کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳
با سلام به برندگان خوش شانس

من امروز با kcc تماس داشتم در رابطه با شایعاتی که در زمینه تکمیل شدن سهمیه ایران اونها هم در جواب گفتن هیچ کسی نه میدونه در این رابطه و نه کسی می تونه این حرف رو با اطمینان بزنه همه پرونده ها در حال بررسی هستن باید صبر کرد و اخبار رو فقط از طریق سایت http://www.travel.state.gov/ چک کنین به هیچ سایت دیگری اعتماد نکنید.
من موندم چرا بعضی از دوستان اطلاعات اشتباه رو می نویسن یا از دید خودشون صحبت میکنن و کلی شک و ایهام به هم راه کلی استرس ایجاد میکنن.
نگران نباشین به امید خدا همه کارنت خواهیم شد فقط نباید امید رو از دست داد.
به شایعات توجه نکنین و امیدوار باشید.

با تشکر
تشکر کنندگان: مهتاب - 2251 ، mehdi110 ، lilac ، گل نهال ، Judy Abbott 13 ، Tomas ، rezagh
اینقدر این پروسه کارنت شدن طولانی شد که همسر من کلا پشیمون شده از مهاجرت ، نمیدونم چطوری دوباره راضی به رفتنش کنم....
اینم از مشکلات مهاجرته....
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، valencia ، گل نهال ، Judy Abbott 13 ، Tomas
اطلاعات مربوط به فرایند اداری : بر گرفته از سایت وزارت خارجه آمریکا

قسمت عمده مراحل اداری، تا 60 روز پس از مصاحبه صدور روادید به پایان می رسد. هنگامی که این فرایندهای اداری ضرورت دارد، زمان آن بسته به شرایط خاص هر پرونده متفاوت است.
نکته مهم: متقاضیان و یا نمایندگان آنها پیش از پیگیری وضعیت اداری درخواست روادید خود، باید حداقل 60 روز پس از تاریخ مصاحبه و یا ارائه مدارک تکمیلی، که پس از مصاحبه صورت گرفته است، صبر کنند.
گرفتن ویزای یک ضرب در آگوست برای لاتاری 2013 با کیس نامبر 9925 در تنها سالی که قبولی مرحله دوم اعلام شد که ما جزو اون خوش شانسها بودیم Big GrinBig Grin - ساکن سن حوزه از سپتامبر 2013
تشکر کنندگان: shimoda ، Judy Abbott 13 ، Tomas ، rezagh
(2013-01-30 ساعت 18:32)bagheri.274 نوشته:  با سلام به برندگان خوش شانس

من امروز با kcc تماس داشتم در رابطه با شایعاتی که در زمینه تکمیل شدن سهمیه ایران اونها هم در جواب گفتن هیچ کسی نه میدونه در این رابطه و نه کسی می تونه این حرف رو با اطمینان بزنه همه پرونده ها در حال بررسی هستن باید صبر کرد و اخبار رو فقط از طریق سایت http://www.travel.state.gov/ چک کنین به هیچ سایت دیگری اعتماد نکنید.
من موندم چرا بعضی از دوستان اطلاعات اشتباه رو می نویسن یا از دید خودشون صحبت میکنن و کلی شک و ایهام به هم راه کلی استرس ایجاد میکنن.
نگران نباشین به امید خدا همه کارنت خواهیم شد فقط نباید امید رو از دست داد.
به شایعات توجه نکنین و امیدوار باشید.

با تشکر

فکر نمی کنم کسی گفت که سهمیه ایران تکمیل شده
اگر هم صحبتی شده شاید برای آینده است و کیس نامبر های بالا
که در مورد اون هم هر سال این نگرانی وجود داره در صورتی که احتمالش خیلی خیلی بعید به نظر می رسه, اما می دونید که ما عادت داریم نگران باشیم
نگرانی هم نباشه ما می تونیم بسازیمش
نمونه اش خود من(یه ماه کمتر و بیشتر اثر زیادی توی زندگی من نمی گذاره اما نگرانم)
ما اینیم
کیس نامبر:2013AS5128// سفارت ایروان // تعداد اعضای کیس: دو نفر // کلیر بعد از 49 روز
تشکر کنندگان: amir82 ، bagheri.274 ، Saeedv13 ، payampars ، lilac ، گل نهال ، Judy Abbott 13 ، Tomas ، rezagh
سلام با این وضعیت دلار متسفانه هستند بعضی از افراد انصراف بدن و شماره های بالاتر شانس بیشتری دارند اطلآ تصورش هم سخته که ...
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، گل نهال ، Tomas
بالاخره ناممون اومد و حدس مامان سایه درست بود.
هفته دوم مارچ ایروان.
دیدی شیمودا جان اپراتوره گیج می زد.
هوووووووووراااااااااااا
C.N:2103AS50xx People:4 Current:10th Jan2013 Interview:14th of March 2013 Administrative processing(3 people's Visa issued on 23th of July), Travel Literatureسفرنامه
(2013-01-30 ساعت 21:45)mrr777 نوشته:  بالاخره ناممون اومد و حدس مامان سایه درست بود.
هفته دوم مارچ ایروان.
هوووووووووراااااااااااا

مبارک باشه
به افتخارش هورررررررررررررررررررررررررررررررااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
2013AS94xx|هفتNov19| Nov|سه نفر|ابوظبی|6مردادماه|کلیر 11 سپتامبر|12میلیون|سفرنامه

خدا نگهدار تمامی دوستان و سروران خوبم باشد
تشکر کنندگان: mrr777 ، bayat_r ، lilac ، mgolchin13 ، amir82 ، گل نهال ، Judy Abbott 13 ، Tomas ، kasrafo ، rezagh ، mohammadrezah
(2013-01-30 ساعت 21:47)payampars نوشته:  
(2013-01-30 ساعت 21:45)mrr777 نوشته:  بالاخره ناممون اومد و حدس مامان سایه درست بود.
هفته دوم مارچ ایروان.
هوووووووووراااااااااااا

مبارک باشه
به افتخارش هورررررررررررررررررررررررررررررررااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

سلام دوستان
تو سایت ایروان مثل آنکارا جدول مصاحبه ها هست؟
تشکر کنندگان:
(2013-01-30 ساعت 23:18)مهرداد2013 نوشته:  سلام دوستان
تو سایت ایروان مثل آنکارا جدول مصاحبه ها هست؟

متاسفانه نیست
2013AS1017 ≈≈ ویزا از سفارت ایروان ≈≈ ساکن مریلند، ویرجینیا از ۱ اپریل ۲۰۱۳ ≈≈ داستان من و لاتاری ۲۰۱۳
(2013-01-30 ساعت 18:36)golnam نوشته:  اینقدر این پروسه کارنت شدن طولانی شد که همسر من کلا پشیمون شده از مهاجرت ، نمیدونم چطوری دوباره راضی به رفتنش کنم....
منم مثل شما SadSadSad
تشکر کنندگان: shimoda ، payampars ، Tomas ، mohammadrezah
(2013-01-30 ساعت 18:36)golnam نوشته:  اینقدر این پروسه کارنت شدن طولانی شد که همسر من کلا پشیمون شده از مهاجرت ، نمیدونم چطوری دوباره راضی به رفتنش کنم....
(2013-01-31 ساعت 14:04)sepid_a نوشته:  منم مثل شما SadSadSad
جسارتاً اگر یه سر به تاپیک های مهاجرت به روش های دیگه ای غیر از لاتاری مثل ازدواج، نامزدی، کار یا .... می زدین متوجه می شدین که سریع ترین حالت ممکنه برای مهاجرت به آمریکا رو در پیش دارین. مشکل کار اینجاست که من و اکثریت لاتاری برده ها تحمل این دوره های انتظار کوتاه رو نداریم و از زمانمون به خوبی استفاده نمی کنیم. بعد که ویزامون رو گرفتیم از کارهای زیادی که باید انجام بدیم و وقت اندکی که در اختیار داریم وحشت زده میشیم. یه پیش بینی نه چندان دقیق از ادامه پروسه تون داشته باشید و سعی کنید یک برنامه ریزی انعطاف پذیر مطابق با پیش بینی تون انجام بدین. مطمئنم که با وضعیت موجود 99 درصدمون وقت کم میاریم. از ما گفتن بود و ..........
دوستان الان خانم دکتر shima1364(در کمال تعجب بنده) به همراه همسر محترمشون در ابوظبی یکضرب ویزا گرفتند...
هوررررررررررررررررررررا ابوظبی
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
(2013-01-31 ساعت 16:17)bayat_r نوشته:  دوستان الان خانم دکتر shima1364(در کمال تعجب بنده) به همراه همسر محترمشون در ابوظبی یکضرب ویزا گرفتند...
هوررررررررررررررررررررا ابوظبی

شک ندارم به خاطر جوانی و سن و سال کمشونه.
مبارکشون باشه. خیلی استرس داشتند. خدا رو شکر. Wink
سوالي واسه من پيش اومده كه اميدوارم جوابش رو اينجا بگيرم.
ممكنه مثلآ ما كه آنكارا رو زديم ولي جاي ديگه اي رو واسه مصاحبه به ما بدن؟
كيس نامبر:3xxx,تعدادافراد كيس:2 نفر،تاريخ رويت قبولي: Jan-21-2013،ارسال مدارك:Jan-28-2013،دريافت نامه دوم Mar-13-2013، مصاحبه : هفته دوم مي- آنكارا، دريافت ويزا: يك ضربSmile، سفرنامه
تشکر کنندگان: bayat_r
امیدوارم همیشه شاد باشید و دعا کنید نامه ی دوم منم بیادRolleyes
نمی دونم این نامه ی دوم ما چی شد ولی هر چی هست حتما خیری درش هست
2013AS17xx/ آنکارا / چهارنفر/ کلیرنس بعد از 146 روز / ساکرامنتو کالیفرنیا
تشکر کنندگان: گل نهال ، shaso ، amir82 ، Tomas ، Saeedv13 ، kasrafo ، r_ent ، nooshshahnar ، mohammadrezah

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان