کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳
(2013-03-14 ساعت 11:16)bayat_r نوشته:  ۱۵۰ کیلو یک ضربBig GrinBig GrinBig Grin

اما با احترام به همه منتظران. تا وقتی مامان سایه کلیر نشه هورا نمی کشم
خدایا خرتم

تبریکBig Grin
خوشحالم از اینکه پیشاپیش عیدی تونو گرفتیدTongue
کیس نامبر:2013as6200 کنسولگری:ایروان مقصد:لس آنجلس(ولی)

خدایا خرتم

تبریک فرااااااااااااااااااااااواااااااااااااااان
سایه جان هم به زودی کلیر میشه شادی ها تکمیل میشه
کیس نامبر :2013AS000068XX---تاریخ کارنت شدن :11 مارچ ---تاریخ مصاحبه :2 می ---محل مصاحبه :آنکارا -کلیرنس :2 می -تاریخ کلیر شدن : 18 june-مقصد :دالاس

Wink 

خدایا خرتم

وای تبریک تبـــــــریک تبریــــــــــــــــــــــک
خیلی برات خوشحال شدم بیات جان .امیدوارم کلی بهت خوش بگذره اونور و به چیزهایی که میخوای برسی
بازم تبریک
[عکس: 19.gif]
FinD DeaR GOD In YouRselF  And TheN EverYthinG  Happen For YoU ♥Smile

خدایا خرتم
هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
تبریک میگم آقای بیات
خدایا اگه یه ضرب بگیرم من هم...........Big Grin
شماره کیس: 2013AS000082XX - کنسولگری: ابوظبی - مصاحبه : 10 June - کلیر شدن: 14 August -مقصد: Seattle
چه حسه خوبی Smile بیات جان تبریک میگم ، عجب سمبه پر زوری (پسرخاله)
سایه جان امیدوارم صدای هورای شما رو هم همین روزا بشنویم
سفرنامه
case No: 19may: ABD****23/ F2A = I130: 21 Nov2013/ PD: 25 Nov2013/ /INTERVIEW: 11 AUG,2015/ approve: Apr 2-2014/ ds261 : 17 Feb 2015
(2013-03-10 ساعت 22:00)atishbiarrr نوشته:  
(2013-03-10 ساعت 18:16)natasha نوشته:  
(2013-03-10 ساعت 17:58)atishbiarrr نوشته:  
(2013-03-10 ساعت 17:24)natasha نوشته:  سلام دوستان، پدرو مادر من امشب پرواز دارن و من تازه فهمیدم که تاریخ تولد بابام که برنده اصلی‌ هست رو اشتباه نوشتم با تفاوت ۱ روز، و تو همه فرم‌ها هم همین اشتباه تکرار شده، حتا وقت دکتر... به نظرتون اگه قبل مصاحبه تو فرم ۲۳۰ اینو اصلاح کنم، مشکلی‌ پیش نمیاد؟ ممنون میشم اگه زود جواب بدین، سپاسگزارم

شما اصلاح كنيد فرمها رو و روز مصاحبه بگيد كه پدرتون تحويل بدن به باجه اى كه مخصوص اصلاح و آپديت فرمهاست....اگر تو فرم اصلى كه زمان ثبت نام در لاتارى پر مى كنيد اين اشتباه رو نكرديد مشكلى پيش نمياد دوست عزيز ...اصلا نگران نباشيد...

مرسی دوست عزیز، نه من اونجا هم اشتباه کردم، البته اشتباه از من نبود و از ادارهٔ گذرنامه بوده، فکر می‌کنم با ساله کبیسه محاسبه کردن، الان که چک کردم دیدم تو تمام ترجمه‌ها که شامل سند ازدواج و کارت ملی‌ و شناسنامه می‌شه، این تاریخ با تاریخ پاسپورت فرق داره، حالا موندیم چیکار کنیم، و به آفیسر چی‌ بگیم؟ شما نظری ندارین؟Sad

به هر حال شما فرمتون رو آپديت كنيد و اگر آفيسر در موردش سوالى كرد همين مسئله سال كبيسه و اشتباهات اداره گذرنامه و اين حرفا رو توضيح بديد براشون ........نهايتا اگر خيلى سر اين مسئله گير بده چون مي فرمائيد كه اين ايراد از اداره گذرنامه است مي تونيد بعد از مصاحبه پاسپورت رو عوض كنيد و براشون ببريد...
البته فكر نميكنم اين مسئله خيلى حساسيت ايجاد كنه كه لازم باشه اين كارارو انجام بديد ...نگران نباشيد

مرسی‌ دوستان، والدینم امروز مصاحبه شدن و برگهٔ‌ صورتی‌ گرفتن، ممنونم بابت کمک‌های شما دوستان عزیز
Category : F2B‎
Receipt ‎Number : WAC1790XXXXXX‎
Priority ‎Date :2016 Nov
Approve ‎Date:June 2020
Welcome Letter Date :?‎
Case number:ABD 2020.........
Interview ‎Date : Coming Soon
(2013-03-14 ساعت 04:10)fromu2farzad نوشته:  تبریک به همه
منم خوشبختانه از انکارا افتادم ابوظبی برای هفته اول می Smile

چرا میگید خوشبختانه ؟
مگه مزیت خاصی داره ابوظبی
شماره کیس: 7xxx تعداد افراد :3 کارنت :March 12 2013 مصاحبه:هفته اول May ابوظبی
وضعیت:ورود به آمریکا در 27 سپتامبر، لس آنجلس
تشکر کنندگان: پدی ، zina s ، roeentan ، Tomas
تبريك فراوان به آقاي بيات كه از دانش ايشون خيلي ها از جمله ما تا الان كلي استفاده كرديم.
نامه دوم ما هم اومد ابوظبي هفته آخر مي با اينكه آنكارا انتخاب كرده بوديم. به اميد ويزاي يك ضربBig Grin
2013as74##/ افراد كيس: ٢ نفر/ ارسال فرمها: با ايميل/ كارنت: ماه می/ مصاحبه: ابوظبي هفته آخر مي/ ویزا: یکضرب / مقصد: سانفرانسيسكو

خدایا خرتم
[عکس: di-47OR.jpg]
2013AS57##-مصاحبه 4 اپریل ایروان- مدت زمان کلیر شدن 46 روز

سفرنامه+آماده سازی! قبل از سفر

خدایا خرتم

آقای بیات عزیز
واقعا حقتون بود از بس یار و یاور همه بودین. خیلی خیلی خوشحال شدم مبارکتون باشه و در همه مراحل زندگیتون موفق و پیروز باشید همینجوری 150 کیلویی Big Grin
کیس نامبر : **2013AS75 _ تاریخ مشاهده قبولی: MAY 2012 _تاریخ کارنت: مارس2013 _ تاریخ مصاحبه: 2 می ، ابوظبی _کلیرنس: 12 جون ( 41 روز) ، ورود به خاک نو : 11 جولای 2013 _ ساکن: فیر فکس ویرجینیا ، تعداد: 4 نفرWink
[quote='bayat_r' pid='292654' dateline='1363243565']
۱۵۰ کیلو یک ضربBig GrinBig GrinBig Grin

خدایا خرتم

صمیمانه این فتح بزرگ را به پسر خاله محترم وکل کی سی سی تبریک میگویم
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
سلام دوستان خوبم
نامه ما هم دیروز عصر اومد و از آنکارا افتادیم به ابوظبی ، نمی دونم خوبه یا بد؟ اما این داستان که از اولش دست ما نبوده ، بقیه اش هم باید توکل کرد و رفت جلو. راستی دوستان من یه دختر 16 ساله دارم که هنوز کارت ملی موقت داره و شناسنامه اش هم عکس نداره هنوز به نظرتون این می تونه مشکلی ایجاد کنه؟
ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمایید.Shy
کیس نامبر : **2013AS75 _ تاریخ مشاهده قبولی: MAY 2012 _تاریخ کارنت: مارس2013 _ تاریخ مصاحبه: 2 می ، ابوظبی _کلیرنس: 12 جون ( 41 روز) ، ورود به خاک نو : 11 جولای 2013 _ ساکن: فیر فکس ویرجینیا ، تعداد: 4 نفرWink
تشکر کنندگان: Judy Abbott 13 ، amir82 ، ابی هانی ، zina s ، roeentan ، Tomas
الرکورد الویزا الواحد ضرب التوسط السید رضا بیات عقود ات جمیعا لشدید150کیلو غرام.تبارک اله مع ال مهاجر سرا. (این خبر همین الان در سایت خبرگزاری الجزیره بود)
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
(2013-03-14 ساعت 19:24)Mahbaran نوشته:  سلام دوستان خوبم
نامه ما هم دیروز عصر اومد و از آنکارا افتادیم به ابوظبی ، نمی دونم خوبه یا بد؟ اما این داستان که از اولش دست ما نبوده ، بقیه اش هم باید توکل کرد و رفت جلو. راستی دوستان من یه دختر 16 ساله دارم که هنوز کارت ملی موقت داره و شناسنامه اش هم عکس نداره هنوز به نظرتون این می تونه مشکلی ایجاد کنه؟
ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمایید.Shy

دوست عزيز روزه شك دار نگيريد، شما هنوز وقت داريد
كارت ملي رو كه تا الان از كسي نخواستند، ولي شما ميتونيد همين فردا واسه گرفتن كارت ملي دخترتون اقدام كنيد، منظورم اينه كه چيزي رو از دست نميدين
شناسنامه رو عكس دار كردن زمان ما!!! وقت گير نبود فكر كنم يه روزه بود، الان رو نميدونم (چون شناسنامه ها عوض شده) ، يه سوال از ثبت و احوال بپرسيد اگه سريع بهتون ميدن واسه اون هم اقدام كنيد ضرر نميكيند.
2013AS57##-مصاحبه 4 اپریل ایروان- مدت زمان کلیر شدن 46 روز

سفرنامه+آماده سازی! قبل از سفر
جناب بیات تبریک میگم. خیلی خوشحال شدم برات. خیلی خیلی مبارکت باشه....Smile
در ضمن دم اون آقای آفیسر امریکایی که همرو میبره تو یه اتاق مصاحبه میکنه هم گرم.Smile
2013AS000035XX Post :Abu Dhabi, Interview Date : February 2013
سفرنامه

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان