کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ها
(2012-08-24 ساعت 23:31)omidooo نوشته:  
(2012-08-24 ساعت 21:36)sayeh_m نوشته:  
(2012-08-24 ساعت 21:33)achi686 نوشته:  من به یکی از دوستان که خواهرش در آمریکا هست گفتم زنگ بزنه به کی سی سی و سوال کنه برای زمان اعلام شدن مصاحبه ها در سفارت آنکارا....
ایشون پرسیدند و کی سی سی گفته که هنوز مدارک رو داریم بررسی می کنیم و تاریخ دقیقش که کی اعلام می کنیم معلوم نیست....
البته به نظر بنده اینها که تلفنی ما باشون صحبت می کنم اطلاع خاصی از این موضوع ندارند ....
اصلا" یک چیزی رو طوطی وار میگن . جوابهاشون از قبل دیکته شده و چیزی اضافه بر سازمان نمیگن . تازه جالبتر اینکه من به کی سی سی یه ایمیل دادم البته در مورد مصاحبه نبود ولی دو روزه حتی ایمیل اتوماتیک هم نیومده ... فکر کنم سیستم هاشونم مشغوله Wink

و جالبتر برا من اینه که چرا اینقدر عجله میکنید.
اطمینان میدم که حسرت این همه انرژی، فرصت ها و زمان هایی که الان دارید از دست میدید را خواهید خورد.
موفق باشید.
سلام امید جان
به خدا عجله ای ندارم SmileSmileفقط به خاطر سوتی هایی که دادیم میخوام بدونم این پرونده کامل بهشون رسیده یا ناقص Wink واگرنه به خدا عجله ای ندارمWink
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
(2012-08-24 ساعت 21:33)achi686 نوشته:  من به یکی از دوستان که خواهرش در آمریکا هست گفتم زنگ بزنه به کی سی سی و سوال کنه برای زمان اعلام شدن مصاحبه ها در سفارت آنکارا....
ایشون پرسیدند و کی سی سی گفته که هنوز مدارک رو داریم بررسی می کنیم و تاریخ دقیقش که کی اعلام می کنیم معلوم نیست....
البته به نظر بنده اینها که تلفنی ما باشون صحبت می کنم اطلاع خاصی از این موضوع ندارند ....
اصلا" یک چیزی رو طوطی وار میگن . جوابهاشون از قبل دیکته شده و چیزی اضافه بر سازمان نمیگن . تازه جالبتر اینکه من به کی سی سی یه ایمیل دادم البته در مورد مصاحبه نبود ولی دو روزه حتی ایمیل اتوماتیک هم نیومده ... فکر کنم سیستم هاشونم مشغوله Wink

اطمینان میدم که حسرت این همه انرژی، فرصت ها و زمان هایی که الان دارید از دست میدید را خواهید خورد.
موفق باشید.

به خدا منم همین رو می گم. ما عادت داریم خودمون رو به خاطر هر چیزی زجر بدیم. انقدر ناراحت نباشید آخه Sad
**2013000016 / مصاحبه : w2 dec آنکارا / کلیرنس : بعد از هفت ماه و چهار ساعت Smile
تشکر کنندگان: achi686 ، manila ، Ali DV-2013 ، sweety.alireza ، lilistar ، amir0_0amir ، Szsanazsz
(2012-08-24 ساعت 23:57)rira1982 نوشته:  

موفق باشید.

به خدا منم همین رو می گم. ما عادت داریم خودمون رو به خاطر هر چیزی زجر بدیم. انقدر ناراحت نباشید آخه Sad

من با نظر این دوست عزیز خیلی موافقم.
"و جالبتر برا من اینه که چرا اینقدر عجله میکنید.
موفق باشید."
ساکن نیویورک
برنده 2011

تشکر کنندگان: hassan1358arab ، manila ، sayeh_m ، achi686 ، sweety.alireza ، Sanna ، rezagh ، lilistar ، amir0_0amir ، saeed2568
من كيس نامبرم سه رقمي ، و ابوظبي را انتخاب كردم. چهار شنبه زنگ زدم كي سي سي ، سوال پرسيدم كه تاريخ مصاحبه كي معلوم ميشه. جواب داد: تا ١٥ سپتامبر صبر كنيد اگر مشخص نشد پي گيري كنيد.
تشکر کنندگان: tatoole ، peyman1355
[/quote]

آقا به نظر منم شما این کار و نکن...به همین دلایلی که این دوستمون گفت...چقدر پیگیری و سماجت از طرف ایرانیا آخه!!!
[/quote]

دوستان عزیز به نظر میاد داره این بحث بیخودی فرسایشی میشه
تو این همه سوال که برنامه لاتاری برگزار شده بابا کسی نبوده بهش ویزا نرسه
تازه سال های قبل هزار تا ایرانی اصلاً نرفتن واسه مصاحبه یعنی بیخیال شدن و کلی ویزا مونده رو دستشون حالا چه اصرارییه رو این بحث من نمیدونم.
در ضمن این قانونه که که اگه ظرفیت ویزای گونه گونی تمام شد هر جای این برنامه باشن برنامه کات میشه و بیشتر از همان حدود 50 هزارتا ویزا صادر نمیکنن
توی کشور های قانون مدار اینو بهش میگن قانون....... یعنی اگه خدا هم بیاد پایین عوضش نمیکنن.
پس لطفاً منطقی تر و معقولانه تر با این قضایا برخورد کنید.
که البته مدیران جهت جلوگیری از بحث های فرسایشی اقدام مقتضی را انجام بدن سپاسگذار خواهیم بود.
2013AS57##-مصاحبه 4 اپریل ایروان- مدت زمان کلیر شدن 46 روز

سفرنامه+آماده سازی! قبل از سفر
(2012-08-25 ساعت 02:16)hamedhamed نوشته:  دوستان عزیز به نظر میاد داره این بحث بیخودی فرسایشی میشه
تو این همه سوال که برنامه لاتاری برگزار شده بابا کسی نبوده بهش ویزا نرسه
تازه سال های قبل هزار تا ایرانی اصلاً نرفتن واسه مصاحبه یعنی بیخیال شدن و کلی ویزا مونده رو دستشون حالا چه اصرارییه رو این بحث من نمیدونم.
در ضمن این قانونه که که اگه ظرفیت ویزای گونه گونی تمام شد هر جای این برنامه باشن برنامه کات میشه و بیشتر از همان حدود 50 هزارتا ویزا صادر نمیکنن
توی کشور های قانون مدار اینو بهش میگن قانون....... یعنی اگه خدا هم بیاد پایین عوضش نمیکنن.
پس لطفاً منطقی تر و معقولانه تر با این قضایا برخورد کنید.
که البته مدیران جهت جلوگیری از بحث های فرسایشی اقدام مقتضی را انجام بدن سپاسگذار خواهیم بود.

بحث فرسایشی نیست... هیچ سالی مثل امسال از ایران 6029 نفر انتخاب نکردن...هیچ سالی مثل امسال تقاضای مردم برای مهاجرت بیشتر از قبل نبوده...هیچ سالی دلار به 2200 تومن نرسیده و اوضاع اقتصادی مردم انقدر خراب نشده که همه بخوان فرار کنن...هیچ سال انقدر احتمال جنگ نظامی قوی نبوده و هیچ سالی تحریم ها علیه ایران به این شدت نبوده...اینا حقایقی هستش که نمیشه چشمو روشون بست...من نمیگم انرژی مثبت نداشته باشیم ولی دادن امید الکی هم خوب نیست...من میبینم هر از چند گاهی یکی (حتی از مدیران) میاد و میگه نگران نباشید و به همه مصاحبه و ویزا میرسه و بعدا به نگرانی هایی که الان داشتین میخندین و زیرش هم 120 تا تشکر میخوره ولی تا یکی میاد از نگرانی هاش میگه با برخورد تند بعضی ها مواجه میشه!!!
آقای حامد کاش اینجوری بشه...به خدا من از خدامه اینجوری بشه...منم تو این قضیه ذی نفع هستم...کاش آخر سپتامبر سال 2013 خود شما بیای تو همین فروم هر چی از دهنت در میاد نثار من کنی ولی همه ویزاشونو گرفته باشن
من به شخصه خودم خیلی نگران این مسئله مهاجرتم هستم...البته منم نظرم اینه که نامه نزنیم چون از دست ما خارجه و هر کاری بخوان بکنن میکنن...

من خودمو واسه هر شرایطی آماده کردم... خیلیا رو میبینم که طرف از وقتی قبولیشو دیده کارشو ول کرده یا یه بنده خدای دیگه رفته ترکیه منتظر مصاحبه یا طرف از الان خودشو تو امریکا میبینه...اگه خدای نکرده این جور آدما قبول نشن یا ویزا بهشون نرسه خیلی تو روحیهشون تاثیر منفی بوجود میاد...میشن از این ور رونده و از اون ور مونده...این کارا و رویاپردازی هارو بعد گرفتن ویزا هم میشه انجام داد...6 ماه وقت داریم که به تمام کارا از جمله ول کردن کار فعلی خواهیم رسید...

من میدونم این بحثا و صحبتهایی که میکنم خیلیا خوششون نمیاد و باعث میشه که از من بدشون بیاد ولی هر کی بهتره یه نیم نگاهی هم به این قضیه داشته باشه که اگه خدایی نکرده نشد بتونه دوباره به زندگی عادیش برگرده و سرخورده نشه...بهترین کار در دوران انتظار اینه که بیشتر از قبل کار کنیم تا پول بیشتری در بیاریم... بیشتر پول ذخیره کنیم و خرج های الکی (مثل سفرهای تفریحی خارج یا مثلا ارتقاء مدل ماشین) رو فعلا تا روشن شدن این قضیه کنار بزاریم و همین طور به یادگیری زبان انگلیسی بپردازیم...اینجوری اگه بعد از این 1 سال نشد نه تنها چیزی رو از دست ندادیم بلکه چیزهای زیادی هم به دست آوردیم.
2013AS000035XX Post :Abu Dhabi, Interview Date : February 2013
سفرنامه
سلام. من هم به هنگام رویت قبولی سفارتم آنکارا بود ولی توی فرمهای ثبت نام ابوظبی رو نوشتم. الان هم وقت مصاحبه ابوظبیم اومده و هیچ مشکلی نیست. شما هم نگران نباشید، قطعا به آنکارا تغییر پیدا کرده.

موفق باشید
[/quote]
سلام دوست عزیز .
شما تاریخ مصاحبه رو توی سایت لاتاری چک کردید یا براتون ایمیل اومد ؟ من کیس نامبرم 2013AS000009XX هست و سفارتمو آنکارا زده بودم . چند روز پیش ایمیل زدم و نوشتم :
According to announced my case number, currently . ( is current )
please change place of my interview from ankara to Abu Dhabi , If it is possible .

اونا هم جواب دادن :

Thank you for your inquiry.

Your forms have been received and are currently processing. Allow several weeks for processing. Interviews are scheduled numerically based on case numbers that have completed processing.

Please refer to the visa bulletin on our website at www.travel.state.gov after the 15th of each month to locate the current numbers being processed.
اصلا منظورشونو نفهمیدم . یعنی اصلا هیچ ربطی نداره . حالا به نظر شما من کجا رو چک کنم ؟ اصلا چی کار کنم . ممنون میشم اگه دوستان بهم کمک کنن .
شماره کیس:**2013AS9
ارسال فرمها:23 جون 2012 - ایمیل
کارنت شدن:Sep 2012
تاریخ اعلام مصاحبه:18 Oct
تاریخ و مکان: اواسط دسامبر-ابوظبی
کلیر: بعد از 30 روز
تشکر کنندگان:
(2012-08-25 ساعت 11:30)moji1361 نوشته:  سلام. من هم به هنگام رویت قبولی سفارتم آنکارا بود ولی توی فرمهای ثبت نام ابوظبی رو نوشتم. الان هم وقت مصاحبه ابوظبیم اومده و هیچ مشکلی نیست. شما هم نگران نباشید، قطعا به آنکارا تغییر پیدا کرده.

موفق باشید

سلام دوست عزیز .
شما تاریخ مصاحبه رو توی سایت لاتاری چک کردید یا براتون ایمیل اومد ؟ من کیس نامبرم 2013AS000009XX هست و سفارتمو آنکارا زده بودم . چند روز پیش ایمیل زدم و نوشتم :
please change place of my interview from ankara to Abu Dhabi , If it is possible .

اونا هم جواب دادن :

Your forms have been received and are currently processing. Allow several weeks for processing. Interviews are scheduled numerically based on case numbers that have completed processing.

Please refer to the visa bulletin on our website at www.travel.state.gov after the 15th of each month to locate the current numbers being processed.
اصلا منظورشونو نفهمیدم . یعنی اصلا هیچ ربطی نداره . حالا به نظر شما من کجا رو چک کنم ؟ اصلا چی کار کنم . ممنون میشم اگه دوستان بهم کمک کنن .

سلام. تاریخ مصاحبه توی صفحه لاتاری اعلام شده. توی ایمیل فقط نوشته بودن که صفحه لاتاری آپدیت شده.

موفق باشید
کیس:2013AS11XX/سفارت:ابوظبی/مصاحبه:NOV2012/ویزا یکضرب/هزینه ها+بلیط واشنگتن: 9MT سه نفر/سفر: MAY2013
تشکر کنندگان: moji1361 ، rezagh
(2012-08-25 ساعت 11:45)2013selectee نوشته:  
(2012-08-25 ساعت 11:30)moji1361 نوشته:  سلام. من هم به هنگام رویت قبولی سفارتم آنکارا بود ولی توی فرمهای ثبت نام ابوظبی رو نوشتم. الان هم وقت مصاحبه ابوظبیم اومده و هیچ مشکلی نیست. شما هم نگران نباشید، قطعا به آنکارا تغییر پیدا کرده.

موفق باشید

سلام دوست عزیز .

اونا هم جواب دادن :

سلام. تاریخ مصاحبه توی صفحه لاتاری اعلام شده. توی ایمیل فقط نوشته بودن که صفحه لاتاری آپدیت شده.

موفق باشید

ممنون از پاسختون
در مورد سوالم نظری ندارید؟
شماره کیس:**2013AS9
ارسال فرمها:23 جون 2012 - ایمیل
کارنت شدن:Sep 2012
تاریخ اعلام مصاحبه:18 Oct
تاریخ و مکان: اواسط دسامبر-ابوظبی
کلیر: بعد از 30 روز
تشکر کنندگان:
(2012-05-22 ساعت 19:12)saint نوشته:  با انتشار بولتن سپتامبر 2012 اولین سری از شماره های 2013 برای ماه اکتبر کارنت خواهند شد. پس از آن هر ماه سری جدید شماره ها اعلام می شود. گفتگوهای مربوط به بولتن و کارنت شدن را در این تاپیک دنبال کنید.

ارسال های غیرمرتبط با عنوان حذف خواهند شد.

جهت مشاهده موضوع مشابه در انجمن برندگان سال 2012 اینجا را کلیک کنید.
سلام: ميخواسنم بدونم كسي تا حالا دعوت به مصاحبه شده؟چون ازشيراز يك نفر با كيس نامبر زير 200 دعوت شده.اگر كساني هستند كه دعوت شدند پيغام بگذارند
تشکر کنندگان: roeentan
(2012-08-24 ساعت 21:36)sayeh_m نوشته:  تازه جالبتر اینکه من به کی سی سی یه ایمیل دادم البته در مورد مصاحبه نبود ولی دو روزه حتی ایمیل اتوماتیک هم نیومده ...
سلام سایه عزیز
ایا پاسخ به ایمیل شما دادند؟ برای ما هم هنوز بعد از دو روز ایمیل اتوماتیک نیومده!!
تشکر کنندگان: 3pideh
دوستان یه کم صبور باشین و به کارهاتون برسین و نگران نباشین به جاش برید تاپیکهای سالهای قبل رو مطالعه کنین حتما هستن کسانیکه شرایط شما رو داشتن و از تجربیاتشون استفاده کنین
شماره کیس: 2013AS2xxx مصاحبه:dec(ابوظبی) دریافت ویزا:13 مارچ مقصد:LA
اموزش زبان با استفاده از Goenglish
تشکر کنندگان: mehdiii ، rezagh ، Sanna ، j@vad ، armin1 ، ASALI ، achi686 ، Ali DV-2013 ، saeed2568
(2012-08-25 ساعت 12:20)بهباره.ح نوشته:  سلام: ميخواسنم بدونم كسي تا حالا دعوت به مصاحبه شده؟چون ازشيراز يك نفر با كيس نامبر زير 200 دعوت شده.اگر كساني هستند كه دعوت شدند پيغام بگذارند

برای کیس های کارنتی که محل مصاحبه رو ابوظبی انتخاب کرده باشند زمان مصاحبه مشخص شده
اما برای انکارایی ها هنوز نه
2013AS1017 ≈≈ ویزا از سفارت ایروان ≈≈ ساکن مریلند، ویرجینیا از ۱ اپریل ۲۰۱۳ ≈≈ داستان من و لاتاری ۲۰۱۳
تشکر کنندگان: aziking ، hassan1358arab ، 3pideh ، lilac ، rezagh ، hamedhamed ، achi686 ، Ali DV-2013 ، roeentan
دوستان جسارت نباشه ولی گاهی اوقات سوالاتی مطرح میشود که واقعا سوال بزرگتری را در ذهن پدید می آورد که یعنی پاسخ این پرسش و داشتن این اطلاعات به چه درد پرسشگر میخورد؟!!!!
2013AS32xx / مصاحبه: Jan W3 آنکارا / شعر انتظار / تاریخ کلیر: July 5, 2013 / کلیرنامه
من رویایی دارم ، رویای آزادی رویای یک رقصِ بی وقفه از شادی
من رویایی دارم ، رویای رنگارنگ ... رویای دنیایی سبز و بدون جنگ
تشکر کنندگان: armin1
(2012-08-25 ساعت 14:09)Szsanazsz نوشته:  دوستان جسارت نباشه ولی گاهی اوقات سوالاتی مطرح میشود که واقعا سوال بزرگتری را در ذهن پدید می آورد که یعنی پاسخ این پرسش و داشتن این اطلاعات به چه درد پرسشگر میخورد؟!!!!

اگه منظورتون سوال منه واسه اینکه هنوز دیر نشده ،همگی به سفارت امریکا یه ای میل مشترک بزنیم و ازشون توضیح بخوایم.
من امروز کل سایت سفارت انکارا رو زیر و رو کردم ظاهرا هنوز هیچ کدوم از بچه های 2013 در هیچ کجای دنیا دعوت به مصاحبه نشدن در انکارا فقط می خواستم مطمئن شم در هر صورت اگه سوالم ایراد داره و ممکن مشکل ساز شه همین الان پستم وپاک می کنم...
شماره کیس:2013AS00001###
تاریخ رویت قبولی: 20ژوئن
کنسولگری: آنکارا
ارسال فرمهای سری اول:25ژوئن
کارنت شدن کیس:13 آگوست
مصاحبه:Big Grin
دریافت کلیرنس:Big Grin
دریافت ویزا:Rolleyes
ورود به آمریکا:Rolleyes
تشکر کنندگان: HRSH

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان