کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳
(2013-03-11 ساعت 14:04)Mahbaran نوشته:  دوستان عزیزم سلام مجدد
من یه سؤال خیلی حیاتی دیگه هم داشتم . توی فرم230-DS توی اون قسمتی که پرسیده بود آیا از افراد نام برده شده در بالا ، ممکنه کسی بعدا به شما ملحق بشه؟ ما گفتیم به علت مشکل سربازی پسرمون ممکنه که اون بعدا بیاد ولی خدا رو شکر تونستیم از ایران خارجش کنیم و الان در مالزی منتظر مصاحبه هستش که بیاد . یعنی مشکل حل شد و با ما هستش. حالا لازمه که این فرم رو اصلاح کنیم و دوباره بفرستیم یا احتیاجی نیست و موقع مصاحبه بگیم؟ حتی توی فرم خودش هم زدیم الان ایران هستش در حالی که بعدا رفت مالزی تا الان ؛ آیا باید اطلاع بدیم به کی سی سی ؟ با توجه به اینکه انشاا... امشب کارنت می شیم فرصت این کارو داریم؟
اگر پسر شما شرایط اومدن با شما و ویزا گرفتن رو داره ، زیر 21 سالش هست
هر چه سریعتر فرم ها رو به روز کنید و برای کی سی سی و سفارت مربوطه بفرستیدCoolBig Grin
اگر هم سنش بیش از 21 سال هست که بهش ویزا نمی دن حالا حالاها
تشکر کنندگان: گل نهال ، KOUROSHAVIN ، farshadsh ، Judy Abbott 13 ، rezagh ، Hedieh20
(2013-03-11 ساعت 15:14)sadeghi897 نوشته:  
من یه سؤال خیلی حیاتی دیگه هم داشتم . توی فرم230-DS توی اون قسمتی که پرسیده بود آیا از افراد نام برده شده در بالا ، ممکنه کسی بعدا به شما ملحق بشه؟ ما گفتیم به علت مشکل سربازی پسرمون ممکنه که اون بعدا بیاد ولی خدا رو شکر تونستیم از ایران خارجش کنیم و الان در مالزی منتظر مصاحبه هستش که بیاد . یعنی مشکل حل شد و با ما هستش. حالا لازمه که این فرم رو اصلاح کنیم و دوباره بفرستیم یا احتیاجی نیست و موقع مصاحبه بگیم؟ حتی توی فرم خودش هم زدیم الان ایران هستش در حالی که بعدا رفت مالزی تا الان ؛ آیا باید اطلاع بدیم به کی سی سی ؟ با توجه به اینکه انشاا... امشب کارنت می شیم فرصت این کارو داریم؟
هر چه سریعتر فرم ها رو به روز کنید و برای کی سی سی و سفارت مربوطه بفرستیدCoolBig Grin
ممنون از پاسختون، و با سپاس و درود به شما، بله پسر من 20 سالش هست و خدا رو شکر می تونه با ما بیاد . ولی هنوز که سفارتمون معلوم نیست اگه فرمارو به همون کی سی سی بفرستیم کافیه؟ یا صبر کنیم نامه دوممون بیاد و به سفارت مربوطه بفرستیم البته ما آنکارا رو انتخاب کرده بودیم؟ در ضمن فرم 230 رو همونی که داریم رو پر کنیمو دوباره بفرستیم یا باید دوباره از سایت بگیریم ؟ آدرس دقیق گرفتن فرم رو می دونید یا خیر ؟
کیس نامبر : **2013AS75 _ تاریخ مشاهده قبولی: MAY 2012 _تاریخ کارنت: مارس2013 _ تاریخ مصاحبه: 2 می ، ابوظبی _کلیرنس: 12 جون ( 41 روز) ، ورود به خاک نو : 11 جولای 2013 _ ساکن: فیر فکس ویرجینیا ، تعداد: 4 نفرWink
تشکر کنندگان: farshadsh ، Judy Abbott 13 ، rezagh
(2013-03-09 ساعت 16:09)parsush نوشته:  
(2013-03-09 ساعت 12:41)hamedhamed نوشته:  
(2013-03-09 ساعت 11:33)bayat_r نوشته:  [size=large][color=#FF0000]
باز دوباره اطلاعات دست اول بهتون دادم...خدایا بچه های مهاجرسرا از خلقت من ازت متشکرنBig Grin

[url=http://mohajersara.com/thread-5449-post-289461.html#pid289461]

اَي اَي اَي كه بيات دمت خيلي گرمه!!Big Grin كلاً باحالي ما هم دوست داريم
ما هم بليط اتوبوس گرفتيم دونه اي 150 هزار تومان و فاتحه ارز مسافرتي رو خونديم فعلاً! از اون بر كه گرون تره آخرين آماري كه شيمودا جان داد از اون ور مرز 25 هزار درامه(حدود 230 هزار تومان)!

آقا بیات خارق العاده اعجاب انگیز!
حامد خان یکی از بچه ها تو تاپیک سفر به ارمنستان گفت میشه برای سفر زمینی هم ارز مسافرتی بگیریم ولی هر چی میگردم پستشو پیدا نمیکنم!

امروز از يكي از دوستام توي بانك ملت آمار ارز مسافرتي جهت مسافرت هاي زميني را جويا شدم كه ظاهراً اصلاً به مسافرت هاي زميني تعلق نميگيره.
2013AS57##-مصاحبه 4 اپریل ایروان- مدت زمان کلیر شدن 46 روز

سفرنامه+آماده سازی! قبل از سفر
تشکر کنندگان: KOUROSHAVIN ، lilistar ، Saeedv13 ، farshadsh ، iman63ir ، nimo80 ، rezagh ، Hedieh20
(2013-03-11 ساعت 15:23)Mahbaran نوشته:  
ممنون از پاسختون، و با سپاس و درود به شما، بله پسر من 20 سالش هست و خدا رو شکر می تونه با ما بیاد . ولی هنوز که سفارتمون معلوم نیست اگه فرمارو به همون کی سی سی بفرستیم کافیه؟ یا صبر کنیم نامه دوممون بیاد و به سفارت مربوطه بفرستیم البته ما آنکارا رو انتخاب کرده بودیم؟ در ضمن فرم 230 رو همونی که داریم رو پر کنیمو دوباره بفرستیم یا باید دوباره از سایت بگیریم ؟ آدرس دقیق گرفتن فرم رو می دونید یا خیر ؟

نظر بنده اینه که این قضیه رو میتونید روز مصاحبه هم مطرح کنید اما برای اطمینان هم که شده به KCC قضیه رو اطلاع بدید.اونا میگن که نیازی هست به آپدیت کردن فرم ها یا نه. اگرم نیاز بود می تونید از این سایت دانلود کنید:http://travel.state.gov/visa/forms/forms_1342.html
موفق باشید
[font=Verdana]
2013ََAS 97xx
یکی از زخمی های لاتاری 2013

[/font]

تشکر کنندگان: farshadsh
(2013-03-11 ساعت 15:23)Mahbaran نوشته:  

بله دوست عزیز شما فرمهارو آپدیت کنید اسم پسرتون رو هم اضافه کنید وسریع از طریق ایمیل فرمارو بفرستین،شما میتونید تو همون فرمای قبلی هم بنویسید تاریخش خیلی مهم نیست ولی فرمهای جدید رو از این سایت http://travel.state.gov/visa/forms/forms_1342.html
میتونید وردارید شما با شماره کیس ۷۵۰۰ امروز به احتمال زیاد کارنت میشید و تا ۱۰ روز دیگه نامه دومتون میاد ، نمیدونم اگه نامه دوم بیاد شرایط چه جوری میشه، و آیا میتونید از طریق سفارت اینکارو بکنید یا نه ولی تا جایی که من میدونم kcc اینکارو میکنه
تشکر کنندگان: Soap McTavish ، nina22 ، Saeedv13 ، farshadsh ، iman63ir ، rezagh ، Hedieh20
جسارتا با اجازه دبیر محترم می خوام تقویم تاریخ رو آپدیت کنم:

تقویم تاریخ
امروز 21 امین روز اسفند ماه 1391 هجری شمسی و 11 امین روز مارس سال 2013 میلادی مصادف با
314 امین روز هجری لاتاری (اول هجری لاتاری= اولین روز اعلام اسامی مهاجرین از طریق لاتاری 2013)

اولیــــــن دوره کارنتی ها دقیقــاً 210 روز پیش اعلام شده است (تا شماره پروندۀ 1900)
دومیــــن دوره کارنتی ها دقیقــاً 180 روز پیش اعلام شده است (تا شماره پروندۀ 2350)
سومیــن دوره کارنتی ها دقیقــاً 150 روز پیش اعلام شده است (تا شماره پروندۀ 2700)
چهارمیـن دوره کارنتی ها دقیقــاً 123 روز پیش اعلام شده است (تا شماره پروندۀ 3400)
پنجمیــن دوره کارنتی ها دقیقــاً 89 روز پیش اعلام شده است (تا شماره پروندۀ 4300) که از 38 روز پیش مصاحبشون شروع شده
ششمین دوره کارنتی ها دقیقـاً 59 روز پیش اعلام شده است (تا شماره پروندۀ 5200) که حداقل 10 روز پیش مصاحبشون شروع شده.
هفتمیــن دوره کارنتی ها دقیقـاً 28 روز پیش اعلام شده است (تا شماره پروندۀ 6525) که حداقل 21 روز دیگه مصاحبه دارند (فروردین ماه 92)
هشتمین دوره کارنتی ها امروز اعلام شد (تا شماره پروندۀ 7850) که حداقل 51 روز دیگه مصاحبه دارند (اردیبهشت ماه 92)
نهمیــــن دوره کارنتی ها احتمالاً 32 روز دیگه اعلام خواهد شد (حدس میزنم تا 9288Big Grin) که حداقل 82 روز دیگه مصاحبه دارند (خرداد ماه 92)
دهمیـــن دوره کارنتی ها احتمالاً 62 روز دیگه اعلام خواهد شد (حدس میزنم کلیه پرونده ها) که حداقل 112 روز دیگه مصاحبه دارند (تیر ماه 92)

ضمناً سری دوم برندگان 140 روز پیش اعلام شد

ثبت نام لاتاری 2014 نیز 128 روز پیش به پایان رسید و نتایج آن 51 روز دیگر اعلام می شود

این آمار صرفاً جهت آگاهی شما صادر گردیده و هیچگونه ارزش قانونی جهت ارائه به KCC و پیگیریهای مربوطه را ندارد Big Grin
دبیرخانه ستاد پذیرفته شدگان لاتاری 2013(و سایر بستگان)
3.95Big Grin
[font=Verdana]
2013ََAS 97xx
یکی از زخمی های لاتاری 2013

[/font]

تشکر کنندگان: nimo80 ، farshadsh ، Judy Abbott 13
سلام دوستان
شماره من در این سری کارنت شده. می شه بگید زمان مصا حبه رو چطور باید بفهمم؟
اگر راهنمایی کنید ممنون می شم.
با تشکر
تشکر کنندگان: ابی هانی ، nimo80 ، farshadsh
(2013-03-11 ساعت 22:39)babeloma نوشته:  سلام دوستان
با تشکر
از وقتی که کارنت میشید ایمیل و سایتی که قبولیتون رو دیدید هر روز چک کنید تا نامه دومتون(نامه اعلام مکان و تاریخ و زمان مصاحبه) رو ببینید.
البته ایمیل برای همه افراد نمیاد پس نگران نباشید.
كيس نامبر:20130000AS45xx (دو نفر) / مصاحبه: هفته اول مارس/ آنكارا/دريافت برگه صورتي+فرم نه سوالي+CV/تاريخ كليرنس:٨ مي/تاريخ ورود به آمريكا:٢١ آگوست
تشکر کنندگان: گل نهال ، nimo80 ، farshadsh ، Hedieh20
دوستان پیشکسوت مدیران عزیز
ما بالاخره کارنت شدیم
حالا خواستیم اجازه بگیریم و رخصت بخوایم که اگه اجازه بدین به این تاپیک نقل مکان کنیمBig Grin
چمدانامون حاضره جلوی در.با اجازهBig Grin
کیس نامبر:70xx.ابوظبی.2نفر.مصاحبه:هفته اول می.مقصد:مریلند.کلیر:25جون سفرنامه
تشکر کنندگان: nina22 ، nimo80 ، گل نهال ، rezagh ، farshadsh ، Hedieh20 ، lilistar ، Judy Abbott 13 ، mehdiii ، iman63ir ، afs ، SK89
(2013-03-11 ساعت 23:13)babeloma نوشته:  
(2013-03-11 ساعت 22:44)nina22 نوشته:  
با تشکر
از وقتی که کارنت میشید ایمیل و سایتی که قبولیتون رو دیدید هر روز چک کنید تا نامه دومتون(نامه اعلام مکان و تاریخ و زمان مصاحبه) رو ببینید.

با تشکر
می تونید راهنمایی کنید که چطور امضامو تو سایت درست کنم؟
وقتی تعداد ارسالهاتون از ده بیشتر شد رو کنترل پنل کاربر کلیک کنید.بعد ازون تغییر امضاء. بعد داخل کادر سفیدرنگ،امضاتون رو بنویسین و اوکی کنید.
كيس نامبر:20130000AS45xx (دو نفر) / مصاحبه: هفته اول مارس/ آنكارا/دريافت برگه صورتي+فرم نه سوالي+CV/تاريخ كليرنس:٨ مي/تاريخ ورود به آمريكا:٢١ آگوست
تشکر کنندگان: ابی هانی ، nimo80 ، گل نهال ، farshadsh
(2013-03-11 ساعت 22:44)nina22 نوشته:  
با تشکر

البته تنها کسیکه بعد از 30 ساعت نامه دومش اومد فکر کنم دوست عزیزمون بیات بود برای ما که 8 یا 9 روز بعد نامه دوم اومد خیلی عجله نکنید بعد از 1 هفته شروع به چک کردن کنید .
بهترین روش هم اینه که کانفیرمیشن نامبرتون رو تو http:\\dvlottery.stste.gov چک کنید شاید براتون ایمیل نیاد برای ما که اومد.Big Grin
شماره کیس: 2013AS-مصاحبه :اپریل2013-هزینه ها :خیلی- دریافت ویزا آگوست 2013 .
از بخت ياري ماست شايد ، كه آنچه مي خواهيم ، يا به دست نمي آيد، يا از دست مي گريزد .
تشکر کنندگان: nina22 ، گل نهال ، rezagh ، amir82 ، farshadsh ، Hedieh20
بچه ها ، دوستان ، دوستان بالاخره بعد از حدود 9 ماه منم کارنت شد کیس نامبرم Big Grin
الان خوشحالم ولی حالم منقلبههه !!!!
اصن تمرکز ندارم مراحل از اینجا به بعدش رو تو مهاجرسرا پیدا کنم !!

میشه خواهش کنم به صورت جمع آوری شده لینکای مورد نیاز رو برای من بفرستین؟
یا مراحلش رو برام بگین؟

با سپاس فراوان
نینا

ایشالا همتون رو تو آمریکا ببینم :">
Case:7xxx- قبولی:٢می2012-سفارت:آنکارا-کارنتی:11مارچ2013-مصاحبه: آخر می2013*یکضرب*مقصد:ایشالابرای ساختن زندگی سن دیه گو!-سفرنامه آنکارا -ورود به آمریکا:17سپتامبر2013- سوشال:25سپتامبر2013- دریافت گرین کارت 21 اکنبر2013- مهاجرت نامه
تشکر کنندگان: گل نهال ، ابی هانی ، rezagh ، Setare99 ، amir82 ، taba60 ، farshadsh ، pooya.n ، far-dv2013 ، afs
(2013-03-11 ساعت 23:53)nimo80 نوشته:  بچه ها ، دوستان ، دوستان بالاخره بعد از حدود 9 ماه منم کارنت شد کیس نامبرم Big Grin
الان خوشحالم ولی حالم منقلبههه !!!!
اصن تمرکز ندارم مراحل از اینجا به بعدش رو تو مهاجرسرا پیدا کنم !!

میشه خواهش کنم به صورت جمع آوری شده لینکای مورد نیاز رو برای من بفرستین؟
یا مراحلش رو برام بگین؟

با سپاس فراوان
نینا

ایشالا همتون رو تو آمریکا ببینم :">

تبریک بابت کارنت شدن. فعلا تنها کاری که باید انجام بدید اینه که منتظر باشید تا نامه دومتون بیاد. البته اگر واکسن و ترجمه هاتون کامله.
نامه دوم هم به این صورته که یا ایمیل دریافت میکنید که برید تو سایت قبولی و نامه جدید رو ببینید و یا اینکه اصلا ایمیلی دریافت نمیکنید. در نهایت باید تو همون سایتی که قبولیتون رو دیدید از تاریخ و ساعت و محل مصاحبه مطلع بشید.
پس اگر ایمیل نیومد چییییی؟ نگرانی نداره. واسه خیلیا ایمیل نیومده.
چک لیست کامل مدارک مورد نیاز برای مصاحبه هم توی امضای مهندس بیات (دامت برکاته) موجود است.

============

اینم آدرس پروفایل مهندس بیات: http://mohajersara.com/user-36762.html
کیس:2013AS11XX/سفارت:ابوظبی/مصاحبه:NOV2012/ویزا یکضرب/هزینه ها+بلیط واشنگتن: 9MT سه نفر/سفر: MAY2013
یا لللللللللااااااااااااا
به ما آدرس دادن گفتن بیایم اینجا! Smile

آقا نامه مصاحبه کسی برای May هنوز نیومده؟! Tongue
سلام.
منم به این جا اسباب کشی کردم.در مورد کارا تا حدودی اطلاعات دارم.امیدوارم تغییر محل واسه مصاحبه نداشته باشم.در هر صورت چشم انتظار کمک شما دوستان هستم.
با تشکر.
لاتاری 2013
تشکر کنندگان: amir82 ، farshadsh ، far-dv2013 ، Judy Abbott 13 ، hamedhamed ، nimo80 ، lilac ، AsemanAbee ، zina s ، roeentan

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان