کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ها
(2012-08-25 ساعت 14:26)Aylin Ghaemi نوشته:  
(2012-08-25 ساعت 14:09)Szsanazsz نوشته:  دوستان جسارت نباشه ولی گاهی اوقات سوالاتی مطرح میشود که واقعا سوال بزرگتری را در ذهن پدید می آورد که یعنی پاسخ این پرسش و داشتن این اطلاعات به چه درد پرسشگر میخورد؟!!!!

اگه منظورتون سوال منه واسه اینکه هنوز دیر نشده ،همگی به سفارت آمریکا یه ای میل مشترک بزنیم و ازشون توضیح بخوایم.
من امروز کل سایت سفارت انکارا رو زیر و رو کردم ظاهرا هنوز هیچ کدوم از بچه های 2013 در هیچ کجای دنیا دعوت به مصاحبه نشدن در انکارا فقط می خواستم مطمئن شم در هر صورت اگه سوالم ایراد داره و ممکن مشکل ساز شه همین الان پستم وپاک می کنم...
دوست عزیز من صلاحیت اینکه بگم سوال شما مشکل ساز هست یا خیر رو ندارم. اتفاقا همین که هنوز هیچ یک از دوستان دعوت نشده اند نشان دهنده این هست که مشکل بزرگی نیست ان شا الله. و ضمنا ما خیلی دستمون باز نیست که در مورد پروسه های اداری اونها توضیح بخواهیم .اونها برای هر کاری برنامه زمانی دارند.
در هر حال من قصد بدی نداشتم، شما مجازید هر سوالی که مدیران اجازه بدهند بپرسید. در مورد پاک کردن این پستها هم چون حالت چت پیدا کرد شاید بهتر باشه تا چند ساعت دیگه پاک کنیم.
شاد و پیروز باشید
2013AS32xx / مصاحبه: Jan W3 آنکارا / شعر انتظار / تاریخ کلیر: July 5, 2013 / کلیرنامه
من رویایی دارم ، رویای آزادی رویای یک رقصِ بی وقفه از شادی
من رویایی دارم ، رویای رنگارنگ ... رویای دنیایی سبز و بدون جنگ
تشکر کنندگان: Aylin Ghaemi ، ASALI ، lilistar ، barmak
(2012-08-25 ساعت 11:25)enchantress_boy نوشته:  
(2012-08-25 ساعت 02:16)hamedhamed نوشته:  دوستان عزیز به نظر میاد داره این بحث بیخودی فرسایشی میشه
تو این همه سوال که برنامه لاتاری برگزار شده بابا کسی نبوده بهش ویزا نرسه
تازه سال های قبل هزار تا ایرانی اصلاً نرفتن واسه مصاحبه یعنی بیخیال شدن و کلی ویزا مونده رو دستشون حالا چه اصرارییه رو این بحث من نمیدونم.
در ضمن این قانونه که که اگه ظرفیت ویزای گونه گونی تمام شد هر جای این برنامه باشن برنامه کات میشه و بیشتر از همان حدود 50 هزارتا ویزا صادر نمیکنن
توی کشور های قانون مدار اینو بهش میگن قانون....... یعنی اگه خدا هم بیاد پایین عوضش نمیکنن.
پس لطفاً منطقی تر و معقولانه تر با این قضایا برخورد کنید.
که البته مدیران جهت جلوگیری از بحث های فرسایشی اقدام مقتضی را انجام بدن سپاسگذار خواهیم بود.

بحث فرسایشی نیست... هیچ سالی مثل امسال از ایران 6029 نفر انتخاب نکردن...هیچ سالی مثل امسال تقاضای مردم برای مهاجرت بیشتر از قبل نبوده...هیچ سالی دلار به 2200 تومن نرسیده و اوضاع اقتصادی مردم انقدر خراب نشده که همه بخوان فرار کنن...هیچ سال انقدر احتمال جنگ نظامی قوی نبوده و هیچ سالی تحریم ها علیه ایران به این شدت نبوده...اینا حقایقی هستش که نمیشه چشمو روشون بست...من نمیگم انرژی مثبت نداشته باشیم ولی دادن امید الکی هم خوب نیست...من میبینم هر از چند گاهی یکی (حتی از مدیران) میاد و میگه نگران نباشید و به همه مصاحبه و ویزا میرسه و بعدا به نگرانی هایی که الان داشتین میخندین و زیرش هم 120 تا تشکر میخوره ولی تا یکی میاد از نگرانی هاش میگه با برخورد تند بعضی ها مواجه میشه!!!
I DO AGREE WITH YOU

Shy
2013، کنسولگری: مونترال، دریافت ویزا: یک ضرب Smile

تشکر کنندگان: lilistar ، enchantress_boy
دوستان یکی‌ از دوستی‌ ما سفارتش آنکارا هست و تاریکه مصاحبش اعلام شده ۴ روز!!!درضمن کیس نامبرش ۲ رقمی!!اصلا معلوم نیست بر چه اساسی‌!
شماره کیس: **2013AS00009، تاریخ رویت قبولی:MAY 1، کنسولگری:ankara، ارسال فرمهای سری اول:15may، کارنت شدن کیس:15 Augest، مصاحبه:-، دریافت کلیرنس:-، دریافت ویزا:-، ورود به آمریکا:-، دریافت گرین کارت:-، جمع تقریبی هزینه ها : 7500 DHL
تشکر کنندگان: mahyar_sni ، saeed2568
(2012-08-25 ساعت 15:25)mahsa 662547 نوشته:  دوستان یکی‌ از دوستی‌ ما سفارتش آنکارا هست و تاریکه مصاحبش اعلام شده ۴ روز!!!درضمن کیس نامبرش ۲ رقمی!!اصلا معلوم نیست بر چه اساسی‌!

یعنی چی 4 روز؟؟؟ یعنی 4 روز دیگه؟؟؟
کیس نامبر خواهرم حدود 1000 از برندگان 2013..وقت مصاحبه اکتبر ارمنستان...زمان کلیرنس 4 هفته ...پرواز ترکیش به لس آنجلس آوریل 2013 کل هزینه های ویزا حدود 7 تا 8 میلیون
تشکر کنندگان: saeed2568
(2012-08-25 ساعت 15:25)mahsa 662547 نوشته:  دوستان یکی‌ از دوستی‌ ما سفارتش آنکارا هست و تاریخه مصاحبش اعلام شده ۴ روز!!!درضمن کیس نامبرش ۲ رقمی!!اصلا معلوم نیست بر چه اساسی‌!

پس چرا همه ی کیس نامبرهای اعلام شده تو سایت انکارا واسه مصاحبه اولش2012 داره؟
وهنوز حتی یه کیس 2013 اعلام نشده ؟Sad
از کجا اقدام کردن این دوست شما(منظورم کشوری به غیر از ایران)؟؟!!!
تاریخ مصاحبشون کی ؟!
شماره کیس:2013AS00001###
تاریخ رویت قبولی: 20ژوئن
کنسولگری: آنکارا
ارسال فرمهای سری اول:25ژوئن
کارنت شدن کیس:13 آگوست
مصاحبه:Big Grin
دریافت کلیرنس:Big Grin
دریافت ویزا:Rolleyes
ورود به آمریکا:Rolleyes
تشکر کنندگان: cygnus2
متاسفانه بعضی از دوستان هنوز هم به حرفهای مدیران گوش نمیدن و پست هایی میزنند که مفید نیست.
شماره کیس: 2013AS2xxx مصاحبه:dec(ابوظبی) دریافت ویزا:13 مارچ مقصد:LA
اموزش زبان با استفاده از Goenglish
تشکر کنندگان: ASALI ، mani.iht ، امیر مهاجر ، barmak ، sayeh_m ، Omidooo ، achi686 ، zina s ، Given ، saeed2568
(2012-08-25 ساعت 15:31)cygnus2 نوشته:  
(2012-08-25 ساعت 15:25)mahsa 662547 نوشته:  دوستان یکی‌ از دوستی‌ ما سفارتش آنکارا هست و تاریکه مصاحبش اعلام شده ۴ روز!!!درضمن کیس نامبرش ۲ رقمی!!اصلا معلوم نیست بر چه اساسی‌!

یعنی چی 4 روز؟؟؟ یعنی 4 روز دیگه؟؟؟

آقا
داسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسستان تبلغات چيه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان:
سلام
من مدارك رو با پست فرستادم اما الان 3 هفته گذشته و هيچ جوابي ندادن اگر نامه ها رو ايميل كنم مشكلي پيش مياد؟
تشکر کنندگان:
(2012-08-25 ساعت 15:34)Aylin Ghaemi نوشته:  
(2012-08-25 ساعت 15:25)mahsa 662547 نوشته:  دوستان یکی‌ از دوستی‌ ما سفارتش آنکارا هست و تاریخه مصاحبش اعلام شده ۴ روز!!!درضمن کیس نامبرش ۲ رقمی!!اصلا معلوم نیست بر چه اساسی‌!

تاریخ مصاحبشون کی ؟!
نه ۴ روز که واسعش ایمیل اومده و رفته سایت رو چک کرده و تاریکه مصاحبشو دیده! از ایران اقدام کرده..بمن تاریکه دقیقشو نگفت،فقط گفت اول مهر!عمچین چیزی می‌شه به نظرتون؟
شماره کیس: **2013AS00009، تاریخ رویت قبولی:MAY 1، کنسولگری:ankara، ارسال فرمهای سری اول:15may، کارنت شدن کیس:15 Augest، مصاحبه:-، دریافت کلیرنس:-، دریافت ویزا:-، ورود به آمریکا:-، دریافت گرین کارت:-، جمع تقریبی هزینه ها : 7500 DHL
تشکر کنندگان: hoj_s000
(2012-08-25 ساعت 17:03)mahsa 662547 نوشته:  نه ۴ روز که واسعش ایمیل اومده و رفته سایت رو چک کرده و تاریکه مصاحبشو دیده! از ایران اقدام کرده..بمن تاریکه دقیقشو نگفت،فقط گفت اول مهر!عمچین چیزی می‌شه به نظرتون؟

کاربر گرامی، لطفا کلمات را با املای درست تایپ کنید!
تشکر کنندگان: ASALI ، sayeh_m ، armin1 ، Szsanazsz ، ali234 ، achi686 ، hassan1358arab ، Ali DV-2013 ، zina s ، roeentan ، mohammadrezah
(2012-08-25 ساعت 17:03)mahsa 662547 نوشته:  
(2012-08-25 ساعت 15:34)Aylin Ghaemi نوشته:  

تاریخ مصاحبشون کی ؟!
نه ۴ روز که واسعش ایمیل اومده و رفته سایت رو چک کرده و تاریکه مصاحبشو دیده! از ایران اقدام کرده..بمن تاریکه دقیقشو نگفت،فقط گفت اول مهر!عمچین چیزی می‌شه به نظرتون؟

شاید بات شوخی کرده، اول مهر (اصلاً اوایل مهر) تو اکتبر نمیوفته که!
کیس: 2013ASxxx * کنسولگری: آنکارا * تعداد افراد کیس : 3 * مصاحبه: ژانویهW2 * هزینه ها: 21ت عکس + 40ت پست + 180ت واکسن + 190ت ترجمه
تشکر کنندگان:
(2012-08-25 ساعت 15:35)hassan1358arab نوشته:  متاسفانه بعضی از دوستان هنوز هم به حرفهای مدیران گوش نمیدن و پست هایی میزنند که مفید نیست.
ظاهراً من اشتباه کردم خواستم انچیزی که خودم فهمیدم رو بقیه بدونن،ببخشید!!
تشکر کنندگان: hassan1358arab
(2012-08-25 ساعت 12:35)lilac نوشته:  
(2012-08-24 ساعت 21:36)sayeh_m نوشته:  تازه جالبتر اینکه من به کی سی سی یه ایمیل دادم البته در مورد مصاحبه نبود ولی دو روزه حتی ایمیل اتوماتیک هم نیومده ...
سلام سایه عزیز
ایا پاسخ به ایمیل شما دادند؟ برای ما هم هنوز بعد از دو روز ایمیل اتوماتیک نیومده!!
سلام
نه . هنوز هیچی نیومدهSmile
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
تشکر کنندگان: aziking ، lilac ، zina s ، saeed2568
(2012-08-25 ساعت 13:22)afs نوشته:  
(2012-08-25 ساعت 12:20)بهباره.ح نوشته:  سلام: ميخواسنم بدونم كسي تا حالا دعوت به مصاحبه شده؟چون ازشيراز يك نفر با كيس نامبر زير 200 دعوت شده.اگر كساني هستند كه دعوت شدند پيغام بگذارند

برای کیس های کارنتی که محل مصاحبه رو ابوظبی انتخاب کرده باشند زمان مصاحبه مشخص شده
اما برای انکارایی ها هنوز نه

من ابوظبی رو انتخاب کردم کس نامبر ۷۰۰ هم هستم ولی‌ هنوز تاریخی‌ ندارم برای مصاحبه ... زنگ هم زدم کی سی‌ سی‌ ، جواب این بود که تا ۱۵ سپتامبر صبر کن
تشکر کنندگان: ASALI ، sayeh_m ، aziking ، saljoogh ، achi686 ، zina s
(2012-08-25 ساعت 17:28)sayeh_m نوشته:  
(2012-08-25 ساعت 12:35)lilac نوشته:  
(2012-08-24 ساعت 21:36)sayeh_m نوشته:  تازه جالبتر اینکه من به کی سی سی یه ایمیل دادم البته در مورد مصاحبه نبود ولی دو روزه حتی ایمیل اتوماتیک هم نیومده ...
سلام سایه عزیز
ایا پاسخ به ایمیل شما دادند؟ برای ما هم هنوز بعد از دو روز ایمیل اتوماتیک نیومده!!
سلام
نه . هنوز هیچی نیومدهSmile

باسلام دوستان گرامی پروسه لاتاری در کل زمان براست بنابراین علاوه براینکه آمادگی لازم راداشته باشیم برای راهکارها ازافراد باتجربه بیشتر استفاده کنیم
تشکر کنندگان: sayeh_m ، saeed2568

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان