کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ها
(2012-09-19 ساعت 18:32)setareh1371 نوشته:  
(2012-09-11 ساعت 19:51)بهباره.ح نوشته:  
(2012-09-11 ساعت 18:21)peyman1355 نوشته:  
(2012-09-11 ساعت 18:04)بهباره.ح نوشته:  سلام:من خواهرم زير 200 بوده براي دوم اكتبر دعوت به مصاحبه شده است در ابوظبيWink;
با سپاس
ايشون براي دوم اكتبر دعوت شدند، يعني كي به ايشون اعلام كردند؟ چون ايشون از امروز تا دوم اكتبر فقط حدود 21 روز فرصت دارند كه وقت معاينه پزشكيشون رو رزرو كنند، هتل و ويزا و بليط بگيرند و............. هزار كار ديگه، ميخوام بدونم آيا تازه بهشون اطلاع دادند يا از زمان اطلاع تا روز مصاحبه حداقل يك ماه فرصت به ايشون دادند يا خير؟ چون ما كه آنكارا رو انتخاب كرديم يه كار ديگه هم بايد انجام بديم و اون تهيه مدارك و ترجمه و پست كردن اونها براي سفارت حداقل 2 هفته قبل از روز مصاحبه است، ممنون ميشم بفرمائيد كه به ايشون دقيقا تو چه تاريخي خبر دادند؟
يك دنيا ممنونم

الان فكر كنم 1 ماه هست كه نامشون امده

خوب شما همه كارهاتون راانجام بدين .چون اونا هم انجام داده بودن.فقط نامه اسپانسر شيپشون مونده بود كه اونم رسيد
من زیاد دیدم در این فروم در مورد اسپانسرشیپ صحبت می کنند ولی در سایت مربوط به DV هیچ کجا صحبتی نشده. فقط در فرم اولیه پرسیده بود کجا قصد زندگی دارید. میشه بگید موضوع چیه؟
مرسی - ستاره
سلام
منم اولش گيج شده بودم كه نامه اسپانسر شيپي و ارسال مدارك دو هفته زودتر و .... چيه كه تو سايت دي وي نيست.
يكي از دوستان راهنمايي كردند كه به شما هم ميگم: بايد مراجعه كنيد به سايت سفارت امريكا تو انكارا . اونجا همه ي مدارك لازم رو من جمله اشپانسرشيپي رو نوشته
قبولي:١ مي ٢٠١٢،پست:ارامكس كارنت: نوامبر، مصاحبه ايروان: w2dec
case:21xx نتيجه:آبي . كليرنس: 5feb
تشکر کنندگان: Tomas
از دوستان کسی می تواند به من صفحه مصاحبه ها را بگوید چطوری می شود دید
ممنون می شوم
تشکر کنندگان:
سلام دوستان عزیز. شکر خدا نامه دوم ما هم اومد.... ایشالا به زودی همه خیالشون راحت میشه.
تشکر کنندگان: saljoogh ، sayeh_m ، aziking ، Emma_a432 ، afs ، achi686 ، پروا ، Tomas ، moji1361 ، pooyash
(2012-09-20 ساعت 08:26)amirazimi نوشته:  سلام دوستان عزیز. شکر خدا نامه دوم ما هم اومد.... ایشالا به زودی همه خیالشون راحت میشه.
سلام .تبريك ميگم . فقط ميشه بفرمايين كه تاريخ مصاحبتون حدوداً كي هستش ؟ ممنون ميشم Smile
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
تشکر کنندگان: Ali DV-2013 ، Tomas
(2012-09-20 ساعت 09:07)sayeh_m نوشته:  
(2012-09-20 ساعت 08:26)amirazimi نوشته:  سلام دوستان عزیز. شکر خدا نامه دوم ما هم اومد.... ایشالا به زودی همه خیالشون راحت میشه.
سلام .تبريك ميگم . فقط ميشه بفرمايين كه تاريخ مصاحبتون حدوداً كي هستش ؟ ممنون ميشم Smile

ممنونم. نیمه اول ماه نوامبر. شرمنده دقیق نگفتم، به ما گفتن نگید دلیلشم نمیدونم. خلاصه بی ادبی نباشه.
تشکر کنندگان: sayeh_m ، saljoogh ، aziking ، nagoo ، Ali DV-2013 ، Tomas
تبریک به همه ی کسایی که نامه ی دومشون اومده
میشه لینک سفارت آنکارا رو بذارید(همونی که توش تاریخ مصاحبه ها لیست شدم(
ممنون...
2013as14xx،آنکارا، مصاحبه: دسامبر، سفرنامه کلیرنس:12بهمن(57روز)Big Grin
ویزا
(2012-09-20 ساعت 09:10)amirazimi نوشته:  

ممنونم. نیمه اول ماه نوامبر. شرمنده دقیق نگفتم، به ما گفتن نگید دلیلشم نمیدونم. خلاصه بی ادبی نباشه.
ممنون دوست عزيز . بسيار كار خوبي كردين كه نگفتين Smile من فقظ تاريخ تقريبي رو ميخواستم . ميخواستم بدونم كه بين نامه دوم و مصاحبه چقدر فاصله هست . اميدوارم موفق باشين Smile در ضمن فكر كنم با توجه به كيس نامبرتون شما كارنت سري اول بودين درسته ؟
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
تشکر کنندگان: rezagh ، Tomas
دوستان از بچه های آنکارا کسی واسش نامه ی دوم اومده؟
2013as14xx،آنکارا، مصاحبه: دسامبر، سفرنامه کلیرنس:12بهمن(57روز)Big Grin
ویزا
(2012-09-20 ساعت 09:21)Emma_a432 نوشته:  دوستان از بچه های آنکارا کسی واسش نامه ی دوم اومده؟

سلام دوست عزيز نه متاسفانه ......... ولي واسه سفارت هاي ديگه اومده ......... برا انكارا هم به اميد خدا به زودي مي آد ...........Smile

تو با خداي خود انداز كار و دل خوش دار
كه رحم اگر نكند مدعي خدا بكند

Smile
شماره کیس: 2013AS2XXX / تاریخ رویت قبولی: 01/05/2012 /
کنسولگری: ايروان/ تعداد افراد کیس: 2 نفر جمع تقریبی هزینه: 1.560.000 تومان + $1500 /مقصد اوليه:LA / Smile
تشکر کنندگان: Emma_a432 ، Ali DV-2013 ، صوفیا صوری ، rezagh ، Tomas
(2012-09-20 ساعت 09:14)sayeh_m نوشته:  
(2012-09-20 ساعت 09:10)amirazimi نوشته:  

ممنون دوست عزيز . بسيار كار خوبي كردين كه نگفتين Smile من فقظ تاريخ تقريبي رو ميخواستم . ميخواستم بدونم كه بين نامه دوم و مصاحبه چقدر فاصله هست . اميدوارم موفق باشين Smile در ضمن فكر كنم با توجه به كيس نامبرتون شما كارنت سري اول بودين درسته ؟

کاملا درسته...ایشالا بچه های آنکارا هم زودتر خیالشون راحت بشه...
تشکر کنندگان: Emma_a432 ، sayeh_m ، ehsan_ati ، Ali DV-2013 ، صوفیا صوری ، pooya.n ، Tomas
سماق میمکوم آی سوماغ میمکوم........هیشکی نمیتونه مثل ما2013 ایها (آنکاراییها) سماق بمکه
CN:2013as5## / کنسولگری آنکارا / تاریخ مصاحبه:5Nov / مدت زمان انتظار:85 روز(شغل دولتی و خدمت س پ ا ه بدون هیچ گونه سفر خارجی) / جمع هزینه ها: 13 میلیون تومان
جون به لب شديم ..............................
کنسولگری: ايروان/ تعداد افراد کیس: 2 نفر جمع تقریبی هزینه: 1.560.000 تومان + $1500 /مقصد اوليه:LA / Smile
تشکر کنندگان: achi686 ، صوفیا صوری ، Tomas
(2012-09-20 ساعت 09:13)Emma_a432 نوشته:  تبریک به همه ی کسایی که نامه ی دومشون اومده
میشه لینک سفارت آنکارا رو بذارید(همونی که توش تاریخ مصاحبه ها لیست شدم(
ممنون...

http://www.usemb-ankara.org.tr/consular/...le_dv.html
قبولي:١ مي ٢٠١٢،پست:ارامكس كارنت: نوامبر، مصاحبه ايروان: w2dec
case:21xx نتيجه:آبي . كليرنس: 5feb
تشکر کنندگان: سارا2013 ، صوفیا صوری ، rezagh ، Tomas ، Emma_a432
فعلا سايت ليست انكارا از دسترس خارج هستش

من امروز با KCC تماس گرفتم . مجدد گفت كه داريم schedule مي كنيم و كار پروسس پرونده توون هم تموم شده و به زودي اعلام ميشه ..................
تشکر کنندگان: achi686 ، SOROUSHSOFT ، سارا2013 ، aziking ، pooya.n ، peyman2ped ، mazy ، mhz_ir ، Tomas ، Emma_a432
سلام من کیس نامبرم تقریبا ۸۰۰۰هستش و دو ماه پیش نامه هام رو فرستادم ولی هیچ تاییدیه ای دریافت نکردم میشه بهم بگین که چی کار باید بکنم؟
واقعا ممنون می شم
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان