست اگر هم درست شد که خوب کلا شرایط عوض میشه این شرایط هم جالبه ممکنه دیگه تا اخر عمر چنین تجربه ایی را نداشته باشیم
به امید موفق همه عزیزان

دوست عزیز

ضمن تبریک میشه لطفاً بگید آخرین بار قبل از قبولی که چک کردید و اسمتون نبود رو یادتون میاد یا نه ؟؟؟؟

با تشکر
گرفتن ویزای یک ضرب در آگوست برای لاتاری 2013 با کیس نامبر 9925 در تنها سالی که قبولی مرحله دوم اعلام شد که ما جزو اون خوش شانسها بودیم Big GrinBig Grin - ساکن سن حوزه از سپتامبر 2013
تشکر کنندگان: payam62 ، ramin_red ، Hedieh20 ، گل نهال ، farshadsh ، DIVE ، oghs ، shani89 ، sadeghi897
[عکس: uen2n04t5iww9z9sldb.jpg]

پرچم ها پایینه امروز ؟؟؟
نبینم هاااااا
2013AS90xx≈فرم ها: ایمیل به (kccdv@state.gov)≈کارنت: 10 می≈مصاحبه: 30جولای، کلیرنس با فرم 9 سوالی≈کلیر: 17 سپتامبر≈مقصد: Urbana, IL بوذ! ≈هزینه ها: 1000 سبزی.
به تاریخ پیوستیم ...
تشکر کنندگان: گل نهال ، oghs ، farshadsh ، Ladan-m ، shani89 ، sadeghi897 ، Hedieh20 ، tajhizgaran ، amir82 ، elmira_fa
آقای مجری: فامیل دور چرا اینقد بچه های کارنت نشده بی روحیه هستن!!!؟
فامیل دور: آقای مجری اینا نمی دونن که با این در اگر در بند در مانند در مانند!!!
آقای مجری: این یعنی چی!!!؟
فامیل دور: یعنی اینا دربند نیستن که در این تایپیک بسته بشه...
آقای مجری::|
فامیل دور: :|
گروه فیل برداری: :|
صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران: :|
سازمان فضایی ناسا: :|
Big Grin
کیس نامبر:**2013AS000089_کنسولگری:آنکارا_دیدن قبولی:ماه می_ارسال_فرم‌ها: ماه جون با پست_مقصد:نیویورک_ مصاحبه: هفته اول جولای
نتیجه مصاحبه: یک ضربدر یک ضربShy
تشکر کنندگان: گل نهال ، farshadsh ، Ladan-m ، sadeghi897 ، payam62 ، Hedieh20 ، ali.agha ، tajhizgaran ، amir82 ، elmira_fa
"همه کسانی که به آرزوهاشون تحقق بخشیدن نمی دونستن که قرار ه از چه راهی به اونا برسن. اونا فقط با تمام وجود باور داشتن که حتماً به آرزوشون می رسن ...به زودی...
باب پراکتور

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
2013AS000092xx/سه نفر/نامه اول:1می 2012/ارسال فرم ها DHL/نامه دوم :16می 2013/مصاحبه 11جولای ابوظبی/ یک ضرب /ساکن Fair faxویرجینیا
I make a bridge out of difficulties to pass ...not a vortex to sink..
تشکر کنندگان: گل نهال ، payam62 ، Hedieh20 ، tajhizgaran ، amir82 ، mahsa3017 ، mohssen ، oghs ، elmira_fa ، exxedus
(2013-05-24 ساعت 22:51)oghs نوشته:  بچه ها می دونستید که:
کاهو
سکنجبین
آل کارنت
ویزای یک ضرب
انترنشنال وورد هستن....Big Grin
بععععععععععععععععع

oghs دوست عزیز شما چرا کارنت نشدید ؟ مثل ما فرمها رو دیر فرستادید؟
2013AS80xx /می2012 /فرمها 6می2013 ایمیل/نامه دوم 14 جون2013/هفته چهارم آگوست2013 آنکارا/ مقصد کالیفرنیا- سندیگو/ هزینه(عکس35000+واکسن 180000+پاس 80000+ بلیط و هتل آنکارا 2400000)
تشکر کنندگان: sadeghi897 ، payam62 ، farshadsh ، tajhizgaran ، oghs
+++++++++++++
خدایا آخر نفهمیدم اینجایی که هستم تقدیر من است یا تقصیر من...
تشکر کنندگان: Szsanazsz ، farshadsh ، گل نهال ، sadeghi897 ، Hedieh20 ، ali.agha ، jazirehh ، tajhizgaran ، lilac ، amir82 ، oghs ، shani89
(2013-05-26 ساعت 18:32)nooshshahnar نوشته:  +++++++++++++
12 روز حتاااااااااااااااا
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان: Hedieh20 ، farshadsh ، ali.agha ، گل نهال ، jazirehh ، tajhizgaran ، lilac ، amir82 ، oghs ، payam62 ، elmira_fa ، shani89 ، mehdi110
ولی انصافاً این دفعه خیلی زود گذشت Big Grin
+++++++++++++++++++++++
2013AS88XX ♪ مصاحبه:جون ♪ یکضرب کنسولگری ایروان مقصد:CA♪ سفرنامه
♪ دلم مي خواهـد خانه اي داشته باشم پُـر دوست ... ♪
تشکر کنندگان: گل نهال ، lilac ، ali.agha ، amir82 ، payam62 ، elmira_fa ، Hedieh20 ، farshadsh ، tajhizgaran ، shani89 ، mehdi110 ، soruosh ، farmiz
۶ روز دیگه بولتن ویزا کامینگ سون میشه و شمارش معکوس برای تمام شدن این انتظار طولانی و نفس گیر آغاز میشه.
به امید روزی که برای هدیه عزیز هورا بکشم. هم برای کارنت شدنش و هم برای ویزای یکضربش.
به امید روزی که برای کارنت شدن همه شما عزیزان هــــــــــــــــــورا بکشم و به در این تاپیک یه قفل بزرگ بزنم.
[عکس: c4n4etq5l54zq2avw5ym.jpg]

(2013-05-26 ساعت 23:29)jazirehh نوشته:  ولی انصافاً این دفعه خیلی زود گذشت Big Grin
+++++++++++++++++++++++

برای شما زود گذشت
برای من که یه دنیا بـــــــــــــــــــــــــود و هست Big Grin
ولی بازم روم نمیشه زنگ بزنم به کی سی سی Big Grin
شماره کیس:2013AS00106## تاریخ رویت قبولی:OCT 23
کنسولگری:ایروان تعداد افراد منظور در کیس :1 ارسال فرمهای سری اول:25 OCT مصاحبه : هفته اول اگوست , ویزا : ------
(2013-05-26 ساعت 15:56)shani89 نوشته:  
(2013-05-24 ساعت 22:51)oghs نوشته:  بچه ها می دونستید که:
کاهو
سکنجبین
آل کارنت
ویزای یک ضرب
انترنشنال وورد هستن....Big Grin
بععععععععععععععععع

oghs دوست عزیز شما چرا کارنت نشدید ؟ مثل ما فرمها رو دیر فرستادید؟

شانی دوست عزیزتر من که کارنت شدم و هفته ی اول جولای هستم...
شما چی؟
من الان چجوریم...Big Grin
کیس نامبر:**2013AS000089_کنسولگری:آنکارا_دیدن قبولی:ماه می_ارسال_فرم‌ها: ماه جون با پست_مقصد:نیویورک_ مصاحبه: هفته اول جولای
نتیجه مصاحبه: یک ضربدر یک ضربShy
تشکر کنندگان: گل نهال ، payam62 ، farshadsh ، tajhizgaran ، soruosh ، amiz.abdollah
(2013-05-26 ساعت 23:33)امیر مهاجر نوشته:  ۶ روز دیگه بولتن ویزا کامینگ سون میشه و شمارش معکوس برای تمام شدن این انتظار طولانی و نفس گیر آغاز میشه.
به امید روزی که برای هدیه عزیز هورا بکشم. هم برای کارنت شدنش و هم برای ویزای یکضربش.
به امید روزی که برای کارنت شدن همه شما عزیزان هــــــــــــــــــورا بکشم و به در این تاپیک یه قفل بزرگ بزنم.

نه دیگه ! قفل رو قراره عمو سعید بزنه Big Grin
2013AS90xx≈فرم ها: ایمیل به (kccdv@state.gov)≈کارنت: 10 می≈مصاحبه: 30جولای، کلیرنس با فرم 9 سوالی≈کلیر: 17 سپتامبر≈مقصد: Urbana, IL بوذ! ≈هزینه ها: 1000 سبزی.
به تاریخ پیوستیم ...
(2013-05-23 ساعت 11:23)payam62 نوشته:  دوستان ، کلاً از این دوره چند نفر آنکارا هستیم ؟ خانمی به اسم یلدا25 هم بودن ولی این 2 روزه خبری نیست ازشون. فرک کنم هر هفته نوبت یکیمون بشه با این ترتیبی که من میبینم !
Cool اینم خبر! من هفته اول جولای مصاحبه دارم انکارا
تشکر کنندگان: Hedieh20 ، farshadsh ، tajhizgaran ، گل نهال ، Given ، payam62 ، oghs ، soruosh
(2013-05-26 ساعت 23:29)jazirehh نوشته:  ولی انصافاً این دفعه خیلی زود گذشت Big Grin

نوید؟!!، نوید؟!!! این راااا از دل مااااااااااااااااااا بپرس ای آقا!!!!Big GrinCool

(2013-05-26 ساعت 23:33)امیر مهاجر نوشته:  ۶ روز دیگه بولتن ویزا کامینگ سون میشه و شمارش معکوس برای تمام شدن این انتظار طولانی و نفس گیر آغاز میشه.

حس خوب و باعث دل گرمیه وقتی می بینی دوستانی که دیگه با این تاپیک می تونن کاری نداشته باشن، می آن و به ما سر می زنن و نگران تک تک بچه ها هستندSmile
از طرف تمام لژ نشینااااان کارنتی از شمااااااا تشکر می کنمBig GrinSmile
کیس نامبر: **2013AS000103 / برنده: سری دوم / روئیت قبولی: 29 october/زمان مصاحبه: هفته اولAUGUST(هفته دوم مرداد)/ مدت زمان کلیرنس: 22 روز(9 شهریور)/مقصد: دالاس
لژ نشینان عزیز :

فقط‏ ‏و‏ ‏فقط‏ ‏و‏ ‏فقط‏ ‏14 روز‏ ‏مانده‏ ‏..............
گرفتن ویزای یک ضرب در آگوست برای لاتاری 2013 با کیس نامبر 9925 در تنها سالی که قبولی مرحله دوم اعلام شد که ما جزو اون خوش شانسها بودیم Big GrinBig Grin - ساکن سن حوزه از سپتامبر 2013
تشکر کنندگان: farshadsh ، ali.agha ، گل نهال ، jazirehh ، Chosey ، Hedieh20 ، payam62 ، mehdi110 ، amiz.abdollah ، oghs ، soruosh ، elmira_fa

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان