کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ها
لحظه دیدار نزدیکست
باز من دیوانه ام,مستم
باز می لرزد دلم ,دستم
باز گویی در جهان دیگری هستم...
مهدی اخوان ثالث
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
2013AS000092xx/سه نفر/نامه اول:1می 2012/ارسال فرم ها DHL/نامه دوم :16می 2013/مصاحبه 11جولای ابوظبی/ یک ضرب /ساکن Fair faxویرجینیا
I make a bridge out of difficulties to pass ...not a vortex to sink..
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، Hedieh20 ، jazirehh ، itsmasoud ، payam62 ، گل نهال ، mehdi110 ، oghs ، Ladan-m
خوب به سلامتی ایشالا که بقیه دوستان تا دو هفته دیگه کارنت میشن Smileتبریک میگم پیشاپیش به دوستای صبورم میدونین که خیلی شادی و هورا داره این سری کارنتی ها Big Grin چون دیگه پرونده ها تمومه و هیچ منتظری بابت کارنتی نداریم یک خان از چند خان دود میشه و به هوا میره Tongueاز اون طرف هم سر از ما بهترون سفارتها خلوت میشه و روند کلیر تسریع بیشتری به خودش میگیره اولین نفری هستم که خیلی تبریک میگمSmile

تشکر کنندگان: farshadsh ، tajhizgaran ، elmira_fa ، ali.agha ، Hedieh20 ، jazirehh ، payam62 ، گل نهال ، mehdi110 ، amiz.abdollah ، oghs ، soruosh
(2013-05-27 ساعت 09:19)sayeh20 نوشته:  
(2013-05-26 ساعت 23:29)jazirehh نوشته:  ولی انصافاً این دفعه خیلی زود گذشت Big Grin

نوید؟!!، نوید؟!!! این راااا از دل مااااااااااااااااااا بپرس ای آقا!!!!Big GrinCool

(2013-05-26 ساعت 23:33)امیر مهاجر نوشته:  ۶ روز دیگه بولتن ویزا کامینگ سون میشه و شمارش معکوس برای تمام شدن این انتظار طولانی و نفس گیر آغاز میشه.
به امید روزی که برای هدیه عزیز هورا بکشم. هم برای کارنت شدنش و هم برای ویزای یکضربش.
به امید روزی که برای کارنت شدن همه شما عزیزان هــــــــــــــــــورا بکشم و به در این تاپیک یه قفل بزرگ بزنم.

حس خوب و باعث دل گرمیه وقتی می بینی دوستانی که دیگه با این تاپیک می تونن کاری نداشته باشن، می آن و به ما سر می زنن و نگران تک تک بچه ها هستندSmile
از طرف تمام لژ نشینااااان کارنتی از شمااااااا تشکر می کنمBig GrinSmile

آخی ...
می دونم دختر خوب ... اما یادت باشه که بهت چی گفتم Wink از اونجائی که تو یک ضربی، از همه ماها زودتر میری ... این سری کارنتی هم خیلی زود گذشت Big Grin همین که من می گم Cool
2013AS88XX ♪ مصاحبه:جون ♪ یکضرب کنسولگری ایروان مقصد:CA♪ سفرنامه
♪ دلم مي خواهـد خانه اي داشته باشم پُـر دوست ... ♪
(2013-05-27 ساعت 13:12)jazirehh نوشته:  
(2013-05-27 ساعت 09:19)sayeh20 نوشته:  
(2013-05-26 ساعت 23:29)jazirehh نوشته:  ولی انصافاً این دفعه خیلی زود گذشت Big Grin

نوید؟!!، نوید؟!!! این راااا از دل مااااااااااااااااااا بپرس ای آقا!!!!Big GrinCool

(2013-05-26 ساعت 23:33)امیر مهاجر نوشته:  ۶ روز دیگه بولتن ویزا کامینگ سون میشه و شمارش معکوس برای تمام شدن این انتظار طولانی و نفس گیر آغاز میشه.
به امید روزی که برای هدیه عزیز هورا بکشم. هم برای کارنت شدنش و هم برای ویزای یکضربش.
به امید روزی که برای کارنت شدن همه شما عزیزان هــــــــــــــــــورا بکشم و به در این تاپیک یه قفل بزرگ بزنم.

حس خوب و باعث دل گرمیه وقتی می بینی دوستانی که دیگه با این تاپیک می تونن کاری نداشته باشن، می آن و به ما سر می زنن و نگران تک تک بچه ها هستندSmile
از طرف تمام لژ نشینااااان کارنتی از شمااااااا تشکر می کنمBig GrinSmile
آخی ...
می دونم دختر خوب ... اما یادت باشه که بهت چی گفتم Wink از اونجائی که تو یک ضربی، از همه ماها زودتر میری ... این سری کارنتی هم خیلی زود گذشت Big Grin همین که من می گم Cool

من من
من چی ؟؟؟؟؟
منم یه ضرب میگیرم ؟؟
Rolleyes
شماره کیس:2013AS00106## تاریخ رویت قبولی:OCT 23
کنسولگری:ایروان تعداد افراد منظور در کیس :1 ارسال فرمهای سری اول:25 OCT مصاحبه : هفته اول اگوست , ویزا : ------
تشکر کنندگان: payam62 ، oghs ، farshadsh ، گل نهال ، soruosh ، tajhizgaran ، Hedieh20
پیچ و خم ها برای کاروان اهمیت نداره چون رو رسیدن تمرکز کرده...
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
2013AS000092xx/سه نفر/نامه اول:1می 2012/ارسال فرم ها DHL/نامه دوم :16می 2013/مصاحبه 11جولای ابوظبی/ یک ضرب /ساکن Fair faxویرجینیا
I make a bridge out of difficulties to pass ...not a vortex to sink..
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، payam62 ، amir82 ، oghs ، elmira_fa ، گل نهال ، Saeedv13
لژ نشینان عزیز :

فقط‏ ‏و‏ ‏فقط‏ ‏و‏ ‏فقط‏ ‏13 روز‏ ‏مانده‏ ‏..............
گرفتن ویزای یک ضرب در آگوست برای لاتاری 2013 با کیس نامبر 9925 در تنها سالی که قبولی مرحله دوم اعلام شد که ما جزو اون خوش شانسها بودیم Big GrinBig Grin - ساکن سن حوزه از سپتامبر 2013
تشکر کنندگان: payam62 ، amir82 ، oghs ، Chosey ، elmira_fa ، Hedieh20 ، farshadsh ، گل نهال ، Saeedv13
[عکس: 2a6vt9d2lw1em78wvqk.jpg]
شماره کیس:2013AS00106## تاریخ رویت قبولی:OCT 23
کنسولگری:ایروان تعداد افراد منظور در کیس :1 ارسال فرمهای سری اول:25 OCT مصاحبه : هفته اول اگوست , ویزا : ------
تشکر کنندگان: payam62 ، amir82 ، oghs ، shani89 ، elmira_fa ، tajhizgaran ، Hedieh20 ، farshadsh ، گل نهال ، Saeedv13 ، amiz.abdollah ، sh_aytak
[عکس: 60872993095487616674.jpg]
2013AS90xx≈فرم ها: ایمیل به (kccdv@state.gov)≈کارنت: 10 می≈مصاحبه: 30جولای، کلیرنس با فرم 9 سوالی≈کلیر: 17 سپتامبر≈مقصد: Urbana, IL بوذ! ≈هزینه ها: 1000 سبزی.
به تاریخ پیوستیم ...
یعنی امیر 82 یه دونه باشه ...
رفته آنکارا برای اون کارا، ولی بازم میاد اینجا به بولتن سر میزنه ...
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++
2013AS88XX ♪ مصاحبه:جون ♪ یکضرب کنسولگری ایروان مقصد:CA♪ سفرنامه
♪ دلم مي خواهـد خانه اي داشته باشم پُـر دوست ... ♪
خوب دیگه تموم بشه با خیال راحت برم
12 روز
دی
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، payam62 ، farshadsh ، tajhizgaran ، jazirehh ، mrr777 ، Chosey ، گل نهال ، mehdi110 ، farmiz ، Hedieh20 ، oghs ، nooshshahnar ، nika
ای خدااااااااااا حداقل کامینگ سونمون کن مردیم از انتظار...... تازه بعدشم منتظر کلیرنس. امیدوارم تا اخر این ماراتن انتظار دووم بیارمTongue
کیس نامبر : 10xxx، تاریخ رویت قبولی 23 اکتبر، ارسال مدارک 30 اکتبر با پست تی ان تی، تعداد افراد 2 نفر
مصاحبه 19 اگوست،ابوظبی ، کلیرنس دقیقا دو هفته بعد. دریافت ویزا 15 سپتامبر,اقامت سن حوزه کالیفرنیا
++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
تشکر کنندگان: گل نهال ، Saeedv13 ، mehdi110 ، farmiz ، Hedieh20 ، oghs ، nika ، farshadsh
با همه وجود آروز می کنم هر چه زودتر همتون کارنت بشید. من که سری قبل کارنت شدم باز هم احساس می کنم تا همه کارنت نشن از ته وجود خوشحال نیستم. به امید اینکه همه بچه های مهاجرسرا یه روز فیتیله همه صفحات 2013 رو بکشن پایین و فقط در مورد زندگی در آمریکا با هم صحبت کنن. آمین
کیس نامبر:--2013AS96 : نامه اول:22 اکتبر
افراد کیس:یک نفر :کارنت: 10 می 2013 : نامه دوم 18 می 2013
تاریخ مصاحبه: هفته اول جولای 2013
ویزای یک ضرب. مقصد اول کالیفرنیا.
Cool
تشکر کنندگان: گل نهال ، ali.agha ، itsmasoud ، usa lover ، A.d ، mahsa3017 ، mehdi110 ، alireza2753 ، DIVE ، farmiz ، Hedieh20 ، oghs ، nika ، mohssen ، spd-r ، sadeghi897 ، marsha ، farshadsh ، shani89 ، tajhizgaran
بچه ها این دفعه دیگه همه کارنت می شین و در اینجا را قفل می کنیم و میریم....
خطر پیشرفت کار هر گروهی از نظر اقبال من هستم که کارنتی از من گذشت، پس دوستان نگرانی به خودتون راه ندید...
فقط دوستانی که اواخر جون دارن میان ارمنستان مواظب باشن، چون من اونجام... ممکنه اتفاقات عجیبی بیافته
كيس نامبر : 2013AS000087xx
دیدن قبولی: 2-May
ارسال مدارك:30- May ، پست TNT
مصاحبه: 4 تیر
دريافت ويزا: یک ضرب- 5تیر!
دريافت گرين كارت:
تشکر کنندگان: farmiz ، Hedieh20 ، oghs ، payam62 ، گل نهال ، nika ، sadeghi897 ، farshadsh ، shani89 ، tajhizgaran
قلب من تند میزنه وقتی میام تو این تاپیک به امید روزهای پر انرزی برای شما که در انتظار هستید من هم آرزومندم همه بدون مشکل به سوی آ م ریکا بریم اینم انرزی مثبت برای شما عزیزان
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Ca no:2013AS68xx ، مصاحبه: آنکارا ١٦ مي نتيجه برگه صورتی
[[/color] سفرنامه کلیرنس ۱۶ آگوست ورود به امریکا ۶ اکتبر ۲۰۱۳

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان