کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ها
درود بر همه دوستان گرامي

تا 20 سپتامبر فقط دو روز نفسگير ديگه مونده، من كه ديگه جدا خسته شدم، از طرفي بالا رفتن قيمت دلار، از طرف ديگه مشخص نشدن تاريخ مصاحبه مون با توجه به اينكه سري دوم كارنتي ها هم اعلام شده اما هنوز براي سري اول هيچ نامه اي نيومده، اميدوارم تا دو روز ديگه روي سايت تاريخ هاي همه مون رو ثبت كنند.

سلامت وشاد باشيد
كيس نامبر 2013AS000006XX/نامه اول:MAY1 2012/سفارت:ANK/كارنت شدن كيس:OCT/نامه دوم:SEP/مصاحبه:NOV/كليرنس: 44 روز/دريافت ويزا:16 Jan/مقصد:سياتل/ تاريخ حدودي ورود به سياتل:May
تشکر کنندگان: tatoole ، sayeh_m ، ali234 ، saljoogh ، achi686 ، moji1361
(2012-09-18 ساعت 16:50)peyman1355 نوشته:  درود بر همه دوستان گرامي

تا 20 سپتامبر فقط دو روز نفسگير ديگه مونده، من كه ديگه جدا خسته شدم، از طرفي بالا رفتن قيمت دلار، از طرف ديگه مشخص نشدن تاريخ مصاحبه مون با توجه به اينكه سري دوم كارنتي ها هم اعلام شده اما هنوز براي سري اول هيچ نامه اي نيومده، اميدوارم تا دو روز ديگه روي سايت تاريخ هاي همه مون رو ثبت كنند.

سلامت وشاد باشيد

بله قیمت دلار که همه رو دیونه کرده!!
ببخشید اواتارتون عکس خودتونه؟!
تشکر کنندگان: afs ، sayeh_m ، mea694 ، Ali DV-2013
(2012-09-18 ساعت 16:56)مهتاب - 2251 نوشته:  

سلامت وشاد باشيد

بله با اجازتون، عكس خودمه، چطور مگه؟ اگر از نظر قوانين سايت ايرادي داره لطفا بفرمائيد سريعا تعويضش كنم
كيس نامبر 2013AS000006XX/نامه اول:MAY1 2012/سفارت:ANK/كارنت شدن كيس:OCT/نامه دوم:SEP/مصاحبه:NOV/كليرنس: 44 روز/دريافت ويزا:16 Jan/مقصد:سياتل/ تاريخ حدودي ورود به سياتل:May
تشکر کنندگان: afs ، sayeh_m ، mea694 ، ehsan_ati ، مهتاب - 2251 ، Ali DV-2013
(2012-09-18 ساعت 16:58)peyman1355 نوشته:  
(2012-09-18 ساعت 16:56)مهتاب - 2251 نوشته:  

سلامت وشاد باشيد

بله با اجازتون، عكس خودمه، چطور مگه؟ اگر از نظر قوانين سايت ايرادي داره لطفا بفرمائيد سريعا تعويضش كنم

نه بابا این چه حرفیه من باب حس کنجکاوی پرسیدم Smile)
با این برو بازو کی جرات داره جسارت کنهSmile))))))))))
رييس انجمن شركت‌هاي هواپيمايي:
قطع ارز دولتي ايرلاين‌ها ما را شوكه كرد/ اجازه افزايش 100درصدي بليت را بدهند

(2012-09-18 ساعت 17:50)sweety.alireza نوشته:  رييس انجمن شركت‌هاي هواپيمايي:
قطع ارز دولتي ايرلاين‌ها ما را شوكه كرد/ اجازه افزايش 100درصدي بليت را بدهند

http://isna.ir/fa/news/91062816904/%D9%8...8%B1%D8%AF
شماره کیس: 2013A47XX، تاریخ رویت قبولی: 1jun، تعداد :4، ارسال فرمهای سری اول: 5j مصاحبه نیمه اول اسفند برگه آبی کلیر 26 آپریل ،ورود 14 آگوست. فعلا در san clemente کالیفرنیا هستیم
تشکر کنندگان: sayeh_m ، afshin sadeghi 2 ، ehsan_ati ، achi686 ، hassan1358arab ، سارا2013 ، hamedhamed

سلامت وشاد باشيد
من اون موقع که دلار 2200 بود گفتم الان هم می گم برید دلارتون رو بخرید ،حداقل 60% پولتون رو.همین طوری اگه پیش بره ارز ندن به بازار دلار نایاب می شه.
تشکر کنندگان: 3pideh ، sayeh_m ، ASALI
(2012-09-18 ساعت 18:00)faridua نوشته:  

سلامت وشاد باشيد
من اون موقع که دلار 2200 بود گفتم الان هم می گم برید دلارتون رو بخرید ،حداقل 60% پولتون رو.همین طوری اگه پیش بره ارز ندن به بازار دلار نایاب می شه.
با درود ، من با ارز بسیار سر و کار دارم و فکر میکنم که در طی روزهای آینده دولت شروع به فروش ارز میکنه و فرآیند این کار اینه که قیمت ارز پایین میاید . دوستانی که میخواهند ارز بخرن بهتره در رنج 2250 تا 2350 خریداری کنند چون پس از مدتی کوتاهی دوباره ارز به قیمت بالای 2660 خواهد. بدورد
شماره کیس: 2013A47XX، تاریخ رویت قبولی: 1jun، تعداد :4، ارسال فرمهای سری اول: 5j مصاحبه نیمه اول اسفند برگه آبی کلیر 26 آپریل ،ورود 14 آگوست. فعلا در san clemente کالیفرنیا هستیم
یه بارم که تو زندگی شانس بهمون رو کرده همه چی داره بر علیه ما میشه از قیمت دلار و ---- و ---- و... جریان همون کسیه که توی نود سالگیش بلیط بخت آزمایی رو میبره بعد بهش میگن باپولت میخای چیکار کنی میگه میخام توالت عمومی بسازم تا مردم بیان .... بکنن به بخت من که تو نود سالگی برنده شدم.حالا نقل کار ماست که توی این برهه از زمان که همه جا متلاطمه برنده شدیم
CN:2013as5## / کنسولگری آنکارا / تاریخ مصاحبه:5Nov / مدت زمان انتظار:85 روز(شغل دولتی و خدمت س پ ا ه بدون هیچ گونه سفر خارجی) / جمع هزینه ها: 13 میلیون تومان
سلام دوستان

خسته نباشين و مي دونم كه خيلي هاتون حوصله تون واقعا در حد تيم ملي سر رفته

من ديشب به سفارت انكارا ايميل زدم و توضيح دادم كه برادر من ما فرم ها رو فرستاديم و رسيده و تائيد شده و دوباره تائيد كردن كه هيچ مشكلي نداره ...... لطفا مشخص بكنين كه فرم ها رسيده يا نه؟ + اگر رسيده اين وقت مصاحبه كيه؟

القصه .........

دستشون درد نكنه مثل بقيه دوستاني كه ايميل زدن فرمودن كه گشتيم نبود نگردين نيست ...... و با NVC تماس بگيرين ......... آخرش هم نفهميديم اين NVC كه ميگن يعني چه؟
خلاصه من از رو نرفتم و تملس گرفتم با NVC .......... خيلي جالبه كه اپراتور از من شماره كيس NVC رو خواست من هم كه نداشتم كه علي الظاهر يه كلمه سه حرفي هستش كه اينجا لينك مستقيمش رو مي گذارم و تا اونجا كه سواد نصفه و نيمه ما قد داد واسه بعضي سفارت ها ميشه فرم ها رو اسكن و ايميل كرد كه ماها اكثرا پست كرديم به خاطر تسريع روند بررسي كه اسم سفارت انكارا و ابوظبي تو اين ليست نيستش.........
http://travel.state.gov/visa/visa_5162.html

خلاصه قطع كرد تلفن رو مجدد تماس گرفتم و گفتم كه خواهر من براي ما ويزاي گوناگوني و ..... گفت كه به اينجا مربوط نميشه و شماره بهم داد كه همون شماره KCC خودمون بود ..........

خلاصه زنگ زدم KCC .......... بعد كلي انتظار با اپراتور قضيه رو شرح دادم و شماره كيس رو گفتم ...... گفت كه پرونده ات هيچ مشكلي نداره و فعلا داريم زمانبندي مي كنيم و ظرف چند روز آينده معلوم ميشه
يعني كه حالا حالا ها هستيم خدمتتون ......Big Grin
اين بود انشاي من Smile
شماره کیس: 2013AS2XXX / تاریخ رویت قبولی: 01/05/2012 /
کنسولگری: ايروان/ تعداد افراد کیس: 2 نفر جمع تقریبی هزینه: 1.560.000 تومان + $1500 /مقصد اوليه:LA / Smile
(2012-09-18 ساعت 23:57)barmak نوشته:  ......... آخرش هم نفهميديم اين NVC كه ميگن يعني چه؟
........... همون شماره KCC خودمون بود ..........

NVC=National Visa Center->Immigrant visa inquiries, including assistance
KCC=Kentucky Consular Center -> Diversity Visa inquiries
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
تشکر کنندگان: ASALI ، mea694 ، mooj ، hamedhamed ، lilistar ، peyman1355 ، Tomas ، roeentan
(2012-09-19 ساعت 00:13)bayat_r نوشته:  
(2012-09-18 ساعت 23:57)barmak نوشته:  ......... آخرش هم نفهميديم اين NVC كه ميگن يعني چه؟
........... همون شماره KCC خودمون بود ..........

NVC=National Visa Center->Immigrant visa inquiries, including assistance
KCC=Kentucky Consular Center -> Diversity Visa inquiries

سلام بيات جان ممنون از جوابت ........ اين ها رو كه دونستم ......... اين شماره كيس NVC رو ما نداريم .......... از سيستمش من سر در نياوردم علي الظاهر KCC بعد از اتمام مراحل بررسي مي فرسته NVC و اينجاست كه بعد از تائيد نهائي مي فرسته واسه سفارت خود KCC مستقيم نمي فرسته ......... اين هم لينك هاش .........
http://travel.state.gov/visa/immigrants/..._3177.html
http://travel.state.gov/visa/immigrants/..._1340.html
کنسولگری: ايروان/ تعداد افراد کیس: 2 نفر جمع تقریبی هزینه: 1.560.000 تومان + $1500 /مقصد اوليه:LA / Smile
تشکر کنندگان: ASALI ، mooj ، achi686 ، hamedhamed ، bayat_r ، lilistar ، Emma_a432 ، fire dragon ، peyman1355 ، صوفیا صوری ، lilac ، Tomas
(2012-09-11 ساعت 19:51)بهباره.ح نوشته:  
(2012-09-11 ساعت 18:21)peyman1355 نوشته:  
(2012-09-11 ساعت 18:04)بهباره.ح نوشته:  سلام:من خواهرم زير 200 بوده براي دوم اكتبر دعوت به مصاحبه شده است در ابوظبيWink;
با سپاس
ايشون براي دوم اكتبر دعوت شدند، يعني كي به ايشون اعلام كردند؟ چون ايشون از امروز تا دوم اكتبر فقط حدود 21 روز فرصت دارند كه وقت معاينه پزشكيشون رو رزرو كنند، هتل و ويزا و بليط بگيرند و............. هزار كار ديگه، ميخوام بدونم آيا تازه بهشون اطلاع دادند يا از زمان اطلاع تا روز مصاحبه حداقل يك ماه فرصت به ايشون دادند يا خير؟ چون ما كه آنكارا رو انتخاب كرديم يه كار ديگه هم بايد انجام بديم و اون تهيه مدارك و ترجمه و پست كردن اونها براي سفارت حداقل 2 هفته قبل از روز مصاحبه است، ممنون ميشم بفرمائيد كه به ايشون دقيقا تو چه تاريخي خبر دادند؟
يك دنيا ممنونم

الان فكر كنم 1 ماه هست كه نامشون امده

خوب شما همه كارهاتون راانجام بدين .چون اونا هم انجام داده بودن.فقط نامه اسپانسر شيپشون مونده بود كه اونم رسيد
من زیاد دیدم در این فروم در مورد اسپانسرشیپ صحبت می کنند ولی در سایت مربوط به DV هیچ کجا صحبتی نشده. فقط در فرم اولیه پرسیده بود کجا قصد زندگی دارید. میشه بگید موضوع چیه؟
مرسی - ستاره
تشکر کنندگان: Tomas
بچه ها صفحه مصاحبه ها از دسترس خارجه حتما یه خبری میشه تا صبح
CN:2013as5## / کنسولگری آنکارا / تاریخ مصاحبه:5Nov / مدت زمان انتظار:85 روز(شغل دولتی و خدمت س پ ا ه بدون هیچ گونه سفر خارجی) / جمع هزینه ها: 13 میلیون تومان
تشکر کنندگان: sph ، Tomas
(2012-09-19 ساعت 22:07)mea694 نوشته:  بچه ها صفحه مصاحبه ها از دسترس خارجه حتما یه خبری میشه تا صبح

بله من هم چك كردم ............. حتما دارن اپديت مي كنن ............Smile
تشکر کنندگان: صوفیا صوری ، Tomas
(2012-09-19 ساعت 23:53)barmak نوشته:  
(2012-09-19 ساعت 22:07)mea694 نوشته:  بچه ها صفحه مصاحبه ها از دسترس خارجه حتما یه خبری میشه تا صبح

بله من هم چك كردم ............. حتما دارن اپديت مي كنن ............Smile

ای بابا این آپدیت کردن چقدر طول میکشه !!! میدادن به بچه های مهاجرسرا 5 دقیقه ای آپدیت میشدن همه.
شماره کیس: 2013AS000016XX
تاریخ رویت قبولی: JUN 16th 2012
کنسولگری: آنکارا
تعداد افراد کیس: 4 نفر
ارسال فرم های سری اول: Jun 21
دریافت توسط کی سی سی:14 Jun 26 ,cnfrmd Aug
کارنت شدن کیس: Aug 15
تاریخ مصاحبه :هفته اول دسامبر
جمع تقریبی هزینه ها: عکس +پست 80 +ترجمه 170+واکسن 140
تشکر کنندگان: صوفیا صوری ، Tomas

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان