کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳
[undefined=undefined]سلام دوستان
اگه کسی بعد از ارسال فرمها شغلش را عوض کرده باشه! کار پاره وقت.... و مصاحبه اش هم چند روز دیگه هست....
آیا باید حتما اطلاع بدهد(دیرنیست) یا اگه اصلا نگه مشکلی پیش نمی اید؟
تشکر کنندگان: farshadsh ، jazirehh ، Tomas
(2012-12-26 ساعت 22:40)نام کاربریarta نوشته:  [undefined=undefined]سلام دوستان
اگه کسی بعد از ارسال فرمها شغلش را عوض کرده باشه! کار پاره وقت.... و مصاحبه اش هم چند روز دیگه هست....

من اگر جای شما بودم نمیگفتم. (ببخشید که اینطوری جواب میدم، چون یه جا به یه بنده خدا نظر خودم رو گفتم ایشون از من ریفرنس خواست!!!)
کیس:2013AS11XX/سفارت:ابوظبی/مصاحبه:NOV2012/ویزا یکضرب/هزینه ها+بلیط واشنگتن: 9MT سه نفر/سفر: MAY2013
تشکر کنندگان: mohajer13 ، mgolchin13 ، farshadsh ، jazirehh ، Tomas
(2012-12-26 ساعت 20:27)پدی نوشته:  انتظار برای مصاحبه دقیقا علاقه به گذر زودتر عمر است.نمی دانیم بعدا برای چی باید منتظر بمانیم.ولی واقعا این هم میگذره

دکتر پدی جان بعد از انتظار برای مصاحبه باید انتظار کلیر شدن رو کشید( البته امیدوارم دوستان این مرحله رو نداشته باشند و یکضرب بگیرند)، بعدش برای رسیدن روز سفر به آمریکا باید منتظر بود و بعد منتظر اومدن گرین کارت و... بعد انتظار پیدا کردن کار و....
این رشته سر دراز دارد..........
2013AS15xx (یک نفر)/مصاحبه:آخر نوامبر،ایروان/کلیرنس: 21 روزه/دالاس، سفرنامه

تشکر کنندگان: bayat_r ، mgolchin13 ، گل نهال ، Hedieh20 ، ani_sheiton ، farshadsh ، پدی ، fereydoooon ، Tomas
(2012-12-26 ساعت 23:44)mohajer13 نوشته:  
(2012-12-26 ساعت 20:27)پدی نوشته:  انتظار برای مصاحبه دقیقا علاقه به گذر زودتر عمر است.نمی دانیم بعدا برای چی باید منتظر بمانیم.ولی واقعا این هم میگذره

دکتر پدی جان بعد از انتظار برای مصاحبه باید انتظار کلیر شدن رو کشید( البته امیدوارم دوستان این مرحله رو نداشته باشند و یکضرب بگیرند)، بعدش برای رسیدن روز سفر به آمریکا باید منتظر بود و بعد منتظر اومدن گرین کارت و... بعد انتظار پیدا کردن کار و....
این رشته سر دراز دارد..........
اون جوری بخوای حساب کنی که آخرِ آخرِش همه مون منتظریم عزراییل بیاد سراغمونBig Grin
(2013AS000053xx) چهار نفر - ابوظبی - هفته2 آپریل Big Grinیکضرب - مقصد: ایرواین، کالیفرنیا
(2012-12-26 ساعت 17:34)el333 نوشته:  
(2012-12-26 ساعت 09:56)AMIR2852 نوشته:  سلام به همه
دوستان مدارکی که باید به آنکارا پست بشه چیه ؟

اینجا نوشته ..

ممنون از راهنماییتون ولی میشه خلاصشو به فارسی بهم بگین . ممنونم
هرینه های اولیه(پست و دارالترجمه): 000 500 2 ریال.
هزینه دکتر (دونفر) 460 دلار.
پرواز ماهان،هتل گولد.
[font=Times New Roman](امیدوار باشین).:[/font]shy:
تشکر کنندگان: farshadsh ، Tomas
اما ما همچنان منتظر می مانیم.چون چاره دیگری نداریم
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
تشکر کنندگان: گل نهال ، amir82 ، mohajer13 ، farshadsh ، NarcisJ ، Tomas
سلام
دوستان من در این سری آخری کارنتی ها بودم و زمان مصاحبم هم توسطKCC معلوم شده برای ارسال مدارک به سفارت باید منتظر شم تو سایت سفارت شمارم بیاد بعدا مدارکو بفرستم یا نه چون KCC گفته دیگه اونارو بفرستم.؟؟( راستی هفته اول فوریه آنکارا)
4may2012----->20may2012---->4feb2013----->16 apr 2013---->6may 2013 ----> 3 july 2013
3 جولای دالاس
تشکر کنندگان: jazirehh ، rezagh ، ani_sheiton ، homayoon13 ، farshadsh ، Tomas ، pooyash
(2012-12-27 ساعت 23:42)PARY1366 نوشته:  سلام
دوستان من در این سری آخری کارنتی ها بودم و زمان مصاحبم هم توسطKCC معلوم شده برای ارسال مدارک به سفارت باید منتظر شم تو سایت سفارت شمارم بیاد بعدا مدارکو بفرستم یا نه چون KCC گفته دیگه اونارو بفرستم.؟؟( راستی هفته اول فوریه آنکارا)

سلام
مدارک رو 20 روز قبل از تاریخ مصاحبه پست کنید.
ببخشیدو نامه دوم به ایمیل می یاد یا باید بریم تو همونجایی که برنده شدنمون اعلام شده بودو یعنی Dvlottery.state.gov

ببخشید میشه آدرس قسمتی که در ایروان میشه تاریخ مصاحبه هارو دید مثل آنکارا بنویسید. من هرچه گشتم چیزی ندیدم. ممنون میشم.
**000087 casenumber
Regards,
Houman
AS2013874#
تشکر کنندگان: farshadsh ، Tomas ، kasrafo

من هم كارم از تابستون عوض شده ...
البته ارتقاي خيلي خوبي دارم،
از نظر شما اطلاع بدم ؟ ايميل بزنم ؟
2013AS88XX ♪ مصاحبه:جون ♪ یکضرب کنسولگری ایروان مقصد:CA♪ سفرنامه
♪ دلم مي خواهـد خانه اي داشته باشم پُـر دوست ... ♪
تشکر کنندگان: farshadsh ، lilac ، Tomas
(2012-12-28 ساعت 05:06)cieofficer نوشته:  ببخشیدو نامه دوم به ایمیل می یاد یا باید بریم تو همونجایی که برنده شدنمون اعلام شده بودو یعنی Dvlottery.state.gov

ببخشید میشه آدرس قسمتی که در ایروان میشه تاریخ مصاحبه هارو دید مثل آنکارا بنویسید. من هرچه گشتم چیزی ندیدم. ممنون میشم.
**000087 casenumber

Dvlottery.state.gov
گرفتن ویزای یک ضرب در آگوست برای لاتاری 2013 با کیس نامبر 9925 در تنها سالی که قبولی مرحله دوم اعلام شد که ما جزو اون خوش شانسها بودیم Big GrinBig Grin - ساکن سن حوزه از سپتامبر 2013
تشکر کنندگان: farshadsh ، Tomas
(2012-12-28 ساعت 05:06)cieofficer نوشته:  ببخشیدو نامه دوم به ایمیل می یاد یا باید بریم تو همونجایی که برنده شدنمون اعلام شده بودو یعنی Dvlottery.state.gov

**000087 casenumber
نامه دوم که تو اون تاریخ مصاحبه اعلام شده به ایمیلتون ارسال میشه
2013AS000026xx
ارسال مدارک با ایمیل 30 May، کارنت: اکتبر، ایروان،
مصاحبه: Dec 10، کلیرنس: Jan 14، دریافت ویزا jan 24
College station,Texas
تشکر کنندگان: farshadsh ، گل نهال ، ani_sheiton ، bardia9 ، Tomas ، Gerdoo
دوستان از وقتی که شخص کارنت میشه تا وقتی که نامه مصاحبه رو دریافت میکنه بطور متوسط چقدر طول میکشه؟
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
تشکر کنندگان: گل نهال ، farshadsh ، Tomas ، kasrafo
(2012-12-28 ساعت 08:35)jazirehh نوشته:  

من هم كارم از تابستون عوض شده ...
البته ارتقاي خيلي خوبي دارم،
از نظر شما اطلاع بدم ؟ ايميل بزنم ؟

در مهاجرسرا روایت است که در مصاحبه تا جایی که ممکن است کار خود را مهم جلوه ندهید، باشد که از یک ضربیون ویزا باشید...Big Grin
میشه لطفا تعطیلی های دکتر اونگانو واسم بزارین ؟
کیس نامبر :2013AS39XX..کنسولگری : انکارا. .کارنت شدن : ژانویه.مدرک : پیش دانشگاهی.تعداد افراد کیس : 1نفر.تاریخ مصاحبه : هفته اول فوریه.نتیجه:کلیرنس
تشکر کنندگان: fereydoooon ، Tomas

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان