کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ها
(2012-09-20 ساعت 19:58)elham63 نوشته:  سلام من کیس نامبرم تقریبا ۸۰۰۰هستش و دو ماه پیش نامه هام رو فرستادم ولی هیچ تاییدیه ای دریافت نکردم میشه بهم بگین که چی کار باید بکنم؟
واقعا ممنون می شم

اونا هیچ تاییده ای به شما نمیدن.مگر اینکه خودتون ازشون سوال کنید.میتونید بهشون ایمیل بزنید و سوال کنید که مدارکتون به دستشون رسیده؟اگه از یکی از سرویسهای پست بین المللی هم فرستاده باشید از طریق رهگیری پستی که تو سایتشون دارن میتونید پروسشو ارسالشو چک کنید.
تشکر کنندگان: Tomas
(2012-09-20 ساعت 19:58)elham63 نوشته:  سلام من کیس نامبرم تقریبا ۸۰۰۰هستش و دو ماه پیش نامه هام رو فرستادم ولی هیچ تاییدیه ای دریافت نکردم میشه بهم بگین که چی کار باید بکنم؟
واقعا ممنون می شم

دوست عزیز شما باید یه ایمیل به kcc بزنید مبنی بر اینکه فرمهارو فرستادید و می خواید بدونید که به دستشون رسیده یا نه؟؟ متن نامه هم اگر قسمت نمونه مکاتبه با KCC را مطالعه کنید متوجه می شید اما من همینجا تو این تاپیک واستون می زارم متن نامه رو فقط شما لطف کنید اطلاعات مربوط به خودتون رو که شامل نام دقیق و نام خانوادگیتون و کیس نامبر میشه وارد کنید. بعد ارسال کنید. بعد از چند روز جواب نامه ی شما می یاد. و احتمال زیاد جواب این هست که نامه ی شما رسیده و باید منتظر باشید تا کارنت بشید و سپس برای مصاحبه دعوت شید. اما ازونجایی که کیس نامبرتون حدودش بالاست فکر می کنم باید بیشتر منتظر بمونید. موفق باشید.
دوست عزیز چون این تاپیک مربوط به کارنت شدن هست من نمونه ایمیل به KCC رو تو تاپیک مربوطش یعنی نمونه مکاتبه با kcc براتون گذاشتم. عینا همین متن را بفرستید به علاوه اینکه مشخصات دقیقتون فراموش نشه.
(2012-09-20 ساعت 20:10)mhz_ir نوشته:  [quote='elham63' pid='215898' dateline='1348154883']
سلام من کیس نامبرم تقریبا ۸۰۰۰هستش و دو ماه پیش نامه هام رو فرستادم ولی هیچ تاییدیه ای دریافت نکردم میشه بهم بگین که چی کار باید بکنم؟
واقعا ممنون می شم

اونا هیچ تاییده ای به شما نمیدن.مگر اینکه خودتون ازشون سوال کنید.میتونید بهشون ایمیل بزنید و سوال کنید که مدارکتون به دستشون رسیده؟اگه از یکی از سرویسهای پست بین المللی هم فرستاده باشید از طریق رهگیری پستی که تو سایتشون دارن میتونید پروسشو ارسالشو چک کنید.
[/quote]

ممنون که جوابمو دادین .آخه من تازه عضو این سایت شدم وقتی پست دوستان رو دیدم احساس کردم که چقدر بی خیال بودم تو این مدت و یه کم استرس گرفتم.بازم ممنونم

(2012-09-20 ساعت 20:15)my2220 نوشته:  [quote='elham63' pid='215898' dateline='1348154883']
سلام من کیس نامبرم تقریبا ۸۰۰۰هستش و دو ماه پیش نامه هام رو فرستادم ولی هیچ تاییدیه ای دریافت نکردم میشه بهم بگین که چی کار باید بکنم؟
واقعا ممنون می شم

دوست عزیز شما باید یه ایمیل به kcc بزنید مبنی بر اینکه فرمهارو فرستادید و می خواید بدونید که به دستشون رسیده یا نه؟؟ متن نامه هم اگر قسمت نمونه مکاتبه با KCC را مطالعه کنید متوجه می شید اما من همینجا تو این تاپیک واستون می زارم متن نامه رو فقط شما لطف کنید اطلاعات مربوط به خودتون رو که شامل نام دقیق و نام خانوادگیتون و کیس نامبر میشه وارد کنید. بعد ارسال کنید. بعد از چند روز جواب نامه ی شما می یاد. و احتمال زیاد جواب این هست که نامه ی شما رسیده و باید منتظر باشید تا کارنت بشید و سپس برای مصاحبه دعوت شید. اما ازونجایی که کیس نامبرتون حدودش بالاست فکر می کنم باید بیشتر منتظر بمونید. موفق باشید.
دوست عزیز چون این تاپیک مربوط به کارنت شدن هست من نمونه ایمیل به KCC رو تو تاپیک مربوطش یعنی نمونه مکاتبه با kcc براتون گذاشتم. عینا همین متن را بفرستید به علاوه اینکه مشخصات دقیقتون فراموش نشه.
[/quo
حتما این کار رو میکنم بازم ممنونم
تشکر کنندگان:
(2012-09-20 ساعت 20:19)elham63 نوشته:  
(2012-09-20 ساعت 20:10)mhz_ir نوشته:  [quote='elham63' pid='215898' dateline='1348154883']
واقعا ممنون می شم

ممنون که جوابمو دادین .آخه من تازه عضو این سایت شدم وقتی پست دوستان رو دیدم احساس کردم که چقدر بی خیال بودم تو این مدت و یه کم استرس گرفتم.بازم ممنونم

(2012-09-20 ساعت 20:15)my2220 نوشته:  
واقعا ممنون می شم

[/quo
حتما این کار رو میکنم بازم ممنونم
نمونه ایمیل را براتون گذاشتم می تونید ببینید.
موفق باشید
بچه ها ی آنکارایی برای ایمیل اومد..................هورااااااااااااااااا
ولی تو سایت هنوز چیزی نشون نمیده.....
کسی اینطوری هست؟؟؟

اینو نوشته

You have received this email notification to inform you that you have updates available at http: //www.dvlottery.state.gov/ESC. Please log in using your confirmation number from your original application to complete further processing.

تو سایت هم نمی ره...
کسی اینجا هسسسسسسسسسسسسسستتتتتتتتتتتتت؟؟؟
الوووووووووووو؟؟؟

بچه ها من آخرای آبان شدم.....چه بد
شماره کیس : ##20130000 - کنسوگری : آنكارا - مصاحبه : اواخر آبان تعداد : 2نفر - تاریخ دریافت ویزا : 2 روز بعد از مصاحبه
زمان ورود : Feb 2013 - شهر : سنفرانسیسکو ---- سفرنامه بخش
تشکر کنندگان: saljoogh ، amir82 ، achi686 ، rezagh ، Tomas ، Emma_a432 ، سارا2013 ، fire dragon ، mitme ، pooya.n ، pooyash
دوستان نامه مصاحبه اومد Smile من که اکتبری هستم در نوامبر وقت مصاحبه داده
2013ASxxx فقط خودم / آنکارا
مصاحبه: NOV 2012 فرم 9 سوالی
کلیرنس: ژانویه 2013 / 80 روز آزگار!
ورود: آپریل 2013 واشینگتن
سوشال 17 و گرین کارت 20 روز پس از رسیدن Cool
کار: آگوست 2013 نفت و گاز
Project Planner/Scheduler Engineer
هیوستون تگزاس
تشکر کنندگان: aziking ، farhadfsh ، achi686 ، amir82 ، mirzamemar ، hassan1358arab ، MARYAM2 ، rezagh ، Hamilton ، far-dv2013 ، Tomas ، مانترا ، barmak ، mitme ، pooya.n ، pooyash
(2012-09-20 ساعت 20:38)aziking نوشته:  بچه ها ی آنکارایی برای ایمیل اومد..................هورااااااااااااااااا
ولی تو سایت هنوز چیزی نشون نمیده.....
کسی اینطوری هست؟؟؟

اینو نوشته

You have received this email notification to inform you that you have updates available at http: //www.dvlottery.state.gov/ESC. Please log in using your confirmation number from your original application to complete further processing.

تو سایت هم نمی ره...
کسی اینجا هسسسسسسسسسسسسسستتتتتتتتتتتتت؟؟؟
الوووووووووووو؟؟؟

بچه ها من آخرای آبان شدم.....چه بد

https://www.dvlottery.state.gov/
کیس نامبر: 2013AS00001XXX
رویت قبولی: 2012 May
سفارت: بمبئی
ارسال فرم های سری اول: May 2012 با DHL
کارنتی :2012 Aug 14
تاريخ مصاحبه: 2012 2 Oct
تاریخ کلیرنس: 2013 Mar 20
ورود به آمريکا: 2013 19 Apr

تشکر کنندگان: aziking ، Tomas ، rayanmoli
سلام دوستان
نامه ما هم اومد. تاریخ مصاحبه اواسط آبان. به امید موفقیت. در ضمن کیس نامبر مون هم 3 رقمیه
شماره كيس 2013asxxx-مصاحبه نوامبر آنكارا- تعداد كيس 4 - وضعيت : كليرنس 2 مرحله
تشکر کنندگان: ali234 ، ehsan_ati ، sayeh_m ، mrr777 ، amir82 ، hassan1358arab ، rezagh ، Ali DV-2013 ، Tomas ، مانترا ، سارا2013 ، pooyash
یشماره حدود کس نامبرت چنده؟ یعنی زیر 15 نوامبر هستین؟

پس چرا من که 2 رقمی هستم افتادم اواخر آبان؟؟؟ در صورتیکه من فرم ها رو هم زود فرستادم؟؟؟
شماره کیس : ##20130000 - کنسوگری : آنكارا - مصاحبه : اواخر آبان تعداد : 2نفر - تاریخ دریافت ویزا : 2 روز بعد از مصاحبه
زمان ورود : Feb 2013 - شهر : سنفرانسیسکو ---- سفرنامه بخش
تشکر کنندگان: sayeh_m ، achi686 ، Tomas
مصاحبهٔ ما هم اوخر نوامبر هست
شماره کیس: **2013AS00009، تاریخ رویت قبولی:MAY 1، کنسولگری:ankara، ارسال فرمهای سری اول:15may، کارنت شدن کیس:15 Augest، مصاحبه:-، دریافت کلیرنس:-، دریافت ویزا:-، ورود به آمریکا:-، دریافت گرین کارت:-، جمع تقریبی هزینه ها : 7500 DHL
هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااا اومد بالاخره....................
نامم اومدددددددددددددددددددد
تبریک به همه دوستان .................
هفته اول نوامبر هستم...............
2013AS00/ رویت قبولی : May-02-2012/ ارسال فرمهای سری اول: May-09-2012/ آنکارا / یک نفر / مصاحبه: اوایل نوامبر/ اخذ ویزا: روز مصاحبه / ایالت تگزاس - هوستون Cool
خب بچه ها من با فیلتر شکن تونستم وقت مصاحبه ام رو ببینم . اواخر نوامبر Smile
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
تشکر کنندگان: ehsan_ati ، saljoogh ، amir82 ، achi686 ، SOROUSHSOFT ، MARYAM2 ، mhz_ir ، rezagh ، aziking ، پروا ، Ali DV-2013 ، Tomas ، مانترا ، barmak ، moji1361 ، pooyash
واسه من که نیومده Sad فکر کنم بخاطر این باشه که من آخر May فرم هامو ايميل کردم. کسی هست که فرم هاشو آخر MAY فرستاده باشه و نامش اومده باشه؟؟؟
تشکر کنندگان:
سلام
نامه منهم رسید
وقت مصاحبه اواخر نوامبر
بهتره برای زمان رفتن گفتگویی داشته باشیم. چند روز قبل از مصاحبه باید برویم تا کارهای پزشکی سر زمان به اتمام برسد (بدون بچه)؟با احتساب شنبه و یکشنبه چطور میشود؟
متشکر

(2012-09-20 ساعت 20:54)mbt1346 نوشته:  سلام دوستان
نامه ما هم اومد. تاریخ مصاحبه اواسط آبان. به امید موفقیت. در ضمن کیس نامبر مون هم 3 رقمیه
بنظر من مجددا چک کن که اشتباهی رخ ندهد.
کیس نامبر :2013AS1XX / آنکارا / 2 نفر /مصاحبه:w4 نوامبر /کلیر شدن: 11 JAN/ ورود به نیویورک:۹ فوریه/ساكن هيوستون
سفرنامه
تشکر کنندگان: saljoogh ، sayeh_m ، amir82 ، achi686 ، rezagh ، aziking ، Tomas ، مانترا ، barmak
(2012-09-20 ساعت 21:50)mdna نوشته:  سلام
نامه منهم رسید
وقت مصاحبه اواخر نوامبر
بهتره برای زمان رفتن گفتگویی داشته باشیم. چند روز قبل از مصاحبه باید برویم تا کارهای پزشکی سر زمان به اتمام برسد (بدون بچه)؟با احتساب شنبه و یکشنبه چطور میشود؟
متشکر

(2012-09-20 ساعت 20:54)mbt1346 نوشته:  سلام دوستان
بنظر من مجددا چک کن که اشتباهی رخ ندهد.

بیاید تاپیک گرفتن وقت از دکتر .

تعطیلات رسمی ترکیه رو هم نگاه کنید :http://turkey.usembassy.gov/holidays.html

درسته، ما هم سه رقمی و اواسط آبانیم.
شماره کیس : 2013AS000XXX - سه نفر-سفارت : انکارا - مصاحبه : NOV - کلیر: DEC 10 Smile - مقصد:کالیفرنیا. دریافت گرین کارت : اپریل . خدایا شکرت.
تشکر کنندگان: hassan1358arab ، mdna ، mhz_ir ، rezagh ، Ali DV-2013 ، achi686 ، aziking ، Tomas ، amir82 ، barmak ، pooyash

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان