کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ها
(2012-09-21 ساعت 01:56)Omid91 نوشته:  دوستان سلام
این اولین باری هست که پیغام می دم تو مهاجرسرا و تازه واردم.
ما دیر از برنده شدنمون مطلع شدیم و مدارک رو پانزدهم جولای فرستادیم که طبق گفته پست نوزدهم جولای دستشون رسیده بوده ولی امروز که مصاحبه های آنکارا رو اعلام کردن ما نامه دوم رو دریافت نکردیم و به جاش از KCC ایمیل زیر در جواب ایمیلی که قبلا زده بودیم آمده بود:
Thank you for your inquiry.

Your forms have been received and are currently processing. Allow several weeks for processing. Interviews are scheduled numerically based on case numbers that have completed processing.

Please refer to the visa bulletin on our website at www.travel.state.gov after the 15th of each month to locate the current numbers being processed.

چند تا سوال داشتم ممنون میشم پیشکسوتا یا کسانی که اطلاع دارند جواب بدند:
1- با توجه به اینکه کیس نامبر من 4XX هست و تا 2350 کارنت شدند فکر می کنید زمان مصاحبه حدودا کی بشه؟
2- آیا کسانی که مثل ما دیر مدارکشونو فرستادن دیگه پایین بودن کیس نامبر براشون مطرح نیست و فقط زمان ارسال مدارک مهمه یا هردو؟
میبخشید اگه طولانی شد. [/align]
1- اصلا" نمیشه دقیق حدس زد . از زمان فرستادن فرمها 8 تا 10 هفته شاید هم بیشتر وقت لازم دارن تا بررسی کنن .
2- زمان ارسال هم مهمه .
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، afs ، mhz_ir ، Omid91 ، Tomas ، ASALI
دوستان عزیز سلام
نامه دوم من هم رسید تاریخ مصاحبه هفته چهارم نوامبر تعیین شده Shy
کیس نامبر :** as0003 / آنکارا
2013AS3##/آنکارا/کارنت اکتبر/مصاحبه اواخر نوامبر/کلیرنس 65 روز/دریافت ویزا ابتدای فوریه /مقصد کالیفرنیا
دوستان چرا مصاحبه ی کارنتی های اکتبر، توی نوامبر افتاده؟
تشکر کنندگان: mhz_ir ، Tomas
سلام دوستان نامه مصاحبه منم 20 sep اومد برای من در هفته سوم نوامبر وقت مصاحبه داده شده.
شماره کیس: 2013AS2xx،کنسولگری: آنکارا،تاریخ کارنت شدن:13 August،تاریخ دریافت نامه دوم: 20 September،تاریخ مصاحبه :nov-w3 ،تاریخ کلیر: 26march ، تاریخ دریافت ویزا: 4April، مقصد:LA

تشکر کنندگان: saljoogh ، mhz_ir ، Tomas ، ASALI ، rezagh ، pooyash
نامه ما نیومده Sad کیس نامبرمون هست 11XX آخه پس کی؟؟؟؟
تشکر کنندگان: سارا2013
(2012-09-21 ساعت 00:28)uvthk نوشته:  با سلام
کیس نامبر من بین 9 و 10 هزاره کی کارنت میشم؟ تو سایت بولتن ویزا جلوی اسم ایران 6029 نوشته بود این یعنی چی؟ برای اینکه بفهمم کارنت شدم کجارو باید ببینم؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

سلام
کیس نامبر من هم همین حدود هستش .شما اطلاعاتی دریافت کردید از اینکه تقریبا کی کارنت می شین؟ممنون می شم اگه چیزی می دونین منم در جریان بزارید.
بازم ممنون
تشکر کنندگان:
(2012-09-21 ساعت 02:32)sayeh_m نوشته:  
(2012-09-21 ساعت 01:56)Omid91 نوشته:  دوستان سلام
این اولین باری هست که پیغام می دم تو مهاجرسرا و تازه واردم.
ما دیر از برنده شدنمون مطلع شدیم و مدارک رو پانزدهم جولای فرستادیم که طبق گفته پست نوزدهم جولای دستشون رسیده بوده ولی امروز که مصاحبه های آنکارا رو اعلام کردن ما نامه دوم رو دریافت نکردیم و به جاش از KCC ایمیل زیر در جواب ایمیلی که قبلا زده بودیم آمده بود:
Thank you for your inquiry.

Your forms have been received and are currently processing. Allow several weeks for processing. Interviews are scheduled numerically based on case numbers that have completed processing.

Please refer to the visa bulletin on our website at www.travel.state.gov after the 15th of each month to locate the current numbers being processed.

چند تا سوال داشتم ممنون میشم پیشکسوتا یا کسانی که اطلاع دارند جواب بدند:
1- با توجه به اینکه کیس نامبر من 4XX هست و تا 2350 کارنت شدند فکر می کنید زمان مصاحبه حدودا کی بشه؟
2- آیا کسانی که مثل ما دیر مدارکشونو فرستادن دیگه پایین بودن کیس نامبر براشون مطرح نیست و فقط زمان ارسال مدارک مهمه یا هردو؟
میبخشید اگه طولانی شد. [/align]
1- اصلا" نمیشه دقیق حدس زد . از زمان فرستادن فرمها 8 تا 10 هفته شاید هم بیشتر وقت لازم دارن تا بررسی کنن .
2- زمان ارسال هم مهمه .

خیلی ممنون از پاسخ سریعتون. فقط دو موردی رو که میخوام بدونم اینه که
1-مثلا اگه دو هفته دیگه بررسی مدارکم رو تموم کردن(چون تا امروز 62روزه که مدارکم پیششونه) آیا مورد ما رو جداگانه همون وقت ایمیل میزنن و برای مصاحبه به نوامبر میرسیم یا اینکه تازه با کارنتیهای ماههای دیگه اعلام می کنن و مصاحبمون دسامبر به بعد می افته؟
2-شماره کیس ما 4xx بوده و شمارمون کارنت شده بود. حالاتو بولتن ویزا چطوری میتونیم بفهمیم که واقعا کارنت شدیم؟
خیلی ممنونم
کیس: 2013AS4##
اتعداد: 2 نفر
ارسال مدارک: 15 جولای
کارنتی: آگوست
سفارت : آنکارا
نامه دوم: 20 نوامبر
مصاحبه: 23 ژانویه
آخرین آپدیت CEAC : می 21
تشکر کنندگان:
با تبریک به دوستانی که تاریخ مصاحبشون مشخص شده و آرزوی مشخص شدن تاریخ مصاحبه بقیه دوستان کارنتی .امیدوارم همگی در مصاحبه موفق باشید
کیس نامبر :** as2xxx / آنکارا
Ca no:2013AS20xx ، ارسال مدارک 20 july زمان مصاحبه:23 januaryکنسولگری: آنکارا ,کلیرنس 2013/05/08

بزرگترین شجاعت,صبر است
تشکر کنندگان: aziking ، afs ، achi686 ، سارا2013 ، Emma_a432 ، Ali DV-2013
سلام به همه بچه ها
به همه اونهايي که برای مصاحبه دعوت شدند تبريک می گم اميدوارم با شادی کارشون پيش بره خوشبختانه موتورشون روشن شد دير زودش مهم نيست انشاالله هممون ميريم WinkWinkWinkWink
کیس:2013AS000078xx @ کسولگری: ایروان @ قبولی :MAY 5
ارسال فرم : 23 MAY @ کیس :3نفر@ کارنتی:مارچ 2013 @ مصاحبه: 17 MAY @ وضعیت : HELLO USBig Grin
تشکر کنندگان: aziking ، achi686 ، سارا2013 ، Emma_a432 ، manila ، sayeh_m ، ASALI ، rezagh ، Ali DV-2013
بچه ها من نمیفهمم چرا صفحه لیست تاریخ مصاحبه چرا اول شماره ها 2012 است؟اصلا من گیج شدم، من کیسم **22 ، کارنتم شدیم ولی تو اون صفحه ای که قبولی رو زده رفتم همون نامه قبولی هست فقطSad
کنسولگری: ایروان - مصاحبه:هفته دوم دسامبر - دریافت ویزا: هفته آخر ژانویه-مقصد فعلی:هیوستون :Big Grin، لیست لوازم ضروری و سایت های مفید برای مهاجرت، سفرنامه آمریکا
تشکر کنندگان: ASALI
(2012-09-20 ساعت 20:38)aziking نوشته:  بچه ها ی آنکارایی برای ایمیل اومد..................هورااااااااااااااااا
ولی تو سایت هنوز چیزی نشون نمیده.....
کسی اینطوری هست؟؟؟

اینو نوشته

You have received this email notification to inform you that you have updates available at http: //www.dvlottery.state.gov/ESC. Please log in using your confirmation number from your original application to complete further processing.

تو سایت هم نمی ره...
کسی اینجا هسسسسسسسسسسسسسستتتتتتتتتتتتت؟؟؟
الوووووووووووو؟؟؟

بچه ها من آخرای آبان شدم.....چه بد
خیلییییییییییی مبارک پس آنکارا هم راه افتاد من که 4رقمیم میره تو سایت ولی ایشالا به زودی نامه ی دوم همه ی ما هم می ااااااااد
2013as14xx،آنکارا، مصاحبه: دسامبر، سفرنامه کلیرنس:12بهمن(57روز)Big Grin
ویزا
تشکر کنندگان: aziking ، achi686 ، سارا2013 ، manila ، sayeh_m ، ASALI
بالاخره تاریخ مصاحبه آنکارا هم اومد منم آبان هستمSmile
کیس نامبر:2013AS00000XXX -کنسولگری:آنکارا - افراد کیس:3 -مصاحبه:NOV,دریافت برگه آبی و فرم 9 سئوالی -20 DEC کلیر شدیمBig Grin
تشکر کنندگان: amir82 ، achi686 ، سارا2013 ، Emma_a432 ، manila ، sayeh_m ، ASALI ، armin1 ، rezagh ، Ali DV-2013 ، bayat_r ، amirhr123 ، Saeedv13
(2012-09-21 ساعت 00:20)afs نوشته:  بچه ها در حال به روز رسانی جدول این نتیجه به دست اومد
البته همه نگفتند که تاریخ مصاحبه براشون اومده یا نه لااقل باید تا فردا صبر کرد اما افراد زیر که آنکارا مصاحبه دارند گفتند که تاریخ مصاحبه اشون مشخص شده
جالبه که همه کیس نامبر زیر 1000 دارند

Ali DV-2013 04•• NOV
ali234 08•• NOV
achi686 00•• W1 NOV
studpk 02•• W1 NOV
mbt1346 07•• W1 NOV
ASALI 02•• W2 NOV
aziking 00•• W3 NOV
sayeh_m 06•• W3 NOV
mdna 01•• W4 NOV
mahsa 662547 09•• W4 NOV

سلام
با تشکر از afs عزیز
بنظرم برای اینکه به یک تحلیل درست برسیم ، بهتر است که تعداد افراد نیز در یک ستون قید شود.
من فرمها را در 13 می ارسال کردم اما با توجه به اینکه کیس من 01xx است اما در هفته چهارم قرار گرفتم.
پس :
ارسال فرم ملاک نیست
و اینکه کیس نامبر هم ملاک زمان مصاحبه نبوده است.
تحلیل شما چیست؟
کیس نامبر :2013AS1XX / آنکارا / 2 نفر /مصاحبه:w4 نوامبر /کلیر شدن: 11 JAN/ ورود به نیویورک:۹ فوریه/ساكن هيوستون
سفرنامه
تشکر کنندگان: afs ، ehsan_ati ، manila ، rezagh ، Ali DV-2013
(2012-09-21 ساعت 11:50)mdna نوشته:  پس :
ارسال فرم ملاک نیست
و اینکه کیس نامبر هم ملاک زمان مصاحبه نبوده است.
تحلیل شما چیست؟

سلام، ممنون. به نکته خوبی اشاره کردید.
اول خدمت همه دوستان بگم، ارزش جمع آوری اطلاعات توی جدول برندگان اینجا خودش رو به خوبی نشون می ده. امیدوار هستم اگر شما هم اطلاعاتتون رو برای درج در جدول ارسال نکردید این کار رو انجام بدید تا بتونیم نتیجه گیری های دقیق تری بر اساس اون داشته باشیم.

از دیشب تعداد بیشتری وضعیت مصاحبه خودشون رو اعلام کردند که جمع بندی اون رو توی عکس زیر می بینید.

[عکس: Table1.gif]

یکم نتیجه گیری از روی این اطلاعات سخته چون شاید قاعده دقیقی نشه توش پیدا کرد. اما چند نکته روشنه:

1. به احتمال زیاد تاریخ های مصاحبه افرادی که سفارت آنکارا باید برند فقط برای کیس های زیر 1000 مشخص شده
2. ارسال مدارک با ایمیل قطعا قابل قبول هست چون لااقل یکی از افرادی که مدارکش رو با ایمیل فرستاده الان تاریخ مصاحبه داره
3. تاریخ ارسال مدارک مهم هست به طوریکه دو موردی که مدارک خودشون رو در ماه جولای ارسال کردند علیرغم کیس زیر 1000 تاریخ مصاحبه دریافت نکردند

راستش من چیز بیشتری از این تاریخ ها دستگیرم نشد
البته یک سری از تاریخ های مصاحبه حدودی براساس گفته های بچه ها قرارداده شده و ممکنه دقیق نباشه
این رو هم توجه داشته باشید موارد بالا فقط اون هایی هستند که آنکارا مصاحبه دارند
2013AS1017 ≈≈ ویزا از سفارت ایروان ≈≈ ساکن مریلند، ویرجینیا از ۱ اپریل ۲۰۱۳ ≈≈ داستان من و لاتاری ۲۰۱۳
(2012-09-21 ساعت 00:28)uvthk نوشته:  با سلام
کیس نامبر من بین 9 و 10 هزاره کی کارنت میشم؟ تو سایت بولتن ویزا جلوی اسم ایران 6029 نوشته بود این یعنی چی؟ برای اینکه بفهمم کارنت شدم کجارو باید ببینم؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

دوست عزیز شما باید وسط هر ماه این بولتونو چک کنید
http://travel.state.gov/visa/bulletin/bu..._1360.html
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان