کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ها
(2012-08-24 ساعت 16:07)mortezajn نوشته:  
(2012-08-23 ساعت 23:37)mrr777 نوشته:  
(2012-08-23 ساعت 18:19)enchantress_boy نوشته:  حالا اینجاشو خودمم نمیدونم که 6029 کیس از ایران برنده اعلام شده یا 6029 نفر (همراه با خانواده)....
حالت 1 : اگه 6029 نفر برنده اعلام شده باشه به قطعیت میشه گفت که همه کارنت میشن و وقت مصاحبه میرسه چون
6029*0.75*0.62=2803
که عدد بالا چون از 3500 کمتره نشون میده به همه ویزا میرسه و 700 تا هم واسه بعد اکتبریا میمونه...

حالت 2 : ولی اگه این 6029 تعداد کیس های قبولی باشه عدد 2803 باید در 1.875 ضرب بشه که از تعداد 3500 سهمیه ایران میزنه بالا و اوضاع بد میشه!!!!
اگه حالت دوم درست باشه با یه حساب ساده کیس نامبرها تا 6700 صد درصد کارنت میشن..بقیه رو خدا میدونه....

یه مسئله دیگه هم این حدس و گمان منو به هم میزنه و اون اینه که ما نمیدونیم KCC از 1 تا 10000 برای آسیا اعلام کرده باشه...شاید این وسط یه سری از کیس نامبرا وجود نداشته یاشه!!!(که احتمالش ضعیفه)
البته تمام اینا حدس و گمانه و من با اطلاعاتی که دارم اینارو گفتم و دیتابیس KCC در اختیارم نیست...

یه تحلیل ساده تر هم میشه کرد که به نظر میرسه این از همه منطقی تر باشه ....در هر سال به نسبت شرکت کننده های هر کشور در یه قاره برنده از اون کشور انتخاب میشه... در سال 2011 426505 نفر از ایران شرکت کرده بودنو 2023 نفر برنده شدن ...حالا امسال 692410 نفر شرکت کردن در نتیجه با یه تناسب باید 3284 برنده داشته باشیم...و این یعنی همه کارنت میشن انشاالله

این سوال خیلی ها هست که اعدادی که اعلام شده مربوط به تعداد کیس هاست یا تعداد نفرات و من هنوز نتونستم جواب مستندی برای این سوال پیدا کنم ولی به نظر خود من در تمام مرجع ها صحبت از نفر هست نه کیس. یعنی ۱۰۰۰۰۰ نفر انتخاب می شن و۵۰۰۰۰ نفر ویزا می گیرند. اما با این وضع باز هم ضریب ۷ درصد در مورد تعداد نفرات صادقه یعنی از ۶۰۲۹ نفری که از ایران انتخاب شدن ۳۵۰۰ نفر ویزا می گیرند پس امکان نرسیدن ویزا در صورتی که همه برندگان صلاحیت داشته باشن و همه هم فرم ها رو برای درخواست ویزا بفرستن، هست. که البته با توجه به اطلاعات و تجربیات، همه شرایط لازم و یا قصد اقدام رو ندارن، پس می شه در نهایت نتیجه گیری کرد که اغلب کسانی که اقدام می کنند موفق به دریافت ویزا می شوند.

دوستان بنظرم این شماره کیس هایی هست که برنده شدن وگرنه اگه تعداد افراد باشه که بعید بدونم همه کارنت بشن

(2012-08-24 ساعت 15:46)mea694 نوشته:  بچه ها فکر کنم تا 15 سپتامبر باید صبر کنیم تا سایت سفارت آپدیت بشه.چون اونا آخرین مصاحبه اشون 24 سپتامبر هستش که واسه 2012 ایها ست.اگه سفارتهای دیگه اعلام کردن واسه اینه اونا سرشون خلوته ولی آنکارا به دلیل حجم بالای کار پروسه ویزاش دیرتر انجام میشه.پس الکی انتظار نکشیم که توی این ماه مطمئنا خبری نمیشه!

کاملا منطقیه که اینقد طول بکشه
سلام
دوستان عزیز
به فکرم رسید که بجای اینکه اینقدر حدسیات مختلف بزنیم چرا از خودشون نخواهیم که توضیحات سایتشون رو واضح تر بگن بهمون؟
بنا براین 3 تا سوال نوشتم که یه KCC ایمیل کنم ، بعد گفتم راجع به سوال ها و انشاء قشنگBig Grin خودم باهاتون مشورت کنم
Dear sir/ madam
Hi I am. ............
Case Number: 2013AS0000..
Last Name:
First Name :
Date of birth:
Preference Category: DV DIVERSITY
Foreign State Chargeability: IRAN

Many of Iranian like me(with large case no.) are worry about visa availability for them.
As you know taking the US visa can change their life , these months their life is in confusion and they can do better manage their life if you making clear some information about No. of winners of 2013 lottery.

We will be appreciate if you clear following Ambiguities :

1- The no. of winners mentioned in for 2013 results are Main winners or with derivatives ? (for ex. 6029 Iranian )
2- which of following estimations is more correct?
a)all of 6029 Iranian winners have been notified now and more entrants may be selected on October 1, 2012
or
b)some of these 6029 are hidden at this step and may be appear on October 1, 2012 ?
3-In order to DV information Max. No. of visa for each country is 7% of all visas available (50000 * 7% = 3500) but we can see 3539 visa at 1995 and 3774 visa issue at 2010 for Ethiopia or 3851 visa issue for Poland at 1995
http:// http://www.travel.state.gov/pdf/...bleVII.pdf) we will be glad if you confirm that there is no 3500 limitation for visa issuance for any country.

لطفا اگه سوال دیگه ای به نظرتون میرسه ویا فکر میکنین سوال رو جور دیگه ای مطرح کنیم بهتره بفرمائید
ضمنا از اساتید ممنون میشم Writing اصلاح کنند
شماره کیس:***2013AS00008
تاریخ رویت قبولی: 15 May
تاریخ ارسال مدارک: 20 May
کنسولگری:ابوظبی
تعداد افراد کیس: 3نفر
مصاحبه : 12 June
برگه سفید
تشکر کنندگان: Tomas ، mahmoodi.h
(2012-08-24 ساعت 12:17)armin1 نوشته:  
(2012-08-24 ساعت 12:11)ehsan_ati نوشته:  بچه ها ديشب مهمونی بودم. پسر عموم ميگفت یکي از دوستاش همين چند روزه ميخواسته بره ترکيه وقتي رفته آژانس گفتند بايد ويزا بگيره. ظاهرا ترکيه هم به تلافی کار ايران ديگه واسه ايران ويزا لازم شده... شماها چيزی نشنیدين؟؟؟

منم شنیدم زنگ زدم یکی از اژانسها کفتن ویزا نمی خواد راست و دروغشو خدا میدونه!ً!!!!
سلام دوستان ما ۲ هفته ی پیش رفتیم ترکیه و ویزا نمی خواست!!!!!!
شماره کیس:**2013AS69 - تعداد کیس:۳نفر - کنسولگری:آنکارا -مصاحبه:هفته سوم می-ویزا:یک ضرب -اولین سفر به امریکا:۱۴ جون-مقصد:SAN JOSE
تشکر کنندگان: ASALI ، achi686 ، ehsan_ati ، sayeh_m ، tatoole ، homayoon13 ، zina s ، amir0_0amir ، Tomas ، rezagh
سلام ویزا بولتن شماره را 1900 اعلام کرده مفهوش چیه مثلا من که شماره ام 5xxx کی کارنت میشم؟ برای جواب وقت مصاحبه به kcc نگ زدم در پاسخ اینو فرستادند. مفهوم اش چی می تونه باشه؟

سلام ویزا بولتن شماره را 1900 اعلام کرده مفهوش چیه مثلا من که شماره ام 5xxx کی کارنت میشم؟ برای جواب وقت مصاحبه به kcc ایمیل زدم در پاسخ اینو فرستادند. مفهوم اش چی می تونه باشه؟
Thank you for your inquiry.
Your forms have been received and are acceptable for the continuation of your visa processing. KCC is currently scheduling visa numbers for your region for the month of October. Please refer to the visa bulletin at www.travel.state.gov to locate the current numbers being processed. This bulletin is updated after the 15th day of each month.
تشکر کنندگان: Tomas
(2012-08-23 ساعت 18:19)enchantress_boy نوشته:  اینا در مجموع واسه آسیا 16049 کیس رو برنده اعلام کردن که از این تعداد در مرحله اول یعنی اول مِی 10000 تا کیس نامبر نامه قبولی رو دریافت کردن... این یعنی 62 درصد از قبولیا...این 62 درصدو تا اینجا داشته باشین....

از طرفی دیگه در سال 2013 369118 نفر ثبت نام کردن از ایران که تعداد 323292 نفر هم خانواده اینا بهشون اضافه میشه که در مجموع میشه 692410 نفر... حالا اگه این تعداد 692410 نفرو تقسیم به شرکت کننده های اصلی کنیم متوسط تعداد آدمهای موجود در هر کیس به دست میاد
692410/336118=1.875
با استفاده از جامعه آماری شرکت کنندگان در لاتاری میتونیم بگیم برندگان هم تقریبا همین عدد 1.875 براشون صدق میکنه...یعنی هر کیس لاتاری متوسط 1.875 نفر توش آدمه...

از طرفی تجربه نشون داده هر سال حدود 25 درصد از قبولیا یا اصلا روحشون از قبول شدنشون خبردار نمیشه یا اصلا نمیرن و پروندشونو دنبال نمیکنن و یا شرایط لازمو ندارن و رد میشن...یه 75 درصد هم اینجا داشته باشید

حالا اینجاشو خودمم نمیدونم که 6029 کیس از ایران برنده اعلام شده یا 6029 نفر (همراه با خانواده)....
حالت 1 : اگه 6029 نفر برنده اعلام شده باشه به قطعیت میشه گفت که همه کارنت میشن و وقت مصاحبه میرسه چون
6029*0.75*0.62=2803
که عدد بالا چون از 3500 کمتره نشون میده به همه ویزا میرسه و 700 تا هم واسه بعد اکتبریا میمونه...

حالت 2 : ولی اگه این 6029 تعداد کیس های قبولی باشه عدد 2803 باید در 1.875 ضرب بشه که از تعداد 3500 سهمیه ایران میزنه بالا و اوضاع بد میشه!!!!
اگه حالت دوم درست باشه با یه حساب ساده کیس نامبرها تا 6700 صد درصد کارنت میشن..بقیه رو خدا میدونه....

یه مسئله دیگه هم این حدس و گمان منو به هم میزنه و اون اینه که ما نمیدونیم KCC از 1 تا 10000 برای آسیا اعلام کرده باشه...شاید این وسط یه سری از کیس نامبرا وجود نداشته یاشه!!!(که احتمالش ضعیفه)
البته تمام اینا حدس و گمانه و من با اطلاعاتی که دارم اینارو گفتم و دیتابیس KCC در اختیارم نیست...

یه تحلیل ساده تر هم میشه کرد که به نظر میرسه این از همه منطقی تر باشه ....در هر سال به نسبت شرکت کننده های هر کشور در یه قاره برنده از اون کشور انتخاب میشه... در سال 2011 426505 نفر از ایران شرکت کرده بودنو 2023 نفر برنده شدن ...حالا امسال 692410 نفر شرکت کردن در نتیجه با یه تناسب باید 3284 برنده داشته باشیم...و این یعنی همه کارنت میشن انشاالله
(2012-08-24 ساعت 16:41)mangoolkhan نوشته:  سلام
دوست عزیز خیلی کنجکاو شدم بدونم ضرائب 0.75 و0.62 و 1.875 و ... از کجا امده و کلا اگه میشه منطق محاسباتت را یک کم توضیح بده ،ممنون.

اینو از اول بخون باز اگه سوالی بود در خدمتم. در ضمن منبع تمام اعداد بالا PDF های موجود در سایت سفارت امریکاس
2013AS000035XX Post :Abu Dhabi, Interview Date : February 2013
سفرنامه
تشکر کنندگان: mangoolkhan ، Tomas ، rezagh
برادر! بجای ضرب و تقسیم یکی بگه تاریخ مصاحبه چی شد؟! Shy
تشکر کنندگان: sayeh_m ، achi686 ، aziking ، saljoogh ، Tomas ، tatoole
بچه ها واقعا مثل اینکه این هفته هم کنتاکی نخواست تکلیف ما رو مشخص کنه.....میره تا 2 شنبه.....والا موندم بلیط رو چه کار کنیم..اگه امروز نیاد که بشه فردا بلیط گرفت تا 2 شنبه هفته دیگه هیچ کاری نمیشه کرد. تا شنبه که تهران تعطیله بعدش هم که 1 شنبه اونور تعطیل
شماره کیس : ##20130000 - کنسوگری : آنكارا - مصاحبه : اواخر آبان تعداد : 2نفر - تاریخ دریافت ویزا : 2 روز بعد از مصاحبه
زمان ورود : Feb 2013 - شهر : سنفرانسیسکو ---- سفرنامه بخش
تشکر کنندگان: achi686 ، mazy ، ASALI ، sayeh_m ، Tomas ، Ali DV-2013 ، babak_1363
(2012-08-24 ساعت 19:54)aziking نوشته:  بچه ها واقعا مثل اینکه این هفته هم کنتاکی نخواست تکلیف ما رو مشخص کنه.....میره تا 2 شنبه.....والا موندم بلیط رو چه کار کنیم..اگه امروز نیاد که بشه فردا بلیط گرفت تا 2 شنبه هفته دیگه هیچ کاری نمیشه کرد. تا شنبه که تهران تعطیله بعدش هم که 1 شنبه اونور تعطیل

من هم نگران همین هستم.....
بلیط و از همه مهمتر این بلاتکلیفی اذیت میکنه.....
من یه سری کارام هم وابسته به این تاریخه شده....که کلا همشون رو هواست....
ولی عجیبه که داشتم نگاه میکردم گویا سفارت آنکارا کلیرنس بچه های 2012 رو هم انجام نداده، و گویا اونجا حرف بود که ویزاهای دانشجویی هم به همین منوال هستش و سفارت هیچ کاری نکرده و کلی آدم مثل ما منتظر هستند.....
کاریم جز انتظار نمیشه انجام داد......
ایشالا تا آخر امشب بیاد این زمان مصاحبه ها تا بلکه شنبه یه شنبه بتونیم یه کارایی کنیم....
2013AS00/ رویت قبولی : May-02-2012/ ارسال فرمهای سری اول: May-09-2012/ آنکارا / یک نفر / مصاحبه: اوایل نوامبر/ اخذ ویزا: روز مصاحبه / ایالت تگزاس - هوستون Cool
تشکر کنندگان: aziking ، ASALI ، mazy ، sayeh_m ، amir0_0amir ، rezagh ، roeentan ، Ali DV-2013
سلام به همه دوستان و مدیران خوب این سایت، که خیلی کمک میکنه به افرادی که میخواهند مهاجرت کنن به کشورهای دیگه. راستش من یه سوالی دارم که خیلی ممنون میشم از مدیران و یا دوستان عزیز اگه بتونن من رو راهنمایی کنند.
زمانی که من برای لاتاری 2013 شرکت کردم ساکن کشور مالزی بودم و بعد از تمام شدن درسم، حدوداً عید به ایران برگشتم. بعد از اینکه اسم خودم رو دیدم که در لاتاری قبول شدم، در موقع پر کردن فرمهای 122 و 230 آدرس جاری خودم رو از مالزی به ایران تغییر دادم. و یه مدت بعدش هم یه نامه برای KCC فرستادم و بهشون گفتم که محل مصاحبه من رو از کوآلالامپور به آنکارا تغییر بدن و اونا در جواب گفتن که اگه محل مصاحبه شما برنامه ریزی نشده باشه و مدارک کافی به دست مارسیده باشه که شما راست میگید، ما کیس شما رو آپگرید میکنیم....
چند روز پیش من رفتم تو سایت و بولیتن ویزا نوشته بود که برندگان 2013 تا شماره 1900 در آسیا کارنت شدن، که این موضوع شامل شماره کیس منم شد (***201300001)، اما متأسفانه اینجا دو تا سوال برای من پیش اومده که: 1) چرا تا به الان از KCC کسی به من ایمیل نزده ( مثل بقیه دوستان که کارنت شدن) که برو چک کن محل مصاحبه و روز آن کی میباشد؟ 2) آیا من خودم رو جزو کسانی بدونم که محل مصاحبه ام به آنکارا تغییر کرده یا همون کوآلالامپور هست، و اگه محلش در مالزی هست پس چرا تا به الان مثل بقیه افراد قبول شده در مالزی به من ایمیلی نزدن؟
و اینکه اگر من رو به آنکارا تغییر دادن آیا شماره کیس من تغییر کرده که بازم هیچ ایمیلی دریافت نکردم؟ ویا اینکه آنکارا دیرتر شروع میکنه به مصاحبه 2013 ها که هنوز به من خبری ندادن؟
باتشکر از همه دوستان
شماره کیس:***2013AS1 *مصاحبه: 10 DEC آنکارا*کلیرنس : 18 سپتامبر بعد از 282 روز انتظار ،هتل7شب:374$، مدیکال:203$، غذا و تاکسی:106$،ترجمه:306T
سفرنامه
تشکر کنندگان: sayeh_m
(2012-08-24 ساعت 20:43)mrbonbon نوشته:  سلام به همه دوستان و مدیران خوب این سایت، که خیلی کمک میکنه به افرادی که میخواهند مهاجرت کنن به کشورهای دیگه. راستش من یه سوالی دارم که خیلی ممنون میشم از مدیران و یا دوستان عزیز اگه بتونن من رو راهنمایی کنند.
زمانی که من برای لاتاری 2013 شرکت کردم ساکن کشور مالزی بودم و بعد از تمام شدن درسم، حدوداً عید به ایران برگشتم. بعد از اینکه اسم خودم رو دیدم که در لاتاری قبول شدم، در موقع پر کردن فرمهای 122 و 230 آدرس جاری خودم رو از مالزی به ایران تغییر دادم. و یه مدت بعدش هم یه نامه برای KCC فرستادم و بهشون گفتم که محل مصاحبه من رو از کوآلالامپور به آنکارا تغییر بدن و اونا در جواب گفتن که اگه محل مصاحبه شما برنامه ریزی نشده باشه و مدارک کافی به دست مارسیده باشه که شما راست میگید، ما کیس شما رو آپگرید میکنیم....
چند روز پیش من رفتم تو سایت و بولیتن ویزا نوشته بود که برندگان 2013 تا شماره 1900 در آسیا کارنت شدن، که این موضوع شامل شماره کیس منم شد (***201300001)، اما متأسفانه اینجا دو تا سوال برای من پیش اومده که: 1) چرا تا به الان از KCC کسی به من ایمیل نزده ( مثل بقیه دوستان که کارنت شدن) که برو چک کن محل مصاحبه و روز آن کی میباشد؟ 2) آیا من خودم رو جزو کسانی بدونم که محل مصاحبه ام به آنکارا تغییر کرده یا همون کوآلالامپور هست، و اگه محلش در مالزی هست پس چرا تا به الان مثل بقیه افراد قبول شده در مالزی به من ایمیلی نزدن؟
و اینکه اگر من رو به آنکارا تغییر دادن آیا شماره کیس من تغییر کرده که بازم هیچ ایمیلی دریافت نکردم؟ ویا اینکه آنکارا دیرتر شروع میکنه به مصاحبه 2013 ها که هنوز به من خبری ندادن؟
باتشکر از همه دوستان

سلام دوست عزیز
اگر شما در فرمها ارسالی به کی سی سی محل مصاحبه رو آنکارا زده باشید، منطقاً باید به آنکارا تغییر کرده باشه، برای دوستانی که آنکارا هستند در حال حاضر هیچکس وقت مصاحبه نگرفته، ضمناً سابقه نداشته که تا حالا کیس نامبر کسی تغییر کنه پس نگران این نباش که این شماره تغییر کرده باشه. در نهایت پیشنهاد میکنم با کی سی سی تماس بگیری که قطعاً این بهترین راه حله.
موفق باشید
تشکر کنندگان: sayeh_m ، rezagh ، hamedhamed ، zina s
(2012-08-24 ساعت 20:43)mrbonbon نوشته:  سلام به همه دوستان و مدیران خوب این سایت، که خیلی کمک میکنه به افرادی که میخواهند مهاجرت کنن به کشورهای دیگه. راستش من یه سوالی دارم که خیلی ممنون میشم از مدیران و یا دوستان عزیز اگه بتونن من رو راهنمایی کنند.
باتشکر از همه دوستان

سلام
دوست گرامی به احتمال زیاد محل مصاحبه شما به انکارا تغییر پیدا کرده و کلا دعوای دوستان هم به خاطر اینه که چرا تا حالا نوبت مصاحبه ها رو اعلام نکرده است نگران نباشید انشالله تا یک هفته دیگه همه چیز معلوم می شود
شماره کیس 3XXX تاریخ رویت قبولی:6 June کنسولگری:ایروان فرمهای سری اول:26 june تاریخ مصاحبه هفته اول فوریه هزینه ها: 36000 عکس و 114000 واکسن ترجمه 190 دو سری
تشکر کنندگان: sayeh_m ، manila ، sweety.alireza ، lilistar
باتشکر از همه دوستان

سلام. من هم به هنگام رویت قبولی سفارتم آنکارا بود ولی توی فرمهای ثبت نام ابوظبی رو نوشتم. الان هم وقت مصاحبه ابوظبیم اومده و هیچ مشکلی نیست. شما هم نگران نباشید، قطعا به آنکارا تغییر پیدا کرده.

موفق باشید
کیس:2013AS11XX/سفارت:ابوظبی/مصاحبه:NOV2012/ویزا یکضرب/هزینه ها+بلیط واشنگتن: 9MT سه نفر/سفر: MAY2013
تشکر کنندگان: sayeh_m ، achi686 ، rezagh ، afs ، roeentan ، hamedhamed ، manila ، sweety.alireza ، el333 ، lilistar
من به یکی از دوستان که خواهرش در آمریکا هست گفتم زنگ بزنه به کی سی سی و سوال کنه برای زمان اعلام شدن مصاحبه ها در سفارت آنکارا....
ایشون پرسیدند و کی سی سی گفته که هنوز مدارک رو داریم بررسی می کنیم و تاریخ دقیقش که کی اعلام می کنیم معلوم نیست....
البته به نظر بنده اینها که تلفنی ما باشون صحبت می کنم اطلاع خاصی از این موضوع ندارند ....
2013AS00/ رویت قبولی : May-02-2012/ ارسال فرمهای سری اول: May-09-2012/ آنکارا / یک نفر / مصاحبه: اوایل نوامبر/ اخذ ویزا: روز مصاحبه / ایالت تگزاس - هوستون Cool
تشکر کنندگان: sayeh_m ، ASALI ، afs ، سارا2013 ، zina s ، aziking ، Ali DV-2013 ، sweety.alireza ، lilistar
(2012-08-24 ساعت 20:20)sayeh_m نوشته:  سلام
به احتمال خیلی زیاد و با شواهدی که پیداست سایت از آنکارا آپدیت میشه و اگر اینطور باشه دیگه وقت کاری اونها تموم شدهSad پس میشه نتیجه گرفت که رفت تا دو شنبه ...

من فکر میکنم از اون شهری که سفارت قرار داره اعلام نشه....چون دوستانمونو که اگه یادت باشه تو دبی و کوالالامپور بودن حول و حوش ساعت 9 - 10 شب بود که ایمیل رو دریافت کردند و فکر کنم اون موقع سفارت های اونها تعطیل بوده و از خود امریکا اعلام و ایمیل ها ارسال شده بود.....
تشکر کنندگان: sayeh_m ، steve ، ehsan_ati ، hamedhamed ، ASALI ، zina s ، aziking ، Ali DV-2013 ، sweety.alireza ، lilistar ، amir0_0amir
(2012-08-24 ساعت 22:31)achi686 نوشته:  
(2012-08-24 ساعت 20:20)sayeh_m نوشته:  سلام
به احتمال خیلی زیاد و با شواهدی که پیداست سایت از آنکارا آپدیت میشه و اگر اینطور باشه دیگه وقت کاری اونها تموم شدهSad پس میشه نتیجه گرفت که رفت تا دو شنبه ...

من فکر میکنم از اون شهری که سفارت قرار داره اعلام نشه....چون دوستانمونو که اگه یادت باشه تو دبی و کوالالامپور بودن حول و حوش ساعت 9 - 10 شب بود که ایمیل رو دریافت کردند و فکر کنم اون موقع سفارت های اونها تعطیل بوده و از خود آمریکا اعلام و ایمیل ها ارسال شده بود.....

همه با هم همچنان در انتظار..........................
Sad
تشکر کنندگان: ASALI ، sayeh_m ، achi686 ، Ali DV-2013 ، sweety.alireza ، lilistar ، amir0_0amir ، saeed2568
(2012-08-24 ساعت 21:36)sayeh_m نوشته:  
(2012-08-24 ساعت 21:33)achi686 نوشته:  من به یکی از دوستان که خواهرش در آمریکا هست گفتم زنگ بزنه به کی سی سی و سوال کنه برای زمان اعلام شدن مصاحبه ها در سفارت آنکارا....
ایشون پرسیدند و کی سی سی گفته که هنوز مدارک رو داریم بررسی می کنیم و تاریخ دقیقش که کی اعلام می کنیم معلوم نیست....
البته به نظر بنده اینها که تلفنی ما باشون صحبت می کنم اطلاع خاصی از این موضوع ندارند ....
اصلا" یک چیزی رو طوطی وار میگن . جوابهاشون از قبل دیکته شده و چیزی اضافه بر سازمان نمیگن . تازه جالبتر اینکه من به کی سی سی یه ایمیل دادم البته در مورد مصاحبه نبود ولی دو روزه حتی ایمیل اتوماتیک هم نیومده ... فکر کنم سیستم هاشونم مشغوله Wink

و جالبتر برا من اینه که چرا اینقدر عجله میکنید.
اطمینان میدم که حسرت این همه انرژی، فرصت ها و زمان هایی که الان دارید از دست میدید را خواهید خورد.
موفق باشید.
یقیــن دارم که ما روزی پــروانه خواهیــم شد. بگذار روزگار هـــر چه میـــخواهد پیــله کنـــد.
[font=Tahoma]زندگی در شیکاگو[/font]

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان