کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳
(2012-12-18 ساعت 23:36)sayeh_m نوشته:  
(2012-12-18 ساعت 23:32)enchantress_boy نوشته:  دوستان انتظار برای مصاحبه منم تموم شد.
کنسولگری : ابوظبی
زمان : هفته آخر فوریه 2013
تبريك ميگم . چطوري شدي ابوظبي؟ مگه ايروان نبودي ؟

من تو متن تغییر سفارتم گفته بودم اگه میشه سفارتم رو به ایروان یا ابوظبی تغییر بدید. اول هم ایروان رو نوشته بودم و انتظار داشتم ایروان باشه ولی شد ابوظبی و از این بابت هم راضی هستم.Smile
2013AS000035XX Post :Abu Dhabi, Interview Date : February 2013
سفرنامه
سلام دوستان عزیز... نامه منم اومد ، هفته دوم فوریه مصاحبه دارم
منم ابوظبی هستم...
امیدوارم این انتظار نه چندان شیرین برای همه دوستان تموم بشه
کیس نامبر :2600
خوب دوستان هفته سوم فوریه ابوظبی.من1 ماه پیش درخواست تغییر سفارت از انکار به ابوظبی رو داده بودم که به حمدالله ثمرش رو هم دیدم.یه حس عجیبی دارم یه جورایی هنوز باورم نمیشه.ایشالله همه بزودی کارنت شین و ویزای یکضرب بگیرین.راستی اگه کسی واسه اون تاریخ هست خوشحال میشم همسفر شیم.
تاریخ مصاحبه :19 فوریه 2013،سفارت ابوظبی ،کلیر:10 آوریل2013 ،هزینه:7 میلیون تومان مقصد:هیوستون که با این در اگر در بند در مانند در مانند
(2012-12-18 ساعت 23:32)enchantress_boy نوشته:  دوستان انتظار برای مصاحبه منم تموم شد.
سلام...به امید خدا موفق و پیروز باشی....مکان مصاحبه را kcc انتخاب می کند یا اینکه خودت در مدارکی که به kcc می فرستی تعیین می کنی؟
تشکر کنندگان: farshadsh ، fereydoooon ، Tomas
دوستانی که زمان مصاحبه تون معلوم میشه اگر نمی تونید امضا بذارید لطف کنید حداقل کیس نامبر و اگر ممکنه یه مشخصات مختصری از خودتون بگید.

یه نتیجه گیری:
دوستان خیلی می پرسند که بعد از اعلام کارنتی چی میشه؟ یا چقدر زمان می بره تا زمان مصاحبه معلوم بشه؟
حالا می بینیم که ابوظبی یک هفته بعد از کارنت شدن زمان مصاحبه معلوم میشه
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
با سلام من 7 ماه است عضو هستم ولی هنوز درست نمی توانم ارتباط برقرارکنم.از برندگان 2013 هستم و به تازگی کارنت شدم.راهنمایی بفرمایید چگونه بتوانم پاسخها را در مهاجرسرا بطورکامل بخوانم.باتشکرShy

راهنمایی بفرمایید چطور پاسخ ها را ببینم.
تشکر کنندگان: sayeh_m ، farshadsh ، 3pideh ، گل نهال ، rouzbehdarvishi ، fereydoooon ، Tomas

تبریک میگم. سفرنامه فراموش نشهBig Grin
منم ایمیل دادم که از انکارا عوض کنن به ابوظبی.

(2012-12-19 ساعت 11:34)Abolfazl kiamanesh نوشته:  با سلام من 7 ماه است عضو هستم ولی هنوز درست نمی توانم ارتباط برقرارکنم.از برندگان 2013 هستم و به تازگی کارنت شدم.راهنمایی بفرمایید چگونه بتوانم پاسخها را در مهاجرسرا بطورکامل بخوانم.باتشکرShy

راهنمایی بفرمایید چطور پاسخ ها را ببینم.

دوست عزیز دقیق تر توضیح بدید مشکلتون چیه؟ من که متوجه نشدم!
(2013AS000053xx) چهار نفر - ابوظبی - هفته2 آپریل Big Grinیکضرب - مقصد: ایرواین، کالیفرنیا
تشکر کنندگان: bardia9 ، rouzbehdarvishi ، farshadsh ، Tomas
دوستان بالاخره وقت مصاحبه آنکارا هم آمد

هفته آخر فوریه 2013AS000036xx

دوست عزیز تاریخ دقیق مصاحبه رو ننویسید .
2013AS36XX مصاحبه 4 مارس آنکارا 2 نفر برگ صورتی مقصد واشینگتن دی سی
سلام. باعرض تبریک به دوستانی که نامه دومشون اومده باید بگم که نامه دوم من هم اومده. انکارا هفته سوم فوریه
کیس نامبر : As39xx / تعداد افراد کیس : 2 / کارنت: 13/12/2012 / مصاحبه: 19 فوریه / کلیر 26 march / مقصد : نیوجرسی / دریافت ویزا : 11 اپریل
صبح نوشته بودم:
حالا می بینیم که ابوظبی یک هفته بعد از کارنت شدن زمان مصاحبه معلوم میشه

و الان به این نتیجه می رسیم که :
حالا می بینیم که آنکارا هم یک هفته بعد از کارنت شدن زمان مصاحبه معلوم میشه

انشالله به زودی: ایروان
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
برای ما هم معلوم شد بالاخره
هفته سوم february
انکارا

اشتباه لپی شد.
فبریه
شرمندهCool
بالاخره نامه دوم ما هم رسید ولی اسم پسرم تو لیست اعضای خانواده نبود ! احتمالاً بخاطر اینه که در زمان ثبت نام 21 سال و 4 ماهش بوده. لطفاً راهنمایی کنید اگه کیس مشابه این قبلاً هم اتفاق افتاده و اگر راه حلی میتونید پیشنهاد کنید.
شماره کیس نامبر هایی که با هم سفارت هستند نمیدونم ایران هستند یا .... اگر شما هستید ایمل بزنید
1341 ,1713 ,2588 , 2771 , 2827 , 2891 , 737

تشکر کنندگان: farshadsh ، Tomas
(2012-12-19 ساعت 23:55)شهلا 1346 نوشته:  
(2012-12-19 ساعت 22:05)Lucky RM نوشته:  بالاخره نامه دوم ما هم رسید ولی اسم پسرم تو لیست اعضای خانواده نبود ! احتمالاً بخاطر اینه که در زمان ثبت نام 21 سال و 4 ماهش بوده. لطفاً راهنمایی کنید اگه کیس مشابه این قبلاً هم اتفاق افتاده و اگر راه حلی میتونید پیشنهاد کنید.

سلام
نامه دوم من اومد و من پسرم را که 21 یکسال و سه ماه داشت و من ثبت نامش نکرده بودم
اسمش تو نامه دوم بود
و نامه دادم که دقت کنند که اگر لازم نیست نبرمش
از آمریکا پاسخ دادن فقط با سفارت ترکیه تماس بگیرید پرونده شما انتقال پیدا کرده
و ترکیه هم سه بار نامه دادم دو بار ایمل معمولی جواب ندادن ویک بار هم یک جایی هست که تیتر نامه ها اماده است و قانونی هست که نوشته سفارت تصمیم میگیره فرزنداتان با شما بیاد یا نه و من اون تیتر نامه را انتخاب کردم و نوشتم من پسرم را ثبت نام نکردم ولی در نامه دوم اسمش هست با خودم بیارمش ؟
و نامه که ارسال شد زیرش نوشته بود تا 5 روز یا ایمل یا با شما تماس میگیرند و پاسخ میدن
ولی خبری نشد و
من مدارک پسرم راترجمه کردم واکسنشو هم زدم و با خودم میبرم تا خدا چی بخواد
( تو سایت ترکیه سوالات متداول به زبان فارسی توضیح داده شده است http://usvisa-info.com/fa-tr/selfservice...rant_visas )
ما 23 دی تکلیفمون روش میشه
یاد آوری کنید خبرشو بهتون بدم
shahla_sha@yahoo.com

خیلی ممنون از راهنمایی تون. فقط من متوجه نشدم که کجا تیتر نامه آماده هست که اگه آدرس دقیق بدین ممنون میشم.
تشکر کنندگان: farshadsh ، Tomas ، آلیس-1980
(2012-12-18 ساعت 22:22)rouzbehdarvishi نوشته:  سلام دوستان اگه کسی تاریخ مصاحبه براش اومد اعلام کنه ممنون
برای من آمد هفته اول فوریه آنکارا
Shy

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان