کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ها
سلام به همه. مصاحبه منم هفته اول نوامبر شده. با كيس 3 رقمي زير 300. من فرم هامو 13 جون فرستاده بودم..
ازدواجي F2a همسرم-->ارسال مدارك: 4سپتامبر2013،رسيد نامبر:12 سپتامبر، اپروو:21 نوامبر
كيس نامبر خودم:***2013AS، آنكارا،يكضرب،ورود به آمريكا:دسامبر 2012
تشکر کنندگان: ehsan_ati ، saljoogh ، hassan1358arab ، mdna ، MARYAM2 ، rezagh ، ASALI ، aziking ، Ali DV-2013 ، Hamilton ، achi686 ، Tomas ، amir82 ، سارا2013 ، barmak ، pooyash
(2012-09-20 ساعت 22:17)studpk نوشته:  سلام به همه. مصاحبه منم هفته اول نوامبر شده. با كيس 3 رقمي زير 300. من فرم هامو 13 جون فرستاده بودم..

سلام و تبریک فراوان،

شما هم آنکارا هستید یا ابو ظبی؟

کسی‌ از دوستان ابو ظبی نامهٔ دوم رو گرفته؟
تشکر کنندگان: far-dv2013 ، Tomas
خدا رو شکر که امشب دل بچه های انکارا شاد شد
شماره کیس: 2013AS2xxx مصاحبه:dec(ابوظبی) دریافت ویزا:13 مارچ مقصد:LA
اموزش زبان با استفاده از Goenglish
تشکر کنندگان: ehsan_ati ، saljoogh ، ali234 ، sayeh_m ، MARYAM2 ، rose_s ، mazy ، rezagh ، پروا ، ASALI ، Ali DV-2013 ، achi686 ، aziking ، Tomas ، مانترا ، Emma_a432
باسلام
بعد از این که شماره کارنت ما در بولتن ویزا مشخص شد ما حتما باید منتظر نامه دوم باشیم ؟یا بستگی به زمان ارسال نامه به سفارت هم مهمه برای اعلام زمان مصاحبه ؟
****13AS/مصاحبهANK/نتیجه:صورتی/مقصدNY/کلیر در 208 روز
تشکر کنندگان:
نامه من نیامدهSad
شماره کیس:2013as1600 مصاحبه:هفته اول دسامبر آنکارا تعداد:3نفر وضعیت:کلیرنس 31 ژانویه خودم و دخترم و٨ مي همسرم
تشکر کنندگان:
همه بچه هایی که نامشون اومد: مبارکههههههههههههههههه????????? ایشالا کار همتون خوب پیش بره. بالاخره از استرسمون کم شد
کیس نامبر: 2013AS00002XXX، کنسولگری : ابوظبی ، تاریخ مصاحبه: 31 ژانویه. دریافت ویزا : سوم فوریه
سفرنامه
تشکر کنندگان: ranebr ، sayeh_m ، mahsa 662547 ، ASALI ، aziking ، Ali DV-2013 ، achi686 ، far-dv2013 ، Tomas ، s.s.h ، سارا2013 ، barmak
(2012-09-20 ساعت 22:37)alirezass نوشته:  باسلام
بعد از این که شماره کارنت ما در بولتن ویزا مشخص شد ما حتما باید منتظر نامه دوم باشیم ؟یا بستگی به زمان ارسال نامه به سفارت هم مهمه برای اعلام زمان مصاحبه ؟

باید منتظر نامه دوم باشید
تشکر کنندگان: sayeh_m ، Ali DV-2013 ، Tomas ، barmak
تبریک دوستان. لطفا کارنتیهای سری دوم هم اگر تاریخ مصاحبه دریافت کردند اطلاع رسانی کنند.شاید بتونیم سری سوم کارنتی را حدس بزنیم.
***2013AS00002 * روئیت قبولی 1 May * ارسال فرمها:7May * ارسال مجدد فرم با ایمیل 8Oct*افراد کیس:1نفر* تاریخ کارنت شدن: 8 Nov* مصاحبه آنکارا هفته 3 ژانویه* ویزا: یکضرب
تشکر کنندگان:
زپلشک !! بابا شماها انقده زود فرماتونو فرستادین مصاحبه هاتون افتاده نوامبر ، اونوقت منی که انقده دیر فرستادم فک کنم میوفتم بعد عید !!! هر چند من کلی هم شاد میشم اگه واقعن اینطور بشه ولی آخه به شرطیکه لامصصب معلوم بکنه کی ؟!
کیس نامبر: 2013AS000003xx ‫ •تعداد افراد 2نفر • دیدن قبولی: 1 می • ارسال فرمها: 16جون با ایمیل • زمان مصاحبه : 11دسامبر• کنسولگری: ابوظبی • ویزای یک ضرب
تشکر کنندگان: ehsan_ati ، hoj_s000 ، barmak
(2012-09-20 ساعت 22:23)saljoogh نوشته:  
(2012-09-20 ساعت 22:17)studpk نوشته:  سلام به همه. مصاحبه منم هفته اول نوامبر شده. با كيس 3 رقمي زير 300. من فرم هامو 13 جون فرستاده بودم..

سلام و تبریک فراوان،

شما هم آنکارا هستید یا ابو ظبی؟

کسی‌ از دوستان ابو ظبی نامهٔ دوم رو گرفته؟

خيلي ممنون. من آنكارا زده بودم.
ازدواجي F2a همسرم-->ارسال مدارك: 4سپتامبر2013،رسيد نامبر:12 سپتامبر، اپروو:21 نوامبر
كيس نامبر خودم:***2013AS، آنكارا،يكضرب،ورود به آمريكا:دسامبر 2012
تشکر کنندگان: saljoogh ، barmak
(2012-09-20 ساعت 21:42)sayeh_m نوشته:  خب بچه ها من با فیلتر شکن تونستم وقت مصاحبه ام رو ببینم . اواخر نوامبر Smile

تبريك ميگم به شما و همه دوستان ديگه كه نامشون اومده، يك سوال ، نامتون رو كجا ديديد؟ به ايميل كه نيومده ؟؟، تو همون سايتي ديديد كه اولين بار قبوليها رو چك كرديم؟؟يا تو سايت انكارا ديديد؟؟
تشکر کنندگان: sayeh_m ، ASALI ، Tomas
سلام به همه دوستان منتظر و تبریک به مناسبت فرارسیدن انتظار برای تاریخ مصاحبه و امید به قبولی یه ضرب همه منتظران
کیس نامبر:70xx.ابوظبی.2نفر.مصاحبه:هفته اول می.مقصد:مریلند.کلیر:25جون سفرنامه
تشکر کنندگان: sayeh_m ، ASALI ، achi686 ، aziking ، Tomas ، سارا2013
(2012-09-20 ساعت 23:32)پروا نوشته:  
(2012-09-20 ساعت 21:42)sayeh_m نوشته:  خب بچه ها من با فیلتر شکن تونستم وقت مصاحبه ام رو ببینم . اواخر نوامبر Smile

تبريك ميگم به شما و همه دوستان ديگه كه نامشون اومده، يك سوال ، نامتون رو كجا ديديد؟ به ايميل كه نيومده ؟؟، تو همون سايتي ديديد كه اولين بار قبوليها رو چك كرديم؟؟يا تو سايت انكارا ديديد؟؟

باید به سایتی که لاتاری شرکت کردید برید و با کانفرمیشن نامبری که دارید وارد سایت بشید و تاریخ مصاحبه رو ببینید
شماره کیس: 2013AS2xxx مصاحبه:dec(ابوظبی) دریافت ویزا:13 مارچ مقصد:LA
اموزش زبان با استفاده از Goenglish
تشکر کنندگان: sayeh_m ، saeed2568 ، پروا ، ASALI ، Ali DV-2013 ، achi686 ، Tomas ، barmak
بچه هایی که نامه دریافت کردند تبریک میگم. من که دریافت نکردم ولی خوشحالم برای شما . خوب انتظار بی خودی داشتم که 21 جون مدارک بفرستم و الان منتظر نامه دوم باشم .
با KCC تماس گرفتم گفت Process مدارک هنوز ادامه داره و تا کامل نشه نمیتونیم وقت مصاحبه بدیم .
گفت احتمالا باید DEC منتظر باشید . اگه DEC بشه برای من بهتره چون بچه مدرسه ای کلاس اول دارم و نگران بودم که اگه ویزا قسمت بشه چجوری باید وسط مدرسه بچه ول کنم و برم ! حالا مطمئنم که تا خرداد وقت خواهم داشت .

دوستان ، وصف این عیش رو برای ما هم بکنید که نصفش هم به ما برسه Smile

میشه این فرمت اعلام تاریخ رو که کپی کنید اینجا ببینیم . ما که روزی 10 بار چک کردیم ظرف 1 ماه گذشته همیشه همون یه شکله !!!!
شماره کیس: 2013AS000016XX
تاریخ رویت قبولی: JUN 16th 2012
کنسولگری: آنکارا
تعداد افراد کیس: 4 نفر
ارسال فرم های سری اول: Jun 21
دریافت توسط کی سی سی:14 Jun 26 ,cnfrmd Aug
کارنت شدن کیس: Aug 15
تاریخ مصاحبه :هفته اول دسامبر
جمع تقریبی هزینه ها: عکس +پست 80 +ترجمه 170+واکسن 140
تشکر کنندگان: ranebr ، babak_1363 ، sayeh_m ، ASALI ، saljoogh ، Ali DV-2013 ، Tomas ، barmak ، amirhr123
(2012-09-20 ساعت 23:43)hassan1358arab نوشته:  
(2012-09-20 ساعت 23:32)پروا نوشته:  

باید به سایتی که لاتاری شرکت کردید برید و با کانفرمیشن نامبری که دارید وارد سایت بشید و تاریخ مصاحبه رو ببینید
براي من تغييري نكرده، البته من كيسم بالاي ١٠٠٠ هست، ولي سايه جون گفتند كه ايميل براشون اومده؟؟؟ براي كسي بالاي هزار ايميل اومده تا حالا ؟؟
تشکر کنندگان: aziking ، ASALI ، sayeh_m ، Tomas ، barmak

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان