کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ها
منتظر آل هستیم.
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، payam62 ، Chosey ، farshadsh ، mediise ، گل نهال ، amir82 ، Hedieh20 ، oghs ، leily52 ، elmira_fa ، soruosh
همه با هم.فقط.....روز دیگه.بریم دیگه بر نگردیم
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، payam62 ، farshadsh ، sadeghi897 ، amiz.abdollah ، amir82 ، Hedieh20 ، oghs ، leily52 ، soruosh
هورراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
Upcoming month's visa bulletin: July 2013 (Coming Soon) مبارک باشه... ایشااله آخرين ماهه
2013AS7XXX
ایروانسه نفرمدت انتظار : 80 روز
رنگین کمان پاداش کسانیست که تا آخرین قطره باران صبر میکنند.
کا مینگ سونمون مبااااااااااررررک
کیس نامبر : 10xxx، تاریخ رویت قبولی 23 اکتبر، ارسال مدارک 30 اکتبر با پست تی ان تی، تعداد افراد 2 نفر
مصاحبه 19 اگوست،ابوظبی ، کلیرنس دقیقا دو هفته بعد. دریافت ویزا 15 سپتامبر,اقامت سن حوزه کالیفرنیا
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، mani.iht ، sadeghi897 ، spd-r ، payam62 ، گل نهال ، amir82 ، Hedieh20 ، farshadsh ، Saeedv13 ، oghs ، leily52 ، elmira_fa ، Chosey
(2013-06-03 ساعت 19:27)mahsa3017 نوشته:  کا مینگ سونمون مبااااااااااررررک
مبارک به همهSmile
کیس:82xx//مقصد:هيوستون/سفارت:ابوظبی..ویزا:۱ضرب ولي با بدبختيBig Grin
July 2013 (Coming Soon بالاخره اومد . خدایا شکرت که آخرین coming soon رو هم دیدم

شکررررررررررررررررررررررررررررررررررت خداااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
کیس نامبر:2013AS9800/تعداد افراد کیس:2 نفر/مصاحبه: 6 آگوست ، بمبئی ، ویزا : رفتیم لب دریا ، خشک شد
تشکر کنندگان: sadeghi897 ، mani.iht ، payam62 ، amiz.abdollah ، گل نهال ، amir82 ، Hedieh20 ، majid194 ، farshadsh ، oghs ، leily52
کامینگ سون رو به سایه 20 پرانرژی به طور خاص تبریک می گم
دی
با تچکر
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان: mani.iht ، mehdiii ، payam62 ، amiz.abdollah ، گل نهال ، amir82 ، Hedieh20 ، farshadsh ، usa lover ، oghs ، leily52
سلام.
تبریکات صمیمانه ی مرا هم پذیرا باشین دوستان.
وعده ما هفته دیگه همین موقع همین جا Big Grin
2013AS90xx≈فرم ها: ایمیل به (kccdv@state.gov)≈کارنت: 10 می≈مصاحبه: 30جولای، کلیرنس با فرم 9 سوالی≈کلیر: 17 سپتامبر≈مقصد: Urbana, IL بوذ! ≈هزینه ها: 1000 سبزی.
به تاریخ پیوستیم ...
تشکر کنندگان: mehdiii ، amiz.abdollah ، گل نهال ، amir82 ، Hedieh20 ، DIVE ، farshadsh ، Ladan-m ، sadeghi897 ، ali.agha ، oghs ، leily52 ، elmira_fa ، ald ، tajhizgaran ، Chosey ، shani89
(2013-06-03 ساعت 20:01)sadeghi897 نوشته:  کامینگ سون رو به سایه 20 پرانرژی به طور خاص تبریک می گم
دی
با تچکر

بنده خدا روحش هم خبر نداشت، کلی ذوق کرد وقتی خبر رو شنید Big Grin
من هم به همه دوستان عزیز تبریک میگم.
مراقب باشید که کارهای باقی مانده رو به موقع انجام بدید (واکسن های باقی مانده + گواهی مانده حساب + جمع آوری و ترجمه مدارک) .
تشکر کنندگان: payam62 ، mani.iht ، amiz.abdollah ، Szsanazsz ، amir82 ، Hedieh20 ، farshadsh ، Ladan-m ، usa lover ، sadeghi897 ، Saeedv13 ، oghs ، nika ، leily52 ، elmira_fa ، soruosh ، shani89 ، rezagh
الان زود نیست واسه نامه بانک؟!؟!؟
تشکر کنندگان: amir82 ، payam62 ، farshadsh ، sadeghi897 ، oghs ، leily52 ، shani89
(2013-06-03 ساعت 21:05)amiz.abdollah نوشته:  الان زود نیست واسه نامه بانک؟!؟!؟
اگر همین فردا بری دنبالش، زوده. من هم منظورم این بود که به فکر این کارها باشید. ممکنه بعضی از دوستان برای تهیه پول با محدودیت مواجه باشن و زمان ببره که مبلغ مورد نظر رو فراهم کنند.
تشکر کنندگان: گل نهال ، amiz.abdollah ، amir82 ، payam62 ، Hedieh20 ، farshadsh ، sadeghi897 ، oghs ، leily52 ، shani89 ، rezagh
(2013-06-03 ساعت 18:34)mlo نوشته:  هورراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
Upcoming month's visa bulletin: July 2013 (Coming Soon) مبارک باشه... ایشااله آخرين ماهه

هوررررررااااااااااا امیدوارم همه کارنت بشید..Big GrinBig Grin
کیس: 2013AS000090XX مصاحبه : ابوظبی 22 جولای کلیر : 18 آگوست ویزا : 28 آگوست
تعداد افراد كيس: 2 نفر سفر اول به آمریکا: 19 feb دریافت گرین کارت : 3 april
تشکر کنندگان: گل نهال ، mani.iht ، amir82 ، payam62 ، Hedieh20 ، farshadsh ، ali.agha ، oghs ، leily52 ، vmware ، amiro0008 ، tajhizgaran
دوستان عزیز هم واگنی آخررررررر قطار لاتاری سال 2013 کامینگ سونتون مباااااااااااارک.Big GrinSmile
اول از"mehdiii" ممنونم که این خبر و بهم داد و به شدت خوشحال شدم چون فکر می کردم آخر شب خبرش میآد.
از خانم یا آقای "mlo" هم سپاسگزارم که این خبر و تو تاپیک گذاشتند و باعث خوشحالی بچه ها شدند.
صادقی جاااان خیلی ممنونم از لطفت و محبتی که داری.
انشا الله هفته آینده چنین روزی همه با هم خوشحالی می کنیم.
آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآ مینSmile
کیس نامبر: **2013AS000103 / برنده: سری دوم / روئیت قبولی: 29 october/زمان مصاحبه: هفته اولAUGUST(هفته دوم مرداد)/ مدت زمان کلیرنس: 22 روز(9 شهریور)/مقصد: دالاس
تبریکککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککک
دوستای صبورم
شاد باشید برای همیشه...
2013AS000092xx/سه نفر/نامه اول:1می 2012/ارسال فرم ها DHL/نامه دوم :16می 2013/مصاحبه 11جولای ابوظبی/ یک ضرب /ساکن Fair faxویرجینیا
I make a bridge out of difficulties to pass ...not a vortex to sink..
تشکر کنندگان: Hedieh20 ، payam62 ، sadeghi897 ، Saeedv13 ، amiz.abdollah ، گل نهال ، oghs ، ald ، leily52 ، elmira_fa ، vmware ، amir82 ، soruosh ، tajhizgaran
و بدین سان، استاد صادقی به یکی از آرزوهاش رسید.Big Grin (دیدن کارنتی همه ی بچه ها )
2013AS90xx≈فرم ها: ایمیل به (kccdv@state.gov)≈کارنت: 10 می≈مصاحبه: 30جولای، کلیرنس با فرم 9 سوالی≈کلیر: 17 سپتامبر≈مقصد: Urbana, IL بوذ! ≈هزینه ها: 1000 سبزی.
به تاریخ پیوستیم ...
تشکر کنندگان: sadeghi897 ، Saeedv13 ، ali.agha ، گل نهال ، oghs ، leily52 ، vmware ، amir82 ، Ali.US ، soruosh ، farshadsh ، Hedieh20

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان