کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳
(2013-03-10 ساعت 15:55)yousef_eidi نوشته:  دوستان میخواستم ببینم تاریخ مصاحبه من تقریبا کی میفته کیسم **73 هستش با تشکر
احتمالا اخرای اردیبهشت .ولی اصلا قاعده و قانونی نداره .
2013000063xx
2نفر/مصاحبه29اپریل/46روز انتظار/ورود:29جولای.لاس وگاس
سفرنامه ایروان
تشکر کنندگان: yousef_eidi ، Judy Abbott 13 ، shaso ، farshadsh ، hamedhamed ، rezagh
(2013-03-10 ساعت 16:01)سمانه777 نوشته:  
(2013-03-10 ساعت 15:55)yousef_eidi نوشته:  دوستان میخواستم ببینم تاریخ مصاحبه من تقریبا کی میفته کیسم **73 هستش با تشکر

اوایل خرداد محتمل تره...
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، shaso ، farshadsh ، hamedhamed ، سمانه777 ، iman63ir ، rezagh ، Hedieh20
دوستان عزیز احتمالا این ماه کارنت میشم
به نظرتون کارهای زیر رو کی انجام بدم - البته برای ایروان
کارت واکسن
ترجمه جدید مدارک مالی
نامه ساپورت مالی از بانک
ضمناً CSC هم نمیخاد دیگه!!
** به تدبیرش اعتماد کن / به حکمتش دل بسپار / به او توکل کن **
2 نفر ایروان به ایرواین / قبولی:May2012 / مصاحبه:May2013 / سفر:Oct2013
Wink
سفرنامه
تجربیات
تشکر کنندگان: گل نهال ، farshadsh ، shaso
سلام دوستان، پدرو مادر من امشب پرواز دارن و من تازه فهمیدم که تاریخ تولد بابام که برنده اصلی‌ هست رو اشتباه نوشتم با تفاوت ۱ روز، و تو همه فرم‌ها هم همین اشتباه تکرار شده، حتا وقت دکتر... به نظرتون اگه قبل مصاحبه تو فرم ۲۳۰ اینو اصلاح کنم، مشکلی‌ پیش نمیاد؟ ممنون میشم اگه زود جواب بدین، سپاسگزارم
Category : F2B‎
Receipt ‎Number : WAC1790XXXXXX‎
Priority ‎Date :2016 Nov
Approve ‎Date:June 2020
Welcome Letter Date :?‎
Case number:ABD 2020.........
Interview ‎Date : Coming Soon
تشکر کنندگان: shaso ، farshadsh
(2013-03-10 ساعت 17:24)natasha نوشته:  سلام دوستان، پدرو مادر من امشب پرواز دارن و من تازه فهمیدم که تاریخ تولد بابام که برنده اصلی‌ هست رو اشتباه نوشتم با تفاوت ۱ روز، و تو همه فرم‌ها هم همین اشتباه تکرار شده، حتا وقت دکتر... به نظرتون اگه قبل مصاحبه تو فرم ۲۳۰ اینو اصلاح کنم، مشکلی‌ پیش نمیاد؟ ممنون میشم اگه زود جواب بدین، سپاسگزارم

شما اصلاح كنيد فرمها رو و روز مصاحبه بگيد كه پدرتون تحويل بدن به باجه اى كه مخصوص اصلاح و آپديت فرمهاست....اگر تو فرم اصلى كه زمان ثبت نام در لاتارى پر مى كنيد اين اشتباه رو نكرديد مشكلى پيش نمياد دوست عزيز ...اصلا نگران نباشيد...
Case N : 2013AS4$$$ / مصاحبه آنكارا-Feb /نتيجه برگه صورتى /كليرنس ٤٩ روز/مقصد California/دريافت ويزا W-3 April /به اميد موفقيت همه ى مهاجر هاى مهاجر سرايى Wink
تشکر کنندگان: natasha ، Judy Abbott 13 ، Soap McTavish ، shaso ، farshadsh ، hamedhamed
(2013-03-10 ساعت 17:58)atishbiarrr نوشته:  
(2013-03-10 ساعت 17:24)natasha نوشته:  سلام دوستان، پدرو مادر من امشب پرواز دارن و من تازه فهمیدم که تاریخ تولد بابام که برنده اصلی‌ هست رو اشتباه نوشتم با تفاوت ۱ روز، و تو همه فرم‌ها هم همین اشتباه تکرار شده، حتا وقت دکتر... به نظرتون اگه قبل مصاحبه تو فرم ۲۳۰ اینو اصلاح کنم، مشکلی‌ پیش نمیاد؟ ممنون میشم اگه زود جواب بدین، سپاسگزارم

شما اصلاح كنيد فرمها رو و روز مصاحبه بگيد كه پدرتون تحويل بدن به باجه اى كه مخصوص اصلاح و آپديت فرمهاست....اگر تو فرم اصلى كه زمان ثبت نام در لاتارى پر مى كنيد اين اشتباه رو نكرديد مشكلى پيش نمياد دوست عزيز ...اصلا نگران نباشيد...

مرسی دوست عزیز، نه من اونجا هم اشتباه کردم، البته اشتباه از من نبود و از ادارهٔ گذرنامه بوده، فکر می‌کنم با ساله کبیسه محاسبه کردن، الان که چک کردم دیدم تو تمام ترجمه‌ها که شامل سند ازدواج و کارت ملی‌ و شناسنامه می‌شه، این تاریخ با تاریخ پاسپورت فرق داره، حالا موندیم چیکار کنیم، و به آفیسر چی‌ بگیم؟ شما نظری ندارین؟Sad
تشکر کنندگان: گل نهال ، Judy Abbott 13 ، shaso ، farshadsh
(2013-03-10 ساعت 16:49)bayat_r نوشته:  

اوایل تیر محتمل تره...
آخه بیات جان چرا اوایل تیر ایشون برا ماه می کارنت میشن که میشه از 11 اردیبهشت تا 10 خرداد....
کیس: 2013AS000090XX مصاحبه : ابوظبی 22 جولای کلیر : 18 آگوست ویزا : 28 آگوست
تعداد افراد كيس: 2 نفر سفر اول به آمریکا: 19 feb دریافت گرین کارت : 3 april
تشکر کنندگان: گل نهال ، Judy Abbott 13 ، shaso ، farshadsh ، hamedhamed
(2013-03-10 ساعت 16:52)byousefi_p نوشته:  دوستان عزیز احتمالا این ماه کارنت میشم
به نظرتون کارهای زیر رو کی انجام بدم - البته برای ایروان
کارت واکسن
ترجمه جدید مدارک مالی
نامه ساپورت مالی از بانک
ضمناً CSC هم نمیخاد دیگه!!

دوست عزیز یه کم دست بجنبون.
اگه این دوره کارنت بشی به اختمال زیاد باید واسه آخرای اردیبهشت تا خرداد بری واسه مصاحبه.زود شروع کن به ترجمه مدارک لازم.واکسنارو هم استارت بزن.چندتاش دو مرحله ای یا 3 مرحله ای هست.
یه چرخ تو مهاجرسرا بزنی همه چیز دستگیرت میشه.من خودم آنکارا مصاحبه دارم.ولی روند کار تقریبا یه شکله.ایروان به مراتب ساده تر.یه کم با سرعت بیشتری کاراتو انجام بده.
با تشکر.
لاتاری 2013
تشکر کنندگان: shaso ، گل نهال ، farshadsh ، hamedhamed ، rezagh
سپاسگزارم کورش جان، کلی‌ استرسمو کم کردین، به امید خدا، امشب می‌رن ببینن چی‌ می‌شه، بازم ممنونم

(2013-03-10 ساعت 19:22)KOUROSHAVIN نوشته:  

مشکلی نیست چون آفیسر خودش میدونه که ما ایرانیا برای تبدیل تاریخ ازین سوتی ها زیاد داریم.قبل از مصاحبه عنوان کنید اگه لازم باشه خودآفیسر بهتون میگه.درخیلی از موارد دیده شده که قبل از مصاحبه خودآفیسر متوجه شده و اصلاح کرده و قبل از سوگند وقتی بهش گفتن جواب داده که بله ما متوجه شدیم و اصلاح کردیم...بابا شماها دارین میرید ویزاتونو بگیرید و برگریدین..حالا چن مورد ریجکت که جزو استثناها بوده که نباید باعث شه انقدر دلهره بگیریم و دل پیچه...مهم اینه که سفارت اصل را بر برائت میگیره مگر اینکه خلافش ثابت شه..کیس لاتاری یعنی پرنده اقبال و انقدر دشوار نیستWinkفراموش نکن که داری میری ویزاتو تحویل بگیری نه اینکه بازجویی بشی...همین و موفق باشی دوست من...منتظر خبرای شیرینت هستیم همگی ماهاSmile

(2013-03-10 ساعت 18:16)natasha نوشته:  

مرسی دوست عزیز، نه من اونجا هم اشتباه کردم، البته اشتباه از من نبود و از ادارهٔ گذرنامه بوده، فکر می‌کنم با ساله کبیسه محاسبه کردن، الان که چک کردم دیدم تو تمام ترجمه‌ها که شامل سند ازدواج و کارت ملی‌ و شناسنامه می‌شه، این تاریخ با تاریخ پاسپورت فرق داره، حالا موندیم چیکار کنیم، و به آفیسر چی‌ بگیم؟ شما نظری ندارین؟Sad

من خودم تازه متوجه شدم که مترجم گرامی یادش رفته که توضیحات بالا و پایین مندرج در پشت کارت پایان خدمتمو ترجمه کنه و حتی بهش اشاره هم نکرده..پشت کارتم بالاش نوشته با احتساب 24ماه کسر خدمت از س پ ا ه پ ا س د ا ر ا ن و پایینش هم نوشته با استناد به ماده فلان و تبصره بهمان ترخیص گردید...اما مترجم عزیز و دلبند حتی نگاش هم نکرده و کلا بیخیالش شده..منم قبل از قسم خوردن اینو میگم و حلش میکنم.حالا شاید آفیسر متوجه هم نشده باشه اما وظیفه ماست که حقیقتو بگیم حتی اگه گرون تموم شه.من اعتقاد دارم اگه سرنوشتمون اینه که بریم ینگه دنیا هرکاری کنیم میریم حتی اگه وسط سالن سفارت شعار0 یا C برعلیه آمریکا بدیم و اگه قرار نباشه بریم هیچ رقمه نمیشه حتی اگه پسرخاله اوباما و مک کین باشیم..این اعتقاد منه..حالام دارم از خونسردی سوت بلبلی میزنمBig Grin

سپاسگزارم کورش جان، کلی‌ استرسمو کم کردین، به امید خدا، امشب می‌رن ببینن چی‌ می‌شه، بازم ممنونم
تشکر کنندگان: گل نهال ، KOUROSHAVIN ، farshadsh ، iman63ir
(2013-03-10 ساعت 18:16)natasha نوشته:  

به هر حال شما فرمتون رو آپديت كنيد و اگر آفيسر در موردش سوالى كرد همين مسئله سال كبيسه و اشتباهات اداره گذرنامه و اين حرفا رو توضيح بديد براشون ........نهايتا اگر خيلى سر اين مسئله گير بده چون مي فرمائيد كه اين ايراد از اداره گذرنامه است مي تونيد بعد از مصاحبه پاسپورت رو عوض كنيد و براشون ببريد...
البته فكر نميكنم اين مسئله خيلى حساسيت ايجاد كنه كه لازم باشه اين كارارو انجام بديد ...نگران نباشيد
Case N : 2013AS4$$$ / مصاحبه آنكارا-Feb /نتيجه برگه صورتى /كليرنس ٤٩ روز/مقصد California/دريافت ويزا W-3 April /به اميد موفقيت همه ى مهاجر هاى مهاجر سرايى Wink
تشکر کنندگان: hamedhamed ، گل نهال ، rezagh ، farshadsh ، natasha ، iman63ir
(2013-03-10 ساعت 18:22)saeid-ss نوشته:  
(2013-03-10 ساعت 16:49)bayat_r نوشته:  

اوایل خرداد محتمل تره...
آخه بیات جان چرا اوایل تیر ایشون برا ماه می کارنت میشن که میشه از 11 اردیبهشت تا 10 خرداد....
منظورم اوایل خرداد بود و تصحیح شد...

تشکر کنندگان: shaso ، گل نهال ، rouzbehdarvishi ، hamedhamed ، rezagh ، farshadsh ، Hedieh20
سلام دوستان خوبم
ما یک ویزای توریستی کانادا داشتیم ( البته مال همسرم بیزینس- ویزیتور بود)برای ژانویه که البته چون انشاا... قراره به کلی بریم آمریکای شمالی، کانادا رو نرفتیم. کسی می دونه این مسئله تأثیری روی کلیرنس خوردن یا یه ضرب گرفتن ویزا داره یا نه ؟ اصلا بودن ویزای کانادا در پاسپورت خوبه؟ بده؟ بی تاثیره ؟ چه جوریه؟
کیس نامبر : **2013AS75 _ تاریخ مشاهده قبولی: MAY 2012 _تاریخ کارنت: مارس2013 _ تاریخ مصاحبه: 2 می ، ابوظبی _کلیرنس: 12 جون ( 41 روز) ، ورود به خاک نو : 11 جولای 2013 _ ساکن: فیر فکس ویرجینیا ، تعداد: 4 نفرWink
تشکر کنندگان: farshadsh ، bayat_r ، hamedhamed
امروز 21 امین روز اسفند ماه 1391 هجری شمسی و 11 امین روز مارس سال 2013 میلادی مصادف با
314 امین روز هجری لاتاری (اول هجری لاتاری= اولین روز اعلام اسامی مهاجرین از طریق لاتاری 2013)

اولیــــــن دوره کارنتی ها دقیقــاً 210 روز پیش اعلام شده است (تا شماره پروندۀ 1900)
دومیــــن دوره کارنتی ها دقیقــاً 180 روز پیش اعلام شده است (تا شماره پروندۀ 2350)
سومیــن دوره کارنتی ها دقیقــاً 150 روز پیش اعلام شده است (تا شماره پروندۀ 2700)
چهارمیـن دوره کارنتی ها دقیقــاً 123 روز پیش اعلام شده است (تا شماره پروندۀ 3400)
پنجمیــن دوره کارنتی ها دقیقــاً 89 روز پیش اعلام شده است (تا شماره پروندۀ 4300) که از 38 روز پیش مصاحبشون شروع شده
ششمین دوره کارنتی ها دقیقـاً 59 روز پیش اعلام شده است (تا شماره پروندۀ 5200) که حداقل 10 روز پیش مصاحبشون شروع شده.
هفتمیــن دوره کارنتی ها دقیقـاً 28 روز پیش اعلام شده است (تا شماره پروندۀ 6525) که حداقل 21 روز دیگه مصاحبه دارند (فروردین ماه 92)
هشتمین دوره کارنتی ها احتمالاً امروز اعلام خواهد شد (حدس میزنم تا 7898Big Grin) که حداقل 51 روز دیگه مصاحبه دارند (اردیبهشت ماه 92)
نهمیــــن دوره کارنتی ها احتمالاً 32 روز دیگه اعلام خواهد شد (حدس میزنم تا 9288Big Grin) که حداقل 82 روز دیگه مصاحبه دارند (خرداد ماه 92)
دهمیـــن دوره کارنتی ها احتمالاً 62 روز دیگه اعلام خواهد شد (حدس میزنم کلیه پرونده ها) که حداقل 112 روز دیگه مصاحبه دارند (تیر ماه 92)

ضمناً سری دوم برندگان 140 روز پیش اعلام شد

ثبت نام لاتاری 2014 نیز 128 روز پیش به پایان رسید و نتایج آن 51 روز دیگر اعلام می شود

این آمار صرفاً جهت آگاهی شما صادر گردیده و هیچگونه ارزش قانونی جهت ارائه به KCC و پیگیریهای مربوطه را ندارد Big Grin
دبیرخانه ستاد پذیرفته شدگان لاتاری 2013(و سایر بستگان)

3.95Big Grin

لازم به ذکر است دبیرخانه به علت سفر دبیر آن تا 10 روز تعطیل میباشد.

(2013-03-11 ساعت 01:04)Mahbaran نوشته:  سلام دوستان خوبم
ما یک ویزای توریستی کانادا داشتیم ( البته مال همسرم بیزینس- ویزیتور بود)برای ژانویه که البته چون انشاا... قراره به کلی بریم آمریکای شمالی، کانادا رو نرفتیم. کسی می دونه این مسئله تأثیری روی کلیرنس خوردن یا یه ضرب گرفتن ویزا داره یا نه ؟ اصلا بودن ویزای کانادا در پاسپورت خوبه؟ بده؟ بی تاثیره ؟ چه جوریه؟
دوست عزیز سلام
همه ی این مواردی که فرمودید بستگی به نظر آفیسر داره، و نمیشه گفت به این دلایل شما ممکنه کلیرنس بخورید یا اگه این موارد نبودن یه ضرب، ولی اگه بخوام نظر خودمو بگم وجود ویزای یه کشور دیگه ربطی به کلیرنس یا یه ضرب بودن ویزا نداره
و یه نظر دیگه ای دارم اینه که به ندرت کسی پیدا میشه که ویزای یه ضرب بگیره و بلافاصله پاشه بره آمریکا، به هر حال مهاجرت برنامه ریزیه خاص خودشو داره، ایشالله که یه ضرب بگیرید ولی اگه کلیرنس هم خوردید به نظر من اصلا مهم نیس،
موفق باشید
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، farshadsh ، گل نهال ، nina22 ، hamedhamed ، rezagh ، Hedieh20
دوستان عزیزم سلام مجدد
من یه سؤال خیلی حیاتی دیگه هم داشتم . توی فرم230-DS توی اون قسمتی که پرسیده بود آیا از افراد نام برده شده در بالا ، ممکنه کسی بعدا به شما ملحق بشه؟ ما گفتیم به علت مشکل سربازی پسرمون ممکنه که اون بعدا بیاد ولی خدا رو شکر تونستیم از ایران خارجش کنیم و الان در مالزی منتظر مصاحبه هستش که بیاد . یعنی مشکل حل شد و با ما هستش. حالا لازمه که این فرم رو اصلاح کنیم و دوباره بفرستیم یا احتیاجی نیست و موقع مصاحبه بگیم؟ حتی توی فرم خودش هم زدیم الان ایران هستش در حالی که بعدا رفت مالزی تا الان ؛ آیا باید اطلاع بدیم به کی سی سی ؟ با توجه به اینکه انشاا... امشب کارنت می شیم فرصت این کارو داریم؟
کیس نامبر : **2013AS75 _ تاریخ مشاهده قبولی: MAY 2012 _تاریخ کارنت: مارس2013 _ تاریخ مصاحبه: 2 می ، ابوظبی _کلیرنس: 12 جون ( 41 روز) ، ورود به خاک نو : 11 جولای 2013 _ ساکن: فیر فکس ویرجینیا ، تعداد: 4 نفرWink
تشکر کنندگان: farshadsh

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان