کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳
نامه دوم من هم اومد دوستان
هفته سوم می کنسولگری ایروان
به نظر میرسه این دوره هم تمام آنکاراییها به ایروان و ابوظبی منتقل شدن
من به kcc ایمیل زدم و گفتم بعد بردن لاتاری اومدم اینجا. اونا ها کیسمو adjust کردن یعنی باید همینجا برم مصاحبه ولی بهم گفتن منتظر بمونم تا کیسم کارنت شه و بعد مدارکمو بفرستم واس uscis. در حقیقت الان چیزی که گیجم میکنه قضیه کارنت شدنه. من 784.. هستم. ار تو bulletin که نیگاه کردم دیدم می باید برم مصاحبه. این یعنی من تو می کارنت میشه کیسم یا الان کارنت هستم یا چی چی!؟ میخوام بدونم مبنای کارنت شدن چیه!

quote='hamedhamed' pid='291515' dateline='1363075289']

(2013-03-12 ساعت 02:13)mehrnaznm نوشته:  سلام. من شرایطم خیلی قاطی پاطیه. من کیسم واسه می کارنت شده ولی در حال حاضر تو آمریکا دانشجوام. یعنی باید چکار کنم؟
يكم از وضعيت خودتون بيشتر بگيد تا دوستان مطلع راههنماييتون كنن، اطلاعاتي مثل:
1) سفارتي كه انتخاب كرديد واسه مصاحبه
2) وضعيت رفت و آمدتون به كشوري كه مصاحبه داريد (آيا محدوديتي واسش داريد)- ويزاي آ-م-ر-ي-ك-ا-ت-و-ن سينگل هست يا مولتي اينترنس هست؟
3) توي اين تاريخي كه وقت مصاحبتون هست، مشكلي از نظر زمان امتحان هاي دانشگاهتون داريد يا نه
و اطلاعاتي از اين دست..........................
[/quote]
تشکر کنندگان:
(2013-03-15 ساعت 04:21)mehrnaznm نوشته:  من به kcc ایمیل زدم و گفتم بعد بردن لاتاری اومدم اینجا. اونا ها کیسمو adjust کردن یعنی باید همینجا برم مصاحبه ولی بهم گفتن منتظر بمونم تا کیسم کارنت شه و بعد مدارکمو بفرستم واس uscis. در حقیقت الان چیزی که گیجم میکنه قضیه کارنت شدنه. من 784.. هستم. ار تو bulletin که نیگاه کردم دیدم می باید برم مصاحبه. این یعنی من تو می کارنت میشه کیسم یا الان کارنت هستم یا چی چی!؟ میخوام بدونم مبنای کارنت شدن چیه!

شما کارنت شدی. از الان ایمیل و سایت DVLottery.state.gov رو با کانفیرمیشن نامبرت چک کن تا نامه دوم (نامه دعوت به مصاحبه) رو ببینی. در ضمن مصاحبه شما احتمال زیاد ماه می خواهد بود.
2013AS000035XX Post :Abu Dhabi, Interview Date : February 2013
سفرنامه
(2013-03-15 ساعت 03:32)pooya.n نوشته:  نامه دوم من هم اومد دوستان

نه دوست عزیز... من این دوره کارنت شدم و همون کنسولگری آنکارا هستم همچنان
Case:7xxx- قبولی:٢می2012-سفارت:آنکارا-کارنتی:11مارچ2013-مصاحبه: آخر می2013*یکضرب*مقصد:ایشالابرای ساختن زندگی سن دیه گو!-سفرنامه آنکارا -ورود به آمریکا:17سپتامبر2013- سوشال:25سپتامبر2013- دریافت گرین کارت 21 اکنبر2013- مهاجرت نامه
تشکر کنندگان: Soap McTavish ، Judy Abbott 13 ، گل نهال ، roeentan ، shaso ، niko ، Saeedv13 ، pooya.n ، ani_sheiton ، Tomas
دوستانی که هفته اول می یا هفته 4 اپریل ارمنستان هستن به من پیغام بدن با هم هماهنگ کنیم
2013000063xx
2نفر/مصاحبه29اپریل/46روز انتظار/ورود:29جولای.لاس وگاس
سفرنامه ایروان
تشکر کنندگان: گل نهال ، rouzbehdarvishi ، shaso ، hamedhamed ، mrr777 ، Tomas
(2013-03-15 ساعت 09:33)nimo80 نوشته:  

دوستان عزيز ما هم انكارا رو انتخاب كرده بوديم و مصاحبمون هم انكاراست و تغييري نداره.....
كيس نامبر:3xxx,تعدادافراد كيس:2 نفر،تاريخ رويت قبولي: Jan-21-2013،ارسال مدارك:Jan-28-2013،دريافت نامه دوم Mar-13-2013، مصاحبه : هفته دوم مي- آنكارا، دريافت ويزا: يك ضربSmile، سفرنامه
تشکر کنندگان: ASALI ، hamedhamed ، گل نهال ، Judy Abbott 13 ، niko ، pooya.n ، immigrant2us ، ani_sheiton ، Tomas
(2013-03-15 ساعت 13:11)shaso نوشته:  
(2013-03-15 ساعت 09:33)nimo80 نوشته:  

دوستان عزيز ما هم انكارا رو انتخاب كرده بوديم و مصاحبمون هم انكاراست و تغييري نداره.....

مبارک باشد . دوست عزیز شرایط من هم مشابه شماست
با توجه به اینکه دیر متوجه قبولی شدیم و مدارک دیر ارسال شده است
تاثیری در روند مصاحبه ندارد
چون مدارک برای کنتاکی ارسال شده وپس از کنترل انها برای ایروان میفرستند . . ولی نامه مصاحبه اتوماتیک وار تا 10 روز بعد از کارنت شدن میاید
تشکر کنندگان: hamedhamed ، bayat_r ، گل نهال ، Judy Abbott 13 ، pooya.n ، immigrant2us ، ani_sheiton ، Tomas
دوستان سلام ، كسي ميتونه جواب بده كه در زمان ثبت نام csc و اخذ برينت مبلغي رو بايد اينترنتي از همين سيستم برداخت كنيم ؟؟؟؟؟؟يا رسيد و ميبريم سفارت اونجا بايد برداخت كنيم ؟؟؟؟؟
كيس : 2013AS65$$
تاریخ قبولی : انكارا/1 مي2012
تاریخ مصاحبه:هفته اخرمی2013 /
بركه صورتي/ ١ نفر/مقصد:سياتل
اپديت ها:/٣٠ مي،١٨، ١٩ جولاي،١٦ ١،٦،٧،١٢،١٥اگوستCool
:cleared on:16August 2013
Issued on : 23August 2013
Finito Big Grin
تشکر کنندگان:
(2013-03-15 ساعت 14:00)Mehrdadordi نوشته:  دوستان سلام ، كسي ميتونه جواب بده كه در زمان ثبت نام csc و اخذ برينت مبلغي رو بايد اينترنتي از همين سيستم برداخت كنيم ؟؟؟؟؟؟يا رسيد و ميبريم سفارت اونجا بايد برداخت كنيم ؟؟؟؟؟
سلام
ثبت نام csc هزینه نداره, رایگانه
2013AS3xxx- ابوظبی
تشکر کنندگان: ASALI ، گل نهال ، lilac ، Judy Abbott 13 ، hamedhamed ، roeentan ، immigrant2us ، Tomas
(2013-03-15 ساعت 14:13)kasrafo نوشته:  
(2013-03-15 ساعت 14:00)Mehrdadordi نوشته:  دوستان سلام ، كسي ميتونه جواب بده كه در زمان ثبت نام csc و اخذ برينت مبلغي رو بايد اينترنتي از همين سيستم برداخت كنيم ؟؟؟؟؟؟يا رسيد و ميبريم سفارت اونجا بايد برداخت كنيم ؟؟؟؟؟
سلام

قربان درود?اخه اينطور كه فهميدم ميكة قبل از مصاحبه بايد مبلغ رو تسويه كردة باشيم !!!؟؟؟؟ كيج شدم !!؟؟
Finito Big Grin
تشکر کنندگان:
(2013-03-15 ساعت 17:10)Mehrdadordi نوشته:  
سلام

قربان درود?اخه اينطور كه فهميدم ميكة قبل از مصاحبه بايد مبلغ رو تسويه كردة باشيم !!!؟؟؟؟ كيج شدم !!؟؟
شما هيچ مبلغي نميپردازيد تا وقتي كه بريد براي مصاحبه.تو سفارت بايد به ازاي هر نفر ٣٣٠ د ل ا ر بپردازيد.
كيس نامبر:20130000AS45xx (دو نفر) / مصاحبه: هفته اول مارس/ آنكارا/دريافت برگه صورتي+فرم نه سوالي+CV/تاريخ كليرنس:٨ مي/تاريخ ورود به آمريكا:٢١ آگوست
تشکر کنندگان: گل نهال ، immigrant2us ، Tomas
(2013-03-15 ساعت 17:40)nina22 نوشته:  
(2013-03-15 ساعت 17:10)Mehrdadordi نوشته:  
سلام

شما هيچ مبلغي نميپردازيد تا وقتي كه بريد براي مصاحبه.تو سفارت بايد به ازاي هر نفر ٣٣٠ د ل ا ر بپردازيد.
ممنون دوست خوبم ، فقط اينكه من بيش از ٦ ماه از تاريخ عكسم كذشته ..... واسه مديكال و مصاحبه نميشه همون عكس ٥/٥ رو كه واسه kcc فرستادم رو با خودم بيارم؟؟؟؟؟؟؟؟
Finito Big Grin
تشکر کنندگان:
ممنون دوست خوبم ، فقط اينكه من بيش از ٦ ماه از تاريخ عكسم كذشته ..... واسه مديكال و مصاحبه نميشه همون عكس ٥/٥ رو كه واسه kcc فرستادم رو با خودم بيارم؟؟؟؟؟؟؟؟
Finito Big Grin
تشکر کنندگان: bayat_r ، ikamaly ، Tomas
(2013-03-15 ساعت 21:46)Mehrdadordi نوشته:  ممنون دوست خوبم ، فقط اينكه من بيش از ٦ ماه از تاريخ عكسم كذشته ..... واسه مديكال و مصاحبه نميشه همون عكس ٥/٥ رو كه واسه kcc فرستادم رو با خودم بيارم؟؟؟؟؟؟؟؟

دوست گرامی:
طبق اعلام برادران گمنام kcc و سفارات توی سایتاشون عکسی که میارید بیشتر از 6 ماه ازش نگذشته باشه! حالا خیلی ها هم عکس تاریخ گشته بردن چون قیافشون زیاد تغییری نداشته قبول کردن و اصلاً به روی خودشون هم نیاوردن.
حالا یه صحبت دوستانه با شما Mehrdadordi عزیز:
دوست عزیز اینجا رسمه اول میگردن توی تاپیک های مختلف تا جوابشون رو پیدا کنند اگه جواب نبود یا نتونستد پیداش کنند توی تاپیک مربوط به خودش میپرسند
یه بار هم میپرسند حالا یه کم دیر زود میشه تو جواب دادن! آخه عزیزم انسرینگ ماشین نیست که زیر ثانیه جواب بدهBig Grin
یه مروری رو سوالات کردم که چندین بار تکرار شده:
سوال در رابطه با اعتبار عکس:
تاپیک انتظار : ارسال های شماره ی 2778 و 2776 و 2679

سوال در رابطه با اعتبار تمکن مالی:
تاپیک انتظار: ارسال های شماره2689 - 2679 - 2660 - 2636 -

پست های عیناً تکراری
5025 از تاپیک سوالات مطرح شده و 2624 از تاپیک انتظار
5004 و 4880 از تاپیک بولتن ویزا

به شخصه پیشاپیش از توجه شما سپاسگزاری میکنم
2013AS57##-مصاحبه 4 اپریل ایروان- مدت زمان کلیر شدن 46 روز

سفرنامه+آماده سازی! قبل از سفر
صحبت دوستان درسته