کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳
(2013-03-12 ساعت 13:16)lilac نوشته:  
(2013-03-12 ساعت 03:13)rezagh نوشته:  دوستان این سایت معروف به کذایی امروز برای من کلمه ready رو زد یعنی برای اولین بار از موقع ای که کیس نامبرمو توش چک می کرد دیگه نمی زنه چنین پرونده ای وجود نداره و می زنه ready و یک سری چیزای دیگه
پس فکر کنم وقتی به تاریخ مصاحبه نزدیک می شید کیس شمارو تو این سایت فعال می کنند... حتی میشه دید که مصاحبه کدوم شهره
بدجوری کلید کرده بودم به این سایت ...بالاخره جوابمو ازش گرفتمWinkBig Grin

rezagh عزیز این سایت کذایی دوست داشتنی واسه همه افراد کیس ما هم Ready زده و محل مصاحبه رو مشخص کردهBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
بچه ها ادرس اين سايت كذايي چيه ؟ من هم برم شماره مون رو چك كنم!
كيس نامبر:3xxx,تعدادافراد كيس:2 نفر،تاريخ رويت قبولي: Jan-21-2013،ارسال مدارك:Jan-28-2013،دريافت نامه دوم Mar-13-2013، مصاحبه : هفته دوم مي- آنكارا، دريافت ويزا: يك ضربSmile، سفرنامه
تشکر کنندگان:
(2013-03-12 ساعت 15:56)shaso نوشته:  
(2013-03-12 ساعت 13:16)lilac نوشته:  
(2013-03-12 ساعت 03:13)rezagh نوشته:  دوستان این سایت معروف به کذایی امروز برای من کلمه ready رو زد یعنی برای اولین بار از موقع ای که کیس نامبرمو توش چک می کرد دیگه نمی زنه چنین پرونده ای وجود نداره و می زنه ready و یک سری چیزای دیگه
پس فکر کنم وقتی به تاریخ مصاحبه نزدیک می شید کیس شمارو تو این سایت فعال می کنند... حتی میشه دید که مصاحبه کدوم شهره

rezagh عزیز این سایت کذایی دوست داشتنی واسه همه افراد کیس ما هم Ready زده و محل مصاحبه رو مشخص کردهBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
شماره کیستون رو بدون صفرهای اول باید وارد کنید مثلا 2013AS0000123 رو باید به صورت 2013AS123 وارد کنید
https://ceac.state.gov/CEAC
تشکر کنندگان: nina22 ، rouzbehdarvishi ، lilac ، itsmasoud ، shaso ، zina s ، گل نهال ، Saeedv13 ، rezagh ، Hedieh20 ، immigrant2us
(2013-03-12 ساعت 13:12)m@ry@m75 نوشته:  سلام
جا باز کنید منم صندلیمو بذارم آهان... خوب...
حالا بشینیم ببینیم کی نامه مصاحبه می یاد .Cool
کسی چایی خواست بگه براش بریزم قهوه نداریم خودتونو لوس نکنین .از الان خارجکی بازی در نیارین والا با این کارنت شدناشون . یه روزه کارنت شدین فکر کردین که چی Tongue
پس اونایی که الان ویزا گرفتند چی بگن ؟آفرین حالا دست به سینه بشینین منتظر نامه ها Big Grin

مریم عزیزم خیلی خوش اومدی... باز خوبه یکی پیدا شد اینجا یه چایی بده دستمون Big Grin
تشکر کنندگان: Judy Abbott 13 ، zina s ، hamedhamed ، amir82 ، nimo80 ، m@ry@m75 ، rezagh ، ابی هانی ، roeentan
(2013-03-12 ساعت 02:13)mehrnaznm نوشته:  سلام. من شرایطم خیلی قاطی پاطیه. من کیسم واسه می کارنت شده ولی در حال حاضر تو آمریکا دانشجوام. یعنی باید چکار کنم؟

ﺩﻭﺳﺖ ﻋﺰﯾﺰ ....ﺷﻤﺎ ﻣﯿﺘﻮﻧﯿﻦ ﺑﺎ ﮐﯽ ﺳﯽ ﺳﯽ ﻣﮑﺎﺗﺒﻪ ﮐﻨﯿﻦ ﻭ ﺷﺮﺍﯾﻂ ﺗﻮﻥ ﺭﺍ ﺑﮕﯿﻦ ﺗﺎ ﺩﺭ ﺻﻮﺭﺕ ﺍﻣﮑﺎﻥ ﻣﺤﻞ ﻣﺼﺎﺣﺒﻪ ﺭﻭ ﺑﻪ ﻣﺤﻞ ﺗﺤﺼﯿﻞ ﻓﻌﻠﯽ ﺗﻮﻥ ﺗﻐﯿﯿﺮ ﺑﺪﻥ .... ﺍﻟﺒﺘﻪ ﺣﺘﻤﺎ ﻣﺴﺘﻠﺰﻡ ﺷﺮﺍﯾﻂ ﺧﺎﺻﯽ ﻫﺴﺖ ﮐﻪ ﺑﺎﯾﺪ ﻫﺮ ﭼﻪ ﺳﺮﯾﻊ ﺗﺮ ﺍﻗﺪﺍﻡ ﮐﻨﯿﻦ .... ﺟﻬﺖ ﺍﻃﻼﻉ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﺍﺯ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﻣﻦ ﺳﺎﻝ ﮔﺬﺷﺘﻪ ﻣﺼﺎﺣﺒﻪ ﺩﺭ ﺁﻣﺮﯾﮑﺎ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﺩﺍﺩﻩ ﺑﻮﺩ ﭼﻮﻥ ﺍﻭﻧﺠﺎ ﺩﺍﻧﺸﺠﻮ ﺑﻮﺩ .
ﻣﻮﻓﻖ ﺑﺎﺷﯿﺪ .
2013AS1###-ANK 2 Per-W1 Dec
Clearance: 5 Jul & 17 Sep
سفرنامه
تشکر کنندگان: Judy Abbott 13 ، zina s ، hamedhamed ، Saeedv13 ، rezagh
دوستان این سایت معروف به کذایی امروز برای من کلمه ready رو زد یعنی برای اولین بار از موقع ای که کیس نامبرمو توش چک می کرد دیگه نمی زنه چنین پرونده ای وجود نداره و می زنه ready و یک سری چیزای دیگه
[/quote]

[/quote]
[/quote]
شماره کیستون رو بدون صفرهای اول باید وارد کنید مثلا 2013AS0000123 رو باید به صورت 2013AS123 وارد کنید
https://ceac.state.gov/CEAC
دوست عزيز اونجا اسم كشور چي ميزنيد؟
[/quote]
كيس نامبر:3xxx,تعدادافراد كيس:2 نفر،تاريخ رويت قبولي: Jan-21-2013،ارسال مدارك:Jan-28-2013،دريافت نامه دوم Mar-13-2013، مصاحبه : هفته دوم مي- آنكارا، دريافت ويزا: يك ضربSmile، سفرنامه
تشکر کنندگان:
(2013-03-12 ساعت 16:16)shaso نوشته:  دوست عزيز اونجا اسم كشور چي ميزنيد؟

نیازی به اسم کشور نیست دوست عزیز شما گزینه ی check my visa application status رو میزنید
https://ceac.state.gov/CEACStatTracker/S...MWCuebHqOw==
تشکر کنندگان: lilac ، shaso ، گل نهال ، rezagh
(2013-03-12 ساعت 16:16)shaso نوشته:  https://ceac.state.gov/CEAC
دوست عزيز اونجا اسم كشور چي ميزنيد؟

دوست عزیز نیازی به وارد کردن نام کشور نیست فقط به همون روالی که سپید عزیز گفتند کیس نامبرتون رو وارد کنید همونجا براتون نوشته کدام شهر مصاحبه دارید.
تشکر کنندگان: Judy Abbott 13 ، shaso ، roeentan
نیازی به اسم کشور نیست دوست عزیز شما گزینه ی check my visa application status رو میزنید
https://ceac.state.gov/CEACStatTracker/S...8zDpeAKjMW
CuebHqOw==
[/quote]
مرسي ولي مينويسه your search didnt Return any data!
يعني چي؟
تشکر کنندگان:
سلااااااااااام به همه مهاجرسرايى هاى عزيز
بعد از يك غيبت طولانى منم اومدم اينجا Smile
2013AS6xxx /٢ نفر مادر و پدرم
کنسولگری: تغيير از آنكارا به ايروان March10 تاييد دريافت March1
كلييرنس ٤٣ روز
سفرنامه
تشکر کنندگان: hamedhamed ، shaso ، el333 ، Saeedv13 ، amir82 ، Judy Abbott 13 ، ابی هانی ، lilistar ، maman zina ، lilac ، afs ، sayeh_m
کاربران در حال بازدید این موضوع: immigrant2us، mehdiii*، nasim19، sepid_a*، shaso*، zina s

ببینید کی اینجاست Smile
مهرک جان خوش اومدی. بهت تبریک میگم برای کارنت شدن پدر و مادر Smile
(2013-03-12 ساعت 16:35)zina s نوشته:  سلااااااااااام به همه مهاجرسرايى هاى عزيز

به به سلام دوست قديمي
خوش اومدي
كم پيدا مهرك جان
2013AS57##-مصاحبه 4 اپریل ایروان- مدت زمان کلیر شدن 46 روز

سفرنامه+آماده سازی! قبل از سفر
تشکر کنندگان: zina s ، mehdiii ، گل نهال ، sadeghi897 ، Judy Abbott 13 ، rezagh ، roeentan ، maman zina ، lilac
(2013-03-12 ساعت 16:35)mehdiii نوشته:  کاربران در حال بازدید این موضوع: immigrant2us، mehdiii*، nasim19، sepid_a*، shaso*، zina s

ببینید کی اینجاست Smile
مهرک جان خوش اومدی. بهت تبریک میگم برای کارنت شدن پدر و مادر Smile

(2013-03-12 ساعت 16:37)hamedhamed نوشته:  
(2013-03-12 ساعت 16:35)zina s نوشته:  سلااااااااااام به همه مهاجرسرايى هاى عزيز

به به سلام دوست قديمي
خوش اومدي
كم پيدا مهرك جان

تشكر مهدى جان Smile مرسى آقا حامد و تبريك
از خيلى اتفاقات بى خبر بودم Sad كه به اسرار مامان سايه دوباره اومدم Smile
كلييرنس ٤٣ روز
سفرنامه
تشکر کنندگان: sadeghi897 ، Judy Abbott 13 ، گل نهال ، hamedhamed ، rezagh ، mehdiii ، nooshshahnar ، maman zina ، lilac ، afs ، sayeh_m
سلام zina جان
شما اولین نفری بودید که به اولین سوال من در مهاجراسرا جواب دادید ، برای همین آیدی شما را خوب به یاد دارم. دوباره خوش آمدید به سرای خودتون.
کار پدر و مادر عزیز در چه مرحله ایه؟
case number: 2013AS00005200 ایروان W1A
آموزش زبان انگلیسی: www.eslpod.com
تشکر کنندگان: sadeghi897 ، zina s ، Judy Abbott 13 ، گل نهال ، hamedhamed ، rezagh ، farshadsh ، maman zina ، sayeh_m
(2013-03-12 ساعت 17:24)fariba_a نوشته:  سلام zina جان
شما اولین نفری بودید که به اولین سوال من در مهاجراسرا جواب دادید ، برای همین آیدی شما را خوب به یاد دارم. دوباره خوش آمدید به سرای خودتون.
کار پدر و مادر عزیز در چه مرحله ایه؟

سلام فريبا جون تشكر و تبريك دوست خوبم Smile
مامان و بابا اين سرى كارنت شدن و من فعلاً ايميل زدم براى تغيير محل مصاحبه از آنكارا به ايروان كه اميدوارم دير نشده باشه... Smile
كلييرنس ٤٣ روز
سفرنامه
(2013-03-12 ساعت 16:28)shaso نوشته:  مرسي ولي مينويسه your search didnt Return any data!
يعني چي؟
تشکر کنندگان: rezagh ، farshadsh ، nina22 ، lilac

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان