کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ها
(2013-06-03 ساعت 20:38)mehdiii نوشته:  
(2013-06-03 ساعت 20:01)sadeghi897 نوشته:  کامینگ سون رو به سایه 20 پرانرژی به طور خاص تبریک می گم
دی
با تچکر
بنده خدا روحش هم خبر نداشت، کلی ذوق کرد وقتی خبر رو شنید Big Grin
من هم به همه دوستان عزیز تبریک میگم.
مراقب باشید که کارهای باقی مانده رو به موقع انجام بدید (واکسن های باقی مانده + گواهی مانده حساب + جمع آوری و ترجمه مدارک) .
فکر کنم اولین ماهی هست که دیگه کاری نداره در بین چند ماه گذشته Big GrinCoolTongue کامل امار لحظه به لحظه داشت،دی
@پیام جان
اوهوووووووووووم خیالم راحت می شه می رم ، دی
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان: payam62 ، mehdiii ، گل نهال ، oghs ، leily52 ، vmware ، amir82 ، farshadsh ، tajhizgaran ، Hedieh20
فامیل دور هستم و صمیمانه کامینگ سون رو تبریک می گم....Big Grin
الان چجوریم...Big Grin
کیس نامبر:**2013AS000089_کنسولگری:آنکارا_دیدن قبولی:ماه می_ارسال_فرم‌ها: ماه جون با پست_مقصد:نیویورک_ مصاحبه: هفته اول جولای
نتیجه مصاحبه: یک ضربدر یک ضربShy
تشکر کنندگان: mlo ، گل نهال ، ali.agha ، payam62 ، mani.iht ، leily52 ، elmira_fa ، vmware ، amir82 ، soruosh ، amiz.abdollah ، farshadsh ، tajhizgaran ، Chosey
6 روز دیگه
کیس نامبر:2013AS9800/تعداد افراد کیس:2 نفر/مصاحبه: 6 آگوست ، بمبئی ، ویزا : رفتیم لب دریا ، خشک شد
تشکر کنندگان: payam62 ، ald ، leily52 ، گل نهال ، elmira_fa ، vmware ، amir82 ، amiz.abdollah ، farshadsh ، oghs ، tajhizgaran ، Hedieh20 ، sadeghi897 ، Chosey
منم به همه دوستان تبریک میگم...و خیلی خوشحال شدم ..
میگما ما که با کامینگ سون اینقدر خوشحال میشیم هفته دیگه که آل کارنت بشیم میخوایم اینجا رو بترکونیم دیگه.... Smile با اینکه کلی راه داریم ولی هر مرحله ی این پروسه اشتیاق و اضطراب خودشو داره که من عاشقشم...Smile
کیس نامبر: 2013AS0000105xx • ارسال فرمها: DHL • افراد كيس 2 نفر • کنسولگری: ایروان • مصاحبه:7 آگوست • کلیرنس • 31 آگوست کلیر • مقصد: Houston •
سلام دوستان من از سایت بولتن سردرنمیارم.کجاش نوشته که الان کیارو دارن میگیرن؟
برای 2014 کی شروع میشه؟
میشه بهم یاد بدین که چطوریه؟
تشکر کنندگان: behfaza ، payam62 ، oghs ، Saeedv13
فقط‏ ‏و‏ ‏فقط‏ ‏و‏ ‏فقط‏ ‏و‏ ‏فقط‏ ‏و‏ ‏فقط‏ ‏و‏ ‏فقط‏ ‏شش‏ ‏روز‏ ‏مانده‏ ‏..............
گرفتن ویزای یک ضرب در آگوست برای لاتاری 2013 با کیس نامبر 9925 در تنها سالی که قبولی مرحله دوم اعلام شد که ما جزو اون خوش شانسها بودیم Big GrinBig Grin - ساکن سن حوزه از سپتامبر 2013
تشکر کنندگان: گل نهال ، farshadsh ، payam62 ، oghs ، Hedieh20 ، Chosey
(2013-06-04 ساعت 18:07)mina000 نوشته:  سلام دوستان من از سایت بولتن سردرنمیارم.کجاش نوشته که الان کیارو دارن میگیرن؟
برای 2014 کی شروع میشه؟
میشه بهم یاد بدین که چطوریه؟
سرکار مینا خانم
این پست گذاشتن شما در تاپیک های جدی باعث انبساط خاطر ما شده استSmile. برای این که به قول شما سر در بیارین که الان کیا رو دارن می گیرن!!! به سایت بولتن ویزا در اینجا مراجعه کنید. در مقابل This month's visa bulletin نام یک ماه میلادی نوشته شده. وقتی روش کلیک می کنین صفحه دیگه ای باز میشه. در جدول آخر روبروی Asia عددی نوشته شده. اون عدد شماره پرونده ای از آسیاست که برای ماه آینده میلادی پروندشون به جریان میوفته و اصطلاحاً کارنت میشن. برای 2013ایها اولین دوره کارنتی ها در سپتامبر 2012 و تا کیس نامبر 1900 اعلام شد.
الان برای ماه ژوئن همچین جدولی می بینین:
[عکس: attachment.php?aid=2916]

و قراره چند روزه دیگه همچین چیزی ببینیمRolleyes:
[عکس: attachment.php?aid=2917]
Upcoming month's visa bulletin: July 2013 Coming Soon
خوشم میاد 2014 از الان منتظر کارنت شدن هستن
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان: mlo ، amiz.abdollah ، mani.iht ، گل نهال ، shaso ، payam62 ، farshadsh ، Hedieh20 ، amir82 ، shani89 ، oghs ، aghaghia ، زری وحدتی
كارنت شدم كيس نامبر ٢٠١٤ كي شروع ميشه؟
تشکر کنندگان: sadeghi897 ، amiz.abdollah ، shaso ، lilac ، oghs
با تاخیر و شرمندگی زیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــاد
هــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــورا کامینگ سون شدیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــم

[عکس: 4dm4u67x1m0l1wwccj6.jpg]

(2013-06-03 ساعت 22:29)sayeh20 نوشته:  دوستان عزیز هم واگنی آخررررررر قطار لاتاری سال 2013 کامینگ سونتون مباااااااااااارک.Big GrinSmile
اول از"mehdiii" ممنونم که این خبر و بهم داد و به شدت خوشحال شدم چون فکر می کردم آخر شب خبرش میآد.
از خانم یا آقای "mlo" هم سپاسگزارم که این خبر و تو تاپیک گذاشتند و باعث خوشحالی بچه ها شدند.
صادقی جاااان خیلی ممنونم از لطفت و محبتی که داری.
انشا الله هفته آینده چنین روزی همه با هم خوشحالی می کنیم.
آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآ مینSmile

ایشالـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــا
دست و جیغ و هــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
همـــــــــــــــــــــــــــه لــــــــــــــژ نشینــــــــــــــااااااااااااااا
شماره کیس:2013AS00106## تاریخ رویت قبولی:OCT 23
کنسولگری:ایروان تعداد افراد منظور در کیس :1 ارسال فرمهای سری اول:25 OCT مصاحبه : هفته اول اگوست , ویزا : ------
تشکر کنندگان: sadeghi897 ، amiz.abdollah ، mani.iht ، Saeedv13 ، گل نهال ، shaso ، lilac ، payam62 ، farshadsh ، Hedieh20 ، shani89 ، DIVE ، oghs ، saeid-ss ، elmira_fa ، sepideh_
chosey جان داریم به انتهای کامینگ سون میرسیم هنو این شکلک عصبانیه قلقلکش بده بخنده باااااااااااااااااا...

+++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++
تشکر کنندگان: Chosey ، mani.iht ، گل نهال ، shaso ، lilac ، payam62 ، farshadsh ، ali.agha ، Hedieh20 ، shani89 ، oghs ، elmira_fa ، sepideh_
(2013-06-04 ساعت 23:28)amiz.abdollah نوشته:  chosey جان داریم به انتهای کامینگ سون میرسیم هنو این شکلک عصبانیه قلقلکش بده بخنده باااااااااااااااااا...

+++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++

عصبانی آخه دفعه پیش ضد حال خورد Big Grin
ببینه آخرش کارنت میشه یا نه
ولی من حالا باهاش صحبت میکنم ببینم چی میشه Wink
کنسولگری:ایروان تعداد افراد منظور در کیس :1 ارسال فرمهای سری اول:25 OCT مصاحبه : هفته اول اگوست , ویزا : ------
تشکر کنندگان: mani.iht ، amiz.abdollah ، tajhizgaran ، گل نهال ، shaso ، lilac ، payam62 ، farshadsh ، Hedieh20 ، oghs
صحبت کردم قبول نکرد Wink

[عکس: 7qu7t6umo762xqojg24.jpg]
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، گل نهال ، lilac ، payam62 ، rezagh ، mani.iht ، farshadsh ، tajhizgaran ، KIMIA2005 ، itsmasoud ، amiz.abdollah ، elmira_fa ، Hedieh20 ، DIVE ، oghs
(2013-06-04 ساعت 22:38)reza.sa نوشته:  كارنت شدم كيس نامبر ٢٠١٤ كي شروع ميشه؟

نیمه ماه آگوست ( یا چند روز زودتر) اولین کارنتی های ۲۰۱۴ اعلام میشه و مصاحبه اولین سری کارنت شده در ماه اکتبر خواهد بود.
به خوشبختی سلام می گویم تا زودتر از راه برسد...
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
2013AS000092xx/سه نفر/نامه اول:1می 2012/ارسال فرم ها DHL/نامه دوم :16می 2013/مصاحبه 11جولای ابوظبی/ یک ضرب /ساکن Fair faxویرجینیا
I make a bridge out of difficulties to pass ...not a vortex to sink..
تشکر کنندگان: گل نهال ، Hedieh20 ، payam62 ، tajhizgaran ، mohammad19911991 ، shani89 ، oghs ، Saeedv13 ، amiz.abdollah ، shaso

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان