کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ها
فقط‏ ‏و‏ ‏فقط‏ ‏و‏ ‏فقط‏ ‏و‏ ‏فقطو‏ ‏فقط‏ ‏پنج‏ ‏روز‏ ‏مانده‏ ‏...............
گرفتن ویزای یک ضرب در آگوست برای لاتاری 2013 با کیس نامبر 9925 در تنها سالی که قبولی مرحله دوم اعلام شد که ما جزو اون خوش شانسها بودیم Big GrinBig Grin - ساکن سن حوزه از سپتامبر 2013
تشکر کنندگان: Chosey ، farshadsh ، Hedieh20 ، گل نهال ، shani89 ، payam62 ، oghs ، Saeedv13 ، shaso
(2013-06-01 ساعت 20:48)payam62 نوشته:  
(2013-06-01 ساعت 20:28)زهرا وحدتی پور نوشته:  سلام
دوستان من تقریبا تا صفحه 65 این پست رو خوندم.خیلی تعداد صفحات بالاست واقعا نمیشد همشو خوند.
الان من یه سوال دارم.
دوستان گرامی 2013 که هنوز دارن میرن مصاحبه و این حرفا و تازه یه عده جدید دارن کارنت مبشن.پس رسما ما 2014 ها ، حالا حالا ها کارنت نمیشیم.درست فهمیدم ؟
یعنی تاریخ کارنت شدن بچه های 2014 حدودا از اواخر مهر شروع میشه ! یا همون اوسط سپتامبر.درسته ؟Big Grin

دوست عزیز ، مصاحبه شما از 1 اکتبر 2013 بر اساس کارنتی ها انجام خواهد شد. هر ماه میلادی ، کارنتی های 2 ماه آینده میلادی را اعلام میکنن . مثلاً وقتی بولتن ویزای ژانویه اعلام میشه ، کارنتی های فوریه و مارس اعلام میشن . به همین ترتیب ، وقتی کارنتی های آگوست 2013 اعلام میشه ، شماره های سپتامبر 2013 و نیز شماره های اکتبر 2013 ( اولین سری از مصاحبه های 2014 ) اعلام میشه . پس شما از آگوست 2013 پیگیر باشین .
موفق باشین .

سلام دوستان ببخشید مرسی‌ از اطلاعت خوبتون
من سایت رو خیلی‌ گشتم چندین سایت پیدا کردم اما گیج شدم
می‌شه دقیقا بگید بچه‌های ۲۰۱۴ زمانی‌ که کارنت میشن داخل کدوم سایت باید متوجه شن ؟ از کجا باید متوجه شد که کارنت شدن یا نه ؟

و واسهٔ بولتن شدنشون کجا باید نگاه کنن ؟

می‌شه لینک هر ۲ رو بهم بدین ؟

من برای آنکارا مدارکم رو پر کردم

ممنونم
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، payam62
(2013-06-05 ساعت 23:49)qazwsxedcrfv نوشته:  
(2013-06-01 ساعت 20:48)payam62 نوشته:  
(2013-06-01 ساعت 20:28)زهرا وحدتی پور نوشته:  سلام
دوستان من تقریبا تا صفحه 65 این پست رو خوندم.خیلی تعداد صفحات بالاست واقعا نمیشد همشو خوند.
الان من یه سوال دارم.
دوستان گرامی 2013 که هنوز دارن میرن مصاحبه و این حرفا و تازه یه عده جدید دارن کارنت مبشن.پس رسما ما 2014 ها ، حالا حالا ها کارنت نمیشیم.درست فهمیدم ؟
یعنی تاریخ کارنت شدن بچه های 2014 حدودا از اواخر مهر شروع میشه ! یا همون اوسط سپتامبر.درسته ؟Big Grin

دوست عزیز ، مصاحبه شما از 1 اکتبر 2013 بر اساس کارنتی ها انجام خواهد شد. هر ماه میلادی ، کارنتی های 2 ماه آینده میلادی را اعلام میکنن . مثلاً وقتی بولتن ویزای ژانویه اعلام میشه ، کارنتی های فوریه و مارس اعلام میشن . به همین ترتیب ، وقتی کارنتی های آگوست 2013 اعلام میشه ، شماره های سپتامبر 2013 و نیز شماره های اکتبر 2013 ( اولین سری از مصاحبه های 2014 ) اعلام میشه . پس شما از آگوست 2013 پیگیر باشین .
موفق باشین .

سلام دوستان ببخشید مرسی‌ از اطلاعت خوبتون
من سایت رو خیلی‌ گشتم چندین سایت پیدا کردم اما گیج شدم
می‌شه دقیقا بگید بچه‌های ۲۰۱۴ زمانی‌ که کارنت میشن داخل کدوم سایت باید متوجه شن ؟ از کجا باید متوجه شد که کارنت شدن یا نه ؟

و واسهٔ بولتن شدنشون کجا باید نگاه کنن ؟

می‌شه لینک هر ۲ رو بهم بدین ؟

من برای آنکارا مدارکم رو پر کردم

ممنونم

صفحه قبل پست عمو سعید رو مطالعه کن .
گرفتن ویزای یک ضرب در آگوست برای لاتاری 2013 با کیس نامبر 9925 در تنها سالی که قبولی مرحله دوم اعلام شد که ما جزو اون خوش شانسها بودیم Big GrinBig Grin - ساکن سن حوزه از سپتامبر 2013
تشکر کنندگان: amiz.abdollah ، payam62 ، qazwsxedcrfv ، farshadsh
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
کیس: 2013AS000090XX مصاحبه : ابوظبی 22 جولای کلیر : 18 آگوست ویزا : 28 آگوست
تعداد افراد كيس: 2 نفر سفر اول به آمریکا: 19 feb دریافت گرین کارت : 3 april
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، shaso ، payam62 ، گل نهال ، n51 ، elmira_fa ، farshadsh
فقط و فقط و فقط و فقط چهار روز مانده ...........................
تشکر کنندگان: shaso ، payam62 ، Chosey ، گل نهال ، n51 ، farshadsh ، Hedieh20
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
اينها واسه شما ها كه همگي كارنت ميشيد.
كيس نامبر:3xxx,تعدادافراد كيس:2 نفر،تاريخ رويت قبولي: Jan-21-2013،ارسال مدارك:Jan-28-2013،دريافت نامه دوم Mar-13-2013، مصاحبه : هفته دوم مي- آنكارا، دريافت ويزا: يك ضربSmile، سفرنامه
تشکر کنندگان: payam62 ، tajhizgaran ، elmira_fa ، farshadsh
سلام دوستان
آقایون ، خانوما
به اطلاع میرساند که سرانجام، سایت "سیس" کیس نامبر مرا شناخت!!! و از 5 ژوئن به حالت "Ready" قابلیت رویت شده است. ان شاء الله به زودی "ایشو" خواهد شد. با تشکر
2013AS90xx≈فرم ها: ایمیل به (kccdv@state.gov)≈کارنت: 10 می≈مصاحبه: 30جولای، کلیرنس با فرم 9 سوالی≈کلیر: 17 سپتامبر≈مقصد: Urbana, IL بوذ! ≈هزینه ها: 1000 سبزی.
به تاریخ پیوستیم ...
تشکر کنندگان: Chosey ، shaso ، گل نهال ، Saeedv13 ، tajhizgaran ، ald ، n51 ، elmira_fa ، farshadsh ، nima-92 ، amir82 ، Hedieh20 ، lilac
[عکس: a8io8m47kttxg3nh0o8z.jpg]
شماره کیس:2013AS00106## تاریخ رویت قبولی:OCT 23
کنسولگری:ایروان تعداد افراد منظور در کیس :1 ارسال فرمهای سری اول:25 OCT مصاحبه : هفته اول اگوست , ویزا : ------
تشکر کنندگان: payam62 ، shaso ، گل نهال ، Saeedv13 ، itsmasoud ، DIVE ، ald ، tajhizgaran ، rezagh ، elmira_fa ، farshadsh ، amiz.abdollah ، oghs ، majid194 ، mehdi110 ، jazirehh ، Hedieh20 ، lilac
ای بابـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــا
عجب سوت و کور شده اینجـــــــــــــــــــــــــا
به افتخار همه لژ نشینهــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــا
بزن دست قشنگروووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووو
شماره کیس:2013AS00106## تاریخ رویت قبولی:OCT 23
کنسولگری:ایروان تعداد افراد منظور در کیس :1 ارسال فرمهای سری اول:25 OCT مصاحبه : هفته اول اگوست , ویزا : ------
تشکر کنندگان: payam62 ، tajhizgaran ، گل نهال ، rezagh ، mani.iht ، elmira_fa ، farshadsh ، n51 ، mohssen ، oghs ، amir82 ، mehdi110 ، shaso ، jazirehh ، ani_sheiton ، amiz.abdollah ، zina s ، Hedieh20 ، lilac
(2013-06-06 ساعت 13:00)Chosey نوشته:  ای بابـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــا
به افتخار همه لژ نشینهــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــا
بزن دست قشنگروووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووو

مگه اینجا هنوز بازه ؟
بزن قفل قشنگرو.....ببخشین کف قشنگرو.
لاتاری 2013
تشکر کنندگان: گل نهال ، rezagh ، Chosey ، tajhizgaran ، payam62 ، farshadsh ، oghs ، mehdi110 ، ani_sheiton ، vmware ، elmira_fa ، zina s ، Hedieh20 ، lilac
(2013-06-06 ساعت 13:00)Chosey نوشته:  ای بابـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــا

فکر کن ما یک لحظه اینجا رو بیخیال شیم Wink

دارم روز شماری می کنم برای اخرین کارنتیا.... چه هورایی بکشیم برا اخرین سری..... Big Grin
2013AS59XX // ابوظبی اول اپریل // 1 نفر // کارنت : بولتن مارچ(12 FEB ) // هیوستون Wink کلیرنس:May 14 سفرنامه
آرزویم همه سرسبزی توست...
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
2013AS000092xx/سه نفر/نامه اول:1می 2012/ارسال فرم ها DHL/نامه دوم :16می 2013/مصاحبه 11جولای ابوظبی/ یک ضرب /ساکن Fair faxویرجینیا
I make a bridge out of difficulties to pass ...not a vortex to sink..
تشکر کنندگان: payam62 ، گل نهال ، nima-92 ، oghs ، tajhizgaran ، mehdi110 ، shaso ، Chosey ، jazirehh ، ani_sheiton ، vmware ، amiz.abdollah ، zina s ، Hedieh20 ، lilac
ما همچنان منتظریم
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
کیس **101/3 نفر/ابوظبی/مصاحبه 12 اگوست
تشکر کنندگان: oghs ، tajhizgaran ، mehdi110 ، shaso ، payam62 ، گل نهال ، vmware ، farshadsh ، elmira_fa ، amiz.abdollah ، lilac
بزرگان مهاجر سرا بیشتر به اینجا سر بزنند
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
تشکر کنندگان: mohssen ، oghs ، tajhizgaran ، mehdi110 ، shaso ، payam62 ، rezagh ، Chosey ، گل نهال ، jazirehh ، ani_sheiton ، vmware ، farshadsh ، amiz.abdollah ، shatsi ، lilac
(2013-06-06 ساعت 22:50)پدی نوشته:  بزرگان مهاجر سرا بیشتر به اینجا سر بزنند

چشم پدی جان...Big Grin
کیس نامبر:**2013AS000089_کنسولگری:آنکارا_دیدن قبولی:ماه می_ارسال_فرم‌ها: ماه جون با پست_مقصد:نیویورک_ مصاحبه: هفته اول جولای
نتیجه مصاحبه: یک ضربدر یک ضربShy
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، mehdi110 ، payam62 ، Chosey ، گل نهال ، jazirehh ، vmware ، farshadsh ، amiz.abdollah ، zina s ، پدی ، lilac

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان