کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ها
(2013-06-03 ساعت 00:53)گل نهال نوشته:  بياين واسه all current جشن بگيريم از حالا
اسپانسرمون هم سايه ٢٠ باشه؛)

من در جشن حتما شرکت می کنم،
اسپانسرتون هم خواهم بود!!، عیبی نداره!!، چه کنیم!، دیوار سری آخری های کارنتی از همه کوتاه ترهBig Grin
دیگه چیزی نمونده!!!!،
لژژژژ نشینان عزیز، کمربندهایتان را محکم ببندید، لطفا نفس های عمیق بکشید و خودتون و حسابی مشغول کنید، مکانیزم مثبت بفرستید برای مکان مصاحبتون،
تا این یک هفته آخر زوووووووووووووووووووووووووووووووووووود تموم بشهSmile
کیس نامبر: **2013AS000103 / برنده: سری دوم / روئیت قبولی: 29 october/زمان مصاحبه: هفته اولAUGUST(هفته دوم مرداد)/ مدت زمان کلیرنس: 22 روز(9 شهریور)/مقصد: دالاس
تشکر کنندگان: itsmasoud ، mamalino10 ، nooshshahnar ، amir82 ، tajhizgaran ، payam62 ، Chosey ، oghs ، Saeedv13 ، گل نهال
مکانیزم مثبت برای مکان مصاحبه دیگه چه صیغه ایه؟!!!! Smile))
من زیاد چیزی نمی نویسم تو فروم، ولی خداییش روزی 100 بار این تاپیک و رفرش می کنم و می خندمااااااا. خداییش حیفه حتی بعد از all current هم در این تاپیک رو ببندین. +++++++++++++++++++++++++ (این انرژی مثبت بود، لطفاً یه توضیحی هم در مورد این مکانیزم مثبت بدین تا اگه از دستمون بر می یاد بفرستیم واسه دوستان) D:
کیس نامبر: 2013AS100## - قبولی نوبت دوم - 1 نفر - ارسال مدارک با ایمیل 19 نوامبر - مصاحبه 19 آگوست ابوظبی - آپدیت 28 آگوست - کلیر 3 سپتامبر - ویزا 12 سپتامبر - کالیفرنیا
تشکر کنندگان: nooshshahnar ، tajhizgaran ، payam62 ، oghs ، گل نهال
امشب خبرای خوب در راهه
همگی کارنت و بعدشم خلاص
مبارکتون باشه
خدایا آخر نفهمیدم اینجایی که هستم تقدیر من است یا تقصیر من...
تشکر کنندگان: amir82 ، tajhizgaran ، oghs ، گل نهال
امشب شبه رقصه...غصه دیگه بسه
امشب شبه نوره...شب رقص و سروره
امشب انگاری ساعت 12 کامینگ سونه....Cool
کیس نامبر:**2013AS000089_کنسولگری:آنکارا_دیدن قبولی:ماه می_ارسال_فرم‌ها: ماه جون با پست_مقصد:نیویورک_ مصاحبه: هفته اول جولای
نتیجه مصاحبه: یک ضربدر یک ضربShy
تشکر کنندگان: payam62 ، tajhizgaran ، گل نهال ، nooshshahnar ، amir82
[عکس: 15729299792488726225.jpg]
2013AS90xx≈فرم ها: ایمیل به (kccdv@state.gov)≈کارنت: 10 می≈مصاحبه: 30جولای، کلیرنس با فرم 9 سوالی≈کلیر: 17 سپتامبر≈مقصد: Urbana, IL بوذ! ≈هزینه ها: 1000 سبزی.
به تاریخ پیوستیم ...
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، oghs ، Saeedv13 ، a.jahangiri ، Chosey ، گل نهال ، nooshshahnar ، Hedieh20 ، farshadsh ، amir82 ، maryam_a
دوستان عزیز

یک سئوال برای من پیش اومده و اون اینکه KCC که هر ماه برای آسیا بین 800 تا 1100 نفر رو کارنت می کرد چطوری با توجه به دوماه آگوست و سپتامبر که برای وقت مصاحبه مونده و تعداد باقیمانده تا 12000 نفری رو که توی آسیا برنده اعلام کرده ، میتونه برای همه افراد باقیمانده وقت مصاحبه بگذاره ؟؟؟؟
گرفتن ویزای یک ضرب در آگوست برای لاتاری 2013 با کیس نامبر 9925 در تنها سالی که قبولی مرحله دوم اعلام شد که ما جزو اون خوش شانسها بودیم Big GrinBig Grin - ساکن سن حوزه از سپتامبر 2013
تشکر کنندگان: oghs ، payam62 ، farshadsh
(2013-06-03 ساعت 10:49)payam62 نوشته:  
[عکس: 15729299792488726225.jpg]

من نیز برین باورم پیام جون....Shy
کیس نامبر:**2013AS000089_کنسولگری:آنکارا_دیدن قبولی:ماه می_ارسال_فرم‌ها: ماه جون با پست_مقصد:نیویورک_ مصاحبه: هفته اول جولای
نتیجه مصاحبه: یک ضربدر یک ضربShy
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، payam62 ، گل نهال ، farshadsh
(2013-06-03 ساعت 10:52)tajhizgaran نوشته:  دوستان عزیز

یک سئوال برای من پیش اومده و اون اینکه KCC که هر ماه برای آسیا بین 800 تا 1100 نفر رو کارنت می کرد چطوری با توجه به دوماه آگوست و سپتامبر که برای وقت مصاحبه مونده و تعداد باقیمانده تا 12000 نفری رو که توی آسیا برنده اعلام کرده ، میتونه برای همه افراد باقیمانده وقت مصاحبه بگذاره ؟؟؟؟

کی گفته 12 هزار نفر باقی موندن از آسیا ؟؟؟؟
آخرین شماره ای که من دیدم از آسیا تو کل این دوره شماره خودم بوده
یعنی وقتی اسم من در اومد دیگه برقهارو خاموش کرده بودن داشتن میرفتن که اپراتور گفت دیگه آخری رو هم برداریم گناه داره Big Grin
شماره کیس:2013AS00106## تاریخ رویت قبولی:OCT 23
کنسولگری:ایروان تعداد افراد منظور در کیس :1 ارسال فرمهای سری اول:25 OCT مصاحبه : هفته اول اگوست , ویزا : ------
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، payam62 ، گل نهال ، Hedieh20 ، oghs ، farshadsh ، sasbk ، amiz.abdollah ، amir82 ، leily52 ، elmira_fa ، soruosh
(2013-06-03 ساعت 13:03)Chosey نوشته:  

کی گفته 12 هزار نفر باقی موندن از آسیا ؟؟؟؟
آخرین شماره ای که من دیدم از آسیا تو کل این دوره شماره خودم بوده
یعنی وقتی اسم من در اومد دیگه برقهارو خاموش کرده بودن داشتن میرفتن که اپراتور گفت دیگه آخری رو هم برداریم گناه داره Big Grin

منظور من تعداد اعلام شده برندگان در کل آسیا بود :

http://travel.state.gov/visa/immigrants/..._5715.html

که طبق جدول در سایت مجموع تعداد اونها 16045 نفر اعلام شده و شامل تمام کشورهای آسیایی که برندگان از اونجا انتخاب شده اند می باشد .
ولی تا الان تا 9850 فقط کارنت شده اند و سئوال من در مورد بقیه کیس نامبرها تا نفر آخر هست .
گرفتن ویزای یک ضرب در آگوست برای لاتاری 2013 با کیس نامبر 9925 در تنها سالی که قبولی مرحله دوم اعلام شد که ما جزو اون خوش شانسها بودیم Big GrinBig Grin - ساکن سن حوزه از سپتامبر 2013
تشکر کنندگان: payam62 ، Hedieh20 ، oghs ، farshadsh ، Chosey ، leily52

تا كيس ١٠٧٠٠ توي اين سايت ديده شده، توي آسيا تعداد ١٦٠٠٠ نفر كه حدود ١٠٨٠٠ كيس اعلام شده
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، payam62 ، Hedieh20 ، farshadsh ، sadeghi897 ، amiz.abdollah ، oghs ، leily52 ، soruosh
بچه ها چون ترکیه فعلا شلوغ پلوغه احتمالا این ماه کسی رو انکارا نمیندازن یعنی یا ابوظبی میریم یا ایروان . من که از خدامه انکارا نیوفتم
کیس نامبر : 10xxx، تاریخ رویت قبولی 23 اکتبر، ارسال مدارک 30 اکتبر با پست تی ان تی، تعداد افراد 2 نفر
مصاحبه 19 اگوست،ابوظبی ، کلیرنس دقیقا دو هفته بعد. دریافت ویزا 15 سپتامبر,اقامت سن حوزه کالیفرنیا
(2013-06-03 ساعت 13:28)گل نهال نوشته:  

تا كيس ١٠٧٠٠ توي اين سايت ديده شده، توي آسيا تعداد ١٦٠٠٠ نفر كه حدود ١٠٨٠٠ كيس اعلام شده

این‏ ‏عدد‏ ‏۱۰۸۰۰‏ ‏رو‏ ‏از‏ ‏کجا‏ ‏آوردی‏ ‏؟‏ ‏منبع‏ ‏خبر‏ ‏؟
تشکر کنندگان: farshadsh ، payam62 ، sadeghi897 ، oghs ، leily52
(2013-06-03 ساعت 15:38)tajhizgaran نوشته:  
(2013-06-03 ساعت 13:28)گل نهال نوشته:  

این‏ ‏عدد‏ ‏۱۰۸۰۰‏ ‏رو‏ ‏از‏ ‏کجا‏ ‏آوردی‏ ‏؟‏ ‏منبع‏ ‏خبر‏ ‏؟

چونكه كيس نامبر ##١٠٧ در مهاجرسرا هستند
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
تشکر کنندگان: farshadsh ، tajhizgaran ، payam62 ، sadeghi897 ، amir82 ، oghs ، leily52 ، soruosh
عجب تاپیکیه اینجا ، چه جوِ قوی حاکمه Big Grin انگار ورزشگاه آزادیه ..! موج مکزیکی میرن، دست، سوت، هورا ، پرچمم تکون میدن ... آدم ادرنالین خونش میره بالا
ما که باید حالا حالا صبر کنیم ...
همتون موفق باشین
2014AS000037xx : C/N ، رویت قبولی : May 5 ، ارسال مدارک : May 13 ، تایید مدارک : May 16 ، سفارت : ابوظبی ،
Current : 9th On January
When you want something all the universe conspires in helping you to achieve it ., Paulo coelho

It's a Learning English Application By U.S Goverment For Whom Just Came To America, Give it a try Guys ... GoodLuck
روزهای سخت دوام نمیارن
ولی آدمای سخت چرا...
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
2013AS000092xx/سه نفر/نامه اول:1می 2012/ارسال فرم ها DHL/نامه دوم :16می 2013/مصاحبه 11جولای ابوظبی/ یک ضرب /ساکن Fair faxویرجینیا
I make a bridge out of difficulties to pass ...not a vortex to sink..
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، payam62 ، گل نهال ، amir82 ، Hedieh20 ، Ladan-m ، oghs ، leily52 ، elmira_fa

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان